KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 15/4/2017, 07:16

Hajde, Bobo, jos malo izdrzi, pa onda zurka ....:) :) :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/4/2017, 10:32

Bobo, bicete vi super!

Tiramisu, zagrljaj!

Okruglice, ljubac za sve.

Nadam se da ce nam se javiti amna uskoro, zumbulcica nema odavno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 15/4/2017, 12:02

Nema ni Daduške odavno na ovim stranama... Ženice drage, javite se, mislimo na vas ♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 15/4/2017, 18:25

Bas nema dosta trudnica, zao mi sto ne pisu.

Debelice ljubimo vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 15/4/2017, 21:28

Hvala, Mimi. Nemam endokrinologa...
Jucko ima 14 meseci, nije toliko neophodno da sisa...
ali nekako smo skoro pa i prekinule...
Ispalo je da ima dobrih strana. Konacno je pocela obilnije da jede, inace je nesto na minimumu porasla za svoj uzrast. Jedino je frka oko uspavljivanja jos, to je ta gadna navika :)

Inace je beba pocela malo da pritiska, da li ima veze sto je na prednjem zidu materice, ja kad legnem da spavam (a spavam nesto skoro na stomaku, a blago na boku) stalno mi se piski. Muke.
Palcice, ne bole me grudi... a i tek sam usla u cetvrti mesec...mozda bi i rano bilo i bez dojenja. Doduse, nisu me nesto bolele ni prosli put.

Joj, Bobice, kod vas frkaaa!!!

Tavita je dobra mama.

Blankic, meni je isto ova druga trudnoca za sad opustenija. Prosla sam prvu u kojoj sam morala sve da iscitam i da se uputim, sad samo kuliram... i pomalo se vec plasim porodjaja i kako cu posle CR sa dva deteta...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 15/4/2017, 21:33

Jerapetra ::Jedno pitanje za mame koje su se porodile carskim rezom: šta ste od donjeg veša nosile u porodilište, pošto ovde mi na zvaničnom spisku piše samo neke mrežaste gaćice za porodilje, nigde se ne pominju obične pamučne, i isto tako da li se nosi brus, mislim tamo od trećeg-četvrtog dana nakon CR, kad se žena već malo oporavila  i donose joj bebe, pretpostavljam da da, ali baš me interesuje kako je to tačno izgledalo kod vas ako može neka da napiše, ako se seća? Čitala sam nešto i po našim  temama o porođajima, ali ne nađoh baš tačno.

Ja sam bila u Frontu. Na prijemu su mi rekli da skinem gace i da ih vise ne nosim. Ja sam poslusala, a posle me bilo blam na svim zivim pregledima ctg, maltene jedino ja sam bila bez gaca. Posle operacije prvih oko 12 sati si i dalje gola, sestra dolazi i menja uloske. Posle kad malo promrdas onda se nose te mrezaste gace koje drze te mrezaste uloske... tek sam kod kuce dosla ponovo do normalnih gaca. Ali sam morala odabrati one koje mi ne kace ranu ni pod kojim uglom Very Happy Desavalo mi se da mislim kao zatezu me konci ceo dan, a tek uvece sam provalila da je zbog gaca. Tako da, cim nesto smeta, prvo proveriti jel garderoba odgovara :)
Brus... sta ce ti? ja ga ni dan danas jos ne nosim.. samo kad idem negde zvanicno.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 15/4/2017, 21:40

Mislim, Blankic, da si previse nabavljala.
Recimo pumpica za grudi nije bas jeftina,
a ne treba svakom.
Ako ti daju odmah dete, sta ce ti pumpica?
Beba vuce koliko treba, sve se to usaglasi,
nista to ne treba dirati....
Isto i te kreme za grudi...
pa ne treba to svima,
isto silikonske bradavice...
treba se uputiti pa nabavljati po potrebi kome sta zatreba...
eto tako sam ja i sv ebilo ok.
Tufer sam jednom stavila zivotu,...
desavalo mi se nocu da procuri mleko, ali sta smeta...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 15/4/2017, 21:54

I za flasice bih rekla da su staklene teske, tako da sam ja pre neki dan opet uzela od 120 ml da se nadje... doduse nismo koristili ad mleko nikad...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 15/4/2017, 23:53

Šašavice, istu muku mučimo. Ti razmisljas kako ces sa dvije bebe, a ja kako cu sa tri posle CR. Ali izguracemo mi to, ma sta sve nismo prosle. Takodje, sada sam potpuni relax i majke mi da ponekad i zaboravim da sam trudna. Onda se samo sjetim trudnoce sa skocicama, jaooo pa kako sam bila oprezna, svu mogucu litrraturu kupila i iscitala, i zato sada znanja ne fali, ali mnogo rasterecenije se koraca kroz ovu trudnocu. Realno, nema se vremena za ono trudnicko uzivanje i odmaranje zbog ovih mojih djevojčuraka,ali bice nekad i toga, samoneka su nam zivi i zdravi. Ljubimo te.
E da, a sto se tice ovog spiska, ovo je spisak za mame blizanaca, meni je to sve trebalo, ali bez pretjerivanja. Pumpica pod obavezno zbog izdajanja mlijeka, mislim da ne postoji mama twinsa koja je ne koristi. Ja sam elektricnu dobila a imala sam i rucnu koja mi je bila smor i sa njom nisam ni u pola mlijeka mogla da izvucem kao sa elektricnom. Neko moze i super. Staklene boce
jesu teze ali su mi prakticnije zbog sterilisanja, a i staklo mi je u pocetku bilo mnogo sterilnije od plastike, sada koristimo i jedne i druge. A mast za bradavice mi je bila spas. Ti dvije bebe drzis non stop na sikama, svaka vuce drugacije,svaka svoj reflex ima, i bolno je nevidjeno, meni su bile velika pomoc.
Hahahah, izgleda je svaka ovdje protivnica bruseva. Kao sto rekoh umrla bih da zaspem sa njim. Zivjele slobodne sike. Ljubimo vas lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/4/2017, 07:24

Sasava super za odvikavanje od sike.Hvala za sve ove informacije,znacice :-)
Pitala sam te za grudi jer mene bole od bete,ne smem da ih pipnem,pa zato nisam mogla da zamislim kako bi bilo da beba sad uzme da sisa.Mada tako verovatno bole i posle porodjaja.
Meni je beba na zadnjem zidu a opet imam taj osecaj pritiska u stomaku,u istoj pozi spavamo. :-)
Ljubac za Jucu,tebe i bebu

Zenskice drage srecan vam Uskrs,da vam ovaj praznik donese zdravlja,srece i blagostanje.Ljubim vas puno
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 16/4/2017, 09:26

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Wp_usk14
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 16/4/2017, 12:17

Hristos vaskrse! Nek nam se bete, bebe i radosti množe. Poljubac za sve drugarice debelice ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 16/4/2017, 19:34

Vaistinu vaskrse Tavita! Srecan Uskrs svima. Mnogo radosti i srece svim divnim zenicama Kutka i njihovim familijama!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/4/2017, 21:59

Srecan praznik devojke! Ljubim vas i zelim da nam ove stranice budu popunjene sa jos dosta novih cura!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 17/4/2017, 23:30

Blankic, generacijo, ima nekako da izdrzimo. Bice tuzno za ovu stariju decu...ali sta da se radi :/
Koliko cujem, bolje je kad nije velika razlika, deca su strasno ljubomorna.

Ups, onda se izvinjavam za uletanje i komentarisanje tvog spiska.
eto, neka ostale mame ipak vide razlicita iskistva, pa neka same odluce.
Ja nisam imala pojma da mi je melko krenulo, bebu sam dobila odmah i islo je super sa dojenjem. E sad, kad je sve razradjeno, ko zna sta ce da me snadje, pade mi na pamet da ce mozda i meni da zatreba pumpica :/

Super, Palcice, sto ce ti znaciti moje piskaranje :) Mene je bolelo u pocetku kad beba sisa, tj uglavnom sam pocetak, posle ide to :) Pozo moja <3 Gurajte samo :)

Srećan praznik, Hristos voskrese!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 18/4/2017, 06:12

Cure sto se tice pumpice ja sam se i te kako pokajala sto je nisam ponela u porodiliste. Jeste da su bebicu brzo doneli na ruckanje ali one u pocetku tako malo jedu a mleko kada navali eto problema. Ovde su bebe jos i dohranjivali pa nisu uvek ni htele sisati. Prosto nisam znala sta bih...masiraj..stiskaj..ne znam koliko jako smem..sve je to tesko bilo. Dzaba sve sto su mi objasnjavali dok se ne nadjes u situaciji. A da ne kazem da niko od sestara i babica nece da pomogne da se izmuzes. Tu poslednju noc u porodilistu sam proplakala iznad lavaboa pokusavajuci da se izmuzem...kad se samo setim affraid  Sve se to desavalo noc pred otpust pa nije imalo smisla da mi moji ujutru donose pumpicu kada sam u podne isla kuci. Cak sam gledala uputstvo na Youtube-u i na kraju se od muke smejala sama sebi. Tek dva dana posle toga kada mi je patronazna sestra dosla kuci i pokazala kako i sta treba laknulo mi je. Srecom pa sam izbegla upalu. Pumpica mi je bila spas. Brzo smo uspostavili ponudu i potraznju i pumpicu sam prestala koristiti. Ja se raspisah ali sto se tice iskustva u porodilistu strasnija mi je bila pomisao na nemogucnost dojenja zbog upale i visoke temperature nego izdrzati bolove i poroditi se.
Ako Bog da pa se opet budem pakovala za porodiliste bez pumpice ne idem likeit
Verujem da su iskustva razlicita ali svakako nije lose imati pumpicu u torbi pa ako zatreba da je pri ruci.
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 18/4/2017, 06:14

Hvala svim mamama sto dele iskustva ljubav
I veliki pozdrav za sve nase trudnice ff zagrljaj
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 18/4/2017, 13:27

Hvala, Marina, na podeljenom iskustvu! Da, veliki broj mama je preporučio da se ponese pumpica, ja ću je definitivno spakovati.
Žene drage, mi uveliko treniramo nespavanje za predstojeće nedelje i mesece, ali onako baš ozbiljno  Very Happy , pošto mi šake i prsti trnu za medalju, posebno noću. To trnjenje koje je u toku dana samo neprijatno noću se pretvara u pravi bol koji me budi, a desna šaka mi se bukvalno oduzme i nema šanse ni da namestim ruke u neki položaj da to prođe niti da zaspim. Vrhunac je redovno i uredno  oko 4h kada više ne znam šta ću, pa ustanem i vilenim po kući, radim vežbe za taj karpalni tunel, ali i te vežbice tada booooleeee, ali malo ipak i pomognu, tako da se nakon pola sata- sat vratim da spavam do sledećeg ustajanja u toalet ili opet zbog ruku, i tako celu noć. Sutra ću baš pitati doktora na kontroli, ali skontala sam da imam taj sindrom karpalnog tunela koji hoće da se javi u trudnoći, posebno na kraju, kada se mnogo tečnosti zadržava u celom organizmu, pa i u tim tunelima šake koji su prirodno veoma uski. I onda nakupljena tečnost pritiska nerv ii zato dolazi do trnjenja i bola. E, sad, piše da to, ukoliko se javilo isključivo u vezi sa trudnoćom, spontano prolazi nakon porođaja sa oslobađanjem sve te vode iz organizma i čitala sam iskustva žena koje to potvrđuju, pa se iskreno nadam da će i kod mene biti tako.
Pozdrav svima od nas troje poljubci

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/4/2017, 15:34

Jerapetra, mene su grcevi u noge udarali u toku noci, bol probudi, i posle me ta noga boli jos dva tri dana. Prsti su me ponekad boleli, kumu moju i dan danas bole, nakon 6 meseci od porodjaja. Sve je individualno. Pijes li MG
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 18/4/2017, 16:09

Pijem Mg sve vreme, prepisan mi je Mg direkt od 300, ali mislim da ovde Mg ne može da pomogne čak i da ga pojačam, jer ovo nisu grčevi i mišići, ovde je nerv pritisnut i nagnječen (pod uslovom da sam ja sebi dobro postavila dijagnozu na osnovu onog što sam pročitala na netu, a ubeđena sam da jesam, jer se SVE što osećam školski uklapa u dijagnozu 'sindrom karpalnog tunela'). E, vidiš, taj scenario da se ovako mesecima nastavi nakon porođaja je upravo ono od čega mi se diže kosa na glavi, jer ne znam kako bih noću decu uopšte uzimala u ruke, jer izgubim skroz osećaj, posebno u desnoj, i problem je i čašu vode sa sigurnošću da držim, a kamoli nešto teže :-( Tako da se nadam da se to neće desiti, a svakako ću sutra prijaviti doktoru pa ćemo videti.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 18/4/2017, 23:16

Petra, drzi se. Bas neprijatno Sad((

Pozdrav, mamičke :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/4/2017, 08:53

Jerapetra, verujem da ce proci posle porodjaja. Ja sam imala faze sa kicmom, kad nisam Arsu mogla iz kreveca da podignem. Koji je to osecaj nemoci, ne volim ni da se setim...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 19/4/2017, 17:19

Evo da se mi javimo malo.
Danas ponovo mereni bebe dobro,protoci dobri,plodove vode dovoljno. Sad smo teski momak 2540gr a devojka 2400gr. Ona zeza ali stalno,sto na uz sto na ctg non stop se okrece obrce mira nema ni malo. Pritisak nam se normalizovao tj vise od 24h nisam imala skok ali od jutros skupljam ona urin 24h pa sutra kod interniste. Kontrakcije tek po koju nekih mozda dve u toku snimanja. Ctg je mora po sat vremena lezanja na ledjima posle ne mogu da ustanem. Borim se I dalje sa wc kao I po obicaju ali nesto mora. Stigao bris sa nekom kokom ali posto vec primam primacef injekcije ne mora nista drugo. Kad cu kuci pitanje je. Ali vise I ne pitam,jedino mi tesko zbog Dimitrija kuka nedostajem mu pa ako ne izadjem za vikend dovesce ga jer vec ludim. Ovde dosadno uzas,nemogu citam,tesko spavam jer krevet je ocaj,sva sam modra od federa strasno je,ali sta cu.
Petra potpuno te razumem meni je sad lakse kako je bilo ali okretanje postaje miseona imenica,teskoooo haos.
Eto devojke moje ako.sta bude novo pisem. Ljubimo vas sve
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 19/4/2017, 17:46

Bravo Bobice , bravoooo!!! Bebci su veliki, a vidim da ce djevojcica biti zvrk i napolju, to ti samo najavljuje.
Mogu misliti kako ti Dimitrije nedostaje, ali uskoro cete se vi maziti i druziti.
Ljubimo vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 19/4/2017, 18:53

Bravo, Bobice, držite se. Baš su fini bebići, biće to sve ok. Najvažnije je da si u sigurnim rukama i da ništa nije prepušteno slučaju.
Jerapetra, baš nezgodno što ti trnu ruke. Eh, nešto mora, čisto da ne budemo mirni. Ja sam taj osećaj imala na desnoj butini u prethodnoj trudnoći i nisam uopšte istraživala, misleći da je išijas. Tek nedavno je prošlo... Baš napiši šta je dr rekao.
Drage mame, samo vi delite vaša iskustva, veoma su dragocena. Pumpicu su preporučivali i u Školi za trudnice kao vrlo koristan deo mameće opreme.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu