KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+44
Anka13
danica87
Principessa
NikolaMaja
dada88
PalcicaBg
Sirijus
BiKsi :)
Tavita
bebana81
valika77
aurora
alisa
zsuki75
Bobac
mimi85
Mika
Angie83
Rada74
Nessi
nina :)
mamadabudem
saska1
Zmajuška
Dora1
sunny.tp
Hande
dusica78
noja
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
SoJa
Pikseta
Ivaana
sanja 73
Vanja80
marina_82
d77
MalaSaJuga
Bobaue
masato
Elenaa
fight&faith
48 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 29/4/2017, 22:08

Aurora predivan izvjestaj a jos divnije je sto su se u stomaku ugnijezdila dva bebirončića. Bravo i svi zeljno cekamo taj 08.05. kad ce beta biti trocofrena srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 30/4/2017, 08:27

Aurora navijamo od srca i da se za 10 dana radujemo!!!
Angie grlim jako, najace!
Tiramisu ako pricamo o suplementu koji kosta omo 8000 din to moze da bude profertil!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 08:49

Dobro jutro cure.Ja da pribelezim da sam nocas u 2h bila gladnaaa,probudim se za utrogestan i osecam neku veliku glad i sta cu ajde pojedem bananu da mogu da zaspim...Eto meni prvog simptoma trudnoce😀😀😀
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 30/4/2017, 10:02

Draga Aurora predivan izvestaj. Mazulji tvoje mrvice mamita, evo saljemo malo Srpskih roda u dragu nam Grcku roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 30/4/2017, 11:56

Angi draga, bas mi je zao. Ali glavu gore bice iduci put love
Aurora, nadam se da ce i tvoji i moji bebaci biti kod nas narednih 8,5 meseci i da ce sve dobro proci. smajli angel smajli angel smajli angel

Zene drage da se ne zahvaljujem svima posebno. Mnogo znaci vasa podrska!!! Ljubim vas sve!!! osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 30/4/2017, 12:45

Ela my friends,
Danas dan 1. Juče mi je ceo dan bio obojen jakim emocijama. Konkretnim i jasnim , emocijama koje su verovatno spavale negde duboko u meni.
Sad je malo stalozenije. Vec smo se vise puta pomazili, ispricali. Ehej prva noc zajedno 😍😍.
Danas se pokvarilo vreme. Pocela neka kisa a kako sam kraj samog mora, ne bih da idem mecki narupu i sedim uvijena u ćebe a vetar duuuuuva bas bas. Talasi jesu simpaticni ali cemo ih ostaviti za drugi put.
Moj teror ka susednom restoranu se nastavio (tu idem od prvog dana). Dosla sam oko 12 h , sela i krenula: chicken soup, neki namaz za crnim maslinama, ribs with french frise (pomfrit 😆 ). Pre kise sam bila da kupim hleb i tu sam osetila zatezanje. Nije to nista daleko, ali sam se vrlo polako vratila nazad. Evo i sad sedim i - jedem.
Izgleda da je meni insulin proradio. Sve sto mi padne pod ruku - trpam u usta. I prija mi. Od kad oci otvorim, razmisljam sta imam u frizideru. Pa onda red hrane, red tableta 😁😁
Moram da priznam i sledece. Pusac sam 😶😶
Probala sam juce popodne da zapalim, ne ide, bas ne ide. Jutros zapalim a ono u glavi oooooooo. I tako .. mislim da sam zavrsila sa cigaretama.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 30/4/2017, 13:44

Aurora, bravo za cigarete, verovatno znaš da i cigarete i kafa ometaju implantaciju. Sama se priroda postara da odbaci ono što škodi. Kod mene su to, na primer, slatkiši. U ovoj trudnoći ne mogu ni da okusim slatko, što je za mene atipično. Kafu sam svela na jednu dnevno (a nekad ni toliko), i to obavezno neku varijantu s mlekom. Bilo malo teško u početku zbog niskpg pritiska, ali zbog ovih naših mrvica, mi smo spremne na svaku žrtvu. Ne vidim potpis sada, ne znam da li imaš IR. U tom slučaju, oprezno i s hranom. Mada, znam da je teško odoleti mediteranskim specijalitetima :) Samo se vi mazite i uživajte zajedno, ništa lepše od toga ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 16:55

Tavita nisam znala to za kafu.Ja sam posle eta nesto manje pila kafu mozda jedva dve,ali sada pijem tri dnevno.Nisam znala to za kafu stvarno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 30/4/2017, 17:22

Ivanice, pa živi smo ljudi Very Happy Ne kažem da kafu treba izbaciti, ali svakako dobro svesti njeno konzumiranje na neku razumnu meru. Pogotovu štu u trudnoći nikad nisi načisto s pritiskom, a osim toga kafa ometa i vezivanje gvožđa. Eto, dok sve ovo pišem, ispijam na terasi svoju nesicu Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anka13 30/4/2017, 18:02

Drage moje evo ja da se prijavim danas bila u Genesisu na uz 8 dc ,  endo 9,4 , nastavljam sa estrofemom 3x 1  + standardna moja tp glucophage 850 x2 + suplementi mg , vit d , omega , folnak , aspirin  vadila i progesteron , pa mi naknadno javili da od utorka uvodim utrogestan 2 x 400 mg i da7 maja radimo transfer. Inače slavimo Đurđevdan pa će to biti baš slavljenički. Inače juče smo proslavili i 10 god braka tako da smo poželeli da nam ova jubilarna bude i dobitna.

Angie83 mnogo mi je žao , nadam se da se danas osećaš bolje i da kuješ planove za dalje, a pre toga uživaj sa svojom devojčicom isplaniraj neki odmor more ili slično ( možda se desi nešto i spontano ). pusica

Aurora navijam za bekice da se lepo smeste kod mamice i tu ostanu  do posle nove godine i super za cigarete

Meni se u predhodnoj trudnoći kafa smučila na početku, kada su krenule mučnine i posle toga sam prestala  i skoro je više ne pijem, jednu popijem u dve nedelje kda me zaboli glava ili kada osetim da mi je pritisak pao , pijem kakao ujutru i super se osećam. Tek sam tada shvatila koliko mi je zapravo teško padala i koji je to mulj u želudcu ( nemam više zadah iz usta , naročito ujutru na prazan želudac, a ta mi je bila omiljena).
IvanicaSale meni se tada isto dešavala noćna rupa u želudcu , probudim se i rupa , rupa , sve mi bebe pojedu , mada i nisu imale puno toga pošto sam non stop povraćala.

zagrljaj grlim vas sve
Anka13
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 18:03

Ja inace imam jako nizak pritisak,videcu sada u trudnoci kako ce biti ali do sada kafa mi je bila ektra jer mi dovodila pritisak u normalu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 30/4/2017, 21:08

Anka, super.Bice to lep i lak transfer. Drzim pesnice!!! Meni je danas 2 dan transfera i doktorka mi je rekla  da bi valjalo da setam zbog cirkulacije. Tako da sam ja bogme malo setala i juce i danas po Pragu. Doduse, ja i ne mogu bas mirna. A kafu sam ostavila ima bar 20 dana, srecom ne pusim, pa se nadam da ce sve biti ok. Sutra putesestvije do Srbije, ali bice to sve ok.  A da i ja imam isti problem kao ti, kako ustanem mislim sta jesti. I isto izgleda i moj dan, malo lekova,malo hrane pa tako ceo dan. Valjalo bi da pijem vise vode. trudnica ljubav
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 21:44

Nikolamajo ja sam od aspiracije pocela da pijem bas dosta vode tako je sada.Navijamo kroz nekih nedelju dana za tebe.Kad radis betu?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/4/2017, 22:31

Anka, pu pu pu, lep endo, sve ide kako treba, ajde da vam za devet meseci stigne pojacanje, Djurdja ili Djuradj. Ili oboje. sunny sunny Kako god zelis, nek tako i bude!

Aurora, bravo za cigare!

Ivanice, svedi kafe max na dve. Treba izbegavati kofein u trudnoci zbog razvoja ploda. mene je to fino odavno savetovala nasa stara clanica Shiza! Meni se nije bila ogadila kafa u trudnoci,a li nisam pila vise od dve.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/4/2017, 22:51

Hocu biksi od sutra smanjujem kafu definitivno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 1/5/2017, 01:20

Ivanicasale i ja pijem tri kafe,ali ne turske vec,bez mleka🤔🤔🤔 Biksi mislis li da je mnogo? Nizak mi pritisak uvek bio,ali bas bas nizak 60/80 ili 80/100 kako kada i nes mi bas pomogne. Tursku sam izbacila smetalo mi na zeludac.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 1/5/2017, 06:55

Ivanice, betu radim 15.05. Very Happy
A stvarno moram unositi vise tecnosti. Za sve ostalo sam lako. Nisam ljubitelj slatkisa, pa mi je i to olaksica. Imate li neki savet vezano za ishranu sta mozda da uvedem? ljubav
Inace, od terapije imam Utrogestan 3x2 , Estrofem 2x1, folnu od 10mg, prednison od 5mg i aspirin love A pre svega ovoga ujutru popijem lekove za stitnu love
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/5/2017, 08:15

Anka super ti je endo!Sledece godine za slavu cete imati jos jednog gosta,a mozda i dva :-)

NikolaMaja navijam za tvoje bebice,uzivajte u prelepom Pragu jos malo i srecan vam put kucici.
Sto se ishrane tice probaj da jedes sto vise povrca,mesa,jaja.
Ja stvarno nisam vodila racuna o ishrani,jela sta stigla,peciva svaki dan,radila sam posle transfera i nisam uspevala puno da vodim racuna o ishrani.
A tek posle bete kad su krenule mucnine nisam mogla da vidim ni kafu,ni cigare a ni hranu,i to sto pojedem je bilo uglavnom nezdravo.
Tek od skoro sam pocela da imam 3 obroka,mada opet ne mogu da kazem da su najzdraviji,dosta toga mi se gadi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/5/2017, 09:24

NikolaMaja ::Ivanice, betu radim 15.05. Very Happy
A stvarno moram unositi vise tecnosti.  Za sve ostalo sam lako. Nisam ljubitelj slatkisa, pa mi je i to olaksica. Imate li neki savet vezano za ishranu sta mozda da uvedem? ljubav  
Inace, od terapije imam Utrogestan 3x2 , Estrofem 2x1, folnu od 10mg, prednison od 5mg i aspirin love   A pre svega ovoga ujutru popijem lekove za stitnu love

Navijamo jako za tvoju betu...Ako ne mozes vodu ubaci cedjene sokove a ostalo ti je rekla palcica ja ishranu nisam nesto mnogo promenila jedino sam dodala voce redovno u ishranu.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 09:26

NikolaMaja, dva do tri brazilska oraha dnevno, pospesuju implantaciju, sadrze selen, dobra su i za stitnu. Po casu cedjene narandze, limunadu. Ja ne vodim racuna sta jedem. Mada mi se slatkisi manje traze.

Bebana,svedi kafe na dve. posle ti se mozda i te dve ogade.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 1/5/2017, 10:38

E Biksi ako mi se ogade, castim te sa tonom kafe hahahh.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 1/5/2017, 11:09

mislim da cu uvaziti sve preporuke. Voce, cedjene sokove i moram uvesti taj brazilski badem. Hvala drage moje. Kuckam iduci put iz Srbije. Ljubim vas sve srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 1/5/2017, 11:57

NikolaMaja, srećan put nazad želim! ljubav
Anka, lepih razloga za slavlje imate, a tek ćete ih imati! poljubci

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 13:05

NikolaMaja, brazilski orah, ne badem. Mada su i bademi zdravi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 1/5/2017, 15:08

Pih , Grci daju wifi a kasicicu a i kad ga daju ubace neki virus 😈 nije lepo.
Anka, super je endo!! Navijamo iz sve snage 😍😍 Genesis je moja druga kuca u Srbiji tako da jos jace zelim 😍😍
Palcice Bixi Jeraptera Angi Blankic - ostale kutanjke ljubimmmm 😙😙 znate Vi kako da bude vetar u ledja u pravom trenutku.
Nikolamaja zelim srecan i udoban povratak kuci !!
Da bude uskoro potvrđeni 3 u1 😚
Meni zao da idem odavde. Toliko mi je lepo, prijatno, opusteno da nemam reci. Danas praznik pa se pola Soluna slilo ovde ali ne smeta mi - sada svaka druga seta kolica ili se cuje na plazi jorgoooo dimitroooo hristoooo 😍😍 Videla sam i bg & vrsac registracije.
Danas sam od 11h na lezaljci, na suncu. Prija. Nadam se da prija i malcima. Od simptoma nemam nista - osim i dalje pojacane gladi. Znaci ipak stresove ostavljamo za Bgd. Za ovaj put poslednji grcki obrok musaka i - sledeca je dinastana boranija koliko vec sutra.
Saljem rode, saljem morske prasice, saljem galebove. I saljem pregrst pozitvne energije
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu