NADALINA - i njena beba

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od nadalina taj 25/7/2008, 13:12

Drage moje, hvala vam... Misice, jelence, majo, happy, bas ste zlatne... Sacuvacu taj broj, ali mi je sad vec zakazano u ordinaciji Ristic, kod dermatologa, idem veceras na pregled, u 19, pa cu vam javiti sta je bilo...

Jutros je bar jos jedna bubuljica izasla na vratu, ali sad sam vec u nekom tripu - sve me svrbi iako znam da je subjektivno...

Najvise bih volela da je trudnicki osip - onda sto posto znam da nema opasnosti po bebu, zato i hocu da odem - iako smatram da se situacija smiruje - neka mi dr kaze sta smatra da ne bih ja vise lomila glavu oko necega za sta nisam strucna...

Jos milion puta - hvala vam na predusretljivosti!
usneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusneusne
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijica taj 25/7/2008, 13:47

navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 mamin mali kiriki navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
sreca mala samo neka raste anđeo
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Nadalina, a sto se tice osipa, valjda ce sve biti u redu
srca
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 42
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 25/7/2008, 22:26

Evo me, stigla sam kasno jer sa mm isla u kasni "Rodic" soping...

Nije osip, nije ni buba, jos manje alergija, jednostavno - koza mi je osetljivija, i folikuli dlacica u takvom stanju znaju da se "upale" i izazovu blagu infekciju - tj. bubuljice kakve ja imam...
rekla je da se to javlja kod osetljivih koza, a narocito u ovom periodu, tako da je ovo ipak ispalo najbolje resenje od svih pretpostavljenih! Dala mi je samo tecni puder protiv svraba - ono sto deca koriste da smanje svrab od boginja i to je sve!

U stvari nije, u jednom trenutku je rekla : A sta ti je to na rukama?!
I ja onako, prvo sama zagledam ruke, gore, dole, dlanove, nadlanice i onda pruzim ka njoj da vidi da nemam nista.. I tad vidim - ona se smeje!
I kaze nam da je to "babski trik" za predvidjanje pola deteta - neko treba - dok trudnica toga nije svesna, da je pita sta joj je to u ili na rukama, i u zavisnosti od toga kako ona pokaze ruke na kraju - sa dlanovima ili nadlanicama navise - zna se da li ce biti devojcica odn. decak.
Ja sam okrenula nadlanice navise i pruzila joj ruke - i ona kaze da to znaci da nosim BATU!!! bebe

Samo nek je zivo i zdravo, znam da je to najbitnije, ali eto - da podelim ovo sa vama!
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 25/7/2008, 22:38

E bas me je interesovalo sta ti je rekao doktor. Super sto je sve u redu i sto ces se resiti dosadnog osipa.
Decak radost Decak radost Decak radost Decak radost Decak radost beba beba beba beba beba beba beba
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 25/7/2008, 22:48

Znaci sve je u najboljem redu klizanje jesssssssssssssssssssssssssssssssssssss

A sto se pola tice nek je samo zivo i zdravo
TO STO JE MOMCINA TRIPUT URA
URA URA URA bebe
vakic

Broj poruka : 1580
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jul taj 25/7/2008, 22:54

odlicne vesti. znaci da nije nista strasno i nemas se cega bojati. SUPER
a dal je djecak bebe ili devojcica bebe - to je manje bitno, vazno je da je sve u redu cveće
jul

Broj poruka : 616
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 26/7/2008, 06:54

Bravo! g Sad ti je pao kamenčić sa srca. Mazi stomačić i uživaj!trudnica Doktorka je baš slatkiš! Very Happy

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 26/7/2008, 09:14

Super Nadalina! radost radost radost
Samo uzivaj i mazi tibu usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 26/7/2008, 12:32

Nado drago mi je da nije nista ozbiljno......
Zaci bice mali pisonja......jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bas dobar fazon za odredjivanje pola.....
Mazi ticicu
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 27/7/2008, 02:26

Joj sto me isprepada Nadalina u ove sitne sate sestro slatka !!!!

O HVALA DRAGOM BOGU da je sve OK !!!!! molitva

Jubim Vas i Laku noc!!! poljubci poljubci poljubci
Nekica

Broj poruka : 528
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 28/7/2008, 13:46

anđeo Draga, pravo je uživanje čitati tvoj i naše mišice trudnički dnevnik srca srca1 , volela bi da ih bude što više, da ih sve otvorimo i to što pre :aa23: .

Radujem se tvojoj sreći iskreno i slatkom malom kikirikiju - mazi stomaćić i za mene.

Inače drago mi je što nećeš raditi, to ti je pametno i ja ne bi radila kada bi ostala trudna, kod mene je stravično brz tempo na poslu i nevidjen stres.

JUPIIIIIIIIIIIIII, bravo, drago mi je da je sve OK f f cveće

Uživaj draga, poljubac za tebe i bebicu malu srcasti poljupci
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 29/7/2008, 13:14

Da se pohvalim, imam stomacic!!!
Ja sam kuci stalno u nekim trenerkama, i ne vidi se razlika, ali sam obukla neke pantalone koje nisam nosila par meseci - i imam sta da vidim - mogu da ih zakopcam ali me zatezu u predelu stomaka!!! trudnica as
Ciknula sam od srece, mm se zacudio ali je odmah shvatio kad mi je video otkopcano dugme na pantalonama i veeeeeliki kez na licu!

I da, kad sam vec krenula sa predvidjanjima pola - da li ste cule za predvidjanje pola uz pomoc burme i lancica?
E, pa ja sam za to cula odavno, odavno, a juce sam na nekom satelitskom kanalu videla neku emisiju o tome, gde su cak i to spomenuli...
I ne budem ja lenja, vec pozovem mm da bi realnost bila veca, stavim burmu kao privezak na lancic, spustim na stomak i kazem mu da krene sasvim polako da podize, pri cemu ruka mora da mu miruje sto vise. I burma pocne da se krece napred - nazad, sto znaci da je prvo dete musko.
Zatim, nastavimo sa predvidjanjima za dalje, i burma pokaze devojcicu, pa decaka, pa devojcicu ponovo. Peti put se burma nije pomerila, sto bi znacilo da cu imati dva sina i dve cerke - ako da Bog!
Eto sta rade dva inzenjera u slobodno vreme! as as
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 29/7/2008, 15:16

Bravo za maminu sincinu cekamo slicice da vidimo mamu i njen stomak tj kucu malog biberona :aa23: :aa23: :aa23: :aa23: :aa23: bebe
Ti i tvoj inzenjer ste pravipravcati king queen
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 29/7/2008, 22:47

nadalina ::Da se pohvalim, imam stomacic!!!

Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x Nada ima stomačić, cveće konfete x

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 30/7/2008, 08:59

Juuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! Jedva cekam slicicu stomacica.
g g g g g g g g g g g g g g radost radost radost radost radost radost igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
maus

Broj poruka : 14046

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 30/7/2008, 10:57

Eto ljubim te u taj stomacic....
Ja se bas slatko nasmeja kad procita kako si se iznenadila stomacicu.. poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vakic taj 30/7/2008, 15:46

A i za tebe isto vazi zgodna mamao hocemo sliku sa stomacicaaaaaaa u kome ja nas:12b: srca usne srca ljubav srca naočare srca navijači1 srca poljubac srca srca srca srca srca srca
vakic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijica taj 30/7/2008, 23:20

Stomak jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
:alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe: :alpe:
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
mijica

Broj poruka : 488
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jul taj 31/7/2008, 10:57

BRAVO za Nadalinu i njenog stomacica!!! likeit cveće cveće cveće Tooooooooooooooooooooo tapšanje tapšanje tapšanje good job sreca
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
jul

Broj poruka : 616
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 1/8/2008, 13:27

Super Nado za tvoj stomak, neka on samo raste i neka ti se ova predvidjanja za decu obistine bebe bebe bebe bebe
maja76

Broj poruka : 3181
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 3/8/2008, 18:17

Nadalina jedno pitanje za tebe, kada si krenula sa pripremama za VTO-kada si pocela da primas boce kada si otvorila bolovanje-jesi i radila, koliko dana ce mi tebati od pocetka pa do vadjenje bete, da znam koliko da planiram cvet cvet cvet

Bravo za stomacic slatki jessssssssssss navijači2 :dgkh: cveće navijači2 :dgkh: cvećenavijači2 :dgkh: cvećecvećenavijači2 :dgkh: cveće
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 4/8/2008, 19:52

Haj Megi, evo me, nadam se da ne kasnim puno sa odgovorom...
18.05. sam primila prvu bocku, a od 19.05. sam uzela bolovanje - kod dr opste prakse.
29. 05. aspiracija, 31.05. ET, 13.06. - beta pozitivna, ko sto ce i tvoja biti!

Posle isteka 30 dana bolovanja sam samo produzila bolovanje - sada komisijski, kod svog ginekologa, - isto kao sto ces i ti uskoro!

Eto, znaci, za to prvo bolovanje je, u nekom minimalnom rasponu, bilo potrebno oko 25 dana - raspon od prve bocke do bete... I moram da kazem, i pored toga sto niko na poslu nije znao niti zna kroz sta sam prolazila - svi misle da je prirodno, JAKO mi je znacilo sto sam za vreme stimulacije bila na bolovanju - u suprotnom bih stalno izostajala s posla, ne bih mogla da im objasnim zasto, i bilo bi tesko napraviti raspored u kom bih pomirila posao, kontrole u laboratoriji pa kod dr, bockanje u odredjeno vreme (u toku radnog vremena) - a da me niko ne vidi, ali i stres - nije mi bilo sve jedno, ipak je to specifican period.... Tako da - bolovanje u tom periodu, toplo preporucujem!

Nadam se da sam ti pomogla bar malo...
ljubav
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 4/8/2008, 19:55

I da dodam, ne znam na kakav ces ti protokol ici, znaj da sam ja isla na kratki, tako da je bockanje kod mene bilo bez suprefakta, tj. trajalo je krace nego npr. kod Misice...
Racunaj i na taj kriterijum...
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 5/8/2008, 11:43

srca1 Hvala ti draga Nadalinice, pomogla si mi, baš baš usne usne usne usne i na željici da mi uspe, ja verujem u to da će mi uspeti (volela bi da mi uspe iz prve) molim boga za to molitva . I ja ću odma na bolovanje tj. malo odmor malo bolovanje (septembar-oktobar planiramo). Znaš šta me još zanima, šta ti je doktorka napisala zašto si na bolovanju tih 4-5 nedelja, s obzirom da niko na poslu nije znao šta radiš i naravno dilema mada apsolutno mi nije bitno da li je 65% ili je 100% plaćeno trudničko bolovanje (moje računovodstvo kaže da je 100% od 01.01.2008.) samo da se desi ono što dugo čekam. Pre neki dan smo se bezveze dotakli te teme, drugarica počela da mi kuka da je 65% samo-kod nje, ona je već počela sa terapijom kod dr Vlaisavljevića i krajem avgusta aspiracija i ET, rekla sam joj da se opusti i da joj uspe iz prve, sve drugo je nebitno.

Hvala ti na pomoći baš mi znači, šaljem ti veliki poljubac srcasti poljupci cveće i grlim te evo ovako he, he, he,
megica-pegica67

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 5/8/2008, 13:38

Samo ti veruj, Megi, i bice!
Kako na poslu niko nije znao sta se desava, a ja od septembra prosle godine s vremena na vreme zakasnim na posao zbog pregleda, ili ne dodjem uopste ako tako mora, a uz to vrlo cesto dolazim sa "vaticom" i bolnom rukom iz laboratorije, ja sam to "pravdala" poremecajem hormona, cestim kontrolama kod dr koje su u takvim slucajevima neophodne. Tako da sam sad, to prvo bolovanje uzela na ime vanmenstrualnog krvarenja i opste lose slike (sto je i bilo tacno, ruku na srce, jer sam mesec dana krvarila od mikroginona) a dalje odmah nastavila sa trudnickim, ali preko komisije.
Sto se plate tice, ipak je 65%, toliko ja primam, i mislim da je za sve tako. Bilo bi lepo ako bi se stvarno promenilo , ali sve trudnice koje poznajem i koje su na trudnickom - primaju 65%.
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: