KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

+15
mimi85
mamadabudem
BiKsi :)
Jerapetra
Sirijus
sanja 73
MalaSaJuga
nina :)
AriesGirl
Principessa
Vanja80
SladZana
Blanka
Dora1
micam
19 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od AriesGirl 9/2/2018, 16:23

Ja cu samo da vas sve zagrlim... d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od micam 9/2/2018, 17:16

Mala bravo.samo kupi onaj od 1000w ona se isplati i mesi i muti.Pa opet reci svekrvi da treba onaj crko lol! lol! lol! isteko mu rok
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Principessa 9/2/2018, 19:03

Svaka vam čast žene na entuzijazmu u kuhinji, tebi mala odajem posebno priznanje! Ja jedva kafu znam da skuvam, prosto me to uopšte ne vuče i ne zanima...🙈🙈🙈
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od micam 9/2/2018, 20:17

Aries veliki zagrljaj za tebe
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 9/2/2018, 21:02

Aries, kako si draga, grlim jako.

Vanja, joj sapatnice draga, hhahahahaah!

Uzivajte Jerapetra.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 10/2/2018, 16:05

Principessa ::pa nam nema već duže vreme novih članica da malo “ožive” Korake...hajmo žene bacajte se u marketing, zamro nam Kutak načisto! ❤

Na fb je naša grupa koja daje info koje bi ovde trebalo da se plasiraju i to često baš rade stare koke, postavljaju tamo pitanja umesto ovde. Moj vam je savet da kad neko postavi pitanje tamo, to pitanje prebacite tj.kopirate na temu odgovarajuću za to na forumu a dole samo napišete obaveštenje da je tema i odgovori na pitanje na tom linku. Grupa je trebalo da bude reklama za forum ali...Tako ih učite da idu na forum i da info budu na forumu stalno...

Inače ode forum... lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od AriesGirl 11/2/2018, 11:18

micam ::Aries veliki zagrljaj za tebe

osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od AriesGirl 11/2/2018, 11:22

BiKsi :) ::Aries, kako si draga, grlim jako.


osmeh srce

Bolje sam, ali treba jos dosta vremena da prodje da naucim da zivim s tim Sad Znas kako se kaze, a i istina je, da neke velike boli nikad ne prodju, samo da covek nauci s njima da zivi. Na zalost, nije prvi put da sam se u to uverila... Sad

Necu o teskim temama, ljubim vas sve i svima zelim lep februar.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od nina :) 11/2/2018, 12:29

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 27858547_1323563391077156_4052663320928187159_n

malo da osveyimo kutak
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Simona 12/2/2018, 08:39

HappyGirl ::
Principessa ::pa nam nema već duže vreme novih članica da malo “ožive” Korake...hajmo žene bacajte se u marketing, zamro nam Kutak načisto! ❤

Na fb je naša grupa koja daje info koje bi ovde trebalo da se plasiraju i to često baš rade stare koke, postavljaju tamo pitanja umesto ovde. Moj vam je savet da kad neko postavi pitanje tamo, to pitanje prebacite tj.kopirate na temu odgovarajuću za to na forumu a dole samo napišete obaveštenje da je tema i odgovori na pitanje na tom linku.  Grupa je trebalo da bude reklama za forum ali...Tako ih učite da idu na forum i da info budu na forumu stalno...

Inače ode forum... lol!

Slažem se sa tobom. Ta grupa je stalno aktivna, ja kad udjem na fb samo iskače. No ipak bi trebalo pokušati očuvati forum. Možda da devojke samo upute na odgovarajuće teme na forumu. Ja rado bih ali ne pratim toliko vto priče pa možda bi ih uputila na pogrešne Very Happy A o usvajanju niko tamo ne pita, valjda je svima milija u tom procesu anonimnost. Tako da za usvajanje grupa mislim da jeste reklama foruma. Opet ne bi bilo dobro da forum ostane aktivan samo na delu o usvajanju...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od MalaSaJuga 12/2/2018, 15:30

Evo I mene da vam mahnem....imala .goste ,par koji je sa nama bili na vto....ona je trudna 19 ta nedelja. Ispricasmo se a Vasa se izigrao sa njima....
I jos da se pohvalim ,komsija popravio mikser,jeeeee, I odmah pali kolaci.muti bolje nego pre popravke lol! lol! lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od sanja 73 12/2/2018, 17:02

Mala bravo za komšiju,reče ja da Vasina mama pravi najlepše kolače,ovih dana sam na cvekli, limunu,djumbiru,kurkumi... valja se malo detoks doktor
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Jerapetra 12/2/2018, 17:02

Svaka cast za mikser! :-D :-D Jos divnije za prijateljicu sa VTO, imam i ja jednu koja je sad trudna a 2015. bile zajedno u postupku, to je velika radost kad jave da su uspeli, pa jos kad padne druzenje :-*

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Ancica 87 13/2/2018, 10:36

Jao,drage eto i fevruara sto bi moja baba rekla... Nama zavejalo od jutros...
Imam pitanje za moje Kutakinje,koje su ostvarene u ulozi mame,da li vam se desavalo, da posle borbe za prvo dete imate strah od druge trudnoce... MM i ja ,imamo stalne diskusije da ne kazem svadje... On zeli da radimo na drugom detetu,a ja imam blokadu u glavi i ogroman strah... kako to da prevazidjem... Strah da cu detetu koje smo tesko dobili uskratiti bilo sta ako ostanem trudna pa budem morala da lezim stalno,strah od porodjaja koji nije dobro protekao... strah od ne znam ni ja cega... Jel se desavalo to nekom...
Pozdrav za sve...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2018, 10:46

Ancice to je sve normalno....eto ja se plasim da ce nam drugo dete mozda imati srcanu many, kao Vasica,to me bas opterecuje...
Plasim se kiretaza,iskreno se plasim....Ali da drive strane toliko zelim drugo dete I da ih gledam kako se igraju....ne verujem da ce starije dete biti uskraceno za nesto,oni su vec tri God...dok stigne dr beba nice cetiri,vrtic,vec znaju nesto,samostalniji su a ljubav im nece hvaliti vec se moze samo uvecati....I uvek se covek boji da se ne ponovi Ono sto mu se vec desilo,ali znas kako kazu,kako je sudjeno bice...Verujem kao sto je sreca vec usla u base zivote,sa rodjenjem nasih prvenaca,da nas tako ceka I naredna sreca,verujem, iskreno verujem....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Ancica 87 14/2/2018, 22:52

sigurno si u pravu Mala... Ljubi nam druga Vasu... Mozda mi je samo potrebno da sve sagledam objektivno...
Hocu i ovde da se zahvlim Sirijus sto mi je tako brzo poslala nasu knjigu,pocela sam da je citam ... Koliko mogu jer i Aleksa je ukrade pa hoce i on da cita bas tu knjigu,pa samo gleda u korice i kao papagaj,beba i oda..Javljam utiske kad procitam,ali emocije su me vec drmale...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od HappyGirl 15/2/2018, 15:53

Simona ::
HappyGirl ::
Principessa ::pa nam nema već duže vreme novih članica da malo “ožive” Korake...hajmo žene bacajte se u marketing, zamro nam Kutak načisto! ❤

Na fb je naša grupa koja daje info koje bi ovde trebalo da se plasiraju i to često baš rade stare koke, postavljaju tamo pitanja umesto ovde. Moj vam je savet da kad neko postavi pitanje tamo, to pitanje prebacite tj.kopirate na temu odgovarajuću za to na forumu a dole samo napišete obaveštenje da je tema i odgovori na pitanje na tom linku.  Grupa je trebalo da bude reklama za forum ali...Tako ih učite da idu na forum i da info budu na forumu stalno...

Inače ode forum... lol!

Slažem se sa tobom. Ta grupa je stalno aktivna, ja kad udjem na fb samo iskače. No ipak bi trebalo pokušati očuvati forum. Možda da devojke samo upute na odgovarajuće teme na forumu. Ja rado bih ali ne pratim toliko vto priče pa možda bi ih uputila na pogrešne Very Happy A o usvajanju niko tamo ne pita, valjda je svima milija u tom procesu anonimnost. Tako da za usvajanje grupa mislim da jeste reklama foruma. Opet ne bi bilo dobro da forum ostane aktivan samo na delu o usvajanju...
E  moja Simona, pričam ja pričam ali... :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sirijus 16/2/2018, 07:27

Jutro zene,
Ja da vam se javim sa sela. Imam net nemam domet lol! ali zato imam snega nije mnogo ali me baaas raduje
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sirijus 16/2/2018, 07:34

Ancice,
Moj brat ima troje dece. Kada upadnu kod mene prava zabava, a zivimo u istoj zgradi lol!
Deca se vole medjusobno i paze jedna na druge. I bez obzira sto ih je vise nisu uskraceni za ljubav i paznju. Cak je uvek lepse kada ih je dvoje a moze i vise od toga lol! Neces ti njega uskratiti nizasta, samo ces mu obogatiti zivot za brata ili sestru osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Jerapetra 16/2/2018, 10:17

JutroI :-)
Sirijus, smejem se jos za net i domet :-)
Ancice, Sirijus je u pravu. Bas pre neki dan sam bila u drustvu jednog psihoterapeuta koji se bavi posebno roditeljstvom, naglasavao kako je posebno u 1. god.bitna ta simbioza mame I bebe I ja ga pitam kako ja da mojima dam tih 100% koje pominje kad me dele, skoro nikad nisam 100% jednom detetu posvecena I hoce li se oni osecati uskracenim, i on kaze isto ovo sto I Sirijus-oni imaju jedno drugo I to nadomesta cinjenicu da dele mamu, a isto vazi I za porodice sa vise dece koja nisu blizanci.
Uzivajte u danasnjem danu!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 16/2/2018, 14:59

Bar dan. Evo radi se ovo s posla. Arsa kod mame, izgleda da je dobio boginje, popodne cemo ga odvesti kod dr, samo da muzek ustane, radio nocnu pa spava. Zezam se, gde sad boginje, sto ne saceka dve nedelje da mi prodje zavrsni. lol!
Sto se tice toga oko ljubavi za drugo dete, nemam te srahove, mislim da bi mom detetu korisnije bilo da ima brata ili sestru ili oboje, nego da bude razmazeno jedince. Laughing
Ancice, verujem da ce te proci to i takvo razmisljanje, poslusaj muza, bices mu zahvalna kasnije.

odoh, ljubim vas
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mamadabudem 16/2/2018, 16:21

Jaoj, meni danas bila sestrina "banda" na čuvanju.... Ljudi moji kao da ih je bilo 15-oro a ne dvoje. Mislim da posle njih aparati beleže seizmičke potrese. Obožavam ih, ali što su nemirniiiii...... Ljubi ih tetka... Ali braaateee 😁👿🎃
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od BiKsi :) 17/2/2018, 00:57

Hahaha, tako je meni bilo sa burazerovo troje. Mala im razlika, pa dodju i ostanu ceo vikend, a mi tad ziveli kod mame. Nekad sam bila ok, nekad isrpljena kao da sam maraton trcala. Al bar sam znala sta me ceka kad sam svoje dobila, pa sam bila za dosta stvari spremna. Naravno, neke su me stvari iznenadile.
Mm i ja bili na koncertu veceras, Mostar sevdh reunion gostovao, bi dobra svirka. Arsa def ima ovcije boginje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od mamadabudem 17/2/2018, 08:21

O, mališa, da prođe i to sa boginjama! Što pre!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Ancica 87 19/2/2018, 07:57

Arso da junacki izdrzis boginjice...
Hvala zene na savetima...
Hm, sta sam htela da napisem, da, procitah knjigu nasu... Neke price sam citala na blogu... Nekih sam bila deo, navijajuci i cekajuci... A neke sam sad prvi put videla...Malo je reci da me je knjiga vratila u one dane koje sam zelela da potisnem u secanja,ali sam shvatila da to nikad necu moci... Neke price su me potresle tolko da nisam ni bila svesna sta su neke od nas prosle, i na tome vam svima skidam kapu... Plakala jesam... Ono sto mi je zao jeste da sam o usvajanju jako malo znala i da su mi ove price pomogle da sagledam sve iz nekog drugog ugla... I u knjizi sam jos jednom shvatila zasto volim KUTAK i vas... E da i mm je poceo da cita, ali je zastao.. Kaze treba mu vreme za ovakve price... love

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)  - Page 2 Empty Re: FEBRUAR-najkraci mesec velike srece :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu