KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

3 posters

Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od HappyGirl 17/11/2016, 09:59

Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji. Poziv možete čuti i od mame koja je prošla kroz proces vantelesne oplodnje a član je Kutka :) Dobro došli!

Poziv na tribinu STERILITET I VANTELESNA OPLODNJA u Užicu.
Amfiteatar Medicinske škole, petak,18.novembar 2016.g.u 18.30 časova.
Predavač:prim. dr Rade Marković, šef Odseka za sterilitet i reprodukciju Opšte bolnice Užice



Poslednji izmenio HappyGirl dana 17/11/2016, 10:02, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od HappyGirl 17/11/2016, 10:01

Evo opet naše Biksi :)

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od lolipop 17/11/2016, 10:54

likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od BiKsi :) 21/11/2016, 10:46

Tribina je prosla opusteno, sve je bilo spontano, nosim divne utiske, dr je bio bas super, ja sam ga smorila sa pitanjima, ali bilo je korisno. Rad je da se napravi opet tribina u Gradskoj kuci, sto sam ja predlozila, a iz Gradske kuce predstavnik je rekao da je ok ideja. Takodje, iz Gradske kuce su radi da se menja pravilnik, da opet mogu konkurisati parovi koji nisu uspeli, a vec su dobili novac. Ja ga kasnije zovem da zakazem sastanak kod njega.
Rekao je obavezno vec ove nedelje da se to zavrsi, pre komisije za odobravanje postupaka, koja im je uskoro, koliko shvatih.

E sad, ja vas molim da mi kazete odmah vase misljenje, nema odugovlacenja, trazila bih veci budzet, za vise parova, jer sad daju za deset. Trazila bih da ukljuce parove koji nisu uspeli da mogu ponovo konkurisati, kao i parovi koji nisu imali pravo preko fonda.

Grad Uzice daje novac za deset parova godisnje. Granice u godinama nema za zenu, i to je pored visine primanja, glavni parametar ko ima prednost. Dakle, parovi gde zena ima preko 40 godina, i parovi koji imaju najnizi iznos primanja. Sta biste vi jos trazile, predlozile, pitale?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od BiKsi :) 21/11/2016, 20:15



Evo kratkog priloga o vto tribini.

Sirov materijal cu dobiti na dvd-u. Ali bolje i sirov, nego nikakav.  Pitala sam moze li se staviti na yt kanal, imam dozvolu da moze.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od HappyGirl 21/11/2016, 22:15

Super! Bravo cure! Kad dobiješ materijal postavljamo :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od BiKsi :) 21/11/2016, 23:09

Happy, to ces mi ti objasniti kako ide, kad stigne materijal. Kiss
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od HappyGirl 28/11/2016, 10:03

Evi i nekoliko fotografija sa tribine :)

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji 34682eg

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji 73e24h

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji 4qkeub
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

poziv - Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji Empty Re: Poziv na predavanje o vantelesnoj oplodnji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu