KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

+19
Simona
Sirijus
SladZana
Blanka
micam
Star77
sanja 73
BabyBear
Padobranka
mamadabudem
HappyGirl
nina :)
Ancica 87
zsuki75
Jerapetra
bobica83
mimi85
Sofija Veks
saska1
23 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 1/11/2017, 22:16

Dobro veče lepi meseče!

Da sve teče!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od mimi85 2/11/2017, 10:14

Meni ovaj novembar nije poceo najsjajnije... Juce sam imala saobracajnu nezgodu, udario me neki klinac....meni nije nista, auto malo ulubljen al stres....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 2/11/2017, 13:07

Mimi, samo da tebi nije nista. Bas bezveze, bespotreban stres samo. Drz mi se.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od micam 2/11/2017, 13:51

Mimi,dobro je da si ti dobro,a ostalo ce se nadoknaditi.Nije moralo,al nek se zavrsi na tom.

Ajde da se upisem i ja u novembru,sto kaze Biksic da bude rekordan i pun novih trudnica,da jedva stanu na ove strane.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 3/11/2017, 01:39

Stigla nam Palcicina Nina juce! Dobrodosla lutkice mila! Palcice, srecno roditeljstvo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od saska1 3/11/2017, 07:26

Da se i ja upisem u novembar da nam donese sto vise pozitivnih beta,zdravih trudnoca i na kraju malih mirisljivih zamotuljaka 😊😊😊
Palčice čestitam!Nina dobro nam dosla!😘
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od Sofija Veks 3/11/2017, 13:55

Dobrodosla Nina, predivnoj Palcici!

igra igra love igra igra love igra igra love
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 11:16

Nikad ranije nisam mislila da cu voleti novembar, nekako mi je uvek bio sumoran, a I kao pretposlednji mesec u godini, posle koga tako brzo dodje Nova godina I novogodisnja euforija koju ne podnosim I sve te decembarske guzve. Svaka godina mi sve brze prolazi I u novembru uvek kazem kad pre...

A onda sam se pre 5 godina na danasnji dan udala za mog predivnog muza, srecu moju jedinu na svetu, jedinu dok ne dodje ova mala koja ce nam zaokruziti nasu ljubav I dodati jos ono nesto vise za sta smo mislili da ne postoji I nije moguce da uveca nasu ljubav ali ipak je moguce. I tako mi novembar postane najsuncaniji mesec u godini, a I toga dana pre 5 godina je niodkuda sijalo sunce kao ludo.

I kako mi je jutros cestitao moj muzic, srecna nam Prva petoljetka Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 11:23

A novembru na Kutku zelim da ima bar onoliko pozitivnih beta koliko je imao oktobar.

Mimi, bas mi je zao da ti je tako lose poceo mesec. Nadam se da ce do kraja meseca samo lepe stvari da ti se desavaju. Ljubim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 11:33

Baby, srecan vam vas dan! Zivi bili i dugo dugo dugo ga slavili osuncani ljubavlju, srecom, razumevanjem! Kakav ce tek sledece godine da budeeeeeeee! srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od mimi85 4/11/2017, 11:40

BB mamasita moja mila srecna prva petoljetka i doziveli ih jos pedeset!

sve ok, vec sam i zaboravila sta je bilo.... dok ne pogledam u auto lol! al i to ce se srediti za koji dan pa cu apsolutno ostaviti za sobom...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od micam 4/11/2017, 15:04

BB srecna vam godisnjica i nek vam sunce sija i kad pada kisa i kad veje sneg,da docekate zlatnu svadbu srecni i zadovoljni
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od sanja 73 4/11/2017, 21:28

BB srećna godišnjica u zdravlju i veselju slavili ljubav
da nam se Blanka lepo oporavi i kućici svojoj pohita
molim novembar za samo lepe stvari
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 22:35

Hvala vam zene moje drage osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od bobica83 5/11/2017, 18:03

Oooo drage moje devojcice ja ne stuzem nista sem kafana nocu😂,da pozelim sto vise pozitivnih beta I ovakvog ludila u kom sam ja trenutno. Jedva cekam da vas vidim I zagrlim,rece sestra da ce cuvati decu. Kod nas haos bebe su sad haos jos.malo I 6mes,proleti. Da mi neko rekao da se blizanci mogu razmaziti ovoliko I nauciti na ruke ne bi verovala ali eto.
Grlim vas sve punoooo
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od Jerapetra 6/11/2017, 00:28

bobica83 ::Oooo drage moje devojcice ja ne stuzem nista sem kafana nocu😂,da pozelim sto vise pozitivnih beta I ovakvog ludila u kom sam ja trenutno. Jedva cekam da vas vidim I zagrlim,rece sestra da ce cuvati decu. Kod nas haos bebe su sad haos jos.malo I 6mes,proleti. Da mi neko rekao da se blizanci mogu razmaziti ovoliko I nauciti na ruke ne bi verovala ali eto.
Grlim vas sve punoooo
Bobiiiiii zagrljaj zagrljaj zagrljaj hahahaha, i meni da je neko rekao da se blizanci mogu razmaziti ovoliko i naučiti na ruke, takođe ne bih verovala Very Happy Very Happy lol! Ja se trudim da organizujem ove moje da čuvaju decu da ja dođem na sastanak. Mm je naravno tu ali trebaće mu pomoć. Komplikovano mi je zbog prevoza a i zbog toga što Luki ume da povileni pa ponekad neće da zaspi ako ga ja ne uspavam. Nije pravilo, nije uvek tako, ali se dešava da mu naiđe takav dan, mnogo je vezan za mene, za nijansu više od seke, ali nadam se da ću uspeti! Samo nastavi po kafanama noću, to je pravi duh lol!
BB, srećna godišnjica sa malim zakašnjenjem, videla sam na FB i htela da čestitam, ali mi je jedno dete zaplakalo i posle sam zaboravila love ljubav
Mimi, drago mi je da si ti dobro, ako je bas moralo, neka se sad maler istrosio i dalje da bude bas suprotno, ja to tako vidim!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 00:47

Petra, hvala, cekam te da se upoznamo 25.11.  osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 6/11/2017, 09:56

Jutrooo! Blanka ide kuci, sjajne vesti!

Bobicin avatar je ostvarenje sna svake zene ne ovom forumu, ako mene pitate! Pu pu pu, usrale ih koke, gle kakvi su, za pojesti!

Jerapetra, nadam se da ces se iskombinovati, bilo bi bas lepo da se uzivo stisnemo!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od zsuki75 6/11/2017, 14:22

ja obožavam novembar :) moj mesec!
i ako mm pristane krećem na aviva vežbe, tako da ću uskoro opet PRIRODNO biti trudna hihihihhiihih

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 22:34

A sto ako on pristane? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od zsuki75 6/11/2017, 23:14

BB, pa zato što onda ta dva dana on mora uveče da pravi večeru, kupa dete, uspavljuje i šta već :)
mislim nije to neki problem, ali ne mogu tek tako da odem, moramo da se organizujemo sad drugačije.

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bila sam danas prvi put. crkla sam, gola voda, a kao imam ja kondicije. :) sve deluje kao naivne neke vežbice ali bogte mazo...
moram još mnogo toga ukapirati, naročito taj deo sa karlicom ali super mi je bilo!!!! došla kući srećna i vesela.

Jedino mi se taj deo za nekupanje baš i ne dopada, tj ne razumem poentu.

Kaže moj muž, budala :), na moju priču o povećanju plodnosti i kako su super vežbe, prokrvljenost materice i svega...crvc će ti to povećati plodnost ako se ne kupaš danima ja ti prilaziti neću ahahahhhahhahahahah

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BabyBear 6/11/2017, 23:33

Hahahahaha...reci mu da ne zajebava ako hoce I drugo dete. Stavi mu stipaljku na nos  lol! lol! lol!

Jesi vid'la kakve su vezbe. Bez obzira na kondiciju upala misica ti ne gine jer tu radi potpuno druga grupa misica.

A 36 sati nema kupanja jer onda te vezbe nemaju terapeutsko dejstvo vec samo rekreativno, tako je nama Natalija rekla
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od Ancica 87 7/11/2017, 14:48

Grozna sam sto nikad da se javim... Kad udjem imam sta i da vidim... Da izljubim Blanku jos jedareda, Palcicu dragu takodje... Divna ti je Palcice cupavica...Budite srecni sa vasom decicom...
Bas mi zao zbog male iscitah sad na brzinu... Dobice Vasica drustvo sigurno..
Trudnice nek lagano guraju i ne zure,koracaljke nek pozure jedna za drugom nek bude puno debelih beta i debelih teta...
Kod nas je sve nesto bezvevze Aleksa posle operacije stalno kilav ,nikad zdrav, finansijska kriza,ljubavna joj zene da mi je nesto da krene...
Vama zvezde zelim lep provod i uzivanje ...
Sve vas grlim!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od BiKsi :) 7/11/2017, 21:41

Zsuki, hahahahhaha, muz ti je kralj, sto mu rece za nekupanje. Ajde, bas se mislim da ce te odbiti,kad mu se nacrtas obnazena ispred. Bole ce ga uvce da li si okupana ili ne.

ANcice, ne daj se, samo pozitivne misli da ce biti bolje i bice! Ni prva si, a ni jedina sa tim problemima! Procice, samo moras pozitivnije gledati na stvar! I seti se kako je bilo bez ALekse, dok nije stigao, i seti se osecaja kad si se vracala od dr ikad su ti rekli da neces mozda nikad biti trudna, a ti uradila test odmah zatim, on bio pozitivan! Samo prizovi taj osecaj,ima vibracija da ti se digne nebu pod oblake! Padovi su normalni, ali se podseti svega lepog i prizovi te osecaje kao da su tu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od Star77 8/11/2017, 21:57

Bebybear, Biksi, divno sto me se jos sjecate 😊hvala vam od ❤na tome. Uletim ja cesce, pratim, virim, navijam ali se ne oglasavam. Povremeno tek da me mine zelja, jer Kutak je cudo. Koliko vremena je proslo od kad zavrsih bitku, jos uvijek se cesto sjetih divnih zena koje su mi pomogle kad mi je bilo bas tesko. Elem, kod mene sve po starom, nikakvo cudo se nije desilo od kad su mi rekli da se necu ostvariti u toj divnoj ulozi. Mnogo snage je trebalo da se to sazvace, i da naucim da zivim s tim. Sad, u 40-oj imam prave simptome klimaksa i to je grozno 😯 osim kad je hladno, e onda jedva cekam nalet valunga 😅 malo da se ugrijem 😊
Ostalo sve tece kako treba, posao, muz i moja djevojka...sad vec 16 godina 😊 zivim zivot kroz nju, uzivam u njenim godinama, zaljubljivanju, odljubljivanju, neuspjelom i uspjelom sminkanju, dilemama da li da uz neku majicu obuce svjetlije ili tamnije pantalone 😊
Zivot je , koliko god ponekad djelovao tezak, ipak lijep.
Ja vam od srca zelim ispunjenje svih zelja, lavicama koje se bore sto laksi i kraci put do cilja, majkama da ponovo podjetinje uz svoja blaga, i mnooogooo smijeha 😊
Zivio Kutak i hvala njemu i vama jos jednom.na svemu. Zaista ne znam kako bih sve prosla da nije bilo vas.
Ljubim vas sve redom 😘😘😘
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

NOVEMBARe-  Zabebio nam se rekordno!  Empty Re: NOVEMBARe- Zabebio nam se rekordno!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu