PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Strana 5 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka taj 21/4/2017, 21:09

Sad vidim u potpisu da imas IR. A aparat kupi, jer ti je smor da svaki dan ides do laba, pa za tolike pare koliko im davas za bickanje kupila bi 100 aparata lol!
Blanka

Broj poruka : 3624
Godina : 36
Datum upisa : 30.10.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 21/4/2017, 21:16

I ja sam kupila aparat kad sam bila trudna, jer sam nakon skidanja sa glukofaza morala da merim glukozu po savetu endokrinologa vrlo cesto.

Al me nasmeja za mrtvo puvalo, hahahahhahahah!

Jos jedno dve nedelje, pa ces biti energicnija!

Pa ti slikaj stomak svaki mesec, da imas, da znas kako rastes, tako sam ja, i mnogo volim te slike!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21326
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od micam taj 21/4/2017, 23:03

Palcice lep izvestaj.Fino napredujete.

Sto se aparata za merenje tice proveri u apotekama ima kupis trake i dobijes aparat na poklon(sveki je dijabeticar i mi smo tako uzeli vec 2 aparata) fora im je da prodaju trake.
micam

Broj poruka : 273
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 22/4/2017, 06:54

Hvala drage moje,videcu za taj aparat dal ce mi trebati.Meni je secer uvek bio ok,a i insulin mi je pre par meseci bio bolji nego prvi put,a nit sam pila siofor mesecima niti vodila racuna sta jedem.Bio je 40 posle 2 sata,mislim da to nije strasno.
Uradicu ogtt ako budem mogla da popijem onu gadost pa cemo da vidimo.
PalcicaBg

Broj poruka : 3894
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mimi12 taj 22/4/2017, 09:26

Palcice, mislim da ti ne treba aparat ako ti je secer u redu. Nije bitno zbog aparata, nego ti ne treba dodatno stresiranje. Imam istu situaciju (i skoro rezultate) kao ti. Vodi racuna o ishrani. Ali strogo, zaista. Svaki izlet u trudnoci se oseti znacajnije nego inace. Jednom sam samo vecerala nesto jace noc pre vadjenja krvi, i rezultat je bio za glukozu 5,1 (inace nije prelazio 4,2 u trudnoci). Dr me odmah izgrdila.
Naravno, neka ti endokrinolog sve potvrdi. Lepo je sto mi ovde caskamo svi na ove teme, bude nam lepse i lakse za mnoge stvari, ali uvek sve znacajnije stvari (npr. oko terapije) proveravaj sa svojim doktorima. Oni te ipak prate, a mi nismo ipak sve iste...

Mimi12

Broj poruka : 1569
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 22/4/2017, 09:48

Znam sve Mimi,u pravu si,nego vi ovde dodjete kao prva pomoc dok se ne ode kod lekara :-)
Nije meni tesko da kupim aparat,nego bas sto ti kazes ne zelim dodatno opterecenje,hocu da uzivam sto vise mogu,a narocito sto smatram da su mi rezultati ok,ovaj siofor od 500mg sam pocela da pijem cisto preventivno.
Da se ne lazemo,ne vodim bas racuna o ishrani,ove mucnine i povracanje mi ne dozvoljavaju,jedem sta mi prija u tom trenutku,uvece skoro nikad ne veceram jer mi je tad najgore ili sto pojedem povratim i tad mi najvise primaju stapici ili plazma.
Da prodju ove mucnine pa cu poceti da se hranim zdravije.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mimi12 taj 22/4/2017, 09:57

Slazem se sve. I za mucnine znaaaam. Ali proci ce, iako ti sad verovatno izgleda da nikad nece. I onda stvarno treba da izbegavas sve sto dodatno moze da te optereti, a nema potrebe. I da uzivas. Jos kad osetis bebu, pa se druzite po ceo dan Very Happy

Mimi12

Broj poruka : 1569
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tavita taj 22/4/2017, 16:08

Palčice, super ti je izveštaj! Što volim živahne bekice, takav je i moj beban od početka. Ponekad moram da ga molim da malo lakše udara u grlić, jer to mamu boli Very Happy
Mučnine će za par nedelja proći i ima da uživaš i organizuješ ishranu na najbolji mogući način. A za stomak isto - mnogi poznanici su odmah ukapirali da sam trudna, jer mi je stomak od embriotransfera bio kao da sam u trećem mesecu. Ma samo nek rastu stomačići i bekančići u njima! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Tavita

Broj poruka : 552
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vanja80 taj 23/4/2017, 18:34

Palcice draga, cestitam od srca, ja sam tek sad videla novosti! Ljubac za tebe i vrtiguza, neka sve bude skolski!
Mazi stomacic i uzivaj!

Vanja80

Broj poruka : 630
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 23/4/2017, 20:57

Tavita,Vanja ljubac od mene i ovog nemirka,ne da mami mira ni dana,taman se ponadam prestaju mucnine kad one se vrate u jos gorem obliku.

E sad da vam ispricam za smeske od sinoc,ne znam koliko vi verujete u gatanja o polu bebe,ne verujem ja bas nesto,al lepo se zabavismo sinoc.Ima neka fora sa iglom,pa sa makazama i nozem i meni ispade musko.
A ima neko racunanje po godinama i mesecu kad ste zatrudnele i tako mi dva puta ispadne zensko.Znaci 2:2 :-)
Sinoc je bilo kao na onoj reklami za nektar sok,musko,zeeensko :-D Drugarica javlja zensko,sestra zensko,a ja se uhvatila za musko pa ne pustam.
Probacu da stavim ovu tabelu,kaze drugarica svima je pogodila,ja probala za sestru,muza i devera i tacno je.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od d77 taj 24/4/2017, 09:56

Palcice, super izvestaj srca srca srca srca

d77

Broj poruka : 1737
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jerapetra taj 24/4/2017, 10:42

E, a ja tebe Palčice automatski zamišljam kao mamu devojčice, valjda zbog te tvoje lepe sličice tj. avatara, sve roze, nežno, od tila. Samo se vi zabavljajte sa gatalicama, a UZ će uskoro da pokaže svakako i biće radost ogromna šta god da je osmeh srce
Jerapetra

Broj poruka : 1100
Godina : 34
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anka13 taj 24/4/2017, 12:16

Hehe ima neka fora i na dlanu kao koliko ćete imati dece i kog su pola , očitava se ispod malog prsta leve reku.
Mada definitivno mogu da se složim sa Jerapetrom  meni miriše na devojčicu baš zbog sličice i imena.
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 24/4/2017, 12:42

Drugarica danas dobila rezultate amnio,sve je ok,decak i ja joj odmah posaljem tabelu i tacno je,haha.Znaci bice da su oko mene svi u pravu kad kazu da me vide kao mamu devojcice :-)
Meni je stvarno svejedno,samo nek je zivo i zdravo.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 24/4/2017, 12:59

Palcice, ajde objasni ovu tabelu,da proverim kod mene. Meni je Arsa zacet u maju 2013. Ja sam 1980, tada sam jos uvek imala 32 godine. Ako je ovo onaj kineski prorocnik pola, tu su mi omanuli.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 24/4/2017, 13:15

Arsa je zensko lol!
Ne znam dal je kineski,a ima i neko racunanje po starosti krvi,sestrina zaova izracunala i pogodila masi zena,meni izracunala zensko.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 24/4/2017, 15:22

napokon i ja da svratim u tvoj dnevnik, sram me bilo koliko propustih Embarassed Embarassed Embarassed
Sličice bekane su čarobne srca srca srca srca
Raspilavile me i raznežile srca1
A šta god da je, bata ili seka, nije bitno stiglo je kod mame i mama palčica će da ga mazi i pazi sreca

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1

Mi smo bar imali one snove koji se tesko ostvare...
A snovi najcesce vrede tek kad s tobom osede... Kad s tobom ostare...
sirijus

Broj poruka : 1599
Godina : 43
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 24/4/2017, 16:09

Palcice, sta god da bude neka je zivo i zdravo, i s andjelima da se razdvojite. Ljubim ja vas dvije ili vas dvoje kako god, ljubim osmeh srce
Blanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 25/4/2017, 08:33

Mozda je trebao biti Arsenija, hahhahahhahah.

Ljubim

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 25/4/2017, 21:52

Mah,mah tete drage!

Bila danas za doznake,cekala sam od 1 do pola 7 affraid Ja nemam reci za onaj haos,poludela sam.
Merila mi pritisak,inace mi je uvek nizak,a danas 130/80.Praticu ovih dana,pa cemo videti.
Dala mi je uput za stacionarno lecenje za front,posto je moja dr iz fronta napisala da je 15og zakazan dabl u dnevnoj bolnici kada treba uraditi i ogtt.E sad meni nista nije jasno,jel ja 15og idem da lezim tako,kad treba ujutru da se javim,meni je dabl u 10h,a ogtt moram pre toga,ali nigde nisam zakazala ogtt.Ne znam dal da odem u front da pitam.
Mrtva sam umorna,odoh da legnem pa ujutru da vidim sta cu i kako cu.Treba i kod hematologa da idem na KC,i tamo ne gine cekanje,uh!
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 25/4/2017, 21:54

E da,sto se utrogestana tice pita me dr jel mi treba,ja rekoh da imam jednu kutiju(a imam 3 i po Laughing ) i ona mi dade recept iako mi je pre 2 nedelje dala za 4 kutije.Eto kako kod moje dr sve moze.Jos samo da ga nadjem jer je nestasica.
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 25/4/2017, 22:22

Palcice moja draga ima li iko da ti ide za te doznake umjesto tebe. Bojim se da ces zakaciti neki virus a i sigurno nije ti mjesto tamo sa toliko ljudi i pri tom cekas do besvijesti. Zaduzi nekog da ti to uzima nemoj da se cimas oko necega gdje ne treba.
Aj pa da pozavrsavas to sto moras sto prije, pada malo odmaras i uzivas.
Ljubimo te srca
Blanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 25/4/2017, 22:57

PalcicaBg ::Mah,mah tete drage!

Bila danas za doznake,cekala sam od 1 do pola 7 affraid Ja nemam reci za onaj haos,poludela sam.
Merila mi pritisak,inace mi je uvek nizak,a danas 130/80.Praticu ovih dana,pa cemo videti.
Dala mi je uput za stacionarno lecenje za front,posto je moja dr iz fronta napisala da je 15og zakazan dabl u dnevnoj bolnici kada treba uraditi i ogtt.E sad meni nista nije jasno,jel ja 15og idem da lezim tako,kad treba ujutru da se javim,meni je dabl u 10h,a ogtt moram pre toga,ali nigde nisam zakazala ogtt.Ne znam dal da odem u front da pitam.
Mrtva sam umorna,odoh da legnem pa ujutru da vidim sta cu i kako cu.Treba i kod hematologa da idem na KC,i tamo ne gine cekanje,uh!
Mah mah, debelice nasa
Za cekanje nemam reci, stvarno strasno!
Jel to bio dan za trudnice?

Ja sam ogtt radila u Frontu ali sedela ispred laba, i to sam morala da zakazem. Tako da, ipak prosetaj ili jos bolje posalji nekog.

bas to je rano dala da ga radis, obicno to ide oko 20 i neke nedelje, ali valjda ona zna

kisses
Vuchica

Broj poruka : 3165
Godina : 41
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 25/4/2017, 23:09

Od jedan do pola sedam, strahota! Molim te nadji nekoga da ide umesto tebe!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 26/4/2017, 07:06

Da,to je bio dan za trudnice.Mislila sam da cu brze zavrsiti jer sam otisla ranije nego prosli put,kad ono prc.
Sledeci put saljem nekog definitivno.
Lepo se napravim ja luda i zakazem ogtt kad mi bude oko 20te :-)
PalcicaBg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: