KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/5/2017, 22:03

Jao, Biksi, pa umrecu od smeha.
Niko te nije pohvalio!!!
ahahahah!!!

Picikatis! hahah!
Morala sam ovo muzu da procitam, da izvinete :)))
Posto me je pitao zasto se smejem!

Ja  sam kao pokusavala da budem ok sredjena pred porodjaj,
ono pete, nokti, noge, i picikatis.
Ali ipak nije to bas bilo kako treba,
iznenada me ostavise u bolnici, pa me obrijase.
Koliko sam citala da je zene sramota od toga i da se plase i bla bla...
ma bolelo me uvo. Radi zena svoj posao...
Sad vala za preglede ni stomka jos nisam depilirala :DDD
Imam dlake ispod pupka ona linija, i malo i i znad ruba gacica.
Eto, kad se vec hvalimo :)


Bobo i Ivanice, drzite se!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/5/2017, 22:19

Cek da vidim sta li sam lupala, nisam ja svoja ovih dana! lol! lol! lol!

Ali padoh na Blankim komentar, ko da mi je sestra, steta sto nismo blize, hahahhah! Imam osecaj da bismo se ekstra razumele! lol!

Bravo Bobo, to otpozadi se i onako ne vidi, pa nisi morala, hahahahah. Palcice,hahaah,stisniBobo! lol!

Jerapetra, srecno, i da vas ipak jos ne ostave, neka te bar jos dve nedelje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/5/2017, 22:29

Sto je ovde zanimljivo u kutku sestrica vukodlaka lol! u nasem braku ja sam ona muzevnija(da ne kazem dlakavija) a verujte mi da me za odlaske kod dr vise bas briga ko ce sta da misli!!! Jednom sam pokusala sama da izdepiliram voskom intimnu regiju pred pregled...zavrsilo se PODLIVOM preko pola prepone pa sam izgledala ko da me muzic bije ( a ko je upoznao mog muza mogao je videti da je moja mladjana mica dobrica)... Ziv blam me pojeo...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/5/2017, 22:47

Razumem te sestro, ja cesto podliv napravim depilatorom, hahhahhhaha.Jes joj deckic fin,nema sta, upoznala sam čoeka,mada sam mislila da ga je platila da joj izigrava muža, jedino ne znam kako ga i dalje plaća,možda u naturi, lol! lol! lol! , vidim i dalje kači po fejsu slike s njim! lol! Ili joj je definitivno muž! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/5/2017, 22:56

Hahahahahahahaha, plaća ga Mimi u naturi ko sto ga svi plaćamo muzevima. Hahahaha:lol!: lol!
Znači Mimi i tvoja ponekad migne doktoru kao moja i i Biksijina. Neka, neka,samo neka miga lol! lol! doktor
Biksi eh da smo blize,to bi bilo druzenje pravo,ali ne smeta ni ovako. Volim te kraljice moja. love
E kako se nasmijah zamalo ovu djecu probudih.

Sasavice e neka si se javila posle 100 ljeta. Hvala za info. Nisam u Vinklu jer mi je Katja pod temperaturom 3.dan, ali proci ce. Znas i sama kako je kada ne spavas i bdis nad bebom kad je bolesna, a jos si malo trudan.lol!

Ljubac debelice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 2/5/2017, 23:24

Katja, brzo da nam ozdravis,
pa da se svi elpo odmorite.

Sta si resila, Blankic, za ove testove...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/5/2017, 08:54

Sasava ja jos nista nemam da prijavim od simptoma,cekam uz koji je u petak.Jedino da prijavim da me jutros zaboleo stomak kao da cu da se upiskim kad odem u wc oces corak pisnula malo i ajd cao...E onda se setim da je to taj pritisak o kome pisu i pricaju sveze trudnice na besiku😊😊😊
E a sto sam se ja jednom unistila sa trakama za depilaciju,htela ja sama da depiliram prepone i jojjjj kad se samo setim😲😲😲 Modra sam bila...od tada ja to ne radim,kad neznam bolje to da rade zene koje znaju...
Blanka jer ste bolje?
Ljubim vas trudnicke
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 3/5/2017, 09:22

Biksi mazim ga i pazim pa mi i dalje izigrava muza hahahahhahahahaha!

pozdrav za moje trudnice lepotice!!!!Ja sam od juce na odvikavanju od slatkog, dosta sam bila pustena sa lanca, sad cu da se vezem opet na kratko! Em sam brzinski nabacila 3 kg i dosla na 61 sto se odmah vidi oko struka(svi pitaju da nisam trudna a ja se mislim jok bre samo debela). Resila sam prvo Baltik u julu(da se spremim za fet jednim smrzavanjem po severu Evrope) pa u Prag po bebu! I ovaj put donosim bebu kuci i tacka! Mm me zezao za onaj moj san za osmorke da mu ustedim neki dinar dok sam na Baltiku i da dodjem sa bebama u stomaku( da nas neko cuje mislio bi da nismo normalni)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 3/5/2017, 10:10

Šašava ako bude sve u redu krajem avgusta mi je termin.Danas imam uz,sutra nosim mamu u aksu da malo prošetamo i da mi objasni neke stvari Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy
Imam ja još vremena.....ali sam takva i u životu da volim da bude sve cakumpakum organizovano,sve na svom mestu,da sam pripremljena što moguće bolje...šta da radim takva sam. lol!
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 11:07

Mimi, odlican plan, ja verujem da ce smrzavanje biti odlicna priprema za zamrznutu decu! lol! I mi smo se ranije zezali tako, i jos uvek se nekad zezamo za nesto, kao,na koga li je Arsi to, ko zna,na doktora, ili nekog pacijenta vec! ahahhahahaah

Valika, stavi tiker da te pratimo, kog avgusta ti je termin, da li te imam upisano na terminima? Valika,kad rodis dete,sto se pre opustis da nista nije nasvom mestu, tim bolje, jer ces svakako morati! Pricam iz iskustva, hahahahahah!

Nemam neke cure, fale mi termini, moram to srediti.

Cekamo Jerapetru.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 3/5/2017, 12:20

Imaš me u terrminima
Staviću sutra stiker,samo da prođem današnji uz
Uvek se setim Tavitinog potpisa uf,neću to da mi se desi
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 14:28

Valika, Tavitin put je samo njen, i od toga se pobeci ne moze. Ne znaci da ces necim isto izazvati. Mnogo cura je izgubilo trudnoca, hvala Bogu da su nastavile dalje! Za vecinu znam da su uspele. Ne zivi u strahu, jer nema potrebe za njim. Drzim pesnice da je na uz sve ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 3/5/2017, 15:27

Ja sam htela da stavim tiket ali nema sanse nije htelo pa sam odustala. A ako te nesto hoce moze biti I tiket I bez njega, ja sredjena mogu krenem ahahaaha nocas I danas me bas boli stomak,nisko dole ali konstantan bol ali neka me jos kod kuce veceras. Da se izmazim sa sinom pa polako.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/5/2017, 16:28

O bobice super izdrzali ste...Puno srece draga zelim i uskoro ocekujemo slicice❤❤❤
Ja dok sam postavljala prvi stiker to je bilo cudo jedno,jedva sam ga postavila.Sad cekam uz u petak i prebrojavanje koliko nas je pa cu da pokusam sa njim opet nadam se da cu i uspeti da ga postavim😍😍😍
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 3/5/2017, 18:29

Mi smo super na uz,hvala bogu
Više nismo veći za nedelju dana,smršala mala uz jogu hihi Very Happy queen
23 nedelja- 570g smo
Uradila mi je i ehokardigrafiju,isto sve u redu
ljubav ljubav ljubav ljubav
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/5/2017, 18:35

Valika odlicno mila,samo cepajte😊😊😊
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 3/5/2017, 19:02

Valika bravo za dobar ultrazvuk,sad se lakse dise.
Ja ne mogu docekati 15ti,uhvatili me pundravci danas,svasta nesto mi prolazi kroz glavu.
Danas sam bas bljak,ceo dan me boli glava,ovo vreme pred kisu me ubi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 19:46

Valika, bravo!

Bobo, mazuljanje,pa onda opet samo troduplo mazuljanje!

Palcice, to je tako. Odes na uz, budes mirna nekoliko dana, pa onda opet neizdrz.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 3/5/2017, 19:50

Hej, pa ovde je više nego veselo, e to baš, baš volim!
Evo i nas troje, od kuće vam se javljamo što znači da smo super prošli u Betaniji danas. CTG i UZ su odlicni, kaže Steva, a bebe su skoro pa po 2200g (jupiii, prešli su 2kg). Grlić je skraćen, mekan, ali je zatvoren, tako da kaže nećemo ih dirati još neko vreme, lepu zelju si nam pozelela, Biksi, hvala ti . Kaže neka dobiju još i na težini i na zrelosti, a serklaž je taj koji to sve drži (Bogu hvala što ga stavismo, jer ja sad kad smo pri kraju zaključujem na osnovu svega što sam usput skontala o ovoj temi da je moj grlić baš slab i za jednu bebu, a kamoli dve). I zakazao mi je CR za 22.5. (pon) s tim što bi me primio u bolnicu  19.5. (petak) kada ću biti tačno punih 37 nedelja. Ili naravno ranije, ako bude bilo potrebe, a svakako ponovo na CTG za 7 dana, pa ćemo da vidimo. Zezao se da smo od straha od ozbiljno prevremenog porođaja stigli još malo pa do blizanaca kojima ćemo indukovati porođaj  lol!
Inače, moram da pohvalim doktora, jer čovek je stvarno car, vodao me je po klinici kao da sam mu rod rođeni - najpre na CTG na jedno odeljenje (meni je tamo sve osim patologije trudnoće potpuno nepoznato). E, da, ukupno 20 minuta ležanja na stolu za CTG, po deset min za svaku bebu, nije uopšte strašno u poređenju sa npr. Frontom gde Bobica kaže da je ležala sat vremena, što je stvarno mnogo! Hoću reći, ja bih se i da nisam trudna nekako ukočila nakon sat vremena ležanja na leđima, jer nisam navikla. Još je sestra bila divna i rekla mi ako bilo kakve probleme imam i osećam da ne mogu da ležim tako, da možemo i na boku uraditi i da nikako ne trpim neko gušenje, stezanje, vrtoglavicu, jer to nije normalno i ne treba tolerisati, ali srećom stvarno mi nije bio problem (osim ustajanja, e to mi je mnogo ružan osećaj, kad ustaneš  nakon tog ležanja, neprijatan osećaj u stomaku jako). Onda smo uradili UZ na odeljenju za asistiranu reprodukciju. Uf, ona čekaonica kao tunel, nisam tamo nikad radila VTO, ali mislim da bih prepoznala čekaonicu za VTO i da mi povez stave na oči, jednostavno se  oseti ona specifična atmosfera, ne moraš ni da gledaš ni da slušaš. I na kraju išli na Patologiju da mi zakaže CR i to je boga mi potrajalo jer je bilo problema sa sistemom, gubili se podaci,  moj JMBG su unosili jedno 5 puta, ali na kraju sve uspeli i eto, trebalo bi da bude 22. maja CR, ako Bog da.
Mimi, baš se radujem za BaLtik, ekstra što ideš prvo tamo, pa onda po bebe, ja zaboravih još onda na Koracima ili ne znam koja beše tema gde si pisala da treba da odlučiš, da ja glasam apsolutno za i da je to po meni super ideja yes
Valika, bravo za dobar UZ!
Palčice, jeste to tako, ti pundravci pred svaki UZ. E, jeste nezgodno vreme, posebno za trudnice, rekla bih.
ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/5/2017, 20:13

Petra divno nema sta...Nama je 22 .maja slava tako da superiska za bebci.Jedva cekam njihove slicice.Prosto mi je zao sto nisam blize NS da tamo vodim trudnocu,nego dobro bitno da sve bude ok.I prodje meni jos jedan dan...
Jos sutra i u petak pravac Ferona i prebrojavanje koje sa nestpljenem iscekujem.Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 3/5/2017, 20:55

Jerapetra divan izvestaj,izguracete vi do 22og,nego sta.
Dr Steva je melem za dusu,sto kaze Ivanica da su mi samo blizi,ne bih mu izlazila iz ordinacije,haha.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 22:06

Jerapetra, divan izvestaj, i garant cete izgurati, ja sam ubedjena! Ti mi tako smireno delujes, bar po pisanju! Odlino i za lepe utiske i sve! Sto zrelije bebe to lakse posle!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 3/5/2017, 22:39

Hvala puno, devojke! osmeh srce E, da, Biksi, jesam smirena stvarno, generalno imam neki dobar osećaj, pupupu što bi ti rekla osmeh srce
Ivanice, i ja jedva čekam tvoje prebrojavanje!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 3/5/2017, 23:59

Cestitam novim trudnicama, posebno mojim dragim devojkama Palcici i Ivanici, neka su vam trudnoce lagane i skolske :)
Blanka tebi se vec upisah u dnevnik :)
Bobice, jos malo, jupiiii, stizu bebani :))) al ce bata da se raduje. Petra i kod tebe isto jos malo :)
Sve vas ljubim i radujem se sto su ove strane vesele :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 4/5/2017, 00:11

O, ovde je baš veselo, i kuju se lepi planovi Very Happy
Biksi, etno stil je definitivno najbolja fora koju sam čula u poslednje vreme, morala sam deo tvog posta prevesti mužu lol! Kaže, hvala Bogu da postoje normalne žene, jer se čudu ne može načuditi zašto je meni važno da budem izdepilirana tip-top kad idem kod ginekologa. A nikad me niko nije pohvalio lol!
Bobice, srećno sutra!
Petra, odličan ti je izeštaj, a zasigurno je i tvoja smirenost, pored serklaža, doprinela tome da lepo izneseš trudnoću. Dr Steva je zaista divan, uliva poverenje, a ima tako lep odnos prema pacijenkinjama. Uh, u pravu si za čekaonicu na Odeljenju za humanu reprodukciju u Betaniji, prošla sam to iskustvo već jednom...
I mi smo danas imali kontrolu, bebac je već veliki čovek od kilogram i po, lepo napreduje. Grlić se počeo skraćivati, ali je još uvek dovoljno dug - 31 mm, a sa naponom 29. Doktorke su zadovoljne i misle da ću uspeti da iznesem trudnoću do kraja.
E sad, što se tiče moje prethodne priče, kako reče Biksi, ona je samo moja. S ove distance mirne duše mogu da kažem da lekari koji su vodili moju visokorizičnu trudnoću tome nisu bili dorasli. Kad budem imala snage, napisaću svoje iskustvo na temi predviđenoj za to. Sama se trudim da ovu trudnoću ne dovodim u vezu sa prethodnom i da sa radošću nosim svoju drugu bebu. A vrlo često pomislim da bi, da sam bila na Kutku, sve imalo drugačiji tok, jer ovde postoje Žene koje mnogo znaju i još više osećaju...
Za našu lepu zajednicu d
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu