KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 21/7/2017, 14:09

Srećan rodjendan Blankaaaa srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 21/7/2017, 14:16

Blankic, da nam zivis jos 3600!
Srecna i zdrava bila!

LJubim, grlim i vucem za usi.
radost radost srca srca
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 21/7/2017, 14:20

Blanka srecan rodjendan!Da si nam ziva i zdrava 1000 god
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 21/7/2017, 18:33

Blanka, srećan rođendan i da uvek budeš zadovoljna, srećna i vesela!!!!
srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 21/7/2017, 21:35

Ijuuu, sramote, zamalo da zakasnim!
Srecan rodjendaaaaan!!!! konfete
poljubac d

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Strumfeta78 21/7/2017, 22:31

Blanka, srecan rodjendan, sve najjbolje!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/7/2017, 23:50

Baby, Hobbes, Palcice, Malasjuga, Mamadabudem, Micam, Sanja73,Bobac, Ivanicasale, Zmajuska, Mimi12, Strumfeta, ZENE MOJE HVALA VAM NA ČESTITKAMA, LJUBIM VAS SVAKU OD REDA!!!srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Veceras su skocice imale prvi nocni izlazak sa mamom i kumama. Jeste da su dobar dio prespavale ali smo uzivale. Bilo je lijepo danas, krkalo se svasta nesto. Odma da znas Malasjuga nisam nista spremala sve sam kupila lol!
Dosli bas kasno, njih dvije nikako da zaspu bas su dan poremetile skroz, ali sjutra se vracamo na staro.

Ljubim vas sve moje drage. Odoh da se bockam i zavrsavam ostale stvarcice kasnim zestoko.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 22/7/2017, 21:18

Tata nas se uzeleo, pa je sad najnovija ideja da idemo nas dve vozom za BG da se pregledam i da se vidimo, pa da se ondak vratimo. Taman malo da se promuvamo. nego nemam nikakvu zvanicnu potvrdu drugog roditelja za prelazak granice, tako da ne znam da li se moze to.

Mozete vi da "pravite" cetvrto i sa katancem Wink
Joj smor za strije. Ni ja se u ovoj drugoj trudmoci nista ne mazem.

Srecan rodjendanko, bogata mamo! Bas bi mi prijala kafa :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobaue 22/7/2017, 23:02

Šašava , razmisli još jednom o tom putovanju vozom , evo upravo pročitah da su ljudi ostali zarobljeni u vozu 8 sati u Prijepolju na ovoj vrućini zbog nekog kvara affraid A znajući stanje naše železnice , ne znam da ti to nije prevelika avantura.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 22/7/2017, 23:12

Hvala na cestitkama Sasavice.
Zadrzacemo se na broj 3. Dosta je za oba uva sto bi rekli nasi. Bog nas je nagradio za sve mukice i hvala mu. Neka nekom drugom napuni ruke nas red se zavrsio, pa neka krene nekog drugog.
Joj Sasavice ne bih isla vozom pa se opet vracala uh, svaka ti cast. Meni je svakim danom sve teze i teze. Nocas sam bukvalno ostala bez vazduha, prevruce mi je.
Stomak mi je ogroman za 6-ti mjesec. Mislim da mi je ovakav bio sa skocicama u 8-om mjesecu.
Jedva cekam da idemo kod babe i djeda na sjever, dusu malo da odmorim. Muza mi cimaju na poslu svaki dan ima neka dezurstva i vanredne smjene pa ne mozemo nista da isplaniramo posteno.
Kod nas nestasica utorgestana opet. I ja od sinoc nisam pila, planirala sjutra da zovem neku apoteku da mi nabavi kad mi muz nadje 3.kutije utrogestana u neku ladicu, odakle meni to ja pojma nemam i to 3 kutije. Bas sam bila happy, ne vjerujem.
Danas smo bili u skitnju kod rodjaka mog muza. Uzivali. Dosli kuci i svi su zaspali sem ja. Meni je prevruce, šepurim se u gacicama po stanu, sve otvoreno, vazduha nemam.
Odoh sad red bockanja red tableta. Nadam se da cu nocas spavati bolje nego sinoc.
Ljubim vas.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 22/7/2017, 23:13

Bobaue ::Šašava , razmisli još jednom o tom putovanju vozom , evo upravo pročitah da su ljudi ostali zarobljeni u vozu 8 sati u Prijepolju na ovoj vrućini zbog nekog kvara affraid A znajući stanje naše železnice , ne znam da ti to nije prevelika avantura.

Uh jbt , ne bih vala ni za zivu glavu affraid

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 23/7/2017, 13:03

Jao, pa bas su se fino zaglavili, 8 sati! Jeza! Prenecemo tati koji inicira takvu zahebanciju...

Meni je isto velim stomak, mislim da je veci nego prosli put. da li to ima veze sa posreljicom na prednjem zidu ili ne, nemam pojma. Svakako, osecam se isto kao i bez stomaka, jedino sto stomak smeta neke aktivnosti. Sigurno da ima uticaja sto mama sve radi, nas dve se samo cuvamo, pricamp, jurimo, nosamo po malo, kupamo, jedemo/brljamo...

Hajde bez'te na taj sjever sto pre, da se malo odmoris. Tamo ce i san verovatno lakse doci.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 25/7/2017, 23:29

Caos. Ja da vam javim, koja nije videla na opstim TD. Ipak sam odlucila da ne putujem u Bg nego da obavim pregled u Baru. S tim da nisam isla kod dr za kog je Blankic cula da je ok jer se niko nije javljao na tel, nego sam bila kod divne dr Vesne Djokvucic. Sve je kako treba, devojcicaaa :) Mozda Vasja?

Blanki, ovo nevreme se proteze po celom primorju, kako je kod vas na kopnu?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/7/2017, 23:52

Šašava ::Caos. Ja da vam javim, koja nije videla na opstim TD. Ipak sam odlucila da ne putujem u Bg nego da obavim pregled u Baru. S tim da nisam isla kod dr za kog je Blankic cula da je ok jer se niko nije javljao na tel, nego sam bila kod divne dr Vesne Djokvucic. Sve je kako treba, devojcicaaa :) Mozda Vasja?

Blanki, ovo nevreme se proteze po celom primorju, kako je kod vas na kopnu?

Bravo Sasavice, bitno je da je sve ok i da si ti zadovoljna. Zao mi je sto ti se dr nije javljao ali dobro je da si posla kod te druge dr i da je sve kako treba. osmeh srce
Kod nas je upravo pocela kisa, preko dana je ok, ali uvece bas pada onako pošteno. Malo je i zahladilo sto meni odgovara. Uzivajte jos na primorju, vas tri :-) ovo ce trajati jos dva dana tako kazu. Ne shvatih ovo na kraju, jesi planirala da joj ime das Vasja?

Ja bas slabo spavam, vilenim po cijelu noć, a onda me popodne uhvati dremka i moram odspavati bar sat. Danas mi je komsinica javila da je test koji je radila ok, bebe su zdrave i prave, bas sam srecna zbog nje.
Sjutra kontrola. Čudance udara bas onako jako,bas boli. Sta me jos sve ceka ihaaaa. Često razmisljam kako cu i sta cu, pa onda kazem lako cu, ko hiljada. Frka od svega.
Katja i Kasija ne staju. Samo hoce napolje. Srecom park nam je iza zgrade pa istrcimo.
Eto, uglavnom standardica. sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/7/2017, 00:17

Super sto je zahladnelo. Samo da nema nekog ozbiljnog nevremena :)
Pa sad cemo docekati ovde moju sestru rodjenu i njene decake, tako da ce biti ludilo uzivancijaaa :) Vala ako mi sad ne dosadi da sedim na moru, nikad nece!
Pa da, ime Vasja mi nesto pada na pamet. Samo ne zelim da ubodem neko popilarno ime...

Super za komsinicu.
Jel to tebi sjutra kontrola, ili njoj Wink

Polako, Cudance, imaces kad da gnjavis mamu, smanji sutiranjeee malkooo
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/7/2017, 00:22

Ekstra. Uzivancija onda tek pocinje.
Vasja je bas lijepo i neobicno ime, bas po mom ukusu, jer svi znaju da ja volim lijepa i neobicna imena sa znacenjima.
Meni je sjutra kontrola Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/7/2017, 00:43

Srecno sutraaa :)))

A jesi li smislila sta zanimljivo za Cudance :) ?
Ima li na forumu nedje tema o imenima :)
A vala bih morala i na onoj o stomacicima nesto postaviti :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/7/2017, 01:31

Hvala, hvala Laughing

Nisam jos uvijek smislila ime mada cu ovaj put prepustiti odluku muzu ali uz moju sugestiju narovno. Svakako se ime mora meni svidjeti prvo.
Ima tema kako ste izabrali ime tako nekako, pisala sam na njoj davno.
A sto se tice stomacica daj koju fotku da vidimo i to malo cudo. Mada si mogla i dnevnik otvoriti bas bi bilo zanimljivo pratile bi se u stopu jer smo tu negdje u par dana razlike mislim.
Ja cu sjutra izbaciti fotku. Ljubim vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 26/7/2017, 09:05

Sasavice, bravo za seku! Lepo je I neobicno ime Vasja Very Happy

Blankic, cekam izvestaj sa kontrole. Ljubim sve :*******
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 26/7/2017, 12:37

Da ljubnem ja moju debelicu i njene skocice devojcice!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/7/2017, 17:33

Poljubac za princeze,mamicu i baticu. ljubav Cekamo izvestaj,da vidimo sta radi taj delija.

Sasava jos jedna devojka,supeeer.Vi se bas odomaciste tamo na moru,blago vama,mora nikad dosta,jos da vam je i tatica tu.Pozdrav za vas,uzivajte i za nas pacenike sto more gledamo samo na slikama lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 26/7/2017, 18:08

Nemoj tako Palcice, I mi cemo sledece godine Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/7/2017, 19:35

Da,da Baby,sledece godine dace Bog. ;-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/7/2017, 21:23

au kako se bese postavljaju fotke :) ?
nema opcija da se direkt ubaci. moram na onaj tinypic ili tako neki sajt...?
A nisam nesto za dnevnik, vise volom da spamujem tvoj koji je vec razradjen i posecen :) Ako primetia, ni ne pisem nesto posebno o samoj trudnoci... tu i tamo tek :)
A pratimo se nesto blosko, da :) Juce mi ni ne rece dr koja sam sad nedelja. Neka 28-a valjda. Beba oko 1kg.

Hvala, Baby :)

Palcice, mi smo ti uglavnom kod kuce, malo svrarimo do plaze i do grada... Kao skidamo pelene, pa se gologuzimo i kao vezbamo.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/7/2017, 22:19

Zdravo zene. Kod nas je bas zahladnjelo brrrr. Ovi skokovi u temperaturama nisu normalni. Izasla sa K&K oko 6 i vratila se da se obucem posle 10 min. Njih nabundala kao u sred zime i onda nazad u setnjicu do malo prije.

Elem, danas smo 26 nedelja. Teski smo 1 kg. Sve je super i sve je pod kontrolom.Svi ostali parametri ok, da ne nabrajam. A ja sam nabacila jos 4 kg affraid
Majko moja ogromna sam. Sta uradih ovo lol! Punih 85 kg. lol! A jedem priznacu, jedem dosta. Sta cu. Vala ako sam sa skocicama pazila na svaki gram hrane vala sad ne pazim ni malo. Uzivam, meračim, stesaću ja to.
Pritisak je 135/80. Dobro je i to. Otvorila sam bolovanje jer sam ova dva mjeseca koristila odmore da bi mi bila malo veca plata. Sjutra da zavrsim doznake pa onda ce muz da ide i da zavrsava sve ostalo komisije i ta čuda. Kontrola mi je za 5 nedelja.

Jos par dana i odosmo kod babe i djeda. Jedva cekam.

Mimi85 ljubnemo i mi tebe nadam se da cemo uskoro uzivati u tvojim pisanijama o putovanju. Fotke sam gledala na fb, samo cu reći VRH! 💋😘

Sasavice, koristi ti spobodno moj dnevnik. Odje moze pisat ko sta hoce 😊😊😆A za sliku imas upustvo kako se ppstavlja ovako ti ne znam objasniti jer ja koristim classic verziju preko tel. Ne znam koju ti verziju kutka koristis? Meni je isti kutak i na tel i na kompu.

Baby moja najdraza, nadam se da je sve pod kontrolom kod vas? ❤

Palcice ljubac za tebe i princezu. I ne brigaj, bice mora vazda, mnogo je ljeta ispred tebe pa ces da uzivas sa svojom ljepoticom na moru. Kako ti tako i sve ostale trudnaje. 🌹😗

Ljubim vas zene drage. Odoh nesto da "glocnem"pa posle postavljam sliku. Ne moze se gladan fotkati časti mi 😃😃😃
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 28 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu