KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 5/1/2018, 18:50

Aries, mila, prigrli svog Filipa i stegni srce, to su neizmjerljivi gubici, ali moramo s njima da naučimo živjeti. Naša dječica su anđelčići, raduju se u naručju Božijem. Ja čvrsto vjerujem da ćemo se jednog dana sresti i prepoznati. zagrljaj



Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 5/1/2018, 18:51

Tiramisu, ne da nije biohemijska! Bravo, curo! trudnica
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 5/1/2018, 19:19

Tiramisu rekoh ja da nije biohemijska,bravo bebama za drustvance.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 5/1/2018, 20:11

Bravo, Tiramisu! Kakva divna vest :)

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 5/1/2018, 20:32

Tiramisu ako pitas do kad smijes da dojis u trudnoci ja mislim da nema ogranicenja dok god je trudnoca uredna. Mozda neko strucniji ima drugu info.
A terapija ...za pronizon ne znam a fragmin svakako smije u toku dojenja mada to znas i sama.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 5/1/2018, 20:51

Bravo Tiramisu, beta super raste, cestitam! Sto se tice dojenja, moze bez problema ako je trudnoca uredna, za lekove, obavezno proveri sa doktorom.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 5/1/2018, 20:55

Tavita ::Aries, mila, prigrli svog Filipa i stegni srce, to su neizmjerljivi gubici, ali moramo s njima da naučimo živjeti. Naša dječica su anđelčići, raduju se u naručju Božijem. Ja čvrsto vjerujem da ćemo se jednog dana sresti i prepoznati.  zagrljaj



 Draga Tavita i Aries, srce mi se stegne od tuge svaki put kada neko mora proci kroz ovako nesto.

Tavita, rasplakala sam se citajuci ovaj post. I ja verujem, jednog dana, kad bude vreme, da cemo opet biti zajedno nasi andjeli i mi.

zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 5/1/2018, 20:56

tiramisu ::
Moja beta je 138,mozda ipak nije biohemijska. Sad moram da jurim Miljica da vidim sta od terapije ide.

Bravo! Svaka cast! Samo sto ovu trudnocu necu ti praviti drustvo lol! .
Znam da si sama uglavnom i sa ovom decom, ali organizovaces se nekako. Ne bi ova beba dosla da tako ne treba i da ti to ne mozes. Za opremu ne treba da brines, imas i za devojcice i za decake. lol!
Oko dojenja sigurno znaju Sasava (ona je dojila dugo u trudnoci, koliko se secam), a zna sigurno i Lija. Nadam se da ce neka od njih da ti odgovori "iz prve ruke"....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 5/1/2018, 21:57

Evo Lije, ko o cemu, ja o dojenju 😊 meni je dr rekao da mogu da dojim celu trudnocu, pa posle i bebu i stariju cerku odjednom ako sam u tom fazonu. Ali smo ipak prestali s dojenjem kad sam bila 16-17 nedelja trudna, tj. tada je moja cerka nekako sama prestala da trazi da sisa. Pre spavanja je samo vikala duda duda i morala sam da je ubedjujem da ipak sisa pre dude i onda sam skontala da to i nema bas smisla pa smo je pustili da prestane. E sad za te lekove+dojenje ne znam, to se raspitaj kod doktora. Zelim ti mirnu trudnocu, beta izgleda super, slicno je bilo i meni prvi put, to sam vec rekla. Drugi put dok sam ukapirala sta se desava vec je bila beta na 2000 pa smo skoro i muz i ja pali u nesvest od soka 😄
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 5/1/2018, 22:37

Bice problema ako mu ukinem dojenje,jos se pravim da nisam trudna i dajem mu 😁😁 smisljam kako to da uradim,da li od jednom ili postepeno. Citam po forumima,puno zena ne prekidaju dojenje. Meni je to bilo nezamislivo a evo u situaciji sam kada ne zelim da prekinem. I ovako nisam spavala u komadu 2 godine skoro a tek me ceka drama ako mu nocu ne dam siku.
Zene,ja jos ne mogu da se sastavim,i sve kao ignorisem. Kao sanjam 😁
Mimi ne bi bilo lose da se druzimo i sada,da curica dobije drustvo,nije Prag preko sveta.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/1/2018, 09:44

Dobar dan i srecna vam Nova i svi praznici ako ih praznujete!

Tiramisu, kakvo iznenadjenjeeeeee, da ti budes dosadna trudnoca i da sve lepo postignes sa njima! Vesti iz nesvesti zaista!

Aries, grlim jako jako jakooooo. Da istisnem bar deo tuge koji osecas! Grli Filipa, nadam se da ce ti uskoro biti i psihicki bolje. Gubitak trudnoce za mene je prestrasan. Uvek bio, i sada je. Da li je to posledica ove nase borbe i svega sto ide uz to, ili i mimo toga ne znam, samo znam da mi je to mnogo strasno. Grlim sve devojke koje su izgubile bebe, i verujem da vas ti andjeli cuvaju s neba!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 7/1/2018, 06:58

Tiramisu super beta!Da ti trudnoca protekne sto dosadnije.
Moja komsinica je dojila celu trudnocu,kada se beba rodila nastavila da doji bebu i njega od 2 i nesto godine,on se otimao za siku,nije davao bebi.Ne znam ,meni se to licno ne svidja.Ali sto kazes bilo ti je nezamislivo,a kad dodjes u takvu situaciju drugacije razmisljas.

Aries grlim jako!

Srecan Bozic svima koji slavite,da donese samo najlepse stvari!

Mi smo dobro,ja jos uvek s vremena na vreme imam pomalo braonkasto.
Taman stalo krvarenje posle 40 dana,par dana nista i dobijem,valjda je to bio ciklus,takav odliv 3 dana da je to bilo strasno.Prestalo to pa onda svaka 2,3 dana se pojavi braonkasto rozikasto,tako za dnevni ulozak.Cekam 18ti ,imam kontrolu,a zakazacu i uz.

Nina je dobrica,retko kad place,nocu se budi na 3,4 sata,jede i zaspi.Preko dana do 2,3 isto tako,popodne je aktivnija.Sve se vise smeje i guce,dodje mi da je poruckam koliko je slatka.
Ljubimo vas
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 20180111Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 20180112
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 9/1/2018, 08:24

Aries draga, grlim jako, sokirana sam, drzi se! Mad

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 9/1/2018, 08:25

Tiramisu, divnih li vesti kod tebe, cestitam!!!
Palcice, Nina je med medeni, bucka mala!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 10/1/2018, 10:22

Devojke sta kazete o vadjenju zuba u trudnoci,koja anestezija?
Izgleda ce morati nesto jer me nocu boli a bas se izgleda iskvario😕
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 10/1/2018, 14:32

Ja mislim da mozes i da ga popravis i izvadis. Anestezija je dovoljena u trudnoci. Cak trudnice imaju pravo na besplatno lecenje zuba u trudnoci.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 10/1/2018, 15:01

Ok,hvala Strunfeta💋
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebana81 10/1/2018, 16:56

Libra35 ja sam dva prednja vadila,al tek posle 3 meseca, tako mi je zubar rekao, a dr mi je rekao izricito anestezija bez adrenalina, jer adrenalin kaze moze da izazove pobacaj, na sta se zubar krstio. Posto su bila dva razlicita misljenja, ipak sam bez adrenalina,jer sam iovako na odrzavanju pa nisam htela rizikovati.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 10/1/2018, 22:16

BB draga ozdravili nema te odavno ovde?Kako si?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 11/1/2018, 01:00

Ja znam da ne moze snimanje u trudnoci i dojenju. Tako da ostade meni moj truli umnjak do daljneg.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 11/1/2018, 06:37

Ja sam isto popravljala zub, bez snimanja, pa posle porodjaja sam snimila i isla da vidim da li i sto treba jos. Na zalost, taj zub sad ceka navlaku, nije mu spasa bilo.
Kazu, svaka trudnoca jedan zub manje Crying or Very sad .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 11/1/2018, 14:14

Aries draga moja ja nemam reci zaista...Mnogo mi je zao sto se to desilo...Zagrli sincica i muza i budi nam jaka.Ljubim te punooo

Tiramisu pa cestitam draga na novogodisnjem poklonu.
Palcice divne ste.
Ljubimo vas punooo sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/1/2018, 09:00

Hvala drage moje na cestitkama,polako se navikavam na cinjenicu da sam trudna,juce radila betu 3000 i nesto je.
ZeMske,kolika bese treba da bude beta da bi se cula srcana radnja.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 12/1/2018, 10:49

Bravo Tiramisu za lijepu betu.
Mislim da bi trebalo da bude bar 10 000.
Ja sam posla dva dana posle 3000 i mesak je bio bas bas mali. Sacekaj bar nedelju dana za srculence.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/1/2018, 11:00

U pon.sam zakazala UZ. Taman ce i biti oko 10 000. Ne bih da idem opet sl.ned.haha kad se setim rogove su dobijali od mene u DZ a sad odlazem odlazak ginekologu.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu