KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

+9
Amna84
mimi85
Rada74
ivanicasale
UkusSrbije
Zmajuška
caci
HappyGirl
alisa
13 posters

Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa neplodnošću?

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_lcap97%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_rcap 97% 
[ 147 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_lcap0%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_lcap3%Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
 
Ukupno Glasova : 152
 
 
Zatvoreno sondiranje

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od HappyGirl 14/1/2017, 10:31

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa neplodnošću?


Poslednji izmenio HappyGirl dana 14/1/2017, 10:39, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od alisa 14/1/2017, 10:33

Sve sto sam naucila i saznala o svom problemu naucila sam i saznala na Kutku osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od HappyGirl 14/1/2017, 10:45

I ja isto! osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od caci 14/1/2017, 14:58

Informacije punoo punoo pomogle yes
A podrsci nezelm da pricam, svaka rec bi bila suvisna...zajdeno smo i plakale i radovale se....KUTAK love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Zmajuška 15/1/2017, 16:08

alisa ::Sve sto sam naucila i saznala o svom problemu naucila sam i saznala na Kutku osmeh srce

smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od UkusSrbije 29/1/2017, 21:10

Hvala Kutku!
UkusSrbije
UkusSrbije

Broj poruka : 1
Location : Beograd
Datum upisa : 11.01.2017

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od ivanicasale 7/2/2017, 16:59

Ja cu samo da prepisem...U potpunosti se slazem sa ostalim curama.Napred kutak
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Rada74 17/5/2017, 10:50

Kutak je nepresušni izvor informacija, znanja, saveta i podrške.
Rada74
Rada74

Broj poruka : 137
Godina : 49
Location : Ruma
Datum upisa : 24.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od mimi85 17/5/2017, 12:07

Rado imas pp od mene
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Amna84 2/6/2018, 01:44

Da nije bilo kutka ja danas nebi bila ista..
Kutak je za mene jedan fin period zivota.
Mozda tezak,al uz svu snagu i ljubav ljudi sa kutka lakse sam ga prezivjela.
Ostao mi je u sjecanju kao neki period zivota kad se druzite sa ljudima ili provedete neke bitne zivotne periode a onda vas zivot razdvoji i odvede na drugu stranu.
Ali se rado prisjetim,i svojih pisanja,prvo javljanje,,nekih dragi zenica..Pitam se gdje su,zamisljam ih kako izgledaju svakodnevno..
<3 love
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od NikolaMaja 2/6/2018, 09:54

Da nije Kutka, ja lično pola stvari ne bih znala.Zahvaljujući njemu i divnim ženama sam prvo mnogo toga naučila, dobila ogromnu podršku svaki put, Kutak je jedno živo biće koje odiše pozitivnošću i nekom bebećom magijom. To je mesto gde se možemo zajedno i radovati i tugovati i jadikovati i opet će svi da pruže podršku i deo sebe u pomoć. Hvala na svakom savetu, želji, pomoći, mnogo je značila.
I naravno da je odgovor DA! Kutak pomaže svima!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Bobaue 2/6/2018, 21:57

Amna84 mnogo mi je drago što si se javila osmeh srce ljubav odavno te nije bilo !

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Amna84 3/6/2018, 00:32

Bobaue ljubav Voljela bi da mogu stici,pohvatala sam malo da je BB postala mamica.Sjetim se ja toliko cesto ali...Mimi,palcice,anci koju nisam cula iiiiiih... i svi ostali da koga ne zaboravim..Morat cu nekome pisati privatno da saznam sve novosti..puno pozdava od mene i mog bebaca osmeh srce
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Nessi 3/6/2018, 20:10

Ovaj deo kutka sa anketama nisam ni videla do sad. Kutak je riznica informacija. Zao mi je samo sto nisam ranije pratila kutak, pa sam dosta lutala.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Zensko pero 27/7/2018, 23:51

Da!😊 Devojke su već navele mogućnost pronalaženja korisnih informacija, a ja ću izdvojiti i predivan osećaj razumevanja i zajedništva na ovom putu. Nismo same, meni je to saznanje koristilo! Hvala!❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa  Empty Re: Da li vam informacije i podrška sa foruma pomažu u borbi sa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu