KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 4/4/2017, 09:58

Ivanice koko nasa, bravoo!!!!! b b
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 4/4/2017, 10:40

Proslog cetvrtka sam imala punkciju. Od petka pijem paltrex 2x2. U nedelju ujutru mi se javilo crvenilo dole, a od ponedeljka je pocelo da me svrbucka.
Brisevi radjeni pre mesec dana - sve cisto.
Da se nije naselila neka candida 😈😈
Pijem i probiotik. Ne znam sta bih mogla da uradim, ako izvadim briseve opet nece biti validni
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 4/4/2017, 10:55

Ako pijes antibiotik vrlo moguce da je kandida... uzmi lactigin to je probiotik bas za vagunalnu floru... u tabletama je a cini mi se da ima i vaginalete pa mozda da ih iskombinujes... obican probiotik retko sprecava vaginalne probleme
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/4/2017, 10:58

Aurora probaj da se peres sodom bikarbonom,sipaj malo u lavor s vodom.Ne vredi ti sad da radis briseve.A znam da hoce to peckanje od antibiotika,ja sam to imala posle operacije dojke,sva sam se raskopala dole koliko je peckalo i svrbelo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/4/2017, 11:29

Hvala vam od ❤
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/4/2017, 11:40

Ivanice bravo i od mene, navijamo za sto vise blasti! 💪🏼👏🏼👏🏼👏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 4/4/2017, 14:49

cao zenice...
DA li neko zna DA mi kaze koliko se placa zamrzavanje embriona u drzavnim klinikama.
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 4/4/2017, 15:20

Moja beta 12.dan 37,62.Sta reci?Znam sve niska je i ne gajim laznu nadu al ziv covek pa se nada
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Rada74 4/4/2017, 17:57

I treba da se nadaš. Ne počinju sve trudnoće trocifrenom betom. Ponovi za dva dana, biće to dobro. Veruj! Čestitam
Rada74
Rada74

Broj poruka : 137
Godina : 49
Location : Ruma
Datum upisa : 24.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/4/2017, 08:18

danica87 ::cao zenice...
DA li neko zna DA mi kaze koliko se placa  zamrzavanje  embriona u drzavnim klinikama.

Ne znam odgovor, a ne znam ni da li sve klinike imaju mogucnost da zamrznu materijal.

micam ::Moja beta 12.dan 37,62.Sta reci?Znam sve niska je i ne gajim laznu nadu al ziv covek pa se nada

Micam, koristis li pregnil?  Ja navijam da se ta beta vine u nebo za dva dana! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Orline je imala u dobitnom postupku nizu betu, evo da vidis iz njenog potpisa: 02/'12, ICSI Jevremova, 12.dpt. beta 36.4, 14.dpt 81, 18.dpt 812, UZ 15.3. BINGO!

Zelim ti njen scenario!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/4/2017, 09:09

Micam ako nisi primala pregnil nada postoji! Ne odustaj tako lako vec je ponovi za 2 dana! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 5/4/2017, 09:19

Pregnil primila jesam al opet u glavi postoji mrva nade,Znam sve posle toliko puta al imam volju, zelju i nadu,jos uvek verujem da ce biti jednom.
ponavljam betu sutra.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 5/4/2017, 09:43

micam, ja držim fige da beta sutra poraste. Pregnil si primila pretpostavljam 10-og dana. ja sam vadila betu 12-og znači dva dana posle pregnila i bila je 3. meni pregnil ispario.
igracice igracice igracice igracice igracice navijam da tvoja poraste i udupla se.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/4/2017, 09:52

Micam navijam da se udupla igracice igracice igracice igracice Meni je prof. Kopitović rekla da ta beta od 37 nije od pregnila. Tako da navijamo !!!!! b b b

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 5/4/2017, 10:10

Da 10-og dana pregnil.I ja sam imala postupaka sa pregnilom pa beta 1.
I meni je profesorka objasnjavala da je do 10 od pregnila a sve vise nije i da se vredi nadati i biti svestan da moze biti i da i ne.Zato se molimo da se mala mrva izbori
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 5/4/2017, 10:16

Sto se tice pregnila i njegove upotrebe u Pragu dr Sonja mi je rekla kad sam pitala da je za njega jer povecava perceptivnost endometrijuma i da je ranije bio vise zastupljen pa su ga kasnije izbacili i da se sada opet vracaju njemu u slucajevima kad ne dolazi do implantacije u vise postupaka.Oni su mi odmah posle transfera dali jedan i rekli mi da se prima 2 puta nedeljno,sto mu dodje slicno nasima.ja sam primila 0-ti,5-ti i 10-ti dan.I jos mi rekla da se prima do prvog ultrazvuka.Eto ako nekom znaci ja napisah sta su mi rekli.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 5/4/2017, 10:54

Zene drage,udjoh samo da vidim kako napredujete(ja uskoro zakazujem komisiju) i isplakah se kao kisa!Biksi i Pikseta su me i rastuzile i ohrabrile i pokazale da uvek postoji nada!
Svima sve,sve najbolje i da sto skorije sa verom u Boga,nas,medicinu i srecu stignemo do cilja!

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 5/4/2017, 11:26

Micam, nisam primala pregnil posle et tako da ne znam. Ali ono sto znam je da tvoja beta nije mala i nemoj da kloneš.
Možda se mrva kasnije implementirala. 😍😍
Želim da sve bude u redu sa sledećim vađenjem i verujem u najbolji ishod
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 5/4/2017, 11:35

drage moje....evo odlučila sam da vam se ponovo malo priključim, čitala sam iz prikrajka doduše...
Vidim imamo trudnica :) najviše me obradovala Blanka i Palcica pa cure tooooooo!
Ostale nisam pohvatala, ali hoću.

Ja sam još prošle godine u maju predala papire za VTO o trošku pokrajine, ali zbog divne nam smene vlasti ništa se nije radilo skoro godinu dana.
I konačno pre desetak dana smo pozvani da potpišemo ugovor i u petak legle i pare na račun...tako da krećemo u nove pobede!
u poslednje vreme sam se baš opustila, nisam previše razmišljala o potomstvu, uživala sa mojoj curicom velikom, išla na folikulometrije, ciljane odonse i tako...
Odlučila sam se za Feronu, ipak, mada sam se mnooooogo dvoumila između Genesisa i Ferone, ali nekako mi se javlja Ferona, pa ajd da poslušam intuiciju.

Tražiću postupak iz prirodnog ciklusa, videćemo šta će Vesna reći. Nekako u zadnje vreme verujem u sebe, mislim da treba da imam i da ću imati bar još jedno dete. Svako veče vizualizujem svoj cilj, šetnju sa blizanačkim kolicima u parku, koje gure moja starija ćerka :)

ljubim vas sve, ko nam je još uspeo?

Sirijus i Baby bear moje krčmarice :)))) kako ste?

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gagagaga 5/4/2017, 11:46

Zsuki,sta znaci pokrajinsko finansiranje?Postoje tri koja finansira drzava...jel pokrajina finansira jos nesto ili je to za parove koji imaju dete,pa zele drugo,trece(ako ti budu trojke) onda i cetvrto dete?
Pa da kupis blizanacka i ponovo upotrebis kolica starije cerke...ha,ha,ha...sto da ne!!!

Gagagaga

Broj poruka : 35
Datum upisa : 08.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/4/2017, 12:08

Ja juče odem u dz da uzmem upute i briseve i da polako prikupljam papire za komisiju da iskoristim i ovaj 3. put preko fonda. Kad ono nemaju podloge za hlamidiju , ureoplazmu , mikoplazmu , papa će biti gotov za mesec dana affraid , a inače sam pregled zakazala pre više od mesec dana preko čuvenog kol centra . Čini mi se da je svaki put kada odem situacija u zdravstvu sve gora. Samo jedno pitanje , jel se nekome desilo da posle uzimanja običnih briseva , papa i kolposkopije  da se javila nelagodnost , pečenje , svrab , sekret i blagi bol? Prvi put mi se ovo desilo a 1000 puta sam do sada to radila .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 5/4/2017, 12:09

AHAhahahhahaha gaga, može i tako, ali mi to malo too much.

Pokrajina sufinansira parove koji već imaju jedno ili više dece, a žele još. Uslov je da par minimum godinu dana pre prijavljivanja živi na teritoriji APV i da žena nema više od 44 god.
Daju 200.000 dindži i biraš kliniku gde želiš da radiš postupak.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/4/2017, 12:14

Micam, profesorka ti je dobro rekla, mislim da tolika beta ne moze biti od pregnila. Ja drzim fige da se ona fino udupla. srca

Zsuki,jaoooo,pa gdje si ti? Ja jedva cekam onu tvoju kafanicu veselu. Pa da se fino ispricamo ko ljudi.
Srecno draga, zelim ti sve najljepse u sledecem postupku,a intuicija ti je dobro rekla,Ferona. Samo naprijed!!!! Vučem za noooos jako! likeit sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/4/2017, 17:56

Boboue,  ja sam neki dan radila briseve,  ali mi dr napisala upute i na njima da je za vto,  pa sam isla u higijenski i uzela one bocice za miko,  urea i hlamidiju,  te odnela na ginekologiju da mi uzme dr briseve.  Papu mi isto rekli za mesec,  a onda dr rekla upisacu te ranije i tako obeleziti da dodjes na citanje ranije,  jer ce ti za mesec biti kasno. Mislim da kad ti neato treba za vto da ne moras da zakazujes,  samo odes i kazes da je za vto,  cini mi se da izlaze u susret.  Ja sam kod dr Ane,  ne znam kod koga si ti.  Mozda ti je ovulacija,  pa otuda bolovi, uzmi neke vaginalete u apoteci da to saniras odmah.

Zsuki, srecno u daljim koracima, da ti Ferona ispuni zelju i da bude kako vizualizujes!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/4/2017, 18:04

Biksi , hvala puno ! Rešila sam da se ne nerviram i idem samo polako.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu