KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 25/6/2017, 08:13

Bravo Ivanice za bockanje Very Happy

Mene baš interesuje kako je Tavita,ne javlja se, sa dobrim razlogom naravno ,sigurno je sad luda kuća kod nje.Nadam se da će se javiti uskoro.
Pozdrav debeljuce trudnica
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/6/2017, 10:47

Srculence, a sta su ti rekli do kad moras da mirujes tako?
Bice to dobro. Nase mrvice su borci Very Happy
Jel imas mozda mucnine I kad one uopste krecu, ako krenu?

Ja sam super. Nista posebno ne osecam pa se cesto zapitam imam li ista u stomaku Very Happy
Osim sto me je muz krvnicki iznervirao nocas, I to na daljinu, I sto sam plakala itd, sve ostalo je ok. Popila sam jedan bromazepam I spavala kao beba :)))
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 10:48

Samo da se upisem. Videli smo srculence i culi smo kako kucka. Malo smo rizicni jel imamo hematom pored bebice. Pa moramo da lezimo i bockamo se progesteron depo i pregnil i utrogestan. Ljubimo vas
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 10:52

Hahaha BB i mene cesto muz iznervira i placem ko luda a mucnine nemam jel mozda glupo zvuci al ja nisam povracala jos od osnovne skole a kada mi kao bude muka to nisu ono jake mucnine samo ne prija mi hrana. Ne brini i ja sam isto tako kao i ti pitam se da li sam trudna sreca
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 10:54

Strogo samo do wc. Malo me strah tog hematoma jel se za nedelju dana jos nije povukao al nisam strogo mirovala pa mi sad prof Kopitovic strogo mirovanje
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 25/6/2017, 11:37

To sto vas muz nervira je najjaci znak da je sve u redu s vasim trudnocama lol! . A kako bude rasla trudnoca, tako ce vas oni sve vise nervirati, jer kako se priblizava rodjenje bebe oni se sve vise gube. Vrati se posle sve to u normalu, nista ne brinite i budete svi ok family .

Lezi Srculence, molim te. Nema igranja s hematomom.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/6/2017, 11:42

Srculence bravo za tvoje drugo srce.
Hematom sam i ja imala,mozda ga i dalje imam,vec duze vreme ga niko ne gleda.Ja sam pomalo krvarila do 10te nedelje,hematom je do 12te nedelje bio isti kao na pocetku,nije se smanjivao,ali moj je bio ispod bebe,na izlazu,tako da se prof.nije sekirala za njega,rekla mi je da se normalno ponasam.Mada sam ja svakako mirovala sto vise.Primiri se dok beba ne postane veca od njega,posle nema zime.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 12:01

Citala sam da su zajebani ovi sto su pored bebe i sa aastrane. Ovaj je sa strane bebe i zato oni kazu da je rizicno... al se nadam da ce bebica biti ok i da ce proci dobro. Inace mislili su da je to drugi plod koji se primio al se nije stvorio plod nego samo mesak i on raste brze al po beti kazu da nije. Eto ipak je hematom. Al nadam se mojoj mrvici i da ce biti dobro
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 12:02

Palcice a u pocetku jel si krvarila ili ne?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 25/6/2017, 12:23

Tavita, srećno rođenje Luke sa zakašnjenjem! Nadam se da uživate i da se snalazite sa bebom. čestitamo

BabyBear, čestitam ti dugo očekivanu mrvicu! Tvoja trudnoća je zaista vest meseca, te noći kada san pročitala muža sam probudila da mu kažem i on se obradovao i rekao da ti čestitam i u njegovo ime. čestitamo čestitamo čestitamo poljubci poljubci poljubci


Srculence, sve čestitke i tebi! Verujem da će sve biti dobro samo slušaj dr i konzilijum Kutka!!! g
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 12:29

Hvala zmajuska osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/6/2017, 13:09

Srculence krvarila sam od 6 dana posle transfera.Uglavnom je to bilo braonkasto,par puta samo je bilo sveze krvi ali u malim kolicinama.
Bice sve to dobro,samo slusaj doktore.Ti si sad dosla za NS zbog ultrazvuka?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 13:13

Da jesam. Bila za n.s. i tek za 2 nedelje opet uz. Evo idemo autom kao po jajima a ja legla. Ovo ko u crtanom filmu
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 25/6/2017, 14:06

Zene, a kad je sledeci UZV posle onog prvog?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/6/2017, 14:07

Zar ne mozes u Becu da uradis taj ultrazvuk?Ipak ti je cimanje da za dve nedelje opet dolazis.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 14:08

Ja na nedelju dana pa na dve al ja sam poseban slucaj i zbog hematoma
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 25/6/2017, 14:09

Bb u Feroni dve nedelje posle prvog,a ako je sve ok onda na mesec dana.Ja u frontu idem na dve nedelje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 25/6/2017, 14:10

Sad nisam mogla da nadjem dr.za 5 dana. Al sad cu da vidim ili cu naci dr.ili cu ostati kod sestre malo jel u avgust imamo odmor od mesec dana. I onda ostanem lepo 20 dana kpd sestre i uzivanje
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 25/6/2017, 17:33

Bb meni je drugi bio na tacno dve nedelje od prvog uz.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 25/6/2017, 22:39

Srculence moje drago, pa to su bas divne vijesti, bas si me obradovala. Samo miruj i bive sve ok, kad beba poraste i ojaca jedan hematom je smijesan naspram malih boraca. Zelim ti skolsku trudnocu. Ljubac :-******
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 26/6/2017, 08:11

Blanka ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 26/6/2017, 18:51

Drage moje Kutanjke, citam neke dve nedelje u nazad, bas divne vesti, pa da krenemo redom.

BB draga, cestitam ti trudnocu, zelim da ti prodje brzo i da bude dosadno, da uzivas u svakom danu. Jako mi je drago za svaku novu trudnicu ovde, ali za devojke kojima i ogranicenje godina, na sve ovo, visi nad glavom, draze mi je za trunku vise. ljubav

Draga Kornjacice, cestitam vam rodjenje vase devojcice, da bude zdrava i srecna 100 godina, a vi sa njom uzivali svaki dan. Ne brini za dojenje, nekom uspe, nekom ne, ali bebe budu dobre i zdrave u oba slucaja. Jeste, ima prednosti ako se moze dojiti, ali ako ne moze, ne moze, najvaznije je da beba ima smirenu mamu pored sebe.  Ako zelis da probas, ja bih ti predlozila probaj sa elektricnom pompom. Mene je sestra jos u bolnici rucno izmuzla, samo jednom, ali iako sam bila pod svim onim sedativima, bolelo je uzasno. Sigurna sam da ja to sebi ne bi mogla raditi, zato pumpa I polako. Srecno I tu smo da pomognemo, ako treba.

Ivanice draga, bravo za dva mala decaka, samo neka rastu. Ja sam prvi put osetila bebu tako da nisam ni skontala odmah da je to to. Izgledalo je kao leptirici, kao kad imas onu pozitivnu tremu, pa ti nesto zaigra u stomaku. Shvatila sam da je to beba tek kad je moja “trema” cesto se ponavljala I trajala duze nego inace.
Sto devojke kazu, ako osetis opet bolove, proveri ti to sa doktorom, nikada nije na odmet dobiti potvrdu da je sve u redu. Za d dimer ne znam nista, ali druge devojke su savetovale vec. Poljubac za vas troje.

Srculence cestitke za srculence. Jas am imala hematom, ne secam se koliki, verovatno nije bio opasan, nisam krvarila, normalno sam isla na posao…ali ako imas priliku, odmaraj sto vise.

I na kraju, draga mama Tavita, srecno vam rodjenje Luke, srecni, zdravi i veseli bili 100 godina. Cekam nestrpljivo da cujem kako provodite ove prve dane zajedno. ljubav


Bas oduzih, kao I uvek 😊Ljubim vas sve srca srca srca srca

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od srculence 84 26/6/2017, 18:56

Hvala vam drage moje. Blanka odmaram lezim i uzivkam. Bobac joj toliko srece za bebca a eto uvek ima nesto malo i nikako da se opustim. Al valjda tako treba,mozda mi je takav horoskop Wink ljubim vas sve ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 26/6/2017, 22:33

Bobac draga moja hvala,pojacala sam utrogestan opet na tri dnevno tako da smo sada super.Hvala bogu bolova vise nema...Kontam da sve vise rastem do pre sam videla kad se brijam a sada to dodje malo napamet😀😀😀Sto mi je bas lepo...Ljubimo vas nas troje
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 26/6/2017, 23:00

Hvala zene moje drage, najdraze. Poljubac svima.

Nego jel znate vi koliko treba da prodje vremena izmedju 2 bolovanja ako bolovanje otvaram na po mesec dana?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu