KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 22/8/2017, 13:08

Dok su bebe u stomaku ivanice. Ako dr vide da ce porodjaj pre devetog meseca....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 22/8/2017, 13:23

Bravo Pikseta!!! Čestitam ti od srca, uživajte u bebama i roditeljstvu!!!
srca1 as ljubav ljubav ljubav ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 22/8/2017, 14:46

Draga Strumfeta, potpisujem sve sto je Mimi12 rekla. Ma tako je svuda i kod nas u CG ima svakakvih tzv "propisa" i propusta ali ko ce biti bitku s vetrenjacama sada. Uzivaj u trudnoci koliko mozes i ne opterecuj se oko tih stvari nije ti to potrebno sada.
Mazi trbu i ljubi detence od nas.

Ljubac za sve ostale debelice osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/8/2017, 16:44

Pikseta cestitam,divne vesti,koja sreca,koja radost!
Neka su zivi i zdravi i veliki porasli :-)

Mene zene ubi alergija,od proleca mucim muku,ali poslednje 2 nedelje su najgore.
Znam da se pisalo,al ajd nek podseti neko sta se sme,ako se uopste sme uzimati da se ovo malo ublazi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 22/8/2017, 16:45

Pikseta cestitam!!! 😊😊😊Predivno!!!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/8/2017, 12:53

Pikseta, cestitam, svaka cast. Samo hrabro sada! Nadam se da ima ko da ti pomogne.

Strumfeta, bas stislp sa svih strana :/ Navijam da popusti sve, i da sto skorije pocnes sto vise da odmaras a sto manje da se nerviras.

Mi smo stigli sa mora konacno, dva i po meseca ziveli kao Robinzon Kruso Very Happy Vratili smo se u civilizaciju, pa sad redom idemo... Pelene nismo uspeli da skinemo, ali cemo se i ovde boriti nekako da ih ne vracamo. Kazu kad jedom skines, ne vracaj jer ce samo gore biti...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/8/2017, 12:33

Zenske uzela urinokulturu i imam eserihiju coli 1 000 CFU/ML urina.
Koji caj mogu da pijem?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/8/2017, 12:54

joj dobro me podseti da sutra kad idem da vadim krv dam i urin. Kuku, ubila.bi me doktorla.

Na zalost ne znam da ti odgovorim na pitanje.
Ne znam da li caj za trudnice pomaze?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/8/2017, 12:55

ivanicasale ::Zenske uzela urinokulturu i imam eserihiju coli 1 000 CFU/ML urina.
Koji caj mogu da pijem?

Pancicev caj za trudnice protiv bakterija u mokraci. Mislim da idu 4 solje na dan. Laganeze je za popiti. S tim sto je meni doktorka uvijek davala i biljne tablete za urinarne infekcije koje su fenomenalne. Provjericu nedje iz prosle trudnoce po dokumentima pa ako nadjem saljem ti naziv. Samo sto vise caja sada i bez brige. Mada ne gine ti neki antibiotik tipa cefalexin ili sl.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/8/2017, 13:18

Pa caj moram tek od subote da pocnem.Sutra idem za NS pa je neizvodljivo da pocnem sada.Javi mi Blankic molim te koje su te tablete?A pitacu i sutra u Ns sta da pijem jos
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/8/2017, 05:13

ivanicasale ::Pa caj moram tek od subote da pocnem.Sutra idem za NS pa je neizvodljivo da pocnem sada.Javi mi Blankic molim te koje su te tablete?A pitacu i sutra u Ns sta da pijem jos

Ivanice, kako ne spavam svakako zbog tebe sam isla u arhivu od prosle godine po dnevnicima da nadjem gdje sam pisala naziv tableta. Iako je 5 sati trenutno meni kao da je 12.popodne lol! malo sam se zanimala pa nema veze. Tablete se zovu Utisept. I znam da se kupuju na recept ne idu. Mislim da sam pila ujutro i uvece po jednu.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/8/2017, 05:20

Znas da ne spavam ni ja draga I sad kad sam dobila notifikaciju za mejl, znala sam da si ti nesto pisala sad na Kutku Very Happy

Boli me nesto stomak nisko dole konstantno, jednake jacine, od sinoc celu noc, sad me vec brine
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/8/2017, 06:32

Baby jel i dalje boli?Uzmi magnezijum,ako ne prestane danas idi kod dr.Mada i mene je u tom periodu stalno boleo stomak,non stop neki pritisak u stomaku do 16,17.nedelje kad se materica podigla nagore
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/8/2017, 06:47

Prestalo je jutros. Obicno ujutru prestanevkad me nesto boli nocu I onda ujutru najbolje spavam. A MG pijem svako vece pre nego sto cu da zaspim.

Sad sam malo spavala I sanjala da sam malo prokrvarila, par kapi sveze krvi. Uzas...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/8/2017, 09:32

Super sto je prestalo.Sve se to rasteze,namesta,mene je bas smorio taj bol u to vreme,najgore mi je bilo nocu kad ustanem da piskim,a u stomaku kao da ce sve da eksplodira.
Ja sam juce sanjala da je bilo malo krvi na gacicama,ma opterecene smo,tako ce biti do kraja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 25/8/2017, 09:46

cuj da se snovi ostvaruju ja bih bila serijski ubica!!!! lol!

Samo polako i gurajte napred, bice sve bas kako treba! Voli vas Mimi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/8/2017, 11:49

Hahaha,Mimi,da znas,sta sve sanjamo,boze me sacuvaj.Mada meni se jedan san ostvario,da sam trudna :-)
Nek se i tebi ostvari taj.
Volimo i mi tebe puno,puno i saljemo trudnicku prasinu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 25/8/2017, 11:51

Mislila sam na nocne more!!!!
Samo da mi se ne ostvari onaj da imam 8 beba u stomaku i da se poradjam, taj ipak spada u horore lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/8/2017, 12:43

BabyBear ::Znas da ne spavam ni ja draga I sad kad sam dobila notifikaciju za mejl, znala sam da si ti nesto pisala sad na Kutku Very Happy

Boli me nesto stomak nisko dole konstantno, jednake jacine, od sinoc celu noc, sad me vec brine

Nista strasno, sve je to normalno. Sve ce da prodje. Rasteze se materica. Mene je u tom periodu bas boljelo. Kasnije ces i bol osjecati sa strane lijevo i desno, ma svuda po malo. Bitno je da prolazi. osmeh srce
Ma sinoc nisam ni 5 min spavala. Bas ne znam kako cu funkcionisati danas. Za sada se drzim junački. Laughing
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/8/2017, 13:53

Ja sam mislila Blankic mi cemo se nocas ispricati kad ono nista, nema te Very Happy Very Happy Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/8/2017, 13:44

E evo i mene sa drugog ekspertnog.
Bebe su ok.Oba decaka,videli i pise Very Happy  jedna beba ide glavicom na dole i teska je 614gr i kod nje je videla malo vise plodove vode nego sto treba biti.Napisala je "Plodova voda,veca kolicina 9"Ako neko zna sta znaci to 9 hvala mu.Druga beba je karlicno i teska je 589gr obe bebe odgovaraju terminu 23+5 sto znaci 17.12 mada kaze da ce ranije biti.
Imamo jos jedan od 30-32 nedelje.Pitala za serklaz grlic je 4.4cm za sada nema bojazni zatvoren je.Inace druga beba koja je karlicno je zezala dr maksimalno jedva je izmerila bebu. Very Happy  Very Happy  Very Happy  
Ljubimo vas deckonje i ja usne usne usne usne usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/8/2017, 17:59

Devojke imam jedno pitanje jer sam malo zbunjena...
Naime ja sam po ciklusu trudna 22+4 po uz sam 24 nedelje okruglo danas,i po njemu mi racunaju termin za porodjaj zato sto bebe od pocetka odgovaraju tom terminu.
E sad ja treba da radim OGTT test u 26oj  nedelji,meni su dali uput po starom termini i rekli da radim od 14-21.09 tad sam po ciklusu 26ta nedelja ali po bebama sam od 4.09 i kad sad ja radim ogtt?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/8/2017, 19:00

Slobodno radi tad kad su ti dali uput,ja sam ga radila u 24oj nedelji.Ne mora ogtt striktno da se radi u 26oj nedelji.To sto bebe idu unapred ne znaci da ces se ranije poroditi,mozda su samo krupnije
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/8/2017, 21:27

Ivanice slobodno radi kad ti je uput. Kod nas se radi i do 28.nedelje. Pozzz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/8/2017, 22:01

Hvala vam devojke
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu