KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

+22
mimi85
BiKsi :)
MalaSaJuga
Jerapetra
Zmajuška
Ancica 87
Sofija Veks
sanja 73
jelena*mama2andjela*
dusica78
Simona
PalcicaBg
Sirijus
alisa
saska1
nina :)
valika77
ganedina
lenjivica
zsuki75
mamadabudem
micam
26 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Simona 21/3/2017, 13:05

Jelena,
diiivnooooo vv vv vv

Baš je Kutak pozitivan u ovom martu, da se tako i nastavi vv bb d v

Nadam se da se Bak, Lilya i ja vidimo sledeće nedelje... Uglavnom dogovaramo se, pa će biti neko vidjanje uskoro, sve smo se saglasile Very Happy Uvek mi se nešto ispreči pa ne mogu da dodjem na velike kutanjske skupove ali drago mi je što i ovako vidjam Kutanjke i što prijateljstva koja su nastala ovde traju.

Zagrljaj za Kutanjke Martovke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od dusica78 21/3/2017, 14:54

Jelena, čestitam!!!
Divan, predivan mart na kutku!
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 21/3/2017, 17:20

Jelena mila moja sestrice mnogo mi je drago za malenu seku u stomaku. Ljubim te punooooo
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Bobac 21/3/2017, 19:33

Draga Jelena, hrabra zeno, od sveg srca ti zelim jednu divnu, laganu trudnocu i divnu bebicu! ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 21/3/2017, 20:36

Drage moje,hvala vam do neba srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od sanja 73 21/3/2017, 21:21

Jelena čestitam uživaj draga trudnice u najlepšim danima koji slede, sreca sreca sreca cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Zmajuška 22/3/2017, 19:50

Jelena, tako mi je drago što si se javila sa tako divnim vestima. Uživaj i neka ovo bude jedno od najlepših preioda u tvom/vašim životima!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca likeit likeit likeit likeit likeit likeit
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Ancica 87 24/3/2017, 06:52

Zene moje drage.... Jako sam srecna sto sam procitala toliko lepih nam vesti... Cestitam vam svima na trudnocama .... Jelena ,Palcice da ne kazem koliko sam se tek za vas obradovala... A ove moje prirodnjakuse... svaka vam cast.... Neka ste nas iznenadile...
Sofija, a devojke su..... Reci da nemam... Kakav zagrljaj.. Kakva ljubav
Sve vas ljubim puno... Uzivajte u lepom vremenu,u ovam divnom martu na nasem Kutku,neka april bude jos lepsi ako je to ikako moguce....
Sofija, a devojke su..... Reci da nemam... Kakav zagrljaj.. Kakva ljubav
Mi smo dobro,iako mi je Aleksa nesto cesto bolesljiv, ne znam prosto sta sa njim da radim,stalno nos grlo,temperatura...
Eto,toliko od nas za sad... bas nesto vremena nemam da pisem cesto... ali cim uhvatim dodjem da vas ljubnem...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 24/3/2017, 16:54

Prolećni umor je definitivno posledica prolećnog čišćenja a ja patim od oba fenomena! lol! sad sam skuvala Kutak kafu sela na terasu i uzivam (jer sam sela, cistim ko na normu ni u wc me idem  lol!)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Blanka 24/3/2017, 22:17

Ancice draga, jesi probala lepotanku da davas nesto za imunitet?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od BiKsi :) 27/3/2017, 00:35

Ne znam za to prolece, na Zlatiboru danas bismo svedoci snega koji je obeleo! kod nas jos uvek izgleda traje zimski umor! Meni se cinilo da je ovaj vikend trajao bar dan duze nego inace,hahahah,bas sam dosta stvari zavrsila, a ujedno i odmarala!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Sofija Veks 27/3/2017, 13:11

Hvala vam drage nase, cica mice prijateljice :) Mi smo se svrckali ovog vikenda po Vojvodini, super bilo, jedino se nismo nimalo naspavali Very Happy

Ancice, ja mojim curicama dajem neke homeopatske vitamincice, srebrnu vodu i propolis kapi za decu, dosta nam pomazu u pojacanju imuniteta...

Stisak, cure!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Ancica 87 28/3/2017, 06:30

pa ne znam Blankic razmisljam sad o ovom sto je Sofija napisala,da probam sa tim homeopatskim tableticama.... Moracu nesto,ovako je bas nezgodno,stalno kilonja...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Zmajuška 29/3/2017, 10:48

Konačno da se i ja oglasim nakon dužeg vremena. Laughing

Mogu reći da sam dobro, prija mi što nisam opterećena analizama,lekarima, vto i što uopšte ne mislim o tome. Pronašla sam stvari u kojima uživam, počela da se bavim baštom, idem na plac, upisala sam vožnju na nagovor supruga, dešava se nešto i meni je bolje, pogotovu ovo lepo vreme utiče pozitivno na mene.
Drago mi je i zbog naših novih trudnica, baš se obradujem kada pročitam divne vesti!!!

Kutanjke, grlim vas i ljubim!!! cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Jerapetra 29/3/2017, 11:05

Zmajuška, baš mi je drago što si se oglasila i to sa ovako lepim vestima, samo uživaj! cveće

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od MalaSaJuga 29/3/2017, 14:39

LJubim vas sve...zmajuski moja osmeh srce
Ja i moj ma;leni samo skitamo i obilazimo parkove, prodavnice igracaka i redovno idemo kod, kako Vasica kaze, Kezi-kinezi...hihi
uzivajte u ovom divnom vremenuuu
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 29/3/2017, 20:23

Mene ce ovo vreme da sahrani...glavobolje su ucestale a danasnja je pracena povracanjem...po kolima... Jer sam vozila...srecom da sam uspela da stanem i otvorim vrata pa je samo deo sadrzaja zavrsio po kolima... Ranije je povracanje znacilo olaksanje i prestanak glavobolje...nazalost to vise nije tako... Ne znam sta cu sama sa sobom. Jedino da se selim u krajeve sa konstantnom temperaturom gde promena nema... Dijabetes nema sansu da me dokrajci, glava ce prva...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od BiKsi :) 30/3/2017, 22:39

Joj Mimi, kako si danas. Meni pritisak bio 100 sa 60. Mantalo mi se po glavi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 31/3/2017, 09:03

Zivnula sam malo. Ljubac za cure drage
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od ivanicasale 31/3/2017, 10:00

Jelena CESTITAM od srca draga,nemas pojama koliko si me obradovala sada...Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu srca srca srca srca srca srca srca
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od bobica83 31/3/2017, 12:05

Ode nam mart...a sa njegovim odlaskom dolazi lepse vreme I od srca zelim I jos vise lepi vesti....
Ljubimo vas sveeer
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Bobac 31/3/2017, 14:59

Evo da i ja ispratim ovaj divni mart i pozelim dobrodoslicu jos lepsem aprilu.

Mimi, cuvaj se.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Blanka 1/4/2017, 00:00

Ancice i ja davam mojim djevojkama vitamincice. Obavezno nesto uvedi , mada sada idu i ljepsi dani pa se nadam da ce virusi malo da popuste.

Ispracamo predivni mart i nadam se docekujemo jos divniji april. Zivjele mi drage moje. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) - Page 4 Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu