KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

+35
Jerapetra
Bobac
micam
sanja 73
MalaSaJuga
Mimi12
AriesGirl
Sirijus
saska1
Vanja80
Blanka
lilly13
Dora1
bebana81
Principessa
ivanicasale
BabyBear
Vuchica
noja
fight&faith
Nessi
Tavita
Zmajuška
marina_82
Bobaue
HappyGirl
alisa
Sofija Veks
libra35
Strumfeta78
Hobbes
Rada74
Ancica 87
mimi85
NikolaMaja
39 posters

Strana 4 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Tavita 27/9/2017, 23:13

Mala, i ja kasnim, ali obećavam da ću u oktobru, koji je i meni bio dobitni mjesec, biti tu da podržim tvoja dva cvjetića. Imaš razloga da budeš razočarana, ali ipak pokušaj da to prevaziđeš i da daš snagu embrionima koji te čekaju. Na ovom našem trnovitom putu mnogo toga moramo progutati, u priče ulazimo s punim povjerenjem, i naravno da bole iznevjerena očekivanja. Ali šta je, tu je - idemo dalje do kuće pune južnjaka. srca srca srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 27/9/2017, 23:38

Mah tavita...ma sad vec gotovo,proslo me....trajalo to razocarenje mozda 2-3 dana...ali Vasica je to potisnuo. A i kad on spavka ili se igra sa tatom ja im mesim kolace,kifle, razn peciva,pogace....to me nekako opusta i smiruje,prosto uzivam...malo pre sam vasici pra ila posne kiflice sa dzemom...dusa mala kako ke on meni lepo ruckao...a meni jos vise puno srce jer se njemu svidja....i tako,prolaze dani veceras sam popila poslednji primolut nor da zazovemo ciklus pa kad dobijem krecem sa estrofermom
..i opet mi de vratila pozitiva i jedva cekam da mi vrate embrione i mazim stomak osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BabyBear 27/9/2017, 23:45

Tako je Mala! To je pravi I jedini ispravni stav. Oktobar je tvoj mesec, to je definitivno osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 27/9/2017, 23:51

Pa sta cu drugo bb. Bice kako je sudjeno. Mogu ja da se nerviram ali nema svrhe a i ovako je lepse mastati o novoj trudnoci. Zato glava gore,sama sebi kazem,i idemo dalje....ma nisamza dzaba ovan! I da nije tako,mora da je tako...znas vec;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BabyBear 27/9/2017, 23:59

Znam naravno Very Happy
Ljubi te ovan sa ove strane Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od micam 28/9/2017, 09:02

Mala bravo za razmisljanje.Naravno sve sto se desava boli al nas cini jos jacima i odlucnijima.Celici nas.Navijamo za oktobar i vasino drustvo.Ljubi ga jako.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Tavita 28/9/2017, 17:11

Bravo, Mala, za stav - naravno da uz Vasicu sve bude veselije. Pošalji malo tih đakonija i tetama s Kutka lol!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Mimi12 28/9/2017, 18:07

Joj Mala ti mene fasciniras s kolikom lakocom pravis sve te divne stvari u kuhinji... Svaka cast! Ja sam totalna kontra.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 28/9/2017, 23:45

Tavita, rado bih poslala...mimi  pa eto meni to tako ide...mada ja i ne spremam nesto komplikovano. Sveja to odokativno i od onoga sto vec imam u frizideru i u kuci. Svega po malo , ljubavi mnogo i uspe....a testo obozavam...pite,kifle,pogace,krofne, to me vec baka naucila, sa testom moras kao kad mazis muza;). Lagano i nezno...
Moram ja da se naspremam dotransfera,a onda malo da odmaram...pa Boze zdravlja kad se porodim,opet cemo u akciju spremanja jer ce nas biti vise.
Inace zavrsila sam sa primolut norom,a ne da me rade hormoni. Bas sam histericna i sve mi nestosmeta, nadam se dace brzo ciklus pa da ovo prodje...
Ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Tavita 29/9/2017, 18:46

Bas tako - glavni sastojak svega je ljubav.
I meni je taj primolut prije prvog postupka uzasno tesko pao. Ali vazno je da on odradi svoj posao Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BiKsi :) 30/9/2017, 12:24

Mala, ma ako hoce hoce, moze i jedan embrion biti. Uvek ocekujemo vise, zato nas to smori, i zato je najbolje ne praviti ocekivanja. Tesko jeste, ali je zivotno to najbitnije. Manje se razocaras. Bitno da su ta dva zamrzli, zamisli da su svi odustali. Ja mislim da je u ovom slucaju, kao i mom los kvalitet spermatozoida uticao da se ne nastave deliti dalje,a i kvalitet jc kod policisticnih je isto tako zajeb teski. Dosta tu jc ne valja.Dzaba broj, kvalitet se trazi. I bolje sto su sad odustali, nego da si imala pet transfera,veruj na rec.

Drzim fige za carobni oktobar.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 30/9/2017, 15:37

Zene moje ja dobila danas ciklus i krenula sa estrofermom. Od prvog do cetvrtog dana ciklusa 3x1,a od petog dana pa nadalje 3x2...ajmo sada podrsko moja u nove pobede...nadam se ovaj oktobar da nam donese srece isto kao onaj 2014te..idemoooo
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od micam 30/9/2017, 16:20

Mala zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje da se endo ubuci i da ti prihvatis tvoje embrioncice.Tu smo da bodrimo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od PalcicaBg 30/9/2017, 17:10

Mala navijamo,zalivamo za dobar endo.
Ljubi Vasicu,blago njemu i tvom muzu,uzivaju u tvojim gurmanlucima.
Ja isto obozavam da spremam,da se petljam po kuhinji,ali sada zbog trudnoce sve je to svedeno na minimum.Jedva cekam da spremam mojoj devojcici.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BabyBear 30/9/2017, 18:15

Mala navijam iz sve snage za dobar endo I jos bolju implantaciju embriona. Bice i ovaj oktobar dobitni 100%.
osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Tavita 1/10/2017, 16:53

Mala, juče je u stvari bio tvoj prvi dan trudnoće Very Happy Navijamo za debeli, debeli endometrijum.
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Mi ćemo ovako, a ti zalij ananaom, pivom, kvasom - uostalom, znaš sve osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 1/10/2017, 17:44

Bas tako tavita. Jedva cekam ovaj ciklus da prodje...ma zalivam ja.kvas, ananas, brazilski orah ,plus estroferm . Uzimam i b vitamin zbog migrene a nadam se na drugoj strani da ce pomoci i endometrijumu da raste,raste...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 1/10/2017, 17:46

Danas sam svasta nesto radila,spremala...da popije. Kafu i ja i Vasica odosmo u setnju...ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od ivanicasale 1/10/2017, 21:25

Mala navijamo i azalivamo punoooooo.Bice ovaj oktobar dobitni
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Blanka 1/10/2017, 21:45

Mala, ovo je tvoj mjesec, bas kao i onaj 2014.
Navijamo iz sveg srca. Kad se udrzi snaga Kutka i ova silna energija pocne da te prati onda ne moze da ne bude uspjesno. Idemooooooo!!!!! g g g g g g g g g
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BiKsi :) 1/10/2017, 22:51

Srecno Mala! Verujem u vas kao cetverac ili peterac! Ljubim Vasu i zalivam endo naravno, da se bucne kako treba!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od MalaSaJuga 2/10/2017, 18:30

Nesto mi sve nedostaje ovih dana. Kao da mi nesto treba da dopuni ove moje baterije....mislim,ja mislim, i setim se...da promenim friz...i pravac frizerka...
Sada sam hepi...nova friz, napunjene baterije, ja zadovoljan,muz se smeska, znaci i on zadovoljan i idemo dalje....znate vec kako te ruke frizera prijaju,uh....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od BabyBear 2/10/2017, 19:38

Potpuno te razumem Mala. Isto tako sam se I ja pre nedelju dana osecala I isto to uradila. Rekla sam joj sisaj, skracuj! Plasila se moje reakcije ako pretera. Skratila mi je sigurno 15 cm I kaze na kraju, jao pa videces, samo dok se malo naviknes. Reko ja sam se vec navikla, posle prvog gledanja u ogledalo, jer to sam htela Very Happy
Osecala sam se kao da sam neki veliki teret skinula sa sebe I pronasla ono sto mi fali Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Jerapetra 3/10/2017, 00:28

Mala, kod tebe stvarno oktobar talican. Imam nekoliko prijatelja koji imaju decu rodjenu u istom mesecu, par dana razlike,mnogi im i rodjendane slave zajedno kao da su blizanci, tako da izgleda da ima nesto u tome da nekog jednostavno hoce odredjeni mesec da bas tad zatrudni, kako god, bilo spontano, bilo VTO.
Inace, evo jos jedne osisane lol! Citam i smejem se. Potpisujem sve ovo sto je BB napisala, kao da sam ja pisala sunny Ja se pre 4 dana osisala na paz, dakle takodje oko 15cm kose otfikareno. A osecaj je fantastican, kao u banji da sam bila! Very Happy Jos kad se uzme u obzir da sam bila na sisanju krajem 6. meseca trudnoce, pa onda tek ovo sad, kosa porasla strasno...Ziveli frizeri i sto cesce ih mi posecivale! sunny Very Happy lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od micam 3/10/2017, 09:30

Mala bravo za promenu friza.Navijamo za lep endo i uspesan oktobar.Da pa ti si vec trudna po PM.
I ja imam migrene i jake glavobolje,a otkada pijem magnezijum 375 +B6(onaj MAX MAG kapsule) one su mnogo redje i kad ih imam slabijeg intenziteta.I jos nesto kad osetim da krece popijem odmah 2paracetamola i za 4sata jos jedan(po savetu dr Sonje iz PFC u martu kad sam isla) i sve bude ok.Ranije bez sake kafetina nista i to nije pomagalo.Mozda ti pomogne.
Wink
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y - Page 4 Empty Re: MALASAJUGA - Juznjaci, kuca puna dece:)y

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu