KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+44
Anka13
danica87
Principessa
NikolaMaja
dada88
PalcicaBg
Sirijus
BiKsi :)
Tavita
bebana81
valika77
aurora
alisa
zsuki75
Bobac
mimi85
Mika
Angie83
Rada74
Nessi
nina :)
mamadabudem
saska1
Zmajuška
Dora1
sunny.tp
Hande
dusica78
noja
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
SoJa
Pikseta
Ivaana
sanja 73
Vanja80
marina_82
d77
MalaSaJuga
Bobaue
masato
Elenaa
fight&faith
48 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/4/2017, 21:02

Ivanice, bravooo, navijamo silnoooooo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 9/4/2017, 22:55

Pridruzujem se navijanju za Ivanicu, a drugim saborkamai zelim uspesne i brze korake na putu do cilja. Definitivno spadam u one lose organizovane mame, pa komp palim jednom u dva meseca, ali cesto mislim na vas. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 10/4/2017, 09:23

Ivanice, divno. Neka i beta bude velika roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 10/4/2017, 19:04

Ivanice, držim pesnice i da beta bude što veća!!! roda roda roda
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/4/2017, 20:29

Hvala svim curama,divne ste.Danas sam osetila neki grc na desnoj strani,a malopre bolucka stomak pa stane...Nadam se da je to dobar znak i da je barem jedan bebac tu🙏🙏🙏
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 11/4/2017, 13:01

Micam žao mi je.... razumem te potpuno. Ljubim te....

evo ja sad dolazim iz Ferone sa prve konsultacije. Moram priznati da sam blago razočarana.
Bila sam kod Kopitovićke ukupno možda 5 minuta.
Pravila se kao da sve zna o mom slučaju, što mi je stvarno sci-fi, zadnji put sam bila kod nje pre godinu dana, sad baš da se seća.. ajd da ne budem zlobna, možda je pogledala šta je pisala prošli put, ali sam videla da nije ništa otvoreno na kompu.
Samo me pitala i šta sad dalje. ja sam rekla da smo dobili sredstva od pokrajine, i da bih eto ipak pokušala još jednom, ali iz prirodnog ciklusa, jer slabo reagujem na stimulaciju, budu loši embrioni i bojim se karcinoma, jer imam genetičku predispoziciju.
Rakla je da oupšte nema dokaza, da stimulacija povećava broj obolelih od karcinoma, sve to zavisi od genetike. ok.

predložila mi je da ipak probamo femaru, pa ako ne odreagujem sledeći put skroz prirodni. Samo što ja nemam para za još jedan postupak, ali ajd. Krećemo kad ja odlučim, javljam se drugi dan ciklusa. Dala mi neke opšte nalaze da odradim. Ni jedan jedini papir mi pogledala nije, tsh, insulin, spermogram, prethodne postupke...

Imala sam osećaj da samo želi da mi napiše šemu i da ode na transfer gore na sprat.

eto. utešite me molim vas :)

mislim znam da i nema neke nauke, kratka šema, duga šema, prirodnjak i to je to. Ostale kombinacije sem prirodnjaka sam probala. Pitala sam je i za skrečing, kaže, ajd sad da ne radimo pred prirodnjak, to je više za stimulisane cikluse.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 11/4/2017, 14:09

Zsuki75 znam i ja da znas kako je.Sad je lakse kad je proslo par dana i kad se sve sleglo.
Sto se Kopitovic tice mislim da ne gresim al zena dosta pamti.Imena ne pamti al kad vidi osobu zna sta je radila i sta je imala pred sobom.Meni je posle 2 godine operacije septuma kad sam htela da joj pokazem papire rekla sta da gledam radila sam to i to sve do detalja mi opisala tako da sam ostala iznenadjena kako sve pamti kad je nas mnogo tamo,i tacno je znala koliko pokusaja i sta je radila.Neznam da li je pre mog ulaska gledala karton al predamnom nije.Tako da mozda i zna.I ja sam se prosto sokirala kad sam cula.I jos znam da zena nije materijalista kao mnogi drugi uvek ide na to da max pojeftini i da kvalitet bez obzira sta ko mislio,ja imam predivno misljenje o njoj i kao strucnjaku i kao coveku.
Odluci kako ti i tvoj mm mislite da je najbolje jer je bitno da ste opusteni u postupku i da verujete u to sto radite.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/4/2017, 14:21

Devojke koje ste radile transver blaste imam pitanjce za vas:danas mi je 3dan od transvera blasti i malopre poceo da me boli stomak?Kakva su vasa iskustva ?Nije to neki jak bol,ali me je strah....
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/4/2017, 18:21

Zsuki,zao mi je sto si se razocarala,ja nemam takav utisak kad odem,iako na brzinu sve to odradi,mislim da je zena zmaj i da je fora u tome sto brzo razmislja.I mene kad vidi kaze aha znam,secam se,i stvarno bez gledanja zna sta smo radili i zna kakva mi je krivina u materici i kako treba da stavlja katetar,iako se nismo videle godinu i nesto.
Samo se opusti i veruj,zna doktorka sta radi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/4/2017, 18:27

Ivanice bravo za blastice,nekako mi je promakao tvoj post,a dva dana gledam dal si se javila posle transfera.
To moze da bude dobar znak,blaste se odmah kace.Mada ja nisam imala nikakve simptome implantacije,tek tamo 15,16dpt me je boleo stomak.A 6dpt sam imala braon mrljanje,al sve ti je to individualno.
Nemoj da se brines,uzivaj maksimalno i ponasaj se najnormalnije,sem ako moras da mirujes zbog hipera
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/4/2017, 18:35

Hvala palcice nadam se da ce biti sve ok.Naprotiv rekli mi da sto vise setam,ali me je ipak strah da puno setam.A tek kad me zaboli zakovem se za krevet...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/4/2017, 18:43

Nema potrebe da te bude strah,ne mogu one nigde da ispadnu.Ja sam dan posle transfera pocela da radim,a posao mi je takav da stojim 8,9 sati,savijam se,jurim
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 12/4/2017, 14:52

Hvala Palcice evo danas je skroz druga prica super sam,tako da zelim da verujem da je ovo juce bilo usadjivanje...Barem se nadam da je tako 😀😀😀
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 12/4/2017, 18:07

Ivanice, polako i samo gledaj da s što više opustiš. Okruži se srećnim ljudima i lepim stvarima i biće sve kako treba!!! Uživaj u šetnjama, nekoj dobroj knjizi, filmu i samo napred! srca1
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 12/4/2017, 21:07

Molim vas napisite mi kakvi su simptomi za endometriozu,da li moze da se vidi na UZ ,kako se uopste to ustanovi?Hvala vam unapred,mnogo mi je vazno.
Obisla sam sve zive lekare ,nista nisu nasli a bolovi u stomaku ne prolaze.

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 12/4/2017, 22:06

Draga Elenaa najčešći simptomi endometrioze su bolne menstruacije, bolovi pri polnom odnosu, bol u maloj karlici, poremećaj mesečnog ciklusa, preobilno menstrualno krvarenje ili krvarenje između dva ciklusa.Ginekološkim ili ultrazvučnim pregledom može samo da se posumnja na endometriozu, dok se definitivna dijagnoza postavlja laparoskopijom i histološkim pregledom uzetog materijala. Od pomoći je i određivanje koncentracije tumor antigena CA 125 u serumu.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 12/4/2017, 22:13

Hvala Mico
Nesto od ovog sto si ti napisala mi je bas tako nesto ne.Imas dve pp

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 13/4/2017, 07:07

Drage moje, krećem na svoj osmi put ka bebi.

Noćas sam dobila ciklus. Sutra radim hormone. Bebe me čekaju u Solunu od januara - mama je morala da se reši ciste.

U ponedeljak sam radila briseve, sve čisto. Eutirox i Siofor pijem već 2,5 god. Folnak, selen, q10, mg, omega, vit d su mi "prijatelji" vec godinu dana.

Ciste punktirane 30.03. Histero i era odrađeni u novembru.

😍😍
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/4/2017, 07:32

Aurora srecno,drzimo palceve da se ovaj put kockice sklope!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 13/4/2017, 08:46

Aurora, puno sreće! Navijamo!! navijači2 navijači2 navijači2
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 13/4/2017, 08:55

Aurora , srećno ! osmeh srce

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/4/2017, 09:33

Aurora, srecnooooo! Da zajedno trudnujemo sa nasim eskimima!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/4/2017, 11:46

Aurora, srećno i bebićetno! Eskimčići su prespavali zimu i sačekali proleće, i to u Solunu, ma nora da uspe! ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/4/2017, 11:51

Biksi, iz sve snage navijam da Arsa dobije društvo! Neka bude kao kod Bobice - bata i seka ;-)
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/4/2017, 12:07

Aurora sa srecom osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu