KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
BabyBear
Bozica
Nessi
Lilijan
NikolaMaja
panda :)
MalaSaJuga
alisa
Sirijus
Vanja80
Dora1
sanja 73
bebana81
Principessa
marina_82
mimi85
lilly13
noja
Rada74
AriesGirl
BSNS
Julka
zozoni
Mimi12
Blanka
Hobbes
PalcicaBg
Hande
dada88
Bobaue
mamadabudem
aurora
Lenaaa
ivanicasale
Bekanicaa
libra35
Tavita
nina :)
marelica
dusica78
srculence 84
Eve
Padobranka
Ancica 87
bgdtanja
Jerapetra
lela1984
ne gubim nadu
Strumfeta78
Bobac
54 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bozica 1/11/2017, 08:12

Ja sam se inace cula sa mojim izabranim ginekologom sinoc, da mu kazem za betu.. Rekao mi je da dodjem u sledeci četvrtak na ultrazvuk i fa mi da uput za trombofilije.. Obavezno cu otvoroti trud. dnevnik samo da mi se malo slegnu utisci.. Jos ne mogu da vjerujem...

Bozica

Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 1/11/2017, 08:42

Bravo Dora i Bozice, kakve divne bete, malo da podignete atmosferu na forumu i da krene period visokih beta! radost radost radost konfete konfete konfete

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 1/11/2017, 08:57

Dora, beta je super! Cestitam jos jednom i zelim ti mirnu trudnocu!

Bozice, divno, cestitam! Zelim ti mirnu trudnocu!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/11/2017, 14:40

Bozice, cestitam na beti. Neka ti trudnoća bude za uživanje i radovanje školski.
Dora draga igra igra igra igra igra igra igra kakva beturina bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 1/11/2017, 14:42

Bozice, Dora CESTITAM!!! Divno! Sad uzivajte Very Happy


Pandice draga jel si malo bolje danas? ff
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 1/11/2017, 15:32

Bozice,Dora cestitam, divne bete osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/11/2017, 21:32

Dora, bravo za dragog, naravno da vam je to trebalo, i drago mi je da vam se konacno desilo!

Bozice, srecno na uz, pa cekamo trudnicki!

Panda, mislim na tebe, kako si?

Micam, je li krenulo, nadam se da je!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 1/11/2017, 22:16

bolje sam Wink .hvala zene sto mislite na mene. Dora mi je odlican primer da kad se najmanje nadas desi se ono najlepse,trudnoca Very Happy

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od panda :) 1/11/2017, 22:17

Micam sta se kod tebe desava?

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 1/11/2017, 22:20

Biksi draga nista.Stomak boli i imam osecaj da ce da krene al nista.Kod mene sve tezim putem nista skolski i lako,al neka podnecu ja i to
ko zna zasto je to tako.Hvala sto mislis na mene
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 1/11/2017, 22:21

Panda eto sad bas pisah,prezivecu ja i ovo i idemo dalje,ljubim te pa cemo zajedno u nove pobede
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/11/2017, 22:29

Cure, ja sam se sama sebi juce zahvaljivala sto nism odustala, sto sam se borila da ga rodim! Tako cete i vi uskoro! Ovo su izazovi koji vas guraju da budete jace i spremnije za bobu! Sreca uvek ceka tu negde, iza svakog coska! Verujm da cete i vi uskoro pronaci po jedno srećno ćoše, gde će sve biti dobro, a ništa loše!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lilijan 1/11/2017, 23:13

Pozdrav svim devojkama, citam vas jako dugo ali nikako da se registrujem.... :)

Cestitke svim betama! A iskreno saosecam sa svakom negativnom Sad

Danas mi je peti dan (ulazimo u 6) posle 3d embriotransfet. Imali smo kratak protokol, 15 jc, 11 embriona, 2 vracena a 5 dostiglo stanje blastociste i zamrznuto.

Imali smo do sada jednu vto prosle godine - spontani u 9 nedelji. Posle toga fet i beta 7.

Imam IR i mthfr homozigot i pai 4g\4g homozigot. Sada sam na sioforu 3x500 i fraxiparinu. Treba mi podrska, zene :)))

Od simptoma - posle aspiracije uzasno tvrd i otecen stomak, dr tvrdi sa je ok. Do danas se malo smanjio, hvala Bogu! Inace sam anksiozna, ne koristim nikakvu terapiju za to jer sam bila ok. Od embriotransfera sam onako, nocu mi je nekako najteze, bas se cesto budim.



Lilijan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/11/2017, 23:26

Lilijan, dobro nam I zvanicno dosla I svu srecu I uspeh ovoga puta ti zelim. Na pravom si mestu za podrsku. Zene je ovde nesebicno daju, sto si mogla I sama da procitas.

Sto se nocnog (ne)spavanja tice, nisi jedina, mnoge od nas nocu ne spavaju iz raznoraznih razloga Very Happy

Simptome nemoj traziti jer sve sto sad osecas je uglavnom od lekova koje koristis.
Osim siofora I fraxija jel koristis jos nesto od lekova, npr utrogestan, prednison, folnu kiselinu, itd.?

I nisi nam napisala gde si radila ovaj I prethodne transfere, klinika, doktor...?

Drzim palceve da ovaj put bude dobitni  b b b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lilijan 1/11/2017, 23:30

Hvalaaaa :)

Sve sam radila u Jevremovoj, dr Arsic. Obozavam tu zenu. 🙈 Koristim jos utrogestan 3x200, progesteron na peti dan, uz to fembion 1, vitamin D, inofolik. Ishrana po niskom glikemijskom indexu.

Ma ni ne ocekujem simptome, nisam ih ni prosli put imala uopste. Tek nadute grudi od lekova i ovog puta taj ogroman stomak Sad Mada danas je bolje, mogu lakse da disem i ne boli me kad udahnem i lezim. Mislim da sam imala sigurno neku blagu hiperstimulaciju, prosle godine nisam imala nikakvu nadutost.

Ajde, devojke, valjda ce nam se svima uskoro osmehnuti sreca :)

Lilijan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 2/11/2017, 00:05

Lilijan dobro nam dosla.Na pravom si mestu gde te svi razumeju pa i ako treba kritikuju i savetuju al sve sa dobrom namerom.

I meni to lici na blagi hiper cim imas problem i sa disanjem.Al bitno je da prolazi ako je hiper pi surutku i odmaraj sto vise.tvrd stomak hoce i ako ti stolica nije regulisana(zatvor) zbog utrogestana.Preispitaj sebe.
Mnoge ne spavamo i u postupku i van njega al navikle na to.

Samo veruj u uspeh i radi ono sto ti prija i kako ti odgovara.zanimaj se sa onim za sta do sad nisi imala vremena a htela si da sto manje mislis na dane i betu.

Mi smo tu da navijamo i da slusamo kad god imas nesto da nam kazes. igracice igracice igracice igracice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 2/11/2017, 07:36

Lilijan, dobrodoslica i od mene, na pravom si mestu, zenice ovde daju nesebicnu podrsku ali i veoma korisne savete i informacije.
Zelim ti da nas uskoro obradujes jednom ogromnom beturinom! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lilijan 2/11/2017, 07:53

Hvala, devojke, bas ste divne! Very Happy

Evo, jutros se budim i totalni pad osecanja. Inace sam jako pozitivna osoba i stvarno bi covek rekao da cu treci put da naucim da iskuliram emocije... aha :) Besna sam sto nemam nijedan simptom, znam da je suludo i prerano ali eto. Bila sam strasno zedna prvih par dana posle transfera, sva slomljena ali kapiram da je sve to od samog postupka. Nego na sve povezujem sa proslom godinom, uporedjujem pa se nerviram.
Ovako sam se isto osecala kada smo radili fet i nekako sam znala da nije uspelo.
Pijem surutku od aspiracije, jedem belanca.
Koja je jos na cekanju bete? micam, sta je na kraju bilo sa tobom?

Lilijan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 2/11/2017, 08:07

Ljiljan, dobrodošla ti nama i da ti beta bude što veća!!! A sve smo mi prošle kroz sve faze čekanja bete, to mi je nekako bilo najteže. Probaj da se zaokupiš sa nečim, da čitš neku knjigu, pogledaš neki lagani film, idi malo u šetnju, okruži se ljudima i pozitivnom energijom. Mi smo tu za podršku osmeh srce

Božice, tek sam jutros videla divne vesti!!! Čestitam i da ti bude divna trudnoća!!! bb bb bb bb
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 2/11/2017, 08:52

Lilijan kod mene isto po malo brljavim al nista ozbiljno.U subotu cu videti.
Sto se tice simptoma to je sve od stimulacije i hormona za sve drugo je rano,tek posle druge bete krenu neki lagani.Ako ti je za utehu lakse je cekati betu nego prvi uz i to puno,hahaha.
A promene aspolozenja su normalne i sastavni deo ove borbe.Sve ovo ti kazu iskusne veteranke al mora se verovati.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lilijan 2/11/2017, 08:55

Ja sam posle missed-a isla na kiretazu, dr nije htela da ceka. Nije me nista bolelo, jako brzo sam se oporavila. Psihicki sam bila otupela ali sam se isto tako brzo podigla, sto i tebi zelim!

Tada sam utehu nasla u muzu, u druzenju, bas sam stalno skitala, zezala se i to je nekako proslo. Nikada necemo to da zaboravimo ali bude lakse. :*

Lilijan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 2/11/2017, 10:01

Micam, zelim ti da se sve to sredi do subote.

Lilijan, dobro nam dosla. Navijam za tvoju veliku betu.

Panda, nadam se da si malo bolje.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/11/2017, 10:52

Lilian, nemoj da se nerviras zbog simptoma koje nemas. To je najgluplja moguca stvar koju mozes sebi da napravis, jer simptome uopste ne moras da imas. Ja npr uopste nisam imala simptome, ama bas nikakve, I jos uvek ih nemam, a evo me u 6. mesecu. Samo mi raste stomak. I da ne osecam sad pokrete bebe I da normalno spavam nocu I ne piskam ovoliko ne bih znala da sam trudna Very Happy Tako da opusteno I samo relax.

E da, mislim da si ti sad jedina koja ceka betu, a do pre neki dan smo ih imali nekoliko I dosta pozitivnih, pa ti zelim da nastavis taj trend
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lilijan 2/11/2017, 11:09

Cestitam, pre svega, mama medo :)))

Znam, stvarno cu se potruditi, ne mogu da verujem da sam toliko retardirana. U postupku, a i daleko pre njega, sam bas bila kul, zezala, totalno opustena - rezultat odlican. Vece pred transfer sam pocela da panicim. Na samom transferu sam na trenutak prestala da disem. Nisam ocekivala od sebe da cu paniciti, i da cu ovih dana da se ponasam kao kreten. Sad


Lilijan

Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/11/2017, 13:06

Lilijan, dobrodosla. Rolerkoster dakle. Obicno se desi vecini. Placi ako ti je lakse, hormoni pucaju na sve strane! Tebi zelim jednu trocifrenu betu, da te pukne onako pravo! Pa da otera sva ta losa osecanja, tj. ocekivanja.

Micam, ajde do prekosutra da prokine pravo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu