KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
Bekanicaa
Blanka
Dora1
bebana81
BiKsi :)
SladZana
Šašava
BabyBear
zsuki75
Vanja80
sanja 73
mamadabudem
micam
Tavita
NikolaMaja
Mimi12
ivanicasale
Bobac
Jerapetra
libra35
PalcicaBg
Zmajuška
MalaSaJuga
Nessi
OKacica
saska1
noja
Hobbes
tiramisu
Lija
marelica
Bobaue
fight&faith
mimi85
Principessa
Ancica 87
makica1984
Sirijus
Eve
43 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/8/2017, 09:50

Ginekolog u frontu gde vodim trudnocu,a do tada sam radila dnevni profil glukoze svaki mesec i tako cu do kraja
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/8/2017, 11:34

Ja sam se cula sa mojim endokrinologom i rekla mi je da nastavim da ga pijem do kraja trudnoce.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 8/8/2017, 14:05

Ja sam ga pila do 12.nedelje prosli put, ali sam znala kad malo vise zgresim (npr.pojedem palacinku sa nutelom i plazmom :-) ) da popijem jednu tableticu da umirim savest. Ukinuo mi ga je moj dr.tada....
Sada sam ga sama sebi uvela i dozirala 2x500mg jer mi ne prija 3x500...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 8/8/2017, 14:09

A sto se tice plaćanja BB je u pravu. Ja sam pred 3.vto rekla ne pocinjem dok ne prikupim sve od papira. 3 meseca sam skupljala rezultate i platila sam MTHFR i PAI i to po 3000 u institutu za genetiku.
Pre toga smo dali brdo para na analizw pod izgovorom ne mogu da cekam...
Tad smo moja drugarica i ja krenule i nasle ave gde sta moze sa uputima..a hvala Bogu nase dr nam davale upute tako da smo uspele. Cak smo i kariotipe odradili i muz i ja na upute ..iscimali se ali je vredelo...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 8/8/2017, 14:16

Mimi 85 sad si me vratila u period kad sam isla u Visegradsku, sto na ultrazvukove, sto na inseminacije i jednu vto sam radila tamo. Zakazu uz u isto vreme i onda tako po nas 3 sa golim dupetima cekamo da nas prozovu. Ma strasno...obujes njihove neke pokidane papuce 41 broj ili 36 sa stiklom i stojis kao budala...
A onda odes u Prag, dobijes svoje papuce, svoju spavacicu, kljuc...osecas se kao da si u hotelu sa 5 zvezdica u odnosu na Visegradsku..
A o odnosu prema pacijentu da ne pricam...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 8/8/2017, 16:20

Sve dok ne shvate da su oni tu zbog nas a ne mi zbog njih bice tako.Ponasaju se kao da smo mi dosli zato sto nam se tako hoce,da bi nesto ostvarili kod njih koji su jadni i ugrozeni.A kad isti ti odu negde privatno da rade med i mleko onda znaju kako treba.Javasluk se to zove.Najmanje smo mi krivi sto oni nemaju plate kako treba pa nemamo ih ni mi,al na koga da se iskalimo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/8/2017, 19:48

Zenske, gde se u BG, u kojim lab, radi kvadripl test, ako je neka od vas radila?
Rece mi dr danas da cu I njega raditi 04.09., a da se nigde ne radi drzavno nego u par laboratorija. Znam da se radi u Konzilijumu I Beomedici, ali hocu malo da uporedim cene.
Dabl mi je dobar.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 8/8/2017, 19:49

Nije stvar u tome da li imam ili nemam da platim, meni je to gubljenje vremena i zivaca. Da mogu da radim vto o drzavnom trosku tad bi se za sve i cimala drzavno, pojela i iskidala zivce, zaradila jos 5bolesti pride cekajuci u redovima i zagusljivim ambulantama. Ovako mi na ove cifre 200-500 eura gore ne znace nista, a postedela sam sebe i svoje zdravlje. I sedela gologuza ako treba-mada mi je to dno dna. I da ne kazem da sam sve potrebne analize zavrsila u ukupno 2 dana. Kad se setim da su me u drzavnoj bolnici setali ko majmuna sa bolovima u grudnom kosu mesec dana, radili mi bespotrebnu kiretazu umesto histeroskopiju, lezala na hodniku i slusala masne razgovore iz lekarske sobe, budili me iz anestezije tako sto su mi trazili pare da platim participaciju, a ja nemam pojma ni gde se malazim uopste...ma fuj! Jedina dobra stvar sto ne mogu da radim vto u Srbiji je sto makar kroz sve to prolazim ko zena a ne ko sitna stoka.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 8/8/2017, 19:50

Super za dabl Bb, mada nisam ni ocekivala drugaciji rezultat!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/8/2017, 19:52

Kad ti pocinjes pripreme za Prag Mimice?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/8/2017, 19:53

BB, mislim da nemas nesto mnogo da uporedjujes, posto sve manje laboratorije te neke nestandardne testove nose opet u ove dve. Mozda eventualno da vidis u Medigrupu. Euromedik znam da nosi isto u Biomediku sve analize..


Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 8/8/2017, 20:13

BabyBear ::Kad ti pocinjes pripreme za Prag Mimice?

Kad budem spremna!!! I prestanem da jedem i ponasam se neodgovorno! U to ime da navalim na jos jednu pralinu donetu iz Grcke lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/8/2017, 21:14

Vidim, ovde zivo :)
BB deli savete, vrlo mi je slatko to,
do skoro je bila u fazonu ne zna ona nista, dajtr objasnite :)))
Ako, ako, samo napredujte u svemu, osim u maminoj kilazi :))

Mi smo dobro, jos desetak dana na moru, pa ce porodica biti ponovo na okupu. Kad dodjemo, ceka nas svasta po lekarima (moja kontrola kod moje dr u Frontu, u DZ uzimanje doznaka, onda kod pedijatra da primimo famoznu MMR i na sistematski, koliko cujem i kod zubara ce nas slati)... Osim toga moramo konacno osmisliti i obaviti preuredjivanje sobe, onda uzimam i maramu za nosenje za novu bebu... i tako, prelazim na krpice i te sitnice. Blizu je do porodjaja, jos 2 meseca. BB, termin mi je 24.10. valjda, PM 18.1.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 10/8/2017, 18:48

Pa evo da se ja upisem sada ovde. Konacno moj dr i konačno divan covek...
Mesak je tu, velicine 6.5mm, zumancana kesa tu. Embrion se jos ne vidi ali on kaze da je sve savrseno. Vidi se trag od jos jednog meska ali se taj nece razviti. Ja ga pitam jel moze naknadno da iskoči jos jedan, kaze ne moze.
Danas smo 6.nedelja 5+1.
Veliki pozdrav!!!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 10/8/2017, 19:15

Oooo diiiiiovno Strumfeta! Dobrodosla na trudnicke strane napokon osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/8/2017, 21:07

Cestitam Strumfeta sad i zvanicno! vv

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/8/2017, 09:14

Bravo Strumpfeta!

Pozdrav za cicike na ovim stranama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 11/8/2017, 10:34

Čestitam Štrumfeta! Da se leeepo štrumfuješ na ovim stranama i da bude sve lepo do kraja! osmeh srce osmeh srce

Trudnaje, samo gurajte! sunny sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 11/8/2017, 10:36

Bravo Štrumfetice, neka je lagano opušteno i srećno srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 11/8/2017, 19:45

Super, Strumfeta :)
Lagano, pa ces jos malo da delis savete :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 16/8/2017, 15:41

Juhuuu sta ima novooo?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/8/2017, 16:05

Pih, kod mene nista. Dosadjujem se, cekam nedelju da odemo na odmor 2 nedelje (kao da vec odavno nisam na odmoru Very Happy ) I onda 04.09. na kvadripl test. Sve u svemu, nista zanimljivo

A vi kako te? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 17/8/2017, 00:29

O debelice utihnule ste nesto jel?
Ja konacno stigla, i vec se umorila priznajem.
Uzivancija i odmor kratko trajase. Sta me tek ceka ihaaaa.

Ljubim vas sve, sad dok sve iscitam proci ce par dana.

Strumfeta dobrodosla na ove strane. osmeh srce
Babyy love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 17/8/2017, 01:40

Oooo dobro nam se vratila Blankic mila.
Aj polako sa citanjem. Nema mnogo, nismo bile vredne Wink
Ljubac za mamicu I vojsku osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 17/8/2017, 09:36

Dobro je, zivnula stranica...ja sam mislila sve ste negde otputovale...
Ja 21.8. idem da se potvrdi srcana radnja, posto je prosli uz uradjen rano.
Zapljunula sam termin za amniocentezu u Palmoticevoj...
E sad me zanima jedna stvar. Trudnice koje primaju fraxi a iz Bgda su da li dobijaju fraxiparin na ruke?
Jako me zanima jer planiram da pisem protestno pismo direktorki doma zdravlja, zaštitniku prava pacijenata pa ako ne i ministru licno.
Verovatno necu nista postici ali cu bar pokusati zbog sebe a i zbog drugih zena...jer je ovo pakao...svaki dan u dom zdravlja po injekciju, a svake druge subote u Merkator jer su oni dezurni...cimanje bespotrebno ...pri tom uz sve to treba izkoordinisati i vrtic. Muz mi je ostao bez posla pa me sad on vozika...sta ce biti kad on pocne da radi, dete npr bolesno a ja treba po injekciju...mnogo sam besna.
Ajde ako neka moze da mi da info kako je u drugim domovima zdravlja...neka pise...
Ljubim...
ljubav
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu