KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+46
aurora
winni
Hobbes
lola1980
hany
Borbica
srculence 84
micam
Lija
Blanka
mamadabudem
Tavita
Nataly17
Jerapetra
MalaSaJuga
Ancica 87
alisa
Hipatija85
Zensko pero
NikolaMaja
Lakisa
kobac robac
ne gubim nadu
lopuzica
fight&faith
lela1984
ganedina
Makija
sanja 73
BabyBear
dada88
Mammy
Nessi
Nida517
Dora1
zsuki75
Principessa
tiramisu
Bekanicaa
mimi85
Vanja80
Elenaa
Angie83
sunny.tp
Malisha Plavisha
Padobranka
50 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/11/2018, 08:52

Go, Mimi, go! sunny sunny sunny
Srećno osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 6/11/2018, 15:14

kobac robac ::Bravo Biksi...cestitam :-) :-) :-)
Drzim palceve za sve koracaljke...idemo devojke...samo napred.
Dora, kako ti napredujes? Kako se osecas?
Ja u novembru radim to grebuckanje materice....videcemo sta ce biti.

Ja se osećam fenomenalno. Kroz celu trudnoću smo pratili grlić koji se skraćivao, i evo sad još dva dana do termina, dobro smo izdržali. A možda i preguramo termin kako smo krenuli  lol!  tako da očekujemo lepe vesti ovih dana.

A ja tebi želim sve najbolje u novim dešavanjima i samo polako!  osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 6/11/2018, 15:36

Dora,imam jedno pitanjce,izvini ako si to već negde pisala. Ja sam kao i ti Pai homozigot i vidim da si imala prirodnu trudnoću,pa me zanima da li si koristila aspirin,fragmin ili nešto treće i od kog perioda? Hvala i od srca ti želim lagan porođaj i lep život sa tvojom dugo čekanom curicom. osmeh srce

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/11/2018, 02:05

Nisam ulazila odavno,samo da pozelim srecu na koracima dragim saborkama....
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/11/2018, 10:42

Prepisujem od Blanke osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/11/2018, 16:30

Pripreme teku odlično, skupljaju se nalazi, za čekaonice sam opremljena dobrom knjigom i čeličnim živcima. Zakazana histeroskopije, radiće je primarijus (nije preko veze čista doza sreće) koji ima i lično iskustvo sa vto.
Imam neki čvorić na dojci no kažu ništa dramatično... Za to ću da pojurim vezu da mi pogleda jedna dr koja je baš stručnjak za dojku, a termina kod nje naravno da nema... ali je mojoj svekrvi prva komšinica pa je i moj mužić zna... Tako da sve teče, a ja mirno i smireno plivam kroz sve to.... Doduše ganjaju me neki snovi o trudnoći lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/11/2018, 16:39

Neka, neka Mimi, uskoro ces da setas trudnicki stomak i da uzivas u epitetu debela! Kao ja sada! Lepo se namestaju stvari!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 9/11/2018, 22:42

Mimi, ajde da nam se razbukti Kutak! Krenula nam je i Mala u akciju, izgleda da ce ova jesen ozbiljno da mirise na trudnice. Anči, Biksi, moja drugarica koja je prirodno zatrudnela sa 45.5 godina, na sve strane lepe vesti! 💪🏼💪🏼💪🏼❤😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 10/11/2018, 20:06

Dora, bas ni je drago da si dobro i da sve ide kako treba. Zelim ti svu srecu na porodjaju...uzivaj draga :-)
Ja se polako pripremam za moj novi postupak. Ovog puta dug protokol....polako korak po korak
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 10/11/2018, 22:12

Mama da budem,sada vidim da si pitala cenu za skrecing,mislim da je bilo oko 40 000. Uskoro mogu da proverim tacnu cenu,pa javljam,ako vec do sada nisi saznala.
Srecno drage devojke!!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 11/11/2018, 09:21

Pozdrav zene! Nije me dugo bilo na ovim stranama... nemam vremena da pratim forum, htela sam samo da napisem da poklanjam dve table femare (to je za dva ciklusa iui, jednu tablu sam popila ja) i 2-3 kutije utrogestana pa ako znate nekoga da bi mu to koristilo neka mi se javi privatnom porukom. Femari istice rok 02/2019.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/11/2018, 11:02

Cao Lija, pozdrav za tebe i tvoje devojke. Napisi kad si se porodila i kako se zove cura i je li bio cr, da te upisem na temi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 11/11/2018, 21:10

Drage moje, kako ste? Kako se podizete kad padnete psihicki? Da li ste uzbudjene zbog novih planova, koraka....sve u svemu KAKO STE?
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 11/11/2018, 23:24

Kobac ja se dizem verom u uspeh i kujem nove planove kako dalje.I naravno puno setnje i boravka napolju,cak i fizickog rada,aktivnosti to mi fokusira misli na nesto drugo i trosim negativnu energiju.Izbegavam ljude sa negativnom energijom.Izbegavam teme razgovora koje mi ne prijaju u tom momentu.Heklam i to me dosta smiruje.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 12/11/2018, 21:43

Ja sam pre mesec dana izvadila i drugi jajovod, ali nisam bila tuzna. Sama sam sebi rekla pokusavaces dok god mozes, nema odustajanja. Idem prema cilju pa kako god, mojim celijama ili donacijama. Pisala sam u avgustu ili septembru ovde na kutku da mi je endrokrinolog dala xalol, jer sam mislila da ce me bas onako slomiti kad dodjem kuci posle operacije ali nisam jos otvorila pakovanje. Fokusirala sam se na posao i skupljanje para da barem o finisijama ne moram misliti i idem ka cilju...


lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 12/11/2018, 21:52

Tako i treba Lola1980, samo napred i ka cilju. Sigurna sam da sve ovo vredi i da cemo sve stici do cilja.
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2018, 15:48

Naidje ta neka tuga povremeno. Pitas se da li cu i ja ikada imati bebu? Mastas i verujes! Misli zaokupis necim sto ti donosi unutrasnji mir. Mene su druzenja sa decom od brata i zaova bas podizala. Deca uvek unesu dobru energiju, i s njima nema foliranja. Cesto sam ovde visila na forumu, bas na temi Psiholoska podrska kod steriliteta. Svaka pozitivna beta na forumu davala mi je nadu da cu i ja jednom tako uspeti. I tako je i bilo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 13/11/2018, 16:08

Preveliko breme, na sve ovo što prolazimo jeste činjenica da "Moramo" biti opuštene i pozitivne i spremne i ne znam šta sve još ne. Eto,mene je to počelo i da ljuti! Drage moje devojke,nemojte terati sebe na to,na takve emocije jer što ti se više nameće osećaj odgovornosti da trebaš biti opušten i od toga zavisi da li će uspeti, šansa da upravo takva budeš je minimalna. Podsvest je čudo!Radost tražiti u svakodnevnim malim stvarima,sa mužem,sa dečicom u porodici ili kod prijatelja,u poslu. Ima i ovde slučajeva da su bile napete i nervozne i nisu verovale,pa je uspelo.
Čitala sam postove koje je pisala Biksi pre mnogo godina i neverovatno mi je,pa to su sve moje reči i misli,sada! I maštajte devojke moje,molite se,docice naše bebe nama kada je najbolje vreme za to! srca

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 15/11/2018, 17:48

Zensko pero,kako si...jesi krenula u postupku?
Ja sam juce zavrsila histero,sve je ok.sto je jedino bitno.Cista materica bez ikakvih mioma,polipa i priraslica.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 15/11/2018, 17:56

Borbice draga,divne divne vesti osmeh srce
Meni je laknulo nakon te histero kada sam čula da je sve u redu. To budi divnu nadu.
Ja evo čekam ciklus krajem sledeće nedelje i krećem sa bockama. Buka mi je u glavi,od emocije radosti i ushićenja da jedva čekam,do panike i straha,pa se onda i rastužim. Ali,nema puno razmišljanja,prošlost ostaviti gde joj je i mesto!! yes

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 15/11/2018, 18:01

Borbice, bravo. To jeste najvaznije. Zensko pero...samo napred...drzim palceve jako jako. Sto manje misli na proslost...ovo je nova sansa i treba joj se radovati radost
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 15/11/2018, 18:06

Zensko pero,napred bez opterecivanja...Znas da ti iz sveg srca zelim dobitni postupak i verujem da ce buti tako.Gde ste se odlucili da radite postupak?

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 15/11/2018, 18:09

Kobac robac jeste najvaznije.Kada mi je dr.saopstio da je sve ok.dobila sam dodatnu snagu za dalju borbu.Ali ja verujem da ce biti,na kutku jako puna pozitivnih beta.Biksi je sve vukla za nosice.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kobac robac 15/11/2018, 18:30

Borbice osmeh srce
kobac robac
kobac robac

Broj poruka : 148
Datum upisa : 25.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 15/11/2018, 20:28

Moje drage devojke,hvala vam od srca!! Ja se molim za sve nas!🤰🤰🤰🤱🤱
Mi smo se odlučili za Jevremovu i moje srce mi govori da više ne treba da se "vucamo po belom svetu".
Ja verujem da ćemo se radovati,jedan momenat će biti pravi,kao što Biksi kaže "Biće najbolje po mene/nas!". Ja je često citiram,predivna i oslobađajuća rečenica!❤️

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu