KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 3 od 42 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 24/9/2017, 15:33

Sasava, ti si imala srece oko dojenja, sto je sve islo dosta glatko. Ja sam morala da izmuzavam i pre i posle svakog podoja, toliko je bilo mleka da nije mogla beba da guta toliko brzo, a i grudi ko dva kamena pa nije mogla da uhvati. Mislim da sam mogla trojke nahraniti, posle sam bacila 10 litara mleka iz zamrzivaca. Jednostavno tako mi se desilo. Sledeci put cu se prijaviti za ono doniranje mleka, bas mi je bilo zao kad sam to sve morala da bacim. Tako da elektricna pumpica mi se pozlatila, ne znam sta bih radila da sam morala u pola noci rucno da pumpam onako kao zombi :)

BB, imas weledin caj za dojenje i stvarno je dobar, bude vise mleka od njega, ali nemoj to piti unapred niti odmah na pocetku, to tek ako zakljucis da nemas dosta mleka. Neka ti kuvaju redovno supu i corbe kad se porodis. Cajeve (osim tog za dojenje) uglavnom ne bi trebalo da pijes, niko ne zna koji tacno sme a koji ne. Mozes nanu ali ni to nemoj vise od jedne-dve solje dnevno. Hoces ici u skolicu za trudnice?
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 24/9/2017, 15:39

Pa ja ne znam gde ima skolica za trudnice Sad
Jel bi mi to znacilo?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 24/9/2017, 15:47

Bb skolica je dosta korisna. Ja sam bila na par predavanja al zbog ranih kontrakcija prestala. Pricaju i o kupavanju,dojenju bebe,nege grudi,izmlazavanju,rade se disajne vezboice za porodjaj.. ima bas dosta toga.mi imali i modele,lutke...sigurno je tako i u drugim gradovima....pozovi savetovaliste za bebe i majke i pitaj...kod nas je skolica u domu zdravlja...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 24/9/2017, 15:58

A sto se porodjaja tice. Ja sam se nakon cr bas brzo oporavila. Da boli ,boli,zateze al pa nije sad nesyo neizdrzivo nakon treceg dana od cr ja sam sedela na krevetu i dojila Vasu. Teze mi palo izmlazavanje i dok se uspostavila laktacuha. Jer je mlrko nadolazilo,grudi bas bolne,tvrde, uh kad se setim,e to me zaista bolelo...ne znam stranu prirodnog porodjaja,al gledajuci zenice u porodilistu kako ne mogu da sede jer su ih dole sve izreckali,uh...ma da ima raznih spucajeva i ni jedna zena nije ista.. ja sam da kazem, avanturista i imam bas visok prag tolerancije na bol i da me neko pita probala bih i prirodni...svakako je lepse ocmah ugledati bebu..
Sa mnom u sobi je bila zenica koja se poradjala u pinalu. Nije smela glavu da podize 24h,spavala bez jastuka. Po njenim recima , nista strasno,ona je to zelela. Oseti se da nesto rade,al kaze kao pritisak nesto,nije bolno...kox nas u le je uglavnom vto,odmah cr...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/9/2017, 00:57

E dje pominjah da sam gledala snimak CR pa ste sad istraumirane. Ma ne brigajte bre, to je sve ok. Operacija kao svaka druga samo je krajnji rezultat najljepsi na svijetu. Kad vidis svoju bebu sve zaboravis. Sta smo mi sve prosle i pregurale preko svojih ledja da nas jednog carakog bude strah, ma ajde bre.

Baby, perem pelene tetra i svedske koje se koriste za siroki povoj. Ispod ide svakako pampers. Imate na YT povijanje beba, kupanje beba, raznih turorijala, to je meni zanimljivo bilo da gledam ranije. A za dojenje odlican video" Mlijecna staza", obavezno pogledajte ima vise djelova.

Jerapetra, masina drnda opet  a drnda i ova za sudove. Ja spavam u dnevnu a tata je sa skocicama u sobu pa sve cujem i sve me nervira ali sad bi trebalo da zavrsi 😂

Elem, sad se najedoh grozdja, svasta nesto jedem, a sjutra vadim nalaze. Sta cu, ne mogah odoljeti, guzica zinula lol! lol! Onda cu posle nalaza da proskitam, sama, da vidim sta ima po gradu za cudance fali mi jos nekih stvarcica. Zatim cu da se ubijem od bureka sa sirom, pa cu kod majke na kafu, i onda cu tek kuci. A kuci vec znam sta ce me cekati, haos, atomska bomba, i za takvo  stanje je kriv najvise moj muz jer taj im da sve zivo da se igraju, ma sve. Ludim od njega skroz. Jutros izlazim iz kupatila jedna drzi pajalicu ogromnu, jedna dzoger i presrecne. Ja sve gledam hoce li slomiti tv onim drskama a moj muz ladovina, kaze pa neka ih nek se djeca igraju  Shocked  Shocked Eto sta da vam pricam dalje.  lol!

Stanje redovno. Pupimo i rastemo. Dokaz tome sličice.
34+4 ili ti 35 nedelja. Sledece nedelje ulazimo u 9- ti mjesec.  srca  srca  srca  srca
Jedna kako stojimo 😉
BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 A10

jedna kako sjedimo 😉
BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 2017-016

Volim vas sve
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 25/9/2017, 17:55

Lepe slicice Blanka, stomacic se zaokruglio, deckonja raste, tako i treba!
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/9/2017, 18:09

Divni ste Blankic. Jedva cekam da vidim cudance kad izadje, a ti si mi lepa, prelepa. Ljubim vas sve osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 25/9/2017, 18:11

Devojcice moje drage citam sta se desavalo ovih par zadnjih dana. 

Nemoj te molim vas da gledate nikakve video snimke carskih ili prirodnih porodjaja. Meni je i jedno i drugo kad sam gledala bilo uzasno i zastrasujuce. Ni kod prirodnog porodjaja meni nema nista prirodno.

To mozda pogledajte jednom kada vasi porodjaji prodju, ali sad pred porodjaj nikako.

Sto se spinalne tice, nista se tu ne oseti. Vi ste potpuno ukocene. Pre nego sto ce poceti carski, mene je anesteziolog pitao da par puta savijem nozne prste. Ja ih savijam, osecam kako ih savijam, mislim kako ih savijam...i kazem to anesteziologu, on kaze to mozak se sali sa mnom. Nista se ne pomera.
Te zene sto kazu da su osetile neko vucenje i zatezanje, stvarno mislim da je nemoguce. TO vam je kao kad ljudi, daleko bilo, izgube nogu, a osecaju da ih recimo clanak ili nozni prst svrbi. To je to...mozak se igra sa nama.
Osetite naravno ako vas pomere na operacionom stolu, ali ne donji deo tela, vec celo telo.
Ja recimo vam ne bi znala reci da li su mi noge bile savijene, ispruzene, rasirene, pojma nema...

Osim sto nisam nista videla od tog zastora, nije ni moj muz koji je sedeo pored moje glave, a ne ja koja sam lezala, ne cujete vi nikakav razgovor. Oni pricaju, ali to je sapat. 
Moj muz je na kraju cuo da prebrojavaju instrumente i pribor, da bi proverili da je sve napolju, ja nisam ni to cula.

Sva vasa paznja ce biti skoncentrisana da cujete taj prvi plac, prvi udahnuti vazduh, a onda da vidite to malo bice kada ga donesu...
Ne verujem da ce vas ostaviti same. Anesteziolog ima posla pre carskog, ali posle je tu da posmatra, vise nego sto ima neku ulogu. Ja sam na pocetku imala dva, posle je jedan otisao. Drugi sto je ostao je pricao sa nama, ja sam pricala sa muzem, dosla je sestra da kaze koju rec, babica...doktori kad su zavrsili a sestra pocela da lepi izolir traku  lol! po meni. Tako da vam svi posvete malo paznje, znaju oni da ste i nesigurni i uplaseni i ushiceni...
Nista se ne bojte, doktori su strucni i to je za njih procedura koju rade svaki dan bar jednom, godinama. 

Samo budite hrabre!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 25/9/2017, 18:18

Za dojenje Sasava... pumpica se koristi koliko znam ili kad imas previse mleka ili kad bebica jos uvek nije naucila da se lepo prikaci na siku.
Meni je puno znacila i jos je koristim jer beba siki, ja sam pocela da radim pola radnog vremena...Ako bas mora, onda rucno, ali ako ne mora pumpa je mnogo manje bolna.

Baby, ja isto glasam za skolicu. I mi smo imali razne vezbice, povijanje beba, menjanje pelena, sestra objasnjavala dojenje...bilo lepo i korisno. Kada si u grupi, ljudi postavljaju razna pitanja, neka koja se ti nisi ni setila da pitas ili razmisljas o tome, pa saznas dosta novoga.
Ima puno i na internetu. Odlicna je ta emisija sto je Blanka preporucila.
Obozavam onu devojcicu na samom pocetku sto kaze - mama ja bi ciku!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/9/2017, 18:22

Hvala drage moje. ljubav  ljubav  ljubav  Uzela sam nalaze, svi su ok. Hemoglobin je porastao sa 105 na 113 nije bas kao sto sam ocekivala, mogao je i vise. Ali bitno je da raste. Ostalo d dimer, trombociti sve oki doki. Urin i secer sam radila prosli put sve je bilo ok pa rece nema potrebe opet ponavljati.
To je to za sada.
Kupila sam neke svedske pelene šarene mnogo su slatke nisam mogla odoljeti. Kupih i onih pantalonica kao zeke sto su sa stopicama. Sve je slatko i minijaturno 💙
Sledeca sam na redu ja i priprema torbe za porodiliste.
To cu ovih dana kad ugrabim.

Bobac, u potpunosti se slazem sa tobom za spinal. Ne osjeca se apsolutno nista. Kao da ste paralizovani skroz. Ja se sjecam scene pred kraj carskog kad me je sestra cistila da sam samo vidjela svoju nogu tj nozne prste visoko jer je nogu podigla da me ocisti po spoljnim butinama , tragove od carskog jod i ostalo . To mi je bilo jako cudno jer apsolutno, ali apsolutno nista ne osjecas a noga ti u vazduhu Very Happy

Pisem veceras  ....
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 25/9/2017, 18:25

Ej Blanka, samo neka masine drndaju, to je najlepsi zvuk.

Nama je prvo crkla masina za sudove i sad pre 4-5 dana masina za ves. Kako je tesko kad ne drndaju samo da znas... Kupili nove, trebale bi da dodju sutra. Sa sudjem se jos i borim, ali vesa, pogotovo njegovog, ima gomile. Jedva da detetu imamo vise sta obuci.

E da, kupili prve cipelice, lepe su plavo-sivo-crvene. Koza unutra i napolju, djon sa nekim anti sok jastucicima, neke rupice u djonu kod prstiju, valjda da se lakse savijaju...sve u svemu ok.
Obuli mu u subotu, pa da proba da hoda u njima, on seo pa ih proucava, pokusava da odlepi cicak i da ih izuje. Kasnije hteo da glodje gumene djonove.

Izvini Blankic, majka se nakanila detetu da kupi cipele, pa sad razvezala  lol!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 25/9/2017, 22:26

Jao, Jerapetra, hrabro si ti to odradila :)
sa sve studentima, uuufff milina!
al bar si imala drustvo Razz

Blankic, ja vazda nesto raduckm od kuce,
pisem neke nauke, to me opusta...
skrece mi misli. Tako da te potpuno razumem za ovo :)
Kod nas kisa do srede, nikako da krenem sa pranjem za novu bebu, uf!
Samo kupujem nesto, a jos nisam sa tavana spustila da vidim sta imam...

Vala, Lijo, ja definitivno bolje da cutim sa tim dojenjem i da se "ne pravim pametna", definitivno. Ko zna sta ce sad da me strefi, kad su mi kanali razradjeni i tako to. Morace Juška da ispumpava visak ako bude htela Razz
A jel sa tom elektricnom manje boli, ili... bar lakse ide proces?
Meni kad su pedijatrijske sestre bile na obilasku, jedna onako slasno pitala "hocemo sad da se izmuzavamo". Kad se nisam ispovracala... a tek plus sto nije ni bilo potrebe, ja ne znam bolesna li je, sta li je Razz

BB, ti si u BG? Ima raaznih skola. To u DZ je meni bilo smaranje... ALi sam isla na Senjak u skolicu koja je trajala mesec dana, gde dolaze sve doktori i svako prica svoju neku temu. Na kraju dobijes pokloncice i diplomu... Pricali su i tamo dosta nekih gluposti, al bar se uputis pa ti posle mislis sta ti pase... bar te navedu na razmisljanje. Tamos am npr saznala da mlecni zub ako se polomi treba da se sacuva, da on moze da se vrati na svoje mesto.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 25/9/2017, 22:31

BB, nemoj se odmah hvatati za pampers. Postoji prirodnija a moderna varijanta, moderne platnene pelene. Mi cemo te da koristimo i ovaj put. Jeste malo smaranje to pranje i susenje... ali nece mi dete lezati u toj hemiji i kesama nekakvim Razz
Evo grupa na fejsu, to ti je citava jedna nova filozofija, ima milion vrsta, prelepih dezena, ma zarazno :)
https://www.facebook.com/groups/moderneplatnenepelene.mpp/?fref=ts
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 25/9/2017, 22:41

Blankic, ja isto kao tvoj muz, sve kao ne dam da se dira, i onda odustanem i nadzirem da ne nastane neka muka iz tih ludih igara :)
Ma mora im se dati sve da pipnu i da vide...
Posle ih prodje interesovanje :)

A stomacic, extra ususkaaan :)))

Bobac, hvala na info sto se tice dojenja i pumpica. Super za cipelice :)

Blanki, super za hemoglobin, si luda, u ovom sada krajnjem stadijumu ako i stoji u mestu je strava, a kamoli kad raste. Beba sad uzima najvise...mnogo se rasteee :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/9/2017, 23:55

Sasava, hvala za link za grupu. Super! I meni se vise svidja ideja o platnenim nego o pampers pelenama. A babe su tu da peglaju Wink

A sto se skolice tice, daleko mi je Senjak. Ja sam na Novom Beogradu pa pucaj ako znas za neku sa ove strane reke Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/9/2017, 12:43

Hello, ja ne pisah sinoc jer sam bila koma. Spavala u cugu 5 sati sto nisam zadnjih dvije godine, ne pamtim. Pa mi se cini da bih sad brdo odvalila koliko imam snage.

Sasavice, ima ti i Niku da dojis dugo, a meni da nije bilo pumpice ne znam sta bih radila. Ona jos omogucava zenama da mlijeko nadolazi. Ima dosta zena kao ja npr koje su imale operacije dojki, pa su mlijecni kanali pokidani, neke ne mogu da doje uopste a neke mogu, srecom ja sam mogla. Ali sam.stalno morala da se izmlazam, nakon svakog podoja i tako pokrecem stvaranje mlijeka sto vise. :Zatim zene koje imaju uvucene bradavice, male bradavice, pumpa je zakon jer ona ih vremenom izvuce. I tako redom da ne nabrajam sad upale dojki mastitis i sl.

Bobac bravo za prve cipeline neka su srecni prvi koraci malenom. Ljubim vas.
Ps. Da mi masina nije izludjela bih. Upravo radi i za susenje masina, ona mi je bas spas, narocito kad je kisa.

Ljubac za sve odoh
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 13:12

Blankc ,stomak je divnoca. Duper za hemoglobin,samo nek raste ,znas i sama da je i to veliku uspeh pogotovo u trudnoci
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/9/2017, 13:22

Blankic bas ste mi cakani vas dvoje.
Super ti je hb,sta hoces,bitno da ne pada,a on jos i raste.
Bas lepo sto si se naspavala,nek to bude cesce dok ne stigne delija.
Ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 26/9/2017, 17:55

Ej zenske recite mi jer ta torba za porodiliste moze biti bilo kakva torba ili mora biti kofer?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 18:01

Lakse ti je torba, Ivanice...ma moze sta ima...samo da sve popakujes . Ja sam za tu priliku kupila jednu na medvedice,sad je koristim da vasi pakujrm stvarcive kad negde putujemo...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 18:06

Bravo Bobac za cipelice. Nas momak ke prohodao u cipele. Kupim je njemu cipele ,pavletove cini mi se,vec je imao 15 meseci. Dodjem kuci,obujem naslonim uz zid i kazem hodaj ili vracam cipele. Zene moje ako verujete tad je napra io prve korake. Dal je osecao da mu je cvrsce i i stabilnije nogica,al dete prohoda...bos nikako nije hteo.. onda j posle prohodavanja krenuo i da puzi;). Penjivac moj sve unazad;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 26/9/2017, 19:49

ivanicasale ::Ej zenske recite mi jer ta torba za porodiliste moze biti bilo kakva torba ili mora biti kofer?

Ivanice, bas me slatko nasmeja! Podsetila si me na neke slike iz porodilista: koliko neke zene nose stvari, kao da idu na duzi godisnji odmor, na kraju im i treba kofer. lol! Svega sam se nagledala u bolnici. Ja ti savetujem da poneses samo najosnovnije za par dana. Posle ti tvoji dolaze u posetu, donose sto treba. Stvar je u tome da kad izlazis, to sve treba i vratiti. Plus imas jos jedan paket zvani beba, a ti jos dva...., porodilja ne sme nista da nosi....nastane haos kad se pretera.
U Visegradskoj su do pre par godina bile zabranjene bilo kakve torbe i koferi, stvari su se mogle unositi samo u plasticnim kesama. Navodno, zbog higijene. Sad moze kako hoce. Ali znam da u porodiliste primaju samo 1 komad (torba, veca kesa,...), jer nema mesta, a ni potrebe, za necim vise. Gledaj, molim te, da minimizujes sve sto mozes. Spremi kuci sto kasnije da ti donesu za bebe. Nemoj sa tim da kreces u bolnicu.

Blankic, ne stigoh da pohvalim slike! Nego, da nisi ti malo trudna???? Cini mi se na slikama.... lol!
Prelepi ste oboje. ljubav
Hg ne komentarisem. Ti sve znas....
Ali muza moram, jer je i moj takav! Samo da je ona mirna, pa ako trazi i mikser, on bi joj ga dao! Zapravo, samo da je njemu lakse.

Bobac, ponosna majko, cestitam za prve cipelice!  srca  Samo da proverim jos jednom: definitivno prve idu bez uloska?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Ancica 87 26/9/2017, 21:45

A joj kako mi nedostajalo ovo pisanje zene moje... dok ja nesto upisem kod Blanke sve cete se vec isporadjati... Blankic kao lutka si mi...
Vidim da sve gurate lepo i zdravo i to mi je drago...
ljubim vas sve i ne zamerajte sto se ne javljam...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/9/2017, 23:09

Hvala na komplimentima, jesam, trudna sam priznajem  lol!

Anciceeee, neka si se javila. Ljubi mi slatkisa plavog ljubav
Drage moje zenice,  slazem se sa Mimi12 i torbe za porodiliste, ne treba pretjerivati. Kod nas ne smiju koferi, samo torba ili kesa i to je to. Inace, kod nas u porodilistu ne smijes cak ni u svoju spavacicu, davaju njihove sto je meni super. Narocito za nas koje smo na CR cesto nas treba presvlaciti, a kasnije kad krene mlijeko to sve curi po spavacici. Kad ti treba cista samo trazis i super.

Drage moje, sjutra idem na razgovor tj dogovor kod dr koji ce mi raditi carski rez rekao da dodjem u 7.30h ujutro. A onda u 9h mi je redovna kontrola kod doktora iz doma zdravlja. Nadam se da ovoga prvog necu cekati dugo, idem gore na odjeljenje a tamo je uvijek haos.

Danas popodne je Kasija posla sa tatom kod babe i djeda na par dana. Katja i ja smo same, mama mi je tu povremeno. Znate da sam ih i prije razdvajala na dan ali bila je kod tetke tu u nasem gradu, a Kasija je sada posla na sjever CG i mnooooogo mi nedostaje a nema je 4 sata tek. Pisala sam o tome ranije jesam za to razdvajanje  i treba ih razdvajati ali mi sad nekako mnogo tesko palo. S druge strane posveticu se Katji 24h na dan, i to je itekako potrebno, sledeci put Kasiji i smatram da je to skroz ok koliko god bilo tesko. Takodje misljenja sam da treba isticati njihovu individualnost, one su dvije osobe skroz razlicite a rodjene istovremeno. Ja ih zaista tako i tretiram, i nikad ne pravim poredjenja, jer one su dvije mamine dušice posebne svaka na svoj način.

Javljam se sjutra sa novostima od čika doktora.

Ljubim vas usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 23:48

Ih blankic, zeznuto je to odvajanje,ali i sama znas da valja tako...
I ja tako ostavim vasicu sa bakom ili dekom al bude kriziranja, . Kriziram ja,a on uziva jer mu sve dozvoljavaju...ponekad pomazem mami na poslu i u stanju sam da pozovem hiljadu puta iako znam da ga marko cuva i da su oni ok...sta ces mi majke....uvek cemo brinuti..
Ljubac za laku noc
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 3 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 42 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu