KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

+27
fight&faith
Jerapetra
zsuki75
Bobaue
libra35
Sirijus
mamadabudem
mimi85
Zensko pero
MalaSaJuga
saska1
Ancica 87
micam
Bekanicaa
ivanicasale
PalcicaBg
Tavita
AriesGirl
Vanja80
Dora1
BiKsi :)
Blanka
Nessi
Zmajuška
noja
Strumfeta78
marina_82
31 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Jerapetra 14/6/2018, 22:51

Čestitam, Bekanice! srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 15/6/2018, 12:42

Bekanice ziva li si? Cekamo slicicu Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 15/6/2018, 16:04

Bekanice, sa srecom da vam je rodjenje princeze. Divnooo. Uzivajte sada u roditeljstvu i najlepsem periodu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od fight&faith 20/6/2018, 10:55

Divno! Cestitam Bekanice. čestitamo  Sada je sve konacno doslo na svoje. Neka vam je devojcica zdrava i sretna i ponos svojih roditelja 100 godina. srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 20/6/2018, 11:50

Hvala drage moje drugarice. Telefon mi se pokvario, pa nisam imala, i zato se nisam javljala. Mi smo Bogu hvala dobro, lepo se uklapamo, privikavamo i snalazimo. Neopisiv je osecaj, i carobnp majcinstvo. Mada, jos uvek nisam nisam ni svesna , da sam se konacno izborila, posle toliko godina. I da je kpnacno, ljubav moja tu. Sve vas volim, i svakoj od sveg srca zelim isti scenario. Voli vas Aleksis
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od bebana81 21/6/2018, 14:18

Bekanice cestitamo od ❤️, nek ste zive i zdrave 100god 😘😘😘❤️❤️❤️
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od NikolaMaja 21/6/2018, 18:49

Bekanice, čestitam od srca. Sve najlepše vam u životu želim, da što više uživate!!! angel as
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 28/6/2018, 08:38

Ljubac za Aleksis i mamu! osmeh srce smajli angel
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 28/6/2018, 09:08

Bekanice, otvaraj roditeljski!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 28/6/2018, 13:55

Joj, smotana sam ti ja za to. Ni sliku ne znam da postavim. Nego, ja ću se priključni ako ima zajednički roditeljski, za sve. Pošalji link ako ima. Evo, naš dve uživamo, ja sam se lepo snašla. Inace, sama sam od prvog dana, i mogu vam reci, odlično mi ide. Posle toliko borbe, sve oko nje sada se vrti. Uhvatim sebe, kako bidim pored krevetić, gledam je, slušam i topm se. Mnogo je lepo majčinstvo, mnogo čarobno. JesU mi dani kao mašina, ali se ne žalim. Peri stvari, pegla, obuci, presvući, podoj, kupanje, pa ja kupanje, klopa, obrisi, i sve u krugggg. Ljubimo vas Aleksic i ja
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 30/6/2018, 10:56

Bekanice, nema zajednicki roditeljski. Otvara se kao i trudnickinili vto dnevnik. Lepo je posle citati kako ste rasli. Jer dosta se toga zaboravi. Veruj mi na rec.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 9/8/2018, 12:54

Evo da vam manemo, Aleksic i ja. Čitamo vas , i svaki put očekujem najlepše vesti, puno pozitivnih beta i urednih trudnoća. Ima puno kutakinja koje su meni u ovoj borbi prirasle za srce, neke su već postale majke, a ima i onih koje nisu još, i ja čekam i verujem da će i njihovih 5 minuta doći. U svim ovim godinama borbe, na ovaj ili onaj način, naučila sam da je unutrašnji mir i duboka vera ključ uspeha. Ja sam oduvek verovala i u dubini duše znala da ću biti majka. I eto, vera me do cilja dovela. I Bogu hvala, imala potpuno urednu trudnoću, i čak se i prirodno porodila. E, sad malo o mojoj Aleksic. Ona je jedan medic mali, sa plavim okicama, i kosicom. Pije samo moje mleko, dojim je na zahtev, pa kad voli nek izvoli. Vodu joj ne dajem. Isključivo samo mleko. Imala je skokove u razvoju, i tih dana je visila na siki i, da bi uspostavi la ponudu i potražnju. Inace da znate, tih dana nemojte se zabrinuti niti pomišljati da je gladna ni da mleka nema, obično mame, posegnu za dohranom, a to je greška. Grcici nas još po malo muče, nadamo se da će brzo proći. Ne dajem joj nikakve kapi i ta čudesa, jer svi ti proizvodi u sebi sadrže blage sedative, i bebe i pored toga opet imaju grcici. Masirao joj stomačić, radimo vežbe, doji mo he na zahtev, i pružamo joj beskrajno ljubav. Eto drage moje, da treba opet da biram trnovit put kroz koji sam za sve ove godine prošla, opet bih 100 puta, i život dala , da osetim ovu sreću. Puno vas volimo, grlimo i ljubimo ooko. I jedva čekamo da polako javljate sa pozitivnim beta ma, i novim bebama. Duboko verujem u svaku ponaosob, neka dragi bog bude blago naklon prema svakoj od vas. osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od sanja 73 9/8/2018, 14:12

Bekanice puno me razneži svako slovce ispisano,ee za to se živi,jeste trnovito al posle sledi najlepši ugodjaj,ljubi te okice plave voli vas teta Sanja puno ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od micam 9/8/2018, 15:57

Posle trnovitog puta dolazi put sa ruzama i sve je sladje i vise se ceni.Puno poljubaca za vas dve.Mogle bi i dnevnik otvoriti da vas pratimo i vidimo.Ljubim plave okice u medene obrascice ljubav
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 9/8/2018, 21:30

Divno Bekanice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 19/8/2018, 00:59

Bekanicaa ::Evo da vam manemo,  Aleksic i ja. Čitamo vas ,  i svaki put očekujem najlepše vesti, puno pozitivnih beta i urednih trudnoća. Ima puno kutakinja koje su meni u ovoj borbi prirasle za srce, neke su već postale majke, a ima i onih koje nisu još,  i ja čekam i verujem da će i njihovih 5 minuta doći.   U svim ovim godinama borbe, na ovaj ili onaj način,  naučila sam da je unutrašnji mir i duboka vera ključ uspeha. Ja sam oduvek verovala i u dubini duše znala da ću biti majka. I eto, vera me do cilja dovela.  I Bogu hvala, imala potpuno urednu trudnoću,  i čak se i prirodno porodila.   E, sad malo o mojoj Aleksic.   Ona je jedan medic mali, sa plavim okicama, i kosicom. Pije samo moje mleko, dojim  je na zahtev, pa kad voli nek izvoli. Vodu joj ne dajem. Isključivo samo mleko. Imala je skokove u razvoju, i tih dana je visila na siki i,  da bi uspostavi la ponudu i potražnju.  Inace da znate, tih dana nemojte se zabrinuti niti pomišljati da je gladna ni da mleka nema,  obično mame, posegnu za dohranom,  a to je greška.  Grcici  nas još po malo muče,  nadamo se da će brzo proći.  Ne dajem joj nikakve kapi i ta čudesa,  jer svi ti proizvodi u sebi sadrže blage sedative, i bebe i pored toga opet imaju grcici.  Masirao joj stomačić,  radimo vežbe,  doji mo he na zahtev, i pružamo joj beskrajno ljubav.    Eto drage moje, da treba opet da biram trnovit put kroz koji sam za sve ove godine prošla,  opet bih 100 puta,  i život dala , da osetim ovu sreću.  Puno vas volimo, grlimo i ljubimo ooko.  I jedva čekamo da polako javljate sa pozitivnim beta ma,  i novim bebama. Duboko verujem u svaku ponaosob,  neka dragi bog bude blago naklon prema svakoj od vas. osmeh srce

osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 6 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu