KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 14/9/2017, 22:28

Sasava i Blanka hvala vam na savetima za cipelice. On je za sada samo u carapicama, ako ih ne skine, a obicno skine. Kada idemo napolje, jos je u kolicima, ali opet samo u carapicama ili bosonog i tako i hoda po pesku, travi...bilo kakvoj povrsini, trudimo se da izbegavamo beton. Meni kao lajiku izgleda da lepo i pravilno staje na nogicu, na celo stopalo.
Sve je sigurniji, obicno predje 4-5 koraka pa hop na guzu.
Uglavnom, uz vase savete pocela sam da istrazujem temu. Ovde se ciciban moze kupiti u samo jednoj radnji da je blizu nas ili naruciti preko interneta (znam da mozemo da vratimo cipele ako omanemo, ali mi se ova varijanta na nevidjeno i bez probanja ne svidja). Koliko sam shvatila, cicibanove su sa uloskom, mozda nisu sve, to ostaje da se ispita.
Slazem se Sasava, ako dete nema neki problem sa stopalima, mislim da ce se sve lepo razviti i bez ulozaka.

Kakva je bila prva reakcija na cipele, da li su se bunili, pokusavali skinuti cipele...Ja probala da mu obujem neke patikice pre mozda mesec dana, inace su mu ogomne, verovatno ce biti dobre kad bude jedno 2 godine. Nije uopste bio odusevljen, nisam uspela ni nogicu da mu uguram unutra, mada nisam nesto ni insistirala, da ga ne uplasim.

Ako budem imala jos nedoumica, eto mene opet sa dva tri... pitanja.
zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 14/9/2017, 22:43

Lija ::Blanka, da znas da sam se i ja danas sokirala kad sam ti videla potpis Very Happy proletelo je!

Sasava, imam Milili ring sling. A da, svetske preporuke su da bebe spavaju na ledjima. Kao s boka mogu lako da se okrenu na stomak... mada ja mislim da ih treba okretati i na oba boka i na ledja da bi se glavica lepo formirala. A ono sto se kod nas svi plase, da ce se beba ugusiti ako bljucne dok je na ledjima... Moja ja spavala na ledjima i bljucnula je vise puta, samo je iscurilo iz usta i nista, jednom se zakasljala.

Da, da, slobodno na ledjima spavanje. To ne preporucuje ovde jedan dva doktora, vec je preporuceno od udruzenja pedijatara, javnog zdravlja negde od 1999 ili 2000...
Mi smo krenuli sa spavanjem na ledjima od prvog dana. Kada je ojacao on se poceo sam okretati na stranu, na stomak...nismo ga nikada budili ili vracali da spava na ledjima. Sto se glavice tice, od prvog dana smo ga stavljali na stomak, kada mu presvucemo pelenu, minut dva ako se ne buni, kasnije duze. Navodno to vreme na stomaku im pomaze da im se glava lepo formira, ali im isto jaca i vrat i ruke sto im treba za podizanje, okretanje i sva ostala bebeca akrobatska cuda.

Kao i za sve, valja svasta znati pa onda odluciti kako cete.

Ljubim



Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 14/9/2017, 23:51

Mislim da ciciban mali brojevi imaju samo sa uloskom.
Mi smo sad uzeli neke patikice platnene,
one imaju samo kao neko malo ojacanje kod stopala (volela bih da ni njega nema).
Joj ti mali brojevi se nekako tesko navlace :) Ali je mojoj maloj to bilo zanimljivo, obozava obucu i sada.

e super, Blankic, sto ste ozdravile vas dve! A normalno je da zajedno idete u WC, bice tu i dve nose + mama na solji, kad bude skidanje pelena Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 15/9/2017, 23:16

Nema ciciban bez ulozaka. Danas sam im bas uzela ciciban papuče -patofnice i pitah ovu curu iz butika kaze da oni nisu nikad dobijali te male brojeve bez ulozaka, a i kompletan asortiman im je sa uloscima ne samo ciciban nego i ostali brendovi. Mozda kaze ima ali ona za to ne zna. Inace papucice ce nositi samo zimi kad odemo u kucne posjete, baba, tetka itd. kuci su inace stalno bose u čarapicama.

Kod nas sve pod kontrolom. Danas se malo skitalo, tata se druzio sa curicama a ja sam meračila kafu. Čudance je mnogo nemirno. Ovo bebče non stop udara i šutira. Danas sam se sjetila da pritisak odavno nisam mjerila. Stvarno sam nemarna ali skroz. Izmjerih 138/79 pa onda posle 2 min na drugoj ruci 120/71 e aj sad budi pametan, koliki je. Valjda se uzima neka srednja vrijednost nemam pojma. Inace sa skocicama u ovom periodu je poceo da divlja. Imala sam tada izrazito crvene dlanove pa sad svako malo zagledam i nema promjene. Inace bas mi frka kad ga mjerim, podsvijest cuda radi. Od sad cu biti redovni kontrolor pritiska nema zajebancije.
Laka vi noc zene !
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 15/9/2017, 23:21

Blankic da ne valja, osetila bi ti to...

Negooo sad sam ja smrkeljava :-(
Ovo mi se nikad nije dogodilo u 12h sam izasla iz kuce zdrava, prava, nista mi nije falilo u 16h sam se vratila totalno zapusena, grlo pocelo da svrbi(sad je vec uveliko zatvoreno), nos zapusen a glav ko da je puna olova! Nadam se da ce da ode brzinom kojom je i stiglo( nada umire poslednja)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 15/9/2017, 23:25

mimi85 ::Blankic da ne valja, osetila bi ti to...

Negooo sad sam ja smrkeljava :-(
Ovo mi se nikad nije dogodilo u 12h sam izasla iz kuce zdrava, prava, nista mi nije falilo u 16h sam se vratila totalno zapusena, grlo pocelo da svrbi(sad je vec uveliko zatvoreno), nos zapusen a glav ko da je puna olova! Nadam se da ce da ode brzinom kojom je i stiglo( nada umire poslednja)

Mimi draga, problem je sto ja visok pritisak ne osjecam uopste. I kad je sa skocicama isao do 170/100 ja to nista nisam osjetila. Bila je redovna kontrola i bup ostah u bolnici.

A ti za prehladicu znas sta je ciniti lol! Muzic, jorgan i svi prirodni ljekovi. Ozdravices ti nama brzo. Ljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 15/9/2017, 23:35

Pa naravno draga. Eto to je jedna od razlika kad nosis jednu I dve bebe.

Ljubim vas sve osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 16/9/2017, 08:28

Blanka ::
mimi85 ::Blankic da ne valja, osetila bi ti to...

Negooo sad sam ja smrkeljava :-(
Ovo mi se nikad nije dogodilo u 12h sam izasla iz kuce zdrava, prava, nista mi nije falilo u 16h sam se vratila totalno zapusena, grlo pocelo da svrbi(sad je vec uveliko zatvoreno), nos zapusen a glav ko da je puna olova! Nadam se da ce da ode brzinom kojom je i stiglo( nada umire poslednja)

Mimi draga, problem je sto ja visok pritisak ne osjecam uopste. I kad je sa skocicama isao do 170/100 ja to nista nisam osjetila. Bila je redovna kontrola i bup ostah u bolnici.

A ti za prehladicu znas sta je ciniti lol! Muzic, jorgan i svi prirodni ljekovi. Ozdravices ti nama brzo. Ljubac


Rakija oko grla, krevet... A muza ne mogu da nahvatam, nije tu! A rezervnog nemam lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 16/9/2017, 08:33

Blanka po pravilu kardiolozi pritisak mere na obe ruke i računa se viša vrednost. Svima nam postoje te male razlike u vrednosti pritiska na različitim rukama, mada kod ljudi koji imaju probleme tj.neka suženja na krvnim sudovima te razlike budu ogromne npr. na jednoj ruci normalan na drugoj preko 200. Ali mislim da ti je za sada to sve ok jer i ta tvoja izmerena viša vrednost nije povišena nego samo kao što si i planirala da propratiš. Mada prilikom svakog merenja postoji i taj psihološki pritisak pa izmerena vrednost bude viša nego što stvarno jeste. Zbog toga se kod dece i trudnica kod kojih se sumnja na povisen pritisak a gde je strah prilikom merenja izražen predlaže Holter pritiska. Ali to tebi nije potrebno , ti si žena zmaj osmeh srce ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/9/2017, 09:05

Bobaue ::Blanka po pravilu kardiolozi pritisak mere na obe ruke i računa se viša vrednost. Svima nam postoje te male razlike u vrednosti pritiska na različitim rukama, mada kod ljudi koji imaju probleme tj.neka suženja na krvnim sudovima te razlike budu ogromne npr. na jednoj ruci normalan na drugoj preko 200. Ali mislim da ti je za sada to sve ok jer i ta tvoja izmerena viša vrednost nije povišena nego samo kao što si i planirala da propratiš. Mada prilikom svakog merenja postoji i taj psihološki pritisak pa izmerena vrednost bude viša nego što stvarno jeste. Zbog toga se kod dece i trudnica kod kojih se sumnja na povisen pritisak a gde je strah prilikom merenja izražen predlaže Holter pritiska. Ali to tebi nije potrebno , ti si žena zmaj osmeh srce ljubav

Hvala ti, ja sam sad u fazi kad mi treba to ohrabrenje jer me bas podsvjesno nervira mjerenje pritiska. I tacno kad mjerim cujem ono negdje u dubinu otkucaje svog srca i strah, bespotreban sigurno. Sinoc sam mjerila nakon pola sata i bio je 121/71. Ali tada sam bila mnogo opustenija. Vjerujem da je problem sa pritiskom i kasnije bi pokazao neku vecu vrijednost od uobicajene. Mislim kako god da bude boricemo se. Ljubim te Bobaue osmeh srce

Mimi85, pa ni rakija nije losa alternativa. Samo ne prećeraj lol! Aj pa ozdravi brzo.

Ja sam budna od 6 sati. Zunjam po kuci ko duh da ne probudim ostale. Kasnije idem sa kumom u shopping moram neku ceatitku da zavrsim prije no se porodim i moram da kupim neke stvarcice za bebca za čudance.

Ljubim vas sve redom zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 16/9/2017, 15:20

Nisam znala ovo za pritisak, hvala Bobaue :)
Ovde svasta covek moze da nauci.

O, milina, kupovina krpica je najsladje nesto :))
Uzivaaaj!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 16/9/2017, 17:05

Draga Blanka, znas moju pricu sa pritiskom i preeklampsijom i strah da ce se sve ponoviti u drugoj trudnoci, tako da te potpuno razumem.
Meni je tuklo srce cim vidim onaj aparat za merenje pritiska, a kad cujem zvuk i da me ono cudo pocinje stezati oko ruke...ja sam gotova.
Pritisak u trudnoci jeste ozbiljna stvar i tvoj strah je itekako opravdan, ALI...sad stize dobar deo... mali deckic lepo raste i napreduje sto znaci da ga placenta dobro hrani, protoci su ti dobri, a ako je to dobro mala je verovatnoca da pritisak skoci.
Sto se tice merenja, pricale smo o tome, samo da te podsetim, da bi rezultat bio dobar pre merenja udobno se smesti i primiri jedno 10-ak minuta pa onda merenje.
Ti si zena zmaj, jako hrabra, pokusaj da se smiris koliko god mozes i daj sebi koliko god mozes vremena da se odmaras. Znam da je tesko, ali je i jako vazno.
Ljubim te!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/9/2017, 17:30

Bobac ::Draga Blanka, znas moju pricu sa pritiskom i preeklampsijom i strah da ce se sve ponoviti u drugoj trudnoci, tako da te potpuno razumem.
Meni je tuklo srce cim vidim onaj aparat za merenje pritiska, a kad cujem zvuk i da me ono cudo pocinje stezati oko ruke...ja sam gotova.
Pritisak u trudnoci jeste ozbiljna stvar i tvoj strah je itekako opravdan, ALI...sad stize dobar deo... mali deckic lepo raste i napreduje sto znaci da ga placenta dobro hrani, protoci su ti dobri, a ako je to dobro mala je verovatnoca da pritisak skoci.
Sto se tice merenja, pricale smo o tome, samo da te podsetim, da bi rezultat bio dobar pre merenja udobno se smesti i primiri jedno 10-ak minuta pa onda merenje.
Ti si zena zmaj, jako hrabra, pokusaj da se smiris koliko god mozes i daj sebi koliko god mozes vremena da se odmaras. Znam da je tesko, ali je i jako vazno.
Ljubim te!

Znam Bobac, znam tvoju pricu a i tvoji savjeti mi bas puno znace kad je u pitanju pritisak. Sve ja to obavim, isto me i kardiolog savjetovao. I odmorim, i piskim, i jedem, ma svi uslovi se ispune ali podsvijest je cudo. Sto kazes kad pocne da se steže ona traka oko ruke nije mi dobro.
Nadam se da ce do kraja sve biti kako treba. Beba hvala bogu super napreduje to je jedna skolski uredna trudnoca sto bi dr rekla. Ljubim te i hvala ti puno na svemu osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/9/2017, 17:46

Mi smo danas malo shoppingovali za cudance. Tj ja sam bila sa kumom kao sto rekoh i kupismo neke stvarcice. Sve slatko, sve minijaturno. Nasla sam zeke na rajsfeslus i uzeh ih bas dosta. Evo samo dio ostalo se pere jer je svjetlijih boja a ovo ce morati na manju temperaturicu.
BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 20170911

Ljubim vas 😘😘😘
Elem, kuma prodaje novi dusek za krevetac, neraspakovan u celofanu, za djecaka je zato sto je plave boje sa medama, dobila od svekrve dormeo i onda ce njega da koristi. Dimenzije standardne mislim.120x60, al bih provjerila.  Ako ima neka cura iz CG a treba joj dusek ona bi ga dala za 30 eura, moze da mi se javi na pp. Placen je inace preko 70.
Odoh sad, ljubaaaaac 😘😘😘😘

Evo mi prigovori odmah, moze i za djevojcice dusek i na njemu su neke zeke sa cjecem😄
Da napomenem da je žičano jezgro, izradjeno od patentirane zice ima i na njemu deklaracija.
Aj sad zdravo odista lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 16/9/2017, 21:13

Joj Blankic kako su slatke stvarcice....Divno....jedva cekam da pocnem da kupujem garderobicu.E a za pritisak ne mogu nista da ti kazem jer nemam iskustva sa tim.Meri ga redovno da bi primetila ako dodje do problema.
Ljubimo skocice i cudance
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/9/2017, 00:20

Ala ce to da bude smeker :)

Nego, prevario te dezen, pa si uzela sa zakopcavanjem na jednoj nozi...
Nije iskljuceno da se i meni desi :)))
Ja uzela teget zekicu za Niku, i onda se mislim,
kako bre da iskuvam to Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/9/2017, 00:45

Sqsavice, da, al ne ide do kraja i bas je zgodno, ovakve su i one imale. Ne volim kad ide douz cijele nogavice a ono sa strane kopcanje na drikere, ono je uzas i smor.
Ne moras kuvati operi na 60 i dodatno isperi, ja bar tako sarenu robicu. Pa nece nista biti. Ako jos i peglas onda si ubila sve bacile zagarantovano!!!! A sve ostalo perem na 90 i dodatno ispiram, tako sam i K&K tako cu i njemu. A peglala sam prvih mjesec dana vise ne. I mislim da nema potrebe jer peres na 90 i dodatno ispiras.
E sad mi reci hoce li se zvati Nika? Bas neobicno i svidja mi se. Mi jos nijesmo odlucili.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 17/9/2017, 09:16

Jooj lepote od ove garderobice!
Sasavice, ja sam uvek sve prala po deklaraciji. Znaci ako pise na 40C, onda na 40. I isto sve ispirala dok ne vidim da nema vise deterdzenta u vodi (najcesce i vise nego jednom; ne znam da li je problem moja masina ili deterdzent). Peglala sve. Peglam jos uvek, mada se desi kad se nakupi mnogo nepeglanog da i izvucemo nesto iz gomile i obucemo lol! . Ali to je sad. Do pre par meseci to nije dolazilo u obzir. Tako, sto kaze Blanka, ubijes sve bacile. To i jeste sustina peglanja bebama... A da mi je dosadilo-dosadilo mi je Mad

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 17/9/2017, 09:27

A da stavis manje deterdzenta? Ako moras vise puta da ispiraš upravo je onda problem u prevelikoj količini deterdženta.

mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 17/9/2017, 09:57

mimi85 ::A da stavis manje deterdzenta? Ako moras vise puta da ispiraš upravo je onda problem u prevelikoj količini deterdženta.

Stavljam uvek manje. I nama, a ne tek bebi. Pa ne radi u polju lol! . Mislim da je vise do masine. Neka novije generacije, pise "stedi vodu" lol! . Pa ja trosim struju.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 17/9/2017, 10:22

Eeee te novije mnogo vole one tecne deterdzente... Ili kapsulice pa razmutis kapsulicu u pola litra vrele vode pa sipas pola
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 17/9/2017, 15:10

Joj, zene, pa ja sam peglu okacila o klin. Besmisleno mi deluje. Ti kao nesto pobijes bacile, a onda slozis u orman koji otvars 15 puta dnevno... Mislim, ne moze se pobeci od bakterija... A i ne treba... Nego kontam, u pocetku kao... prvih mesec dana da pazim malo :) Koliko se moze. Al ja cim otvorim ulazna vrata, ispred cekaju tri velika psa. I macka koja ponekad ulazi unutra da vidi sta ima (to kad nam tata nije tu Razz)... Pa koja je poenta...

Da, verovatno ce se zvati Nika. Lomismo glavu sto se tice imena,
vise nam dosadilo. Generalno nismo ljubitelji tih kratkih imena, ali ovo mi je simpa...
Nista ne razumeh ovo za odelca i kopcanje, al nema veze. Vazno da tebi odgovara :) Ja moram juriti ona bez stopica, jer to ne sme u nosiljku, e to ce biti zurka pronaci.

Tecni deterdzent se teze ispira, iako stavljam manju dozu. Mislim da je jako vazno "ne prepuniti" masinu, al ajd sad ti utrefi...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 17/9/2017, 17:45

Sasava, bravo za ime meni se bas svidja. Mi jos uvijek ne znamo, tj muz je zapeo da se zove Kosta a meni se jedan dan svidja jedan dan ne. Meni su u glavi Pavle ili Andrej, ta dva imena volim odavno, mada ne znam sta ce biti na kraju, mozda bude potpuno neko deseto ime.
Ma samo nek je zdravo bebče pa ćemo se lako odlučiti osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 17/9/2017, 18:58

Meni se ime Kosta svidja. Moja sestra od tetke je dala jednom sinu to ime Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 17/9/2017, 20:50

Blanka, divne su stvari, bas imas ukusa i cudance ce biti pravi dasa, vec vidim po garderobici osmeh srce Mislim da znam na koje zeke mislis, ja imam sve takve i mene isto ubise oni dugmici, drikeri, kako se vec zovu, mnogo ih brate ima, duz obe nogice i od brade do pelenice napred, pa kad se kod tog pelenskog dela zapetljam sa zakopcavanjem kao pile u kucine, gde koje dugmence ide, pa jos beba zaplace kao po pravilu bas tad, znoj me oblije. Moram i ja pod hitno potraziti ove kao tvoje na slici. Imena su mi sva lepa koja se ovde pominju sad sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 39 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu