KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 19/6/2017, 14:42

'bem mu miša c zagrljaj

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/6/2017, 14:47

Ono kad ti se ogroman uzdah otme zbog necijeg neuspeha, a zeleli smo svi da ti uspe Suki. Ja sam toliko verovala u ovaj sada pokusaj. Bezte negde, samo da sto pre prodje taj bljaki osecaj neuspeha... Grlim.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 19/6/2017, 14:50

Eto. Znači pregnil od 2500 jedinica otprilike ispari tek za 4 dana. Kad razmislim to je i logično. Ne daju je džabe na 5 dana. Znači sutra oko 5 dana nakon pregnila bi mi rezultat bio 0.
E sad jedina nedoumica, svu terapiju prekidam ali šta je sa Eutiroxom koji sam u subotu povećala sa 50 na 75? Kad se to prekida? Ima li neko iskustva?

Šta da vam kažem. Baš sam se nadala. Čak i nakon prošle bete. Eto nije sad trebalo da bude. ...mislim da ću za sad da se manem vto priče i da se posvetim nečem drugom u životu 😊
Treba da se selimo, kupujemo kuću i tako.
Ljubim vas. Nisam se skenjala, rekla sam da sam spremna na oba scenarija....

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2017, 14:52

E majku mu!Bas sam se smorila.Grlim jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 19/6/2017, 14:53

Zao mi je Zsuki, svi smo navijali da uspe...ali eto, bar imas jedno dete, pa se nadam da ti je ipak malo lakse. Drzi se...😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 15:08

Meni je konacno stigao ciklus - zovem Feronu i od sutra krecemo pa sta bude.

Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 19/6/2017, 15:24

Zsuki, svi smo se nadali i verovali. Grlim jako, a ti zagrli svog muzica i Lucu i izadjite negde. Odmori se , napuni pozitivnom energijom .

Eve, srecno i bebicetno ti bilo!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 19/6/2017, 16:55

Szuki znam taj osecaj veoma dobro.Jednog dana mora biti nema odustajanja verovati se mora.Pregnil ili ne smor je veliki.Imala sam slican scenario i sa i bez pregnila pa nemogu tvrditi da je on sam krivac.Definitivno nisu se poklopile kockice.
zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 19/6/2017, 17:06

E 'bem mu misa. Bas mi je zao Zsuki, ali bas. Ja sam se bas nadala sada, vjerovala da je beta ok s obzirom na starost embriona. Ali u ovoj prici bas nema pravila. Ljubim vas love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 17:16

Eve ::Ma ne verujem da bi nas bas grom iz vedra neba poterao sa prirodnim radovima posle cetiri godine coraka Sad Uradila sam betu, svakako - rezultati posle 2 ali to je samo da se smirim i da ako kojim cudom jeste pozitivan silazim sto pre sa estrogena.

Ivanicasale - nastavili su stimulaciju bez obzira sto ti je kasnilo? Vidim da si i ti radila u Feroni - meni je najveci strah da ce reci da odlazemo stimulaciju jer sam se bas pripremila za ovaj mesec i rasporedila posao tako da mi je jun/jul laganica.

Eve pila sam ciklu dok nisam dobila i prvi dan ciklusa sam je pila a drugog isla kod njih i radili progesteron.Ako je manji od 2 uvodi se terapija.Moj je bio 1.5.
Znaci ciklu sam pila do prvog i prvi dan i onda prestala.Vidim da si dobila znaci sutra vadjeenje krvi i od prekosutra stimulacija...Navijam za tebe.Cim krenes stimulaciju kreni sa ananasom i kvasom.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 17:18

Zsuki bas mi je zao,neznam sta da kazem...Bas sam verovala da ce ona sada biti velika.
Odmori se malo uzivaj sa cerkicom i porodicom pa kad budes spremna kreci u nove pobede
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 19/6/2017, 17:39

Zsuki draga zagrljaj
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 17:45

Hvala na savetu Ivanicasale - ako ne zameras samo jedno pitanje - za sta su ananas i kvas - za endometrijum? Da li ima veze debljina mog endometrijuma sa tim da li treba da ih uzimam?

Hvala NikolaMaja, nadamo se.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 19/6/2017, 21:52

Zsuki!! Pa stvarno nema smisla Sad bas mi je zao! Pazi meni je tu nesto sumnjivo, da tolika beta bude od pregnila.
Mislim da se ipak tu nesto desavalo cim je skocio i tsh. Ali sad to i nije vazno.. odmori malo, mora jednom uspeti!!! srca srca srca srca srca

Eve, draga, znas da te pratim igracice igracice igracice igracice mislim da bi ananas bio za endometrijum.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 22:16

Eve ::Hvala na savetu Ivanicasale - ako ne zameras samo jedno pitanje - za sta su ananasu i kvas - za endometrijum? Da li ima veze debljina mog endometrijuma sa tim da li treba da ih uzimam?

Hvala NikolaMaja, nadamo se.

Da za endometrijum.Bolje je da bude deblji.Meni je na etu bio skoro 18mm.Samo cepaj ananas svez i pij kvas njega imas u maxiju.Srecno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/6/2017, 22:36

Zsuki zao mi je jako sve znam prosla sam sve to nekoliko puta.Zasto zasto zasto?Niko nezna odgovor.Ja vise volim nulu nego nisku betu.Imam strah od iste.
Opusti se uzjvaj sa svojom djevojcicom zivot ide dalje ...pa ko zna mozda se jedan dan iznenadimo prirodnoj trudnoci.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 20/6/2017, 10:43

E jbg draga Sad
Tek sad sam videla I bas bas mi je zao, pogotovi sto necemo zajedno ali ja cu za obe. Ljubim te I volim puno :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 20/6/2017, 10:58

Zsuki, miša mu poljubim baš mi žao. zagrljaj
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 20/6/2017, 20:18

Devojke drage, evo mene iz Ferone. Progesteron je 0.4, materica u dobrom stanju, na desnom jajniku 5, na levom 3 antralna folikula posle estrogen prajminga. Od sutra krecemo sa bockanjem - Pergoveris subkutalno pa u nedelju kontrola i estradiol iz krvi. Uh, jako sam nervozna i uzbudjena - malo mi je i frka kako cu sebi sama da dajem injekcije ali mnogo vise sam uzbudjena jer je to to - nasa prva VTO, posle 2 godine premisljanja i dogovaranja, konacno.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 20/6/2017, 20:25

Bravo Eve, zelim ti uspesan postupak i jos lepsu trudnocu! 👏🏼💪🏼🤞🏼❤
Mozes i da otvoris dnevnik da te lakse pratimo, ako zelis 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 20/6/2017, 20:28

Rado - kako to da uradim?
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 20/6/2017, 22:51

Eve srecno bockanje
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 20/6/2017, 22:59

Eve ::Rado - kako to da uradim?
Eve srecno ti bilo bockanje 💗
Ovde na newtopic otvoris temu. Eve-i onda das naziv dnevniku osmeh srce a mi cemo da te bodrimo i navijamo.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 21/6/2017, 00:04

Drage moje sve do jedne, hvala vam na rečima utehe....nema se tu šta pametno reći, a znam da vi najbolje znate kako se osećam.
Sinoć celu noć imala noćne more, sanjala neke čudne lekare, tipa Mengele, da izvode neke bolesne VTO zahvate na meni, pa neke deformisane bebe i sve neke užase...probudila se sa takvom glavoboljom da sam jedva došla sebi.
Nisam se "mnogo" potresla oko neuspeha, ali podsvest je odradila svoje...

Život ide dalje!

Nego. Koliko bi trebalo da prođe da sad dobijem menstruaciju? nemam iskustva sa ovim, pošto sam uvek rano prokrvarila. a sad ni u najavi...kaže mi mama, ma to su ti garant u laboratoriji pogrešili zarez, pa ti je beta 148,8 luda žena, šokirala me. :) čak sam krenula da proučavam nalaz, da nisu možda onaj free betahcg radili, pa merne jedinice ahahhaha a na nalazu piše s-BHCG. a na prvom samo BHCG. joj samo me je iznervirala :)

Eve draga moja, srećan početak! Neka ti je prvi i poslednji pokušaj!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 21/6/2017, 00:29

Zsuki oko dobijanja je prilicno relativna stvar , koliko se ja secam svi su uglavnom dobijali u roku od 7 dana od prestanka terapije sa mozda par izuzetaka. Ja sam dobijala 2.-3. dan od prestanka terapije. Bar se meni cini da je o kod drugih bilo slicno . Javice se jos neko ako ja gresim.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu