KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+46
aurora
winni
Hobbes
lola1980
hany
Borbica
srculence 84
micam
Lija
Blanka
mamadabudem
Tavita
Nataly17
Jerapetra
MalaSaJuga
Ancica 87
alisa
Hipatija85
Zensko pero
NikolaMaja
Lakisa
kobac robac
ne gubim nadu
lopuzica
fight&faith
lela1984
ganedina
Makija
sanja 73
BabyBear
dada88
Mammy
Nessi
Nida517
Dora1
zsuki75
Principessa
tiramisu
Bekanicaa
mimi85
Vanja80
Elenaa
Angie83
sunny.tp
Malisha Plavisha
Padobranka
50 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/8/2018, 17:36

I ja svima zelim puno srece,a ja definitivno necu skoro u novu VTO pricu.Ali,pratim vas iz prikrajka i navijam.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lakisa 13/8/2018, 20:09

NikolaMaja ::Lakisa, nadam se da će ti itz prve uspeti iui i da ćeš tako brzo i zaboraviiti ove brige i uživati u trudnoći.
Koračaljke, ja duže nisam bila tu, ali vam svima želim što veće tete bete u skorije vereme! lol! lol! lol!
Hvala punooo...
nadam se i ja....i nadam se za sve vas,za velike bete ubrzo...jedino tako cemo zaboraviti bna sve prepreke i muke... osmeh srce

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 13/8/2018, 21:24

Drage moje,nas put je trnovit,ali jake smo mi i izboricemo se do nase pobede.Ljubim vas sve!!!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 16/8/2018, 06:17

Borbice draga,dugo te nisam videla da pišeš. Kako si? Drago mi je da vidim da se javljaš sa pozitivnom porukom i da polako prikupljaš snagu za dalje.😊😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 16/8/2018, 10:09

Zensko Pero dobro sam,napunila baterije dosla,bila malo na odmoru.Neznam draga zensko pero kada cu u novom postupku,zakazala sam histero za drugi oktobar,pa cemo videti sta dalje.Sada sam nekako najopustenija,pa kako Dragi Bog rekao.Kako si ti?Dokle si ti stigla,kakvi su ti planovi?Ljubac.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 16/8/2018, 20:18

Ok sam,malo poljuljana odlaganjem. Bila sam spremna za jun jul, ali eto.. plan je za sada skrecing u sept i nadam se postupak u oktobru. I trudim se da se opustam i verujem i nadam se😊

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 16/8/2018, 21:59

Zensko Pero,samo se opusti bice sigurno.Gde ces raditi postupak,ja ti iz srca zelim da ti ovaj bude dobitni.

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 21/8/2018, 13:35

Hvala Borbice❤..sve naginje da će biti PFC,gledamo da se finansijski organizujemo. Ja sam histero odradila jos u maju,sve je ok,zapravo se nema objašnjenje za mene što ne uspeva,a to pomalo i frustrira. Sada sam počela da se plašim više svega i tih stimulacija i tih neuspeha,sve teže mi ide da se opustim i budem optimistična. To je od junskog odlaganja sada kod mene promenljivo,ali ću valjda biti ok kada uđem u postupak. Šaljem zagrljaj😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 21/8/2018, 16:49

Zensko pero bice to sve na svom mestu kada budes u postupku.Tada ce sve leci na svoje mesto,nema brige,samo napred i pozitivno.Ja ti zelim sve najbolje.Saljem poljubce

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 26/8/2018, 16:21

Nigde nikog! Gde ste žene, jel neka u postupku da navijamo? 🤞🏼💪🏼👏🏼😃❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 26/8/2018, 17:00

evo da se i ja javim, sa ne bas dobrim vestima...posle dugog protokola tacnije od 21dc sam uzimala 0,05 decapeptyl i od prvog dana menstruacije gonal f (150) i menopur (150) i danas na ultazvuku samo tri folikule...endriometri je dobar i moja doktrorica je na to rekla da su ove folikule pune, tj da imaju jajne celije.

prvi protokol sam imala kratki femara i gonal f (150), imala sam 6 velikih folikula, na dan aspiracije 3 i dobila sam 4 embriona...

sad imam strah da se i ove tri folikule nece izgubiti do aspiracije, ali kontam da nije isti protokol, necu primati stop inekciju itd...

iz prvog pokusaja ima dva pingvina, i ako sad dobijem dva ili tri, valjda je to dovoljno, posto jedan jajovod nemam a drugi cu vaditi sad pocetkom oktobra, tako da prirodnim putem necu moci da se nadam.

jel ima neko neki komentar da mi kaze/napise?
Principessa me je vec privatno utesila, pa sam se i malo smirila, ali bila sam ocajna kad sam izasla iz klinike danas...

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 26/8/2018, 17:36

Lola dobro je stanje,jeste manje nego prosli put al bitno je da bude pravi.Jedan pravi folikul,jedna celija,jedan embrion,jedna beba toliko je zena bilo sa tim scenariom.Nije bitan broj vec kvalitet.Nema padanje glava gore.Nece nigde da odu do aspiracije nista se ne sekiraj pokusaj da budes sto vise opustena i da verujes u uspeh.Lako reci znam al pokusaj uveri sebe da ti to mozes.Imas lepu kolekciju tu mora biti uspeha samo da sredis kucicu i da vratis embrioncice.Navijamo za najlepsi ishod.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 26/8/2018, 21:14

Hvala puno Micam, u cetrvtak imam ultrazvuk i onda cu znati kad je aspiracija.

zakazana mi je laparaskopija 4.10. Posle vracenje embriona, jedan po jedan...

htela sam da vas pitam, posto sam do sada imala samo jedan transfer koji nije bio uspesan a doktorica misli da je zbog hidrolsapinx-a, ja nisam nikakve testove napravila tipa ogtt, ili nk celije, ili uzorak materice, da li vi mislite da je to bolje uraditi pre ili cekati ipak prvi transfer da prodje posle uklanjanja hidrosalpinx-a...
skorz sam nikakva ne znam gde bih... tuga sta bih..

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 26/8/2018, 22:11

Hidrosalpings ubija plod sa tecnoscu koju ispusta.Imas intervenciju laparoskopsku i posle nje transfer znaci netreba ti histeroskopija i zagrebavanje.Moja drugarica je posle takve operacije ostala u drugom stanju i sada ima devojcicu.Posle te operacije transfer je bioposle 4 meseca kod nje dok se nje oporavila(sam hidrosalpings joj bio zalepljen za creva pa duze trajao oporavak ali se isplatilo).Ja bih taj prvi odradila bez nekih testova i opterecenja dodatno jer mislim da je on uzrok neuspeha prvi put.I jos nesto kako god odlucis nemoj previse opterecivati glavu i smarati sebe pokusaj biti pozitivna i uspeh ce doci.Opet OGTT mozes odraditi ako imas vremena i volje ostalo nemoras za sad.To je moje misljenje.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 26/8/2018, 23:11

Draga Lola,ja nemam lično takvo iskustvo,ali moja sestra je nakon laparo uspela pri sledećem et-u,mislim da je rađen nakon 2 meseca ostala trudna. Imamo jednog opasnog vragolana u porodici :)..
Slažem se sa Micam,Oggt uraditi,nema stresa a značajan je. Možda i trombofilije,ako nisi do sada.

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 27/8/2018, 00:44

Draga Lola, ja isto mislim da treba pre transfera uraditi i ogtt i trombofilije i eventualno tvoj i partnerov kariotip. To je sve značajno, makar proverila i na svoju ruku, da bi mogla biti od samog transfera pokrivena terapijom u slučaju da nešto odstupa od normalnih vrednosti. “Bolje sprečiti nego lečiti”, što bi rekao naš narod 😉
A za drugo ne brigaj, već se opusti i uzivaj 😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 27/8/2018, 12:33

Hvala vam devojke, mnogo mi znaci vasa podrska...

zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj za svaku moju sapatnicu

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 29/8/2018, 00:44

Zdravo drage koracaljke. Bas volim da dodjem na ove strane kad ugrabim vremena da vidim sta ste, gdje ste i dojkle ste 😊
Vidim dosta novih clanica i to me raduje, a vidim da je tu i moja draga Micam koja dijeli savjete svim zenicama, Micam nasa divna ❤❤❤

Draga Lola, kao sto Micam rece, bitan je kvalitet a ne kvantitet. Ja sam u postupcima imala nekada i 22 jajne celije pa od njih ne bude nista na kraju, tako da bez brige. Samo glavu gore, misli pozitivno, i ne misli o brojevima.

Ostalim koracaljkama srecni koraci pa da sto prije dodjete do vasih zamotuljaka i da nemate vremena kao ja sada da ulazite cesto na Kutak ❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 29/8/2018, 15:34

Blanka osmeh srce osmeh srce osmeh srce za tebe i tvoju vojsku ljubav ljubav ljubav love love
da se ostvari tvoja zelja da nemamo vremena za Kutak.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 29/8/2018, 16:39

Micam,kako si,jel planiras novi postupak?

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 29/8/2018, 21:04

Imam planova al jos nista konkretno,finansije dok ne skupimo,donacija celije ce biti al kad i gde nemam pojma.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 29/8/2018, 21:56

Ja samo da vas pozdravim i poželim veliku sreću!!

osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/8/2018, 08:43

Drage Kutanjke,
Evo je 11-ta godina kako nas voljeni Kutak postoji i vreme je za rođendanski susret koji ce se odrzati u novembru u Beogradu.
Ako ste zainteresovani molimo vas da se prijavite sto pre kako bi smo nasli odgovarajuci prostor.
Hvala!
P.S. evo teme za prijavu :) https://kutak.forumotion.com/t1874p625-kada-se-zvezde-sastanu
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 15:55

Drage devojke, predložila bih svima vama koje ste u fazi čekanja na postupak ili čekanja bete (mislim da nas trenutno nema) da pročitate knjigu Zakon srca,Slavica Mastikosa. Knjigu sam dobila na poklon i sasvim slučajno je tema vantelesna oplodnja. Neće se doći do nekih značajnijih informacija,što mi ovde brižljivim skupljanjem iskustava već nismo spoznale ali ćete uživati u lepoj emociji kao što i ja uživam nakon što sam je završila. Nije tema za ovde,ali eto, ko voli😊

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 30/8/2018, 19:29

Zensko Pero,kako si,kad kreces sa postupkom?

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu