KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

+43
Hobbes
OKacica
aurora
vakic
libra35
insomnia
ganedina
mimi85
Jerapetra
Bobaue
BiKsi :)
Shizika
bokica
Sirijus
Bekanicaa
KoMetaK
nina :)
Ambra
Dora1
Principessa
Vanja80
Sofija Veks
lola1980
Tavita
NikolaMaja
Nessi
micam
MalaSaJuga
caci
HappyGirl
Zensko pero
Tangerine
ivanicasale
Lakisa
hany
Borbica
missile
Blanka
saska1
srculence 84
snedra
winni
sanja 73
47 posters

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 28/12/2018, 15:18

Lepota queen d d d d d

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od libra35 28/12/2018, 16:57

Divno!!!!!
Cestitam 🌸🌸🌸🌸
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 28/12/2018, 23:14

ČESTITAM!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce yes
Znala sam i rekla sam.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od HappyGirl 29/12/2018, 10:07

Kokičko moja draga srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 29/12/2018, 23:07

Hvala cure moje drage. Malo sam se pribrala,mada prekjuce nisam mogla od srece i uzbudjenja da zaspim do 2h posle ponoci. Zahvaljivala sam se vasioni, ljubila Arsicu, plakala od srece. srca srca srca srca srca Nestvaran i neopisiv unutrasnji osecaj. Moja mama je samo rekla eto sad vidis kako je meni bilo kad sam tebe rodila, sad vidis koja je to sreca! srca srca srca srca

Arsica mi to jutro dobije upalu uveta, i ujutru kod dr, ali evo vec je bolje. Isao je taj dan u vrtic za paketic, i odmah je zaradio i virus. Ispisala sam ga iz vrtica od 1.1.2019. Poslusan je, dobar, sve mi pomaze, i mislim da mi je prilika da mu se maksimalno posvetim u narednim mesecima dok ne stigne beba.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Blanka 30/12/2018, 23:34

Koko moja kokana, Arsic je najbolji momak na svijetu a nadam se i moj buduci zet. Dok ne stigne devojana prigrli ga i ne pustaj ❤️❤️❤️❤️
Znas, meni nekad bas bude krivo sto ne mogu svima da se jednako posvetim. To je prirodno svakako, ali nekad me izjeda taj osjecaj, ne da mira, bude mi tesko da crknem.. Svi mali svi traze paznju, ljubomora, pa onda bude bas veselo. Nego, samo neka su nam zdravo.
Ljubimo vas 😘😘😘😘😘
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 2/1/2019, 00:40

Da se i ja ovde upisem i pocnem da pratim tvoj lepi dnevnik. Znam sve, samo iz svoje nemarnosti uopste i ne znadoh da vodis isti. Srecno i blazeno ti bilo, radujem se svakom novom koraku i danu sa vama zenske...kako je to divno, predivno! 😃❤😍
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od caci 2/1/2019, 22:32

A jooj srca VOJCICAAA srca Divnooooo, da divnije nemoze biti.
Uzivajte sa Arsom svakog dana, a kad stigne seka uzivacete jos vise love love love love love



caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 2/1/2019, 23:15

Cure moje, hvala vam puno! Ja ponekad mislim da sve ovo sanjam! Uglavnom dok me ne zapli gorusica! 😂

Novu godinu docekasmo u 16. nedelji kod kuce. Tata nam je radio, u goszima nm je bila moja sestra od tetke, Arsa se sit izigrao s njom a ja ispricala. Bilo nam je lepo. Napolju je toliko pucalo, kao ratno stanje da je bilo. Arsa je jedva zaspao.

Ja sam dobro, evo nas 15 +5 , pojacali se grcevi u nogama, a bogme i gorusica. Borim se ko lav 😃. Pijem magnezijum direkt svaki dan, ali pred sneg se ocito pojacaju ti bolovi u listovima. Mozda sam 31. preterala sa ciscenjem. Ali sta cu kad volim da mi je sve lepo, po ceo dan sam u kuci, i ne mogu da gledam haos. Rodjeni pomaze koliko stize. Arsa takodje pomaze koliko moze. Opet je sve nekako na zeni. Mada se ja cuvam. 15 min cistim, sat dva odmaram. 😂 Mnogo se brzo umorim na malo posla.

Sutra morm do dz za injekcije. Smao mi 8 dali neki dan. Nisu imali vise. I sad svako malo trci tamo. Kakav smor, al bar ne placam.

Ljubim vas uz posebne zelje za drage cekalice i koracaljke da se ove godine ispune u ulozi trudnica i mama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od micam 2/1/2019, 23:24

Biksi polako i laganica samo odmaraj i ne preteruj.Cuvaj malenu curicu.Neka samo tako nastavi sve lepo i opusteno do kraja(jos malo ce i to lol! zacas vreme proleti).
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Tavita 3/1/2019, 23:32

Biksi, divno, baš kao što si i željela radost
Sigurno su Vaseljeni pomogle i Arsine želje, biće on divan bratić zaštitnik svojoj sekani. Oduševih se, ma naprosto se istopih što je djevojčica likeit
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 3/1/2019, 23:37

Draga Biksi, imas srece kad hoce da ti daju inekcije da ih poneses kuci. Koliko mogu da primetim mnoge zene u Bg-u idu u dz svaki dan da ih primaju. To je tek horor...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Jerapetra 4/1/2019, 00:13

Srećna vam 2019. godina, divna porodico! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 5/1/2019, 10:34

Hvala cure moje.  srca  srca  srca  srca  srca

Ovih dana me sprzila gorusica. Nisam mogla da zaspim do pola tri ujutru, pa budem kao zombi. Uhvatio me i grc u levom listu, tri dana nije popustio, iako pijem magnezijum svaki dan. Uvek pred sneg me zabole misici i pocnu grcevi.

Principesa, slazem se, bolje i  po osam komada kuci, nego da idem u dz svaki dan, stvarno bih se smorila najstrasnije. yes yes

Zagazih u 17. nedelju. Jos sedam dana i ulazim u peti mesec. Stomak raste. Kilazu i dalje drzim na 64kg. Kad duze sedim zabole me ledja. Brzo se umaram, ali opet dosta toga mogu da uradim. Uzela sam gastroguard protiv gorusice i sinoc je pomogao, i kiselu vodu sa ukusom limuna po preporuci nase kutanjke dragane 76ns.

Juce sam prosetala do apoteke, ukupno u oba pravca oko 2km i bas mi je prijalo. Posebno ovaj grc u listu da malo popusti, da se razradi. Kad me tako stisne, ja hramljem dok idem, ne mogu lepo da se oslonim na nogu. Neverovatno.

LJubim vas puno i cekam  nove trudnice  u ovoj godini da se popunjavaju trudnicki dnevnici!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 5/1/2019, 17:02

Wooow Biksi, jel moguće da si već na pragu petog meseca, ne mogu da verujem bre! Kao da je juče bila ona pozitivna beta i sve ono...auuuuuu....😳
A što se dešavaju ti grčevi, to mi nikako nije jasno? ‘Ajd razumem gorušicu, kažu stare babe- bebi raste kosa...😂😂😂 ali što grčevi u mišićima majku mu? 🤔🤔🤔
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 5/1/2019, 17:21

O draga naša trudnice,kako vreme leti!! Very Happy
Ti grčevi su uzrokovani gubitkom minerala usled pojačanog znojenja zbog hormona. A može biti i razlog širenja materice,pa se pritiskaju nervi. Jeste neprijatno,ali to tako treba biti pa se onda i izdrži. trudnica
Bebi raste kosa,sjajno! lol!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 6/1/2019, 10:42

Princes, evo Zensko pero je objasnila, mislim da je kod mene i jedno i drugo. Konacno je 4. dan popustio grc. Bolje spavam uz ove tabletice protiv gorusice i kiselu vodu. Vreme bas brzo odmice. Prosli put mi je druga polovina brze isla, sad i prva zamice brzinski. Valjda obaveze oko kuce, Arse, lekara. Radim pomalo nesto s posla. Slozila sam nekih 200 slika sa raznih svadbi i rodjendana, sve mi se vuklo kojekuda. Slozicu i malih slika koje mi nisu u albumima. Imam plan da sredim neke stare racune, jer su i oni svukuda,a i da odvojim slike za rad u prethodne dve godine. Koristim trudnocu za poslove koje nisam pre stizala. Ali to sve pomalo,usput.

Ko slavi, nek je sa srecom Badnji dan.

LJubim vas i zelim drustvo na ovim stranama! Princes, cekam te!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od MalaSaJuga 6/1/2019, 13:57

Samo da ljubnem nasu, Leskovacku, trudnicu😘
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od srculence 84 7/1/2019, 14:08

Biksi lepe ste zagrljaj ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 7/1/2019, 15:01

Ljubim vas puno!

Srecan Bozic svima koji ga slave. Ja sam.kod svekrve, spremamo torte za slavu
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Principessa 7/1/2019, 21:45

Srećne bile ženske i velike porasle! Hristos se rodi i tebi i tvojoj porodici Biksic naš! 😘💋❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od NikolaMaja 8/1/2019, 09:24

Draga Biksi, da ti poželim sreću trudnoću, baš sam se obradovala, toliko divnih vesti. Uživaj u trudnoći, vremenu sa Arsom, malim stvarima. Ljubim te! osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od BiKsi :) 8/1/2019, 12:51

Princess, NikolaMaja, hvala cure.

Danas smo 16+4.
U pripremama za slavu koja je sutra. Prilegoh malo u pauzi pre motanja sarme. 😉
Dobro sam. Gorusica je ok uz tablete. Grcevi su popustili. Mada me malo misici bole od jucerasnjeg stajanja. I ne boleli kad smo napravile 6 torti. Mada sam sinoc uspela skoknuti i u komsiluk na neki rodjendan. Bitno mi je da sam se jutros naspavala. I da me nocas gorusica nije zezala.
15.1. imam sledecu kontrolu kod dr. Pre toga moram uraditi rezultate kks i d dimer i anti xa.Da vidim kako sad deluje fraksiparin jer ga trenutno u nedostatku kleksana primam.
Ljubim vas puno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Nessi 8/1/2019, 14:56

Srecna slava Biksi!
Ovako sa strane gledano, kod tebe to sve lepo i brzo napreduje sunny Mnogo mi se svidja ono tvoje pu pu pu, pa cu da ga sad iskoristim Very Happy

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Zensko pero 8/1/2019, 19:01

Biksi draga,sada si ti već prava trudnica i verujem da se lepa bebana pomalo i javlja Very Happy
Uživaj u najlepšem periodu trudnoće i da i dalje sve ide lagano! ljubav


Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Ponovo kvoca vesela KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 13 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu