KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+47
SladZana
BabyBear
Mimi12
PalcicaBg
fight&faith
Bobac
tiramisu
Lenaaa
BiKsi :)
zsuki75
Dora1
mamadabudem
Nessi
ivanicasale
Blanka
micam
Vanja80
Sirijus
bebana81
Bekanicaa
Ancica 87
Rada74
Bobaue
MalaSaJuga
Niny
nina :)
Bozica
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
Simona
sanja 73
Strumfeta78
libra35
aurora
Lija
ganedina
bobica83
Zmajuška
Principessa
Šašava
noja
alisa
dusica78
Sofija Veks
Smrdica
Hobbes
51 posters

Strana 9 od 42 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/10/2017, 01:24

Babyyyy love love love love

Šasavice bas me nasmija za svekrvu, nadam se da ces izdrzati, moja da dodje ja bih se 100% istog trena porodila kad bi je vidjela. To bi bio stres za mene. No ona se nije predrla dolazeći kod nas, a i ne treba mi. Svekar mi je divan, obozavam tog covjeka. Stvarno jedna ljudina u svakom smislu te rijeci.

Inace ne spavam, prepone me ubijaju, ma to vise i nije bol ne znam ni ja sta je. Tjesim se, jos malo da izdrzim i bice lakse. Jedino mi prija spavanje na desnom boku i na ledjima pa tako i radim iskreno.
Pritisak mi je ok, sada nizak bas za mene. Jedva predje 110 gornji, a donji bude tu do 70. Onda mi bude lakse jer mogu da popijem kafu koju sam izbjegavala pa je nisam pila cesto a sada mi bas prija da popijem kafu kad neko dodje.
Veceras su K&K bile nemoguće. Ne pamtim od kada su se rodile da su teže zaspale. Ima tih noći kad se mucimo da zaspemo ali veceras je u 12 sati izgledalo kao da je 11 ujutro a njima se nw spava. Trce po kuci, placu, nece da piju mlijeko, bacaju cucle, nece da ih uzmemo, mazimo, ma uzaaaas. Zaspale su prije nekih 40 minuta tek. I ovo je rekord da su zaspale ovako kasno. Pripisujem zubicima, ili onom cuvenom skoku u razvoju koji sada negdje otprilike ide. Nadam se da ce sjutra biti bolje.
Sto se mene licno tice ja sam relativno ok. Umorna sam od nespavanja, idem kao pingvin i sve me boli. Razmisljam o porodjaju, ali vise o tome kako cu bez njih dvije 5 dana. Znam da ce biti u sigurnim rukama ali dzaba.

Ujutro moram u 7 na noge. A to je za nepunih 5 ipo sati.
Dako sjutra sve uspijem da zavrsim a nadam se da hocu tj znam da hocu. Ljubim vas drage moje i hvala jos jednom sto mislite na mene. Hvala vam i sto ste se javljale preko fb da vidite gdje sam. Ljubaaaac za sve vas love zagrljaj srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/10/2017, 01:49

Drzi se, herojko nasa ♡
Gledaj nekako da usporis, moras vise da odmaras, manji ce bolovi biti.
A ovim malima kazi da je mami tesko i da moraju da je paze.

Moja svekrva hoce da dodje, nego ja stalno vrdam i vicem ne treba pomoc Very Happy Nije zena losa, ali mene smara... Ne volim kad neko voli sve da zna, pa posle svima prepricava. Ne volim ni mrvicu da zna o meni... Ma zla sam, prezivecu nekako. Necu bar morati da kuvam hha.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/10/2017, 07:28

Joj moja draga, noc je bila paklena, svu noc budjenje taman ukoliko zavrsih prethodni post poceo je urnebes sa moje dvije šmizle. Sad spavaju ko topovi i sigurno ce spavati do kasno. Čekam majku da dodje svaki čas a ja odoh u akciju po upute. Što se tiče usporavanja ja to ne mogu od kad sam saznala da sam trudna, ma džaba je bilo priče od strane dr i ostalih ali takva sam šta ću.

Ljubim vas odoh sada osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 13/10/2017, 08:30

Evo I ja, zaspala oko 3, budjenje na svakih sat za piskanje I u 8 vise ne mogu da spavam. Ovo mi se jos nije desilo. Obicno me, u poslednje vreme, tek oko 7-8 uhvati kvalitetnije spavanje (naravno, I dalje sa budjenjem na svaki sat) pa sto odspavam do 11 to mi je. E lepo da pop... vise
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 13/10/2017, 15:38

Šašava ::Drzi se, herojko nasa ♡
Moja svekrva hoce da dodje, nego ja stalno vrdam i vicem ne treba pomoc Very Happy Nije zena losa, ali mene smara... Ne volim kad neko voli sve da zna, pa posle svima prepricava. Ne volim ni mrvicu da zna o meni... Ma zla sam, prezivecu nekako. Necu bar morati da kuvam hha.

Nisi zla, nego iskrena sunny .
Mali broj zena se bas raduje svekrvinim posetama. Ja sam isto vecina.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 13/10/2017, 17:04

Drage moje bicete i vi svekrve(taste) hahaha,setite se tada ovih reci,a da smaraju,smaraju al to su nasih mm mame moramo trpeti i postovati.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/10/2017, 22:35

moramo nekako :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/10/2017, 23:35

Da da da bicemo svekrve ali ja znam kakva sigurno necu biti. Mozda budem i gora ko zna lol! lol! lol! lol!

Danas zavrsih upute i zamolih da mi napise hitno pa cu ujutro sve da zavrsim. Doktorica je jedna njunja prava, skoro zavrsila vise ja iskustva od nje imam. Poce da me ispituje za trombofilije  kao da je lazem da primam clexan. E kad sam ja raspalila o mutacijama i heterozigotu onda je ućutala. Zamislite sta mi kaze: Pa clexan ces prestati da primas par dana prije carskog jer se oni obustavljaju prije carskog, a posle ne treba da primas affraid Rekoh joj nije tacno brk u brk. Clexan primam 4 nedelje posle porodjaja i nikad se heparini ne prestaju primati posle carskog vec naprotiv. Za prestajanje prije ne znam nisam bila 100% sigurna ali mislim da ide maximum 24h prije carskog obustava zavisi od šeme. Ja ću moju dobiti u ponedeljak od hematologa a vi mi baš napišite vašu šemu. Ja se ne sjecam sa skocicama kako je bilo jer je sve bilo hitno a znam da sam se bockala kasnije i kontrolisala d dimer. Boze kakva blesa od doktorke e koga ona bude lijecila blago njemu. Uglavnom imam  grdilo nalaza za sjutra ima da me izbuse dobro. Najgore mi je ono vrijeme krvarenja iz prsta jer kod nas secnu dobro. Muz mi kaze ne zezaj a kako si se sa K&K bola 3 puta na dan kad si mjerila sebi secer. Pa jeste u pravu je, covjek sto prodje brzo zaboravi.

Uglavnom sam ok. Čudance se manje mrda nema mjesta više. Piškim svakih 15 min, razmisljam da se preselim u toalet. Jer dok se ja izvucem iz krevata uh, treba vremena. lol!
To bi bilo to. Eh da torba spakovana. Idem na piš pauzu pa pišem šta sam stavila unutra osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/10/2017, 23:43

Jel ta doktorka iz Doma Zdravlja? Pa naucice, evo pocevsi od tebe :) Sad ima celu noc da gugla, i da se raspituje Razz

ajde,d a to buskanje prodje lagano. Meni to vreme krvarenja i ostalo sleduje u ponedeljak. Sledece nedelje nece biti dana da nisam kod lekara Very Happy Bljaak.

Ako imas neku vecu kesu viska, salji. Ja krenula da se pakujem za porodiliste, no nemam vecu kesu, a treba mi Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/10/2017, 00:02

Hahaha, Šaşava ja sam ovaj put svela sve na minimum. A i muz ce mi donositi nesto da jedem kad prodju oni famozni dani na caju , vodi i plazmi pa ce usput donositi sta treba. A doktorka je iz Doma zdravlja nazalost. Znas ono kad pricas sa nekim o necemu a znas da taj nema veze o cemu pricas a ti se trudis da mu objasnis e ja sam takav osjecaj imala danas, a ona je jbt doktor. Mora da gugla šta će ona grdna. Hahahaha

E ovako moja torba za porodiliste je sada svedena samo na minimum, ostalo ce tata da donosi ako sta bude trebalo.

- mrezasti ulosci 3 pakovanja
-mrezaste gacice 2 pakovanja velicina Largeeee , najvece dabome da nista ne steze
- neseser sa licnom higijenom (pasta, cetkica, brijac obavezno jer ja sam se stalno tusirala iz faza da ne skvasim zavoj na stomaku, ostalo sapun , traka za kosu itd)
-dva peskira
- pamucne gacice
-čarape
-papuče
-bade mantil
-brus za dojenje i par tufera za siske
-purelan mast
-pidzama
-dvije trikmajice i potkosulja
-jedna spavacica(mada nam.oni davaju njihove sto je ekstra)
-clexan
-licna karta
-kapica i rukavice za bebu jer to nemaju rekose mi
-jedan prekrivac da ga stavim pored sebe na krevet i jedna tetra pelena za iste svrhe
- flasica za ad mlijeko jer ce moje krenuti kasnije
-punjac za tel
A u kesu pored torbe ide :plazma,voda, čokolada. Mi nista vise ne smijemo da donesemo od hrane a kasnije to muzevi prokrijumcare nekako :-)

Koverta za doktora je kod muza a i boca naravno, to ide posle. lol! lol! lol! lol! lol!

Mislim da sam sve napisala. srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 00:50

Blankic, hvala za spisak, ja ga trazila Very Happy

Nego cek, cek, jako mi je zanimljiva ta koverta za doktora. Jel to tamo obavezno (precutno ili javno) ili je po dogovoru ili to vi hocete tako I zna li se tarifa?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 14/10/2017, 08:30

Blankic konacno si se spakovala :-) Pa meni ovaj tvoj spisak uopste ne deluje minimalno,haha.Doduse ne znam sta kod vas u porodilistu traze.U frontu je to bas,bas minimalno,naravno ti mozes poneti sta hoces.
I postoje dve kese,jednu koju nosis u porodiliste i druga koju ti donese muz kad se porodis.
Sto se koverte tice jedino da neko trazi,inace taj obicaj ja ne volim,ne samo za porodjaj,vec inace to guranje doktorima.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 14/10/2017, 10:42

Koverta je nepisano pravilo.Iako sam inace protiv nje kad je porodjaj u pitanju podrzavam 100% i mi je spremamo.Blankic hvala na spisak.Taman odprilike da znam kako ide.
E a kako se tusirate posle CR?Kako uspete da ne pokvasite zavoj?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/10/2017, 10:42

Odje je to obicaj ni ja ne volim ali je tako. Obicno dan dva nakon porodjaja tate posjecuju doktore sa kovertama i to vjerujte mi niko ne odbija, tako je od pamtivijeka. Mi Crnogorci volimo da častimo za napredak, nafaku sto bi rekli. Tako da to je meni to postalo skroz normalno a i ocekivano.

Elem, jutros sam vadila nalaze. Rezultati oko 13h. Pisem kasnije. Ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 10:52

Jezim se na koverte c c c
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 14/10/2017, 12:06

Ovde i ne znas ko te poradjao ako nemas dogovor ili je carski u pitanju.Poradjaju te babice uglavnom,doktor dodje bas kad bude stani pani i da usije.
E sto se fraxija tice meni pise 12h pre carskog ne primiti i 12h posle carskog,a posle nastaviti uobicajeno dve nedelje,s tim sto meni smanjila 0.3 umesto 0.4
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 14/10/2017, 20:54

Blanka, sitno sitno! Bas se priblizilo, jedva cekam da cujem kako ce skocice reagovati na novu bebu u kuci.

Mi nismo dinara nikome dali niti smo ijednog trena imali osecaj da neko od nas ocekuje pare, sto me raduje jer ja isto to ne volim i ne podrzavam. Kad sam isla na kontrolu 6 nedelja posle porodjaja odneli smo poklon doktoru (ne pare, nego bas poklon) jer smo to zaista zeleli i jer je mnogo ucinio za nas. U porodiliste je muz odneo kolace za sestre kad sam se porodila, ali i pre toga su sve bile apsolutno divne, tako da sam sigurna da kolaci nisu napravili nikakvu razliku u ponasanju. Ali svako treba da proceni situaciju za sebe, mi smo ovako osecali da treba i mislim da smo bili u pravu, ne bih nista menjala.

Ivanicasale, normalno se tusiras, cak i dan posle porodjaja sto je i meni bilo strasno! Ostavi se zalepljena gaza preko rane i pustis da voda ide preko toga, samo ne sapunjas oko rane. Gaza uglavnom otpadne u toku tusiranja i onda posle toga ide previjanje (octenisept i stavljanje nove gaze).
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 14/10/2017, 22:27

Ni meni spisak ne deluje bas kratak. Posebno sto nosis i pidzamu i spavacicu... i tri pakovanja mrezastoh gacica :) Prvo sto ne znam kako planiras da oblacis pidzamu, drugo za prvi dan ti ni ne trebaju gace... A tek potkosulje, ne znam. U Frontu je prevruce... Iz istog razloga na spisku nema kapice za bebe, plus sto ih oni povijaju i preko glave. Ali sam ipak dopisala da ponesem carape, ako zatrebaju, a zaboravih i pamucne gace. Prosli put sam jedina bila koja je ispostovala da gace posalje kuci, pa su me gologuzu snimali na ctg-ovima i slicno. Uzas.
Napisa li papuce pogodne za tusiranje :) ?

Sto se koverti tice, nisam neki fan istih, ali u ovoj situaciji, gde ti zavisi dosta toga od necije koncentracije i zalaganja, pa budes i zadovoljan svim tim, pa ja bih doktorki dala sta hoces. Nekako me smirise prosli put da ne preteram bas sa "poklonom", a inace sam ga urucila kad sam isla da skinem konce. Da ne bude bas samo "trula" koverta, uzeli smo neke slatkise nesto, pa sam u to spakovala. To nije nista za doktorkin trud, a zena je takva jednostavno, odgovorna i pazljiva. Kad bismo svi radili tako na svom poslu, gde bi nam kraj drzavi bio...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 22:41

Apsolutno sam protiv koverti, pogotovu sto mislim da ih mi navikavamo na iste
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 14/10/2017, 22:45

Pazi, od nas milion koje tamo prodjemo, ako neko na tebe obrati malo vise paznje,
i to ti prija i znaci, plus fizicki sto znaci, npr pazljivije napravi to usivanje, da nemas ubode spolja, nego usiju iznutra, itd, posle da te taj doktor obidje, i telefonom proverava da li si dobro itd... Ja mislim da zasluzuju poklon. Jednostavno nas ima previse, njih premalo, i sve je kao na traci...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 22:47

Poklon da, ali ne u vidu koverte
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/10/2017, 23:04

Milije su njima pare, kakvi pokloni i čuda. Oni imaju sve ne trebaju njima pokloni. Pare vrte dje burgija neće lol! lol! lol! . Tako je od davnina kod nas i to je nepisano pravilo. Jbg-a ne voli to sigurno niko ispada kao mit i korupcija , ali te taj isti dr gleda drugim ocima sto kaze Šasava. Rijetki su slucajevi da znam da neko nije uzeo pare. No da se ja vratim mojim desavanjima 'ebeš euriće samo nek se na zdravlje troše Laughing

Nalazi mi ok, sto ja mogu da skontam. Ima odstupanja zbog ali znam da su normalna u trudnoci. Malo.poviseni , ali bas blago poviseni trombociti i leukociti, i blago smanjen kreatinin sto je sve normalno u trudnoci. Secer super, urin super, ona cuda vrijeme krvarenja i koagulacije ok, hemoglobin skocio sa 115 na 119, d dimer ok. Ona cuda Alt, Alt u redu. Uglavnom po mom misljenju to je dobro a dr mora da se slozi sa mnom.
Jedva cekam ponedeljak i dogovor oko svega bas sam uzbudjena. To bi bilo to. Stisak d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 23:10

Bravo za rezultate, a posebno za hemoglobin.
I ja sam uzbudjena kao da se ja poradjam sledece nedelje  igra igra igra igra igra
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/10/2017, 23:16

BabyBear ::Bravo za rezultate, a posebno za hemoglobin.
I ja sam uzbudjena kao da se ja poradjam sledece nedelje  igra igra igra igra igra

Uh Baby neka pomijesana osjecanja. Bas sam se i unervozila a i srecna ali sve je to za ljude i sve je to normalno.
Jedva cekam da vam se javljam iz porodilista sa izvjestajima. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/10/2017, 23:25

I ja, I ja  srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 9 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 42 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu