KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 20 od 42 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 28/10/2017, 08:12

Blanka,lavice nasa,drzi se!Ne znam sta drugo da napisem sem da smo mislima uz tebe i da ti zelimo da sto pre odes svojoj decici.Grlim i ljubim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 28/10/2017, 08:16

Blanka, zelim ti sto brzi oporavak i da sto pre svi budete zajedno!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od tiramisu 28/10/2017, 08:26

Oo boze sta te snadje,zar su morali da ti otklone matericu,nadala sam se da se to nece desiti. Ne mogu ti opisati koliko mi je zao. Bice jako tesko,fakticki preko noci ulazis u menopauzu,uzas. Drzi se draga,tvoja snaga su deca.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Simona 28/10/2017, 09:33

Svakako da je bilo bolje da nije moralo tako ali ja ne vidim da će se Blanki desiti nešto opasno na dalje, opasno je prošlo... Mojoj babi je odstranjena materica još davno pre mog rodjenja. Pa sem kao neku činjenicu koju sam znala nisam ništa primećivala kod babe drugačije nego kod ostalih žena oko nas... A sad je i medicina napredovala od tog vremena za slučaj da nekih problema bude... Ali eto ja sam imala osobu sa tom situacijom pored sebe i ništa nije bilo, zdrava do starosti, mladolika, vesela i društvena... ma ništa, da mi nisu rekli ne bih ni znala...

Drago mi je da si se javila Blanka... Sad samo napred igracice igracice igracice
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 28/10/2017, 09:39

Tiramisu, sve dok su jajnici tu, i vrse svoju funkciju ne ulazi se u preuranjenu menopauzu.
Bitno da nam se Blanka oporavi i da sto pre bude sa svojim najmilijima a mi joj svi saljemo pozitivne misli i ljubav.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 28/10/2017, 09:48

Nista tu nije užasno, takve stvari se dešavaju ženama i ima ih mnogo. Sestrine dve drugarice 40+ su ostale bez materice, isto imaju decu i funkcionišu sasvim normalno. Imaju jajnike i nisu u menopauzi. Blanka je mlada, ima troje dece što je jako bitno u ovoj priči, ima i jajnike koji imaju očuvanu funkciju...tako da, daleko je ona od menopauze.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 28/10/2017, 09:56

Blanki draga zelim ti brz oporavak...ma kakva menopauza. Mojoj Mami su izvadili matrlericu,PA sta I dalje zivi,ajde,ajde. Bitno da su nasli sta jeI da je reseno. Oporavak je tezak,znam Al decica ce ti dati Jos snage da se oporavis.Uz tebe smo grlimo tee saljemo puno puno poljubaca...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 28/10/2017, 10:08

Blanka draga moja grlim te jakoooo.Imas ti tvoja tri andjela Kosta je u dobrim rukama i ceka na tebe.Sad samo polako da se sto pre oporavis.Ljubim te
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 28/10/2017, 10:18

zagrljaj zagrljaj zagrljaj
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
srca srca srca srca srca 
love love love love love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Principessa 28/10/2017, 10:23

Blankic, uh ovaj put je bas bio trnovit...sreća je da je ipak sve otkriveno i sanirano na vreme, a ti si jaka i imaš ogroman motiv da se što pre izvučeš iz ove nevolje i oporaviš. Divim ti se hrabra ženo i šaljem ti svu energiju ovog sveta da nam u najbržem roku odeš po Kostu i zaboraviš ove muke. Ljubim te i grlim puno! 💋💋💋❤❤❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od AriesGirl 28/10/2017, 11:45

Blankic, zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od saska1 28/10/2017, 13:20

Blanka drzi se zelim ti sto brzi oporavak da uskoro budes sa svojom dječicom i porodicom.😘😘😘
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 28/10/2017, 17:49

Blanka, draga, ja tek sad čitam da ti je otklonjena materica. Sigurno da je tako moralo da bude, važno je da je krenuo oporavak. Put svih nas ovdje sabranih je trnovit i ogromne su žrtve koje prinosimo da bismo dobile porod. Bog ti je podario tri zlatna čeda, daće ti i snage da se oporaviš i da uživaš u materinstvu. Tvoja snaga i pozitivna energija je obilježila Kutak, sigurna sam da ovo iskušenje koje je naišlo nije promijenilo ništa, jer to si ti - naša neponovljiva Blanka. Grlim iz sve snage! love
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 28/10/2017, 19:33

Tavita ::Blanka, draga, ja tek sad čitam da ti je otklonjena materica. Sigurno da je tako moralo da bude, važno je da je krenuo oporavak. Put svih nas ovdje sabranih je trnovit i ogromne su žrtve koje prinosimo da bismo dobile porod. Bog ti je podario tri zlatna čeda, daće ti i snage da se oporaviš i da uživaš u materinstvu. Tvoja snaga i pozitivna energija je obilježila Kutak, sigurna sam da ovo iskušenje koje je naišlo nije promijenilo ništa, jer to si ti - naša neponovljiva Blanka. Grlim iz sve snage! love

Blanki, potpisujem Tavitu.

Kosta je nagrada za ovaj put. Ehej, Kosta, dusa mila i draga. Kuca ti je puna, to si oduvek zelela i to si i postigla! Veliki si borac i junak i njihov i nas. Volimo te svi puno i zelimo da se sto pre oporavis, da ides kucici da te maze i paze. I ti njih. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 28/10/2017, 20:06

Blankić volimo te srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 28/10/2017, 22:19

Blankic sestro,nemogu drugacije,jer ti si mi bila potpora i snaga za dalje uvek lepa rec i vera,ajde sad ja tebi da pruzim ruku i snagu da se oporavis i zagrlis tvoje pilice oko sebe.Mozes ti to znam ja jaka si ti.Ljubim te
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 28/10/2017, 22:24

Blankaaa zagrljaj zagrljaj zagrljaj srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
love love love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od fight&faith 28/10/2017, 23:37

Blanka zelim ti brz oporavak i da sto pre uzivas sa svojom decicom. Zao mi je sto si kroz to morala proci, nekako mi je bilo bas, bas tesko kad sam procitala. Ali znam ... bice bolje, ti si jaka i hrabra zena ... prava stena, majka, zena zmaj ... pregrmeces ti i ovaj problem. Ljubim te i grlim. v cmoka

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 29/10/2017, 07:23

Blankic, mislim jako I stalno na tebe I nadam se da ti je svaki dan sve bolje. Eh sto nisam tamo sad... Sad
Jos malo pa si zajedno sa svojim triom K fantastikus
srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 29/10/2017, 09:01

I ne mogu da ne dodam....nadam se da niste doktoru dali kovertu. Jer nije doktor samo da te operise, nego da te i isprati posle.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 29/10/2017, 09:34

Joj Mimi jel verujes da sam i ja to pomislila.Zato ne volim te koverte.Drugarica kad se porodila dali dr povecu sumu novca,a ona tako nagrabusi posle toga,nisu je lepo ocistili,pocetak sepse,pa plucna embolija,jedva pretekla.

Nego nista to sad nije vazno,bitno da nam se nasa Blanka oporavi.Mislimo na tebe i cekamo da zvrljnes koju.Ljubim puno
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 29/10/2017, 11:01

PalcicaBg ::

Nego nista to sad nije vazno,bitno da nam se nasa Blanka oporavi.Mislimo na tebe i cekamo da zvrljnes koju.Ljubim puno

Slazem se u potpunosti. Triput sam brisala poruku, al ne izdrzah, jer me jede kao da sam ja u pitanju.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 29/10/2017, 11:24

Mimi potpisujem te 100%
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 29/10/2017, 11:56

Meni nije to palo na pamet, jer dali ne dali, na isto dodje. Kako je vasiona rekla da ce biti, bice.

Blanka, mislim na tebe hrabra zeno, saljem pregrst pozitivne energije i verujem da bolovi umanjuju!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 29/10/2017, 13:17

Blanka, mislimo na tebe vise puta dnevno i virkamo kad ces da se oglasis opet.  Saljemo dobre vibracijeee!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 20 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 42 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu