KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

+2
Vecka
Blanka
6 posters

Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od Blanka 3/1/2020, 14:03

Dobrodošao janure, dobrodošle visoke bete, dobrodošao smjeh i raspoloženje osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Da otvorimo novo poglavlje, da krene talas pozitivnih beta, da ste mi zdrave, vesele i uvijek nasmijane  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od Vecka 7/1/2020, 16:54

Dobrodošao Januar! Srećni praznici devojke i visoke vam bete doneli! ❣️

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od HappyGirl 7/1/2020, 17:27

Srećno vam bilo cure! Da mi budete zdrave, vesele, nasmejane, srećne i trudne :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od micam 7/1/2020, 22:14

Srecno svim curama,da nas ova godina obraduje,a januar da nam bude najtopliji mesec naseg srca.Bete da budu beturine.Da ste zdrave,vesele i trudne! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od HappyGirl 8/1/2020, 13:08

Micam, sviđa mi se izraz beturine :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od Star77 25/1/2020, 20:14

Veliki pozdrav drage moje, citam vas rijedje, ali ste zato cesto u mojim mislima 😊❤ Zelim svima sve najljepse u ovoj godini, sto vise trudnoca, srece, osmijeha i ljubavi ❤❤❤
I da znate, jos uvijek svima pricam o Kutku i divnim zenama sa Kutka ❤😊
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od MalaSaJuga 27/1/2020, 20:07

Pozdrav drage moje....kod Nas sve isto osim virusa koji prolazi. Svi smo bili prehladjeno,a Vasica je imao visoku temp koju smo jedva obuzdali...
Ajde da nam ova god donese puno para,hihi. Tako su nam potrebne da bi opet pokusali u nasoj borbi...jedini problem je sada novac, dzepovi,stekovi,racuni ,sve je prazno,do sada smo sve sami finansirali....zelju I volju imamo Jos novac da skupimo😂😂😂
Ljubim vas sveee
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od HappyGirl 28/1/2020, 17:03

Poklanja se: 9 injekcija fraxiparina od 0,4ml; eutirox od 50mg jedna kutija;estrofem od 2mg tri kutije; utrogestan od 100mg 4 kutije. Sve kupljeno u Pragu.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Bobaue likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)  Empty Re: Januar se smješi svima, nema veze što je zima :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu