KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 2/1/2017, 13:42

Pridružujem se svim ovim lepim novogodišnjim željama. Da 2017. na Kutku pamtimo kao godinu bogatu bebama i velikim betama osmeh srce

Čestitam, Tiramisu! Super što se tako i fino oporavljaš i što prenosiš na ove stranice jedno pozitivno iskustvo sa CR. A bebicce dlakaice nek su žive i zdrave, da te uvek raduju! sunny

Mimi, raznežiše me vaše ponoćne suze radosnice zagrljaj

Meni nije baš najbolje počela godina, vratili su mi se tupi bolovi i pritisak nisko u stomaku. Čitav dan juče sam se mučila i sinoć primih progesteron depo, po savetu dr Mikovića. Noć sam provela mirno, ali jutros su se opet vratili bolovi. Ležim i trudim se da ne paničim. Ionako ništa ne mogu da promenim.Zamolila bih ženice koje su primale progesteron depo da mi kažu do kada su ga primale. Prošli put su mi rekli da može da se koristi najkasnije do 14. nedelje, pa me čudi zašto mi je dr Miković preporučio da ga, ako se ponove bolovi, primam na peti dan (a kad sam bila na uz imali smo več 12+6).
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 2/1/2017, 14:27

Draga Tiramisu cestitam ti od srca! Ljubi decicu srca srca ljubav ljubav Lepo se oporavi pa cekamo da se javis sa utiscima.

Srecna svima Nova Godina! love Da u ovoj bude jos vise trudnica, skolskih trudnoca i mnogo mnogo bebica srcasti poljupci
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od branka86 2/1/2017, 15:18

tavita ::Pridružujem se svim ovim lepim novogodišnjim željama. Da 2017. na Kutku pamtimo kao godinu bogatu bebama i velikim betama osmeh srce

Čestitam, Tiramisu! Super što se tako i fino oporavljaš i što prenosiš na ove stranice jedno pozitivno iskustvo sa CR. A bebicce dlakaice nek su žive i zdrave, da te uvek raduju! sunny

Mimi, raznežiše me vaše ponoćne suze radosnice zagrljaj

Meni nije baš najbolje počela godina, vratili su mi se tupi bolovi i pritisak nisko u stomaku. Čitav dan juče sam se mučila i sinoć primih progesteron depo, po savetu dr Mikovića. Noć sam provela mirno, ali jutros su se opet vratili bolovi. Ležim i trudim se da ne paničim. Ionako ništa ne mogu da promenim.Zamolila bih ženice koje su primale progesteron depo da mi kažu do kada su ga primale. Prošli put su mi rekli da može da se koristi najkasnije do 14. nedelje, pa me čudi zašto mi je dr Miković preporučio da ga, ako se ponove bolovi, primam na peti dan (a kad sam bila na uz imali smo več 12+6).
Tavita samo leskari i bice sve ok. I ja imam ponekad bolove ali dr kaze to se materica rasteze. sve dok bolovi nisu jaki, konstantni i onako ostri, probadajuci nije alarmantno. Ja sam progesteron depo primila do 14.nedelje a onda mi je ukinula. Sada samo utrogestan 200 3x1
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 2/1/2017, 15:24

Tiramisu, cestitam od srca! osmeh srce
Tavita, smirice se sigurno ti bolovi vrlo brzo. Nemam iskustva sa pg depoom.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 2/1/2017, 15:34

Tiramisu cestitam od srca. Brzo ces se i ti oporaviti, a onda uzivajte, volite se i cuvajte.
Tavita ni ja nemam iskustva sa pg depoom. Javice se vec neko da te posavetuje.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/1/2017, 15:37

Tiramisu, cestitamooo v
Presrecna sam zbog vas troje!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 2/1/2017, 15:56

Mi smo morali da radimo embrioredukciju jednog ploda.Po savetu lekara smo je i radili. Nije prijatno ali smo i to pregrmeli. Sad me brine to sto danas dobih temeraturu 37.4
Inace tacno nedelju dana je, od kad smo je odradili. Sta vi mislite? Malo sam se zabrinula!

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 2/1/2017, 16:02

Kolibri, bas sam htela da te pitam kako si. Nemoj da brines zbog temperature, zimski je period i gotovo je nemoguce ne razboleti se uopste. Dobro je sto nije visoka, a mozes slobodno da uzimas Paracetamol.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/1/2017, 20:38

Tiramisu cestitam.od srca, da su ti zivi i zdravi 100 godina. Da budete ponosni roditelji osmeh srce

Kolibri, mozes da uzmes paracetamol, mozda te malo i ovaj virus zakacio ali to je bas niska temperatura i nemoj da brines puno. Ako bi rasla svakako podji do dr a paracetamol ce ti svakako dobro doci.

Tavita, ja sam pg depo primala na 3.dan kad sam imala jace bolove a kad su prosli na 5.dan. to je bilo povremeno, vise puta tokom trudnice. Ne sjecam se zaista koja je to bila nedelja ali se sjecam da sam imala trbu veliku. ( to napomjnjem jer sam ja u trudnoci u 8 mjesecu izgledala kao neko u 4-om posto mi niko nije vjerovao da nosim dvojke) tako da vjerujem da je bilo tu vise nedelja trudnoce. A i serklaz sam stavljala u 13-oj a to se sve odigravalo nakon serklaza tako da je sigurno bilo vise od 14.nedelja.
Miruj, slusaj dr a bolovi u trudnoci su mi kasnije postali potpuno normalni. Tako da vjerujem da je nesto ozbiljno zadrzali bi te.

Pozdrav debelice, mi muku mucimo sa zubicima Crying or Very sad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 3/1/2017, 04:56

Tiramisu cestitam i brz oporavak zelim!Neka su zivi i zdravi i uvek srecni!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 3/1/2017, 08:33

Tiramisu, cestitaam! :)
Zelim da se u 2017. ovde mnogo trudnica upisuje!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 3/1/2017, 10:18

Tiramisu, čestitam! Da su vam bekice žive i zdravo godinica 100!!!
srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 3/1/2017, 11:29

Cestitke Tiramisu, da su zdravi i srecni jos 100 godina! Uzivajte!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 3/1/2017, 11:50

Tiramisu cestitam 😊😊srecno!!
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 3/1/2017, 18:12

Drugarice nase da ste mi zive,zdrave i debele u ovoj godini. Da su nam deca zdrava i poslusna. Da se sve ostvarite u svojoj ulozi i uzovate.
Mi smo bolje. Ustvari nema vise temperature,uspeli smo malo da se pridignemo.  Ne primamo vise ni infuzijuAli mucnine i povracanje se nastavilo. Neki dan uspem nesto i da pojedem a neki dan bas nista. Evo danas me ubij. Pojela sam slani stapic za ceo dan i celo po podne sedim nad kantom jer nagon za nagonom a nemam vise sta ni povratiti. Grozota. Merili smo se i jos 1kg dole ukupno smo od pocetka trudnoce sklinuli 5kg,samo stomak raste koji je i te kako vidljiv da me ljudi pitaj kad mi termin a svuda ostalo sam se stanjila. A grudi u zivotu mi nisu bile manje,ja i onako nikada nisam imala grudi a sad jos manje. Valjda ce i ovo proci. Za dva dana 18nedelja i na polovini smo. Prodje vreme. Jedva cekam kontrolu 16.01.da se malo vidimo. Joj ja vam samo kukam a sta cu. 
Ljubim vas sve budite mi zdrave.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 3/1/2017, 19:15

Branka, Blanka, hvala na odgovoru. Izgleda da su mišljenja u vezi s progesteronom depo podeljena. U svakom slučaju, meni je pomogao - danas nemam bolove i sve mi izgleda mnogo lakše.
Kolibri, je li ti bolje?
Lerapetra, ima li kod tebe novosti?
Bobice osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 3/1/2017, 20:28

Tavita, ja sam pg depo primala do sredine 4.meseca u dogovoru sa endokrinologom. Ja sam htela da ga primam u ovoj trudnoci, ona se slozila, i kaze onda da pomognemo i posteljici da uspostavi funkciju na prelazu iz trecega u cetvrti, jer kaze da zna to da bude rizican period. E sad, da ima nekih losih stvari vezano za primanje, ona kao endokrinolog bi sigurno znala. Zato se opusti..

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/1/2017, 00:27

Tiramisu, sve cestitke, da budete divni roditelji i da uzivate maksimalno!

Tavita, sad ce posteljica preuzeti ulogu koju je radio progesteron, ne verujem da ti pg depo moze skoditi, misljenja sam da ti samo moze pomovi. Mada i magnezijum je dobar za opustanje misica. Znam da ga pijes, pitaj nekoga od dr smes li pojacati.

Bobo, vise vala i te mucnine. Meni to deluje toliko iscrpljujuce dok te citam, a kako li je tebi. Sve sto izadje na doope, da prostite, lakse je, al mucnine i to povracanje, uh, ne podnosim ga. Drzi se rano, procice valjda, vise stvarno smori.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/1/2017, 00:29

Kolibri, primiri se, uzmi paracetamol, toplog napitka u vidu caja za trudnice, vitamin c. Podrzavam vasu odluku o embrioredukciji. Nek ti u nastavku sve bude lagano.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 4/1/2017, 09:35

Drage moje hvala na savetima. Juce je bilo mnogo bolje, temperatura je pala i stoji oko 37. Bitno da me ne boli glava jer me je toliko bolela da nisam znala sta cu. Popila sam Paracetamol.
Ove nedelje je vreme da radimo dabl test. Jeste radile test, mame sa blizancima?? Kazu da nije pouzdan zbog dve bebe u stomaku? Inace imamo i ekspertni ultrazvuk u ovoj nedelji.

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 4/1/2017, 11:44

kolibri5 ::Drage moje hvala na savetima. Juce je bilo mnogo bolje, temperatura je pala i stoji oko 37. Bitno da me ne boli glava jer me je toliko bolela da nisam znala sta cu. Popila sam Paracetamol.
Ove nedelje je vreme da radimo dabl test. Jeste radile test, mame sa blizancima?? Kazu da nije pouzdan zbog dve bebe u stomaku? Inace  imamo i ekspertni ultrazvuk u ovoj nedelji.

ja nisam radila dabl jer nije pouzdan sa blizancima, tako mi je rekla dr.
radila sam prena test.
Srećno na ekspertnom UZ. osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 4/1/2017, 14:20

Kolibri, meni su rekli da ipak uradim dabl, iako jeste tacno da je sumnjive pouzdanosti kod viseplodnih trudnoca. Bobica je takodje radila dabl, cini mi se da je Mikovic poslao iako je i sam rekao da je pitanje koliko je to god blizanaca pouzdano, javice se ona da napise sigurno. Iskreno, ja sam se pitala cemu to ako vec nije pouzdan, ali su mi rekli da oni ipak mogu neke stvari da vide iz njega i da ipak uradim, a svakako se najvise oslanjaju na ekspertni i ako bilo sta sumnjivo bude na UZ, onda bismo svakako isli na dalja testiranja. Srecom su svi nalazi bili dobri. I kod tebe ce biti. Ajde sa srecom!  osmeh srce

Testovi iz krvi, tipa prena, tranquility i ostali su po meni fantasticna stvar. Ako mozes da priustis neki od tih testova proveri samo kako to ide kada je jedan plod redukovan. Kada sam citala o tranquility testu, secam se da je bila neka caka sa tim ako je postojao plod koji je odustao ili redukovan, da to mora da se naglasi i ne mogu da se setim da li to utice na pouzdanost ili ne, ali svakako procitaj sve to, a i verovatno traze u formularu sve te podatke pre nego sto uzmu krv.

Tavita, bili smo na kontroli u Feroni   osmeh srce  Za sada nece stavljati serklaz, i dalje stand-by. Za 3 nedelje drugi ekspertni UZ  u Feroni kod doktora Stojica koji radi na patologiji trudnoce na Betaniji, pa ce i on prekontrolisati grlic tada i odluciti da li je potreban serklaz. Steva kaze da tendencija skracivanja svakako postoji, ali da je grlic i dalje ok, izmerio je 27mm, merio je i rucno, nema tunelizacije, pa ako je iznad 25mm on je protiv serklaza (isto kao doktor ovde kod kuce), tako da za sada nece da cacka nista, samo Utrogestan redovno, a na kontrole svakako idem na 3 nedelje, tako da je siguran da nam nece nista promaci. Ja sam mu iznela svoje strahove u vezi sa prevremenim porodjajem, slaze  se da svakako jeste povecan rizik od toga kod blizanaca, da je grlic tu naravno veoma bitan, ali isto tako kaze da motre na mene veoma pazljivo i ucestalo, sto je tacno, a deviza je svakako 'vise koristi nego stete' kad odlucuju da li da neku intervenciju rade ili ne. Za sada, kaze, od serklaza ne bismo imali koristi. Otprilike isto je i Bobi rekao Mikovic. Bobice, sigurno stucas koliko te pominjem! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 4/1/2017, 15:10

Oooo Petra moja stucam ja ali od vazduha i gladi ahahahaha.
E sto se tice dabla nas vodi prof Mikovic koji je rekao da uradim i radio nam expertni uz. Kad sam mu donela rezultate pogledao je i rekao ovo je savrseno ako uopste kod blizanaca ovo vazi,nije toliko siguran. Najbitnije je ustvari taj uz,da neko radi i gleda ko zna. Da prebroji se prste i izmeri sve organe. Vidi nosnu kost i izmeri vratnu brazdu. Da imas dr kojem verujem a ja mom profi verujem kao sto sam verovala u prvoj trudnoci kad mi i spasao Dimitrija. Za serkalaz sam ga pitala i bila malo dosadna a on je rekao da za sada nista. Pregledao me pre dve nedelje i sad opet idemo 16.01 kad je rekao pregled i brisevi. Da je razmak izmedju 15 i 20nedelje neki miran period u trudnoci i da se malo opustim. Svako diranje grlica nosi rizik od infekcija (kojih sam se nagledala kad sam lezala u NF) kao i kontrakcije koje su bas ceste. On nije za preterano diranje ako nema potrebe. Gledam da sto vise odmaram,da ne teglim nista tesko i da se ne saginjem preterano. A vala koliko povracam snage imam samo i za lezanje. 
Biksi ovo je ne mucenje nego ne verujes. Isli smo malo da prosetamo i do pijace 5x sam povratila usput,nema sta ali kiselina ubija. Naucila sam i da se kontrolisem da bas ne povratim gde ima mnogo ljudi,vise me sramota. Auto vozim sa kesom na prednjem sedistu. A u neke skupove jok vala,zbog mirisa. Izdrzacemo mi ovo zbog beba sve. Moram da kontrolisem ovih dana i TSH jer mi srce nesto cudNo lupa da se nisam malo predozirala jer mi zadnji TSH bio 0.8.  
Idem zavrsiti moju drugu pricu za knjigu da me happy ne ubije  osmeh srce
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 4/1/2017, 23:32

Trudnice drage, samo da vam nabrzaka mahnem  i poželim bezbrižne trudničke dane, čuvajte se, puno je virusa, mazite pupice, slušajte doktore :) Šaljem vam puno poljubaca  love

Blaknka, devojčice su ti preslatke, med medeni su, štipni ih malo od nas osmeh srce osmeh srce

Tiramisu, čestitam rođenje dečaka, neka su vam živi i zdravi 100 godina family Odlična im je kilaža
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 5/1/2017, 12:01

Ja sam izašla iz bolnice i dalje sam u brizi nikako da se opustim, cpr mi je sa 47 pao na 7,7 sedimentacija je u procesu opadanja 60 taj miom koji ima znakove nekroze me bas brine! Miković me je pustio kuci posto nemam bolove o idem kod njega za 7 dana! Retko gde mogu na netu da pročitam o takvom stanju u trudnoći i mnogo sam zabrinuta ali smatram da bi oni u NF reagovali posle 10 dana ležanja u bolnici!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu