KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 12/1/2018, 12:26

Tiramisu bravo!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2018, 13:50

Bravo Tiramisu,odlicna beta likeit
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/1/2018, 19:15

Sto ste se ucutale zenske aaa zazimilo pa se samo drema.
Ja bila na UZ,tu je zumanac ali plod nije videla. Kaze 5 nedelja a po mojoj racunici je 6 ako sam ciklus imala 04.12.
Malo sam se zabrinula zbog toga. u uto.idem opet.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 15/1/2018, 20:20

Tiramisu ok je to,neznas kad je bila ovulacija majka priroda je to.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 15/1/2018, 21:57

Tiramisu draga tebi je definitivno ovulacija bila kasnije pa ni uz ne moze pokazati. I meni su tek sa 6+ vidjeli a po vjestici je trebalo da bude skoro 8.

Ja sam veceras bila na kontroli. Sad smo 11nedelja. Uzela i mjere za double pa sjutra da dam krv u bolnicu.
Nemam simptome pa sam se bila uplasila. Vidjela sam i rucicu i nozice i mrda mada jos ne osjecam.
Definitivno termin 30.07.2018. A po UZ stalno seta pa smo uzeli ovaj po vjestici.

Ja jos nemam osjecaj da sam trudna.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 15/1/2018, 22:41

Aha znaci i drugima se to desava,bas sam se bila uznemirila. Sacekacu srcanu radnju pa da odvikavam ovog mog cmizdravca od sise. Bas mi je to opterecenje jer kad nedam toliko se dernja da probudi kacu. Bice cupavo.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/1/2018, 00:33

E pa drage moje zene, evo I ja da se javim. Vec sam bila pisala da sam krajem decembra lezala u Visegradskoj 2 dana na ispitivanju I da mi je zakazano da dodjem ponovo 18.01. Tada sam u bolnici pokupila virus, koji je kao bio prosao pa mi se vratio, tako da jos uvek kasljem, a prodisala nisam. Pila Pancef ab I paracetamol, a I dalje koristim Operil sprej za decu. Iako znam da ne bi trebalo duze od 7 dana da ga koristim, ja bez njega I dalje ne mogu da zivim. Epilog price sa virusom je da sam sada vec 4-i dan na Longacef injekcijama.

E ali to nije sve. Sinoc (nedelja vece) izmerim pritisak 155/100 I odmah alarmiram mog dr Nemanju koji mi je rekao da dodjem danas u bolnicu, tako da evo me vec sad u Visegradskoj I ostavice me ovde do porodjaja da me prati, a porodjaj planira oko 31.01., ako sve bude ok I izdrzimo do tada zajedno Gabi I ja. Ona je sad vec velika devojka od nesto preko 2,5 kg.

Noge, stopala I skocni zglobovi, su mi natecene samo tako, kao da su ih deca neuspesno na likovnom crtala. Kazu proci ce cim se porodim, a ja samo razmisljam kako cu ovde bezidejno lezati jos 2 nedelje.
Ljubi vas sve vasa BB  ljubav

P.s. U sobi zena hrce za sve pare, nema nam spavanja.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 16/1/2018, 00:38

Joj Bb bas ta stislo ali bolje da si tamo da ne razmisljas jer to nije za salu. Bitno da ste vas dvije usle i sigurnu zonu i sad jos malo do upoznavanja ostalo.
A hrkanje joj kako to ne podnosim mogu misliti kako ti je.
Javljaj se kakvo je stanje. Grlim
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 16/1/2018, 00:41

Tiramisu ako ne osjecas bolove a posebno posle podoja opusteno doji. Osim ako je tebi do odvikavanja.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 16/1/2018, 00:47

jao kakve su ovo lepe vesti, Tiramisu ♡

Baby, proci ce dve nedelje kao tren, bez obzira na ro kako se tebi sad cini!
Blizi seeee, milinaaaa
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 16/1/2018, 08:19

BB na sigurnom si, bolje da te prate. Dve nedelje će da proleti. Slušaj muziku, imaš net, čitaj lepe knjige...Nemoj mnogo da slušaš iskustva ako neka cimerka smara pričama itd. Dok trepneš eto nama male Gabi! A posle je sve ostalo istorija.... sunny sunny sunny sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 16/1/2018, 08:25

BB bas te savatalo, i sama znas da je bolje da si tamo, nekako ces vec pregurati, nema druge, najvaznije da si u sigurnim rukama, Gabi je vec velika devojka, sad kad vec sitno brojis, sad ce da proleti. osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/1/2018, 09:14

Tiramisu cestitam od srca. osmeh srce
Baby duso, bolje da si tamo na sigurnom. Sad kad si vec hvala Bogu usla u 9-ti mjesec imas manjenrazloga za brigu. Ja vjerujem da cete izgurati jos dugo, a i da ne izgurate bez brige jer ai u skroz sigurnoj zoni. Volimo teeee srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 16/1/2018, 09:31

Baby,proci ce to dok trepnes. Dajes li Esbah?
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/1/2018, 15:08

Sta je Esbah? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 16/1/2018, 15:11

BB, navici ces se ti tu. Najteze je prvih nekoliko dana. Posle ti vreme stane, brojis samo smene, kad je koja sestra u smeni lol! i koja ce te zapasti za pripremu za porodjaj. Pripremas se tu na odeljenju.
Zao mi je sto si pokupila taj glupi virus, ali i da nisi, verujem da bi te ostavili u bolnici zbog godina. To rade u Visegradskoj, po ulasku u 9.mesec. Meni su to precutali isto, to mi je bilo "iznenadjenje". A nisu znali da mrzim iznenadjenja Mad .
Sto se hrkanja tice, malo koja trudnica sto ne hrce u kasnijoj trudnici, tako da....malo razumevanja lol! .
Gabi je velika cura, nista se ne brini. Izgurala si ovo sve sjajno, bolje nego neke osamnaestogodisnjakinje. Stize zasluzen d

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 16/1/2018, 15:52

Baby, bezveze za virus, ali super sto si im na oku. Sada samo polako, jos dve nedelje i stize Gabi! 
yes yes radost radost

Palcice draga, devojcica je kao secer, preeeelepa!

Cuvajte se drage trudnice, svima zagrljaj.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 16/1/2018, 16:51

Bebi draga nije tesko kad se mora,uskoro ce tvoja Gabi da te ucini najsrecnijom i najponosnijom zenom na svetu.Izdrzala si i gore procice i to hrkanje i ostali propratni elementi,bitno da ste vas dve dobro i na oku lekarima. srcasti poljupci
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 16/1/2018, 17:07

Lepo ja rekla da ce Gabi da stigne tu negde oko mog rodjendana!!!!
Grlim te BB!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 16/1/2018, 17:52

Esbah je ono kada skupljas urin 24h. Da vide da li izbacujes proteine. Zbog povisenog pritiska. Sto kaze mimi,super si ti to izgurala. I ja sam gravida vetusta a kamoli ti hihih
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/1/2018, 18:57

Hahahha Tiramisu nasmeja me za Gravida vetusta...
Ja sam se smrtno uvredila kad su mi zakazivali dabl u Visegradskoj i pise na izvetsaju dolazi u poodmaklim godinama, a ja jos nisam tada napunila 39. Ja izasla odande sva smorena...
Tvrdim ja da sam matora za ovo..ali ova me nacrnila skroz...

lol! lol!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 16/1/2018, 18:58

BB bas smorno to lezanje, mene to izludjuje...
Ja se toga bojim, da me ne skembaju ranije...samo zbog ove moje male...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/1/2018, 19:24

Ma ko vise broji godine. Kad rodis podmladis se skroz na skroz, beba te podmladi za jedno 10 god.minimum. A tek kad pocnes da joj pricas, tepaš, pa kasnije pjevas s njom razne pjesmice, igras se i jurcas po parku, nabijes kondiciju, zategnes misice, sise padnu ali koga briga za sise, radost ti u ocima a srce puno. Ma jebes godine ko to vise broji posle 30-te lol! lol! lol! lol! lol!
Pozdrav za sve lepotuske debelice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/1/2018, 19:49

Hvala vam zene moje divne na podrsci. Jutros sam presla u drugu sobu, gde se nalaze 3 zene sa kojima sam lezala ovde u decembru. 

Danas su mi prvi put radili CTG. Ja sam mislila da je to nesto I jedva cekala da pocnu, kad ono nista  lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 16/1/2018, 20:08

Sise padnu samo ako ih imas Very Happy Mi koje ih nemamo eventualno mozemo da se nadamo da se malo povecaju haha.
A istina da nas deca podmlade i nekako mozak osveze... sad ucimo sve iz pocetka :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu