USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) taj 19/3/2020, 07:05

mima bas mi drago sto ste konacno odlucili,znas da imas potpunu podrsku od mene i da sam uvek tu za pomoc ako ti je potrebna neka
nina :)

Broj poruka : 5123
Godina : 44
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 8 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od HappyGirl taj 19/3/2020, 23:17

mimi85 ::Samo da vam mahnem,
Ova skitara se sad malo skrasila i donela definitivnu odluku kuda i kako dalje. Predali smo papire, obavili prva dva razgovora sa Centrom i onda nastupi vanredno stanje...
Ali osećaj je dobar, znam da smo na pravom putu.
Naravno da si na pravom putu srca Jedva čekam love srca1 bebe bebe

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13650
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 20/3/2020, 06:26

mimi85 ::Samo da vam mahnem,
Ova skitara se sad malo skrasila i donela definitivnu odluku kuda i kako dalje. Predali smo papire, obavili prva dva razgovora sa Centrom i onda nastupi vanredno stanje...
Ali osećaj je dobar, znam da smo na pravom putu.
sad sam se setila neceg.neznam da li si citala moj dnevnik i da si videla da smo i mi skoro imali problem sa pticijim gripom 2009g kad smo isli mariju kuci da dovedemo ,stigli smo 5 min do 12 u dom jer je bio uzasni zastoj na putu ,da su nam dali prvo sve da ispotpisemo pa tek onda da vidimo dete i da je preuzmemo.oblacili su je na brzake sestre u stvari sto sam ponela jer je takav dogovor bio da ponesem u cega cemo je izneti kuci,jer je ona bila beba od 9,5 mesec,veruj da smo se one i mi boljali kako cemo stici kuci jer smo znali da ce biti opet zastoj na putu jer su nesto radili pa su naizmenicno pustali a kolone bile velike a cak se desavalo da neko vreme i nepuste nikog,krenuli smo bili jednim putem jer je tu isto bio zastoj i vratili se da idemo starim putem a tu tek nagrabusili sae smo izgubili u koloni,ali imali smo srece kad smo se vracali odnosno kad smo krenuli kisa poceta i to veliki pljuskovi pa su obustavili radove i mi prosli bez problema,odnosno cekali samo 5 min i u tom momentu ja dan cerku muzu na prednje sedise da je malo drzi jer smo isli logikom da cemo opet cekati dugo,kad ona rekloa tata da smo oboje zaplakali od srece,kad sam njima javila da smo stigli kuci bez problema i da je rekla tata oni mi rekli da joj je to prva rec,veruj da i dan danas mi oci zasuze na to
brzo ce ovo proci i ti ces drzo dobiti svoje cedo,kako ih ja zovem moji andleli,morala sam opet uzeti da ti pisem da znas da stalno mislim o tebi

Broj poruka : 5123
Godina : 44
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 21/3/2020, 19:43

Hvala ti Nina!!! Veliki poljubac za tebe i anđele
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3298
Godina : 35
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/3/2020, 22:46

Mimi, od srca vam zelim da sto pre postanetr roditelji i da vas jedno malo muči i gooz vam pomera do beskraja!

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22577
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu