KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - neka bude dobar početak

+20
lolipop
BabyBear
sanja 73
JAmajka
Sirijus
Ancica 87
Zmajuška
mimi85
Blanka
MalaSaJuga
Niny
saska1
mamadabudem
marina_82
medolino
Sofija Veks
Simona
BiKsi :)
HappyGirl
nina :)
24 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BabyBear 13/1/2017, 12:57

Sram me bilo, nigde vam nisam cestitala Novu godinu Sad

Sve najbolje zelim vama i vasim porodicama, pa da puno beba dobijemo ili bar zacnemo ove godine osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 13/1/2017, 13:27

Ispunjenje zelja i zeljica zelim ti draga moja BB u ovoj NASOJ godini!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 13/1/2017, 15:56

Jasno mi je sve to što pišete za unutrašnjost... Ono što se meni ne svidja što imam utisak da nastavnici recimo u školi Ninine dece ne čine ni ono što bi mogli... Recimo da odvedu decu u prirodu, samo ih izvedu... Kod nas ima tih odlazaka u pozorište, ovamo, onamo ali ima i toga da se deca samo izvedu u dvorište ili idu do obližnjih parkova i imaju nastavu ili fizičko u prirodi... ili sada na sankanje... Pa to ništa ne košta... A deca su puno zadovoljnija, druže se... Nije škola samo mesto gde se takmiče za ocene. Kod nas nekad i na časovima i u boravku im puste neki film pa gledaju, mogu naravno da gledaju i kod kuće ali je zanimljivije u društvu... Sad kako ja napisah ispade da Viktor ide u školu da se zabavlja Laughing Nije tako naravno, nije lako ni sa programom ni sa svim onim kontrolnima ali mislim da upravo te slobodne aktivnosti učine da se deca više raduju školi, da se opuste, a onda i učenje lakše ide... A ovo što Mimi kaže za roditelje i kod nas je, neki samo kukaju - šta god da se dešava nezadovoljni... Ali mislim da je to više do njih nego do škole Wink

Happy,
ja nisam verovala u tu izreku 'mala deca mala briga, velika deca velika briga', ali kako vreme prolazi, shvatam da ima istine itekako...

Peetaaaak vv Lepo provedite vikend drage Kutanjke d v
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 13/1/2017, 20:05

deca uvek idu pred neki raspust mislim zimski ili letnji a i prolecni kad ga ima da prosetaju po mestu malo ili ih odvedu do stadiona da se istrce na sat vremena.jednom u 2 meseca im puste neki film da vide ali to je neki eduktivni u vezi saobracaja ili kako se deca trebaju ponasati ovako nista drugo nema.marijina uciteljica jos ih nekad i izvede napolje i ona ima fizicko redovno a miki ne,jednom sam rekla da nije tacno da nemogu u halu a kako marija moze svaki put a miki ne i on to naravno preneo uciteljici a ona rekla da nije tacno da i marija ima redovno fizicko,neznam zasto bi me dete lagalo
mi se polako spremamo za pocetak drugog polugodista u ponedeljak bi trebalo poceti,svaki dan brojim koliko jos ima da miki ide kod uciteljice jer jedva cekam da krene 5 da vidim kakav ce biti kod ostalih nastavnika
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 13/1/2017, 20:41

Mima, Novaku svaka čast što j upravo to izabrao da da deci a roditelji zaista umeju da budu posebna priča. Simona, izvela ja prošle godine sedmake n čas fotografije u prirodi i pokajala sam se strašno. Jednog trenutka uzjahali bandere i počeli da simuliraju seks sa banderama i da ispuštaju krike...Zemljo otovri se.Inače slažem se da treba da idu napolje sa mlađim uzrastom je mnogo lakše.Kod mene u školi su u četvrtak svi koji su imali fizičko izlazili napolje i bilo grudvanje i ostale snežne zanimacije :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 14/1/2017, 05:46

Ah... Ja sam dobila packu jer sam odvela decu napolje...da ja ne smem to da radim itd. Da bi onda pola godine kasnije dobili "preporuku" da ih vodimo napolje.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 14/1/2017, 09:51

Jutro Very Happy
V I K E N D! f f f f d d d d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od HappyGirl 14/1/2017, 09:54

Mima, sve znam, prosveta jenako ludilo. Mi dobili preporuku da decu ne dodirujemo, ne grlimo...jer to može biti pedofilija...da ih ne razdvajamo kada se biju nego da pozovemo policiju...I dok oni dođu do mog sela ubiše se deca a ja treba sve to da lagano sa strane posmatram...ma haos sveopšti...
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 16/1/2017, 07:02

Jutro, pocetak jedne vesele radne nedelje. Ne dajte se prosvetari. Ja cu da vam dam napismeno da moje dete mozete da vaspitavate po potrebi lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 16/1/2017, 07:55

lol! Tvoje Sirijus iz ruke necu ispustati!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od nina :) 16/1/2017, 10:50

nasa deca danas krecu u skolu i pocinje drugo polugodiste,polako pocinjem opet da brojim koliko mikiju treba do 5 razreda
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 16/1/2017, 11:27

mimi85 ::lol! Tvoje Sirijus iz ruke necu ispustati!
mazićeš ih pazićeš i zvaćeš ih višnja i brokoli  b  b  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od MalaSaJuga 16/1/2017, 23:38

pozdrav drage moje. i ovaj dan prodje, jos malo. uspavah Vasu i evo sad sela. imala goste. sto je dobro kad si jedina sestra u familiji pa braca kad god nadju nove cure eto kod sestre na klopu, kao da ih upoznam. eh kolko njih je sedelo za mojim stolom i mislila sam to je to uskoro se zene, ma jok. rekla sam jos ovaj krug sva trojica i zenim vas, ni imena vise ne mogu da popamtim a i brate da i vi mene malo gostite lol!.
Da ocenimo kako snajke kuvaju, moje smo umece vec videli. al nek su mi braca ziva i zdrava, nema vece srece nego kad mi oni dolaze taman Vasa ima publiku king
Ljubim vas, odoh na spavanjac
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BabyBear 17/1/2017, 23:31

Sta je ovo? Niko se nije upisao danas???
E pa ja cu i nemoj slucajno da je jos neko! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Blanka 18/1/2017, 04:41

Evo da se upisem ovom ranom ranom, .zorom. Mi pod virusima, novi krug, ma izludjecu totalno.Pravim pauzu u mjerenju temperature posle sirupa. Puna dva mjeseca ne izbijamo od dr. Ove zgadije od virusa nikako da prodju. Bas sam nervozna, neispavana. Vodim racuna da niko ne dolazi ko je bolestan. Ne idemo nigdje ( iako smo poznate skitare nas tri) dok ove zgadije ne prodju. Izbjegavamo kontakte sa puno ljudi ali 'ebi ga virus je to. Ni ovaj sjeverac i temperature u minus ga ne ubise majku mu. Nadam se da ce ovo brzo proci pa da se vratimo nasem skitanjcu i uzivanju.
Volimo vas sve ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 18/1/2017, 06:41

Jutro cure sunny
Blankic, majku mu, vas bas taj virus nikako da pusti. Drzimo fige da sto pre prodje i da nam budete naspavane, vesele i da udarite po skitnji ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mimi85 18/1/2017, 06:58

Pa nazalost virusu i odgovaraju niske temperature, negde sam procitala podatak da moze da prezivi i do -80!!!! Nekako sam sve blize uverenju da je vecina tih virusa napravljena u lab pa pustena (slucajno ili pre namerno)... Zelim da mi brzo ozdravite ljubi mi skocice!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Blanka 18/1/2017, 08:45

Žene moje kako ja vas volim love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BabyBear 19/1/2017, 00:00

Tacno u ponoc pogledajye u nebo I zamislite zelju...za 1 min
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od sanja 73 19/1/2017, 00:14

BB pogledala i zamislila ne samo za sebe već za sve naše drugarice sa Kutka nešto najlepše srca srca srca srca srca srca srca srca ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od BabyBear 19/1/2017, 00:16

Bravo Sanjice kissssss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sirijus 19/1/2017, 06:51

Jutro zene, BB zelja zamisljena sto i svima vama zelim srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od mamadabudem 19/1/2017, 08:30

Ja ove godine nisam zamišljala želju (legla u 23h) jer sam svih prethodnih godina zamišljala, pa rekoh, daj da pauziram malo. Ako počnu da se ostvaruju želje iz prethodnih godina ....da mogu da se snađem lol! lol!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Simona 19/1/2017, 08:52

Ja uvek zaželim... Nekad je bila isto želja za dete, i jedne godine se ispunila... Tako da sam sada prešla na druge želje.

Želim Kutanjkama ispunjenje prvo te majčinske želje, da ovo bude baš TA godina kad će se ispuniti srca

A nama ostalima ostvarenje onih drugih želja vv vv vv
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2017, 15:12

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 2d2b1pz
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - neka bude dobar početak  - Page 3 Empty Re: Januar - neka bude dobar početak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu