KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 27/2/2018, 21:25

Ma ne brinem...sve jedno mi je...samo znam da nije isto kad imas dete kuci i bespotrebno lezis i cekas porodjaj i kad nemas dete mozes da lezis koliko hoces...
I cisto sumnjam da ce me pustiti taj vikend pred CR da idem kuci...mozda da je on tu...
Pita moj muz kako da ubrzamo da krene ranije, kaze moja kuma pocnite da upraznjavate sex i krenuce ranije...(dr ide na odmor 23.3.)
Sad mi ostaje da probam da ubedim muza...posto je sav istripovan oko toga u trudnoci... lol! lol! lol! lol!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/2/2018, 23:03

Hahahahaha lepo ti je rekla kuma  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 27/2/2018, 23:22

Strumfi, to sto ti kuma predlaze je stari narodni "lek" pa pokusajte hahaha. Sigurno ima neceg u tome.
Oko izlaska je bio problem (u vreme kad sam ja bila u Visegradskoj) sa brisevima. Ako se dobro secam, vaze 7 dana ako se izlazi pa ulazi. Jeste problem to njihovo bespotrebno lezanje...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 27/2/2018, 23:43

Ma sto se briseva tice, ja rezultate nisam ni donela jer sam hitno primljena u bolnicu, nego su mi oni uradili, tako da sve moze kod njih. A lezala sam vise od deset dana pre porodjaja, tako da su vazili sve vreme. A 2x sam na popodne bezala iz bolnice, posto mi dr Nemanja nije dao da idem kuci za vikend, naravno uz njihovo odobrenje. Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 28/2/2018, 15:04

Vaze u bolnici dokgod si tamo. Ali ne vaze ako izadjes, pa ponovo dodjes, ako je proslo vise od 7 dana.
Meni se vise svidja NF po tim olabavljenim procedurama pre CR, pa cak i klistir da mozes kuci da uradis Ali, opet, tamo se duze ostaje u bolnici posle porodjaja, pa dodjes nekako na isto.
A ko ima dete kuci, sigurna sam da je jos 100 puta teze.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 2/3/2018, 21:56

Evo ja od gosn jurisica,sve je ok hvala bogu i decak je. Koje olaksanje,bas sam strepela. Bila sam danima pod utiskom ne gubim nadu i aries.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/3/2018, 22:08

Bravo Tiramisu za decaka! Ne smes razmisljati negativno osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 2/3/2018, 22:11

Tiramisu bez brige bice to sve ok,bravo za decaka
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 2/3/2018, 22:11

Zene, a kad posle carskog reza sme da se pocne sa sexom? Very Happy
Ne znam sta kad da obradujem muza, a zaboravih da pitam doktora  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/3/2018, 08:11

Hahah baby. Pa kad prodje 40 dana. Ako budes mogla ti ga obraduj, bolno je jako, ja nisam mogla.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 3/3/2018, 08:13

Koliko dugo nisi mogla Tiramisu? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 3/3/2018, 08:41

Bb ja nisam cekala 40 dana,hihi...malo kao d zateze rana Ali nista me nije bolelo,meni bilo super....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 3/3/2018, 08:43

Tiramisu bravo za decaka osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 3/3/2018, 09:32

Baby,posle dugo nismo ni pokusavali. Umor,nespavanje... Kad sam dobila, 10 meseci posle porodjaja cini mi se da je bila spremna hahah hormoni,vlaznost, sve na svom mestu,do tad kao smirgla. Ali eto mala je mogla,mozda ti bude ok.javi 😁
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 3/3/2018, 10:08

Ma meni sex nikako ne pada na pamet jos uvek nego muz pita a ja niti pitala dr niti imam pojma o tome  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 3/3/2018, 10:15

Mi smo posle 3,5 meseca...kad smo smogli snage i kad su prestali grcevi... lol! lol! lol!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 3/3/2018, 13:47

Nesto mi zvoni zvono da ce biti tako Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 3/3/2018, 16:32

Baby bice kad se desi trenutak,kad budete oboje uzivali
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 3/3/2018, 21:13

Tiramisu, cestitam za decaka. Ti si ocigledno majka vise za decake. I nemoj ti sad da se bojis bilo cega, posle porodjaja ovo je skroz "drugi zivot". Imam mnogo prijateljica koje su posle VTO ostale prirodno trudne. Ono sve pre toga kao da nije postojalo.
Ja cesto razmisljam o tome....kakva li glupost koci vecinu zena da zatrudne, kad posle porodjaja ide tako lako?

Sto se seksa tice, ja bolje da se ne javljam. Mislila sam da ovo nama nece da se desi. Mi smo toliko umorni, i ovo dete je stalno prisutno, da nemamo ni volje ni mogucnosti. Definitivno mislim da je tacno da je najbolja kontracepcija dete u kuci. lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 4/3/2018, 00:02

Tiramisu cestitke za djecaka.Samo pozitivno!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/3/2018, 22:54

micam ::Baby bice kad se desi trenutak,kad budete oboje uzivali

Tako je Micam. Sve je to individualno Baby. Posle carskog sa skocicama.mislim da je bilo posle nekih mjesec dana i bilo je sjajno!!!! Eh pamtim to kao da je juce bilo lol! lol! Mislim da mozete slobodno da se prepustite igrarijama. Mi to ne radismo cesto ali dovoljno da se rodi Kosta. Ljubim te tetkic najsladji i ljubi mi Gabi queen osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 5/3/2018, 21:07

Joj zene, bas me nasmejaste...
Baby, Mimi, Blanka, Strumfeta  osmeh srce

kod nas isto seks nije na dnevnom redu bas precesto, ali kad isteramo ovog malca iz nase sobe, mozda nesto podje na bolje, ko zna

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/3/2018, 23:57

BB ne znam sta za keks da ti kazem. Ja se ne sjecam kad smo posle cr tako da je vjerovatno doooosta proslo. ☺

Mi smo veceras bili na kontroli. Iako je Ksenija zeljela sestricu ipak ce dobiti batu. Sledeca kontrola i ekspertski UZ.

Ljubimo vas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 6/3/2018, 00:04

SladZana ::BB ne znam sta za keks da ti kazem. Ja se ne sjecam kad smo posle cr tako da je vjerovatno doooosta proslo. ☺

Mi smo veceras bili na kontroli. Iako je Ksenija zeljela sestricu ipak ce dobiti batu. Sledeca kontrola i ekspertski UZ.

Ljubimo vas.


Mackice cestitam na kuronjici. Eto meni milo bas osmeh srce
Najbitnije je da je sve ok a Ksenija ce da uziva sa malim braticem sigurna sam osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 6/3/2018, 00:29

Oooo Sladzo, bravo za decaka osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu