KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 3/11/2016, 15:41

Zmajuška ::Mile moje, hvala vam na navijanju i bodrenju!
Ja nisam bila vredna kao Bubamarica, otišla sam u laboratoriju  posle 10 h. Rekoše mi da će rezultati biti oko 16-16:30 h, mada će napisati da je hitno jer je vto.
Svakako čim saznam javljam vam se!
Dobra si Zmajuška ja sam vec u 7h bila u laboratoriji 😁to cim je svanulo odmah trk lol!
Cekamo igracice igracice igracice
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 3/11/2016, 16:03

Ni ovaj put ništa, beta je negativna skroz čista 0. Šta da se radi i to je život.  v

Hvala vam na navijanju i bodrenju, značilo mi je. Pošto nam je danas godišnjica barem ću da se napijem ko čovek i da se lepo sex sa mužićem, nek ide život!


Tavita, tebi želim mnogo više sreće i veliku betu! navijači1
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 3/11/2016, 16:18

E, u pm! Zmajuska grlim te jako!!! 
Uzivaj sa svojom muzicem, A ja ti zelim iznenajenje koje je mene zadesolo!!!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 3/11/2016, 16:19

Zmajuška ::Ni ovaj put ništa, beta je negativna skroz čista 0. Šta da se radi i to je život.  v

Hvala vam na navijanju i bodrenju, značilo mi je. Pošto nam je danas godišnjica barem ću da se napijem ko čovek i da se lepo  sex  sa mužićem, nek ide život!


Tavita, tebi želim mnogo više sreće i veliku betu! navijači1

Zmajuska... Grlim jakooo zagrljaj
Samo cu ti reci ono sto je mene uvek dizalo kad padnem - JEDNOM MORA BITI SVE OK molitva
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 3/11/2016, 16:25

Zmajuška, baš nisam očekivala ovakav rasplet Crying or Very sad
Budi hrabra, draga ženo zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bubamarica79 3/11/2016, 17:43

Draga Zmajuška, izgleda da danas nije naš dan i mnogo mi je žao Sad Očigledno je da ne mogu u životu sve kockice da se poslože, nešto mora da žulja i onda kada verujemo da zaslužujemo i bolje i drugačije. Sve će se ovo jednog dana zvati juče, zato živi danas i uživajte u međusobnoj ljubavi.

Ljubim i grlim zagrljaj

Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 3/11/2016, 18:19

Zmajuska zao mi je.draga.Neka vam je srecna godisnjica i da sledecu slavite trudni.Ljubim puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 3/11/2016, 18:32

A bas sam mislila da ce novembar da nam krene sa 2 velike bete....... grlim vas obe jako!jako! Najjace! zagrljaj

Tavita sad moras ti da nam malo osvetlas ove sive dane!!! Treca beta mora da bude pozitivna!!!! Sa nestrpljenjem cekamo subotu!!!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 3/11/2016, 19:53

Zmajuska, Bubamarice, nemam šta da kažem. Grlim vas jako jako.  zagrljaj zagrljaj

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 3/11/2016, 20:16

Nisam videla i Bubamarica je danas radila betu? 😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 3/11/2016, 20:22

Zmajuska , Bubamarice zagrljaj

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 3/11/2016, 20:37

Zmajuska , slična situacija je bila i kod nas. Godišnjica braka u oktobru, a i negativna beta u oktobru. Idemo dalje još jače i jače.  ljubav ljubav

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 3/11/2016, 21:14

Zmajuska, Bubamarice stvarno mi je mnogo zao zagrljaj
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 3/11/2016, 22:21

Hvala vam na razumevanju, znam da znate kako se sad osećam.

Suštiniski , najteže mi je zbog supruga i moje mame, njih je ovo najviše pogodilo. Moja mama ima 78 godina, bolesna je, inače je sebična i posesivna majka i nezadovoljna je mojim izborom partnera i time što više nije moj centar sveta. Možda vam ovo zvuči grubo, ali tako je . Imam potrebu da napišem sve ono što mi je u duši. Sve bih učinila da zadovoljim svoju mamu i trudim se koliko mogu i radim sve ono što smatram da treba, vodim je kod lekara, uzimam lekove, sređujem kuću, kuvam, idem u nabavku umesto nje, nije mi teško. Ali ne mogu da joj podarim unuče koje ona toliko želi.

Moj suprug ne može da se pomiri sa time da nemamo naše biološko dete, ovo ga je potpuno slomilo. Nakon svega što smo prošli za ovo kratko vreme koliko smo zajedno šanse za to su po njegovim rečima 99,99%.

Mislim da smo mi došli do kraja puta. Znam da će mnoge od vas reći da nije uspeo onaj ko je odustao, da se treba i dalje boriti, ali ja znam svoje granice. Sve ovo jako puno košta, mi smo se već dosta pozajmli i te dugove valja vratiti, jer ja ne mogu mirno da spavam ako znam da imam neizmireni dug, tim pre ako taj neko ima dete, osećam kao da tom detetu ja nešto zakidam i nemam prava na to, pa makar to bili i najbliži. Za ove 3 godine zajedničkog života ja sam radila svega 3 meseca za platu manju od 20 000 din, bez prijave bez ičega. Prosto, volela bih da radim i imam normalan život, da mi letovanje, produženi vikend, odlazak u pozorište ili na koncert ne bude luksuz, kao do sada jer sam uvek razmišljala da svaki dinar uložimo u to da dobijemo dete, dakle finansijski momentat u našem slučaju uopšte nije zanemarljiv. To uostalom i same znate iz ličnih iskustava.

Ono čeka se najviše bojim je dobijane deteta u nekim zrelim godinama. Mene su moji dobili kasno i to me je na neki način obeležilo. Tata je oduvek bio bolešljiv i uvek sam se plašila da mu se nešto ne dogodi dok ja ne stanem na svoje noge, a to se i desilo. Umro je kada sam bila prva godina fakulteta. Hvala Gospodu i majci uspela sam da ga završim, ali su mi te godine ostale u sećanju po tome što je on bio nepokretan i što je zahtevao negu 24 h. Generacijski jaz je bio ogroman, a deca surova. Čitavu osnovnu školu su me ismevali kako nemam roditelje već mi deda sa štapom dolazi na roditeljske. Bolelo je, tada a danas se nekima od njih namerno ne javljam na ulici upravo zbog toga. Ne mora da znači da bi se to isto desilo sa našim detetom, ali taj strah u meni postoji. Oduvek sam mislila da ću biti mlada mama. Imam starosnu granicu i to je to. Ukoliko bi se desilo neko čudo pa da ostanem trudna rodila bih ga bez razmišljanja i volela najviše na svetu, ali se ja čudu ne nadam. Suviše sam realna, iako verujem u Gospoda i svaki dan se molim. Na kraju krajeva, nije svima suđeno da imaju decu, svako od nas ima svoj put i breme koje treba da nosi najbolje što zna.

Oprostite mi, moje drage Kutanjke na ovom predugom postu, možda sam vas ugnjavila, ali ovo su najiskrenije misli moje duše, potrebno mi je bilo da ono što osećam pretočim u reči. I molim vas ne osuđujte me!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 3/11/2016, 22:32

Zmajuška rasplaka me... Nisi me ugnjavila ni najmanje.. Vidi se da je iz srca pisano.. Necu ti zameriti nista, naravno svako bira svoj put ali ej pa ti zeno imas samo 34god..mnoge moje drugarice su se tek udale sa 35.a i ne znam gde zivis ali u Srbiji država placa tri pokušaja o trošku države. Privatno je naravno sve to mnogo...i razumem tvoju brigu oko dugova.. 😕
Mozda sada tako mislis malo pod utiskom neuspeha .. Neka se sve slozi, odmori koliko god treba pa polako.. Ja ti zelim svu sreću 😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 3/11/2016, 22:33

Zmajuska moja, nemam reci, nema sam ...ljuta sam,zasto vise i kako nece...Ti si divna osoba i tm molim se svakog dana kako za mog sina tako i za Vas. Nek Gospod Bog pogleda i vas i podari vam jedno malo cedo. Koliko si samo mom sinu pruzala snage i ljubavi drzeci ga u narucju u bolnickoj sobi, to necu nikad zaboraviti, kako si mu pevusila dok je bolno plakao...Bila bi divna, predivna majka...Opet se Boze molim da tebi i svim zenama sa kutka i na ovom celom svetu podari decu...
Izvinite na ovakvom postu drage moje, al dusa sama pise...Ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 3/11/2016, 22:33

Zmajuska,draga, rasplaka me 😥😥😥
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bubamarica79 3/11/2016, 22:40

Draga Zmajuška,

suvišno je govoriti koliko je ovo teška i iscrpljuća borba. Mnoge od nas zarad ovog velikog cilja odriču se raznih stvari, zaboravljaju da uživaju, da se raduju suncu i ptici i drugim malim stvarima koje život znače, a mnoge idu svesno glavom kroz zid. Tvoja veličina se ogleda u tome što si smogla snage da trenutno preispitaš svoje želje, da zaviriš u sebe i sagledaš šta je to što zaista želiš. To veruj, ne može svako.

Ipak, volela bih da verujem da ćeš napraviti jednu poštenu pauzu, odmoriti se od svega ... pa ko zna. Opet, i ako se odlučiš da ''odustaneš'', to je tvoje, i samo tvoje te nemoj dozvoliti da se kaješ već počni da živiš život, a čudni su putevi Gospodnji!
Želim ti svu sreću! cveće
Bubamarica79
Bubamarica79

Broj poruka : 38
Datum upisa : 26.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 3/11/2016, 22:44

Uh, koliko emocija Crying or Very sad Mnogo mi je zao...Delimicno znam kako se osecas i sa cim se nosis...Ne znam sta bih rekla Crying or Very sad
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 3/11/2016, 22:51

Draga Zmajuška, ovo što si podelila s nama govori samo o tom da si ti jedna realna, zmaj-žena! Žena koja zna svoje grnice i ne ide preko njih. U mnogim segmentima te razumem. Važno je, stvarno, ma šta da nam se dešava, da nastavimo da živimo... Da se volimo... Kako Dr Mali Pariz u svojoj knjizi piše, ne smemo zaboraviti da živimo... Sve mi koje se ovoliko borimo za potomstvo znamo koliko blago su deca. Ali moramo znati i da se smisao braka ne iscrpljuje u tome. Imamo odgovornost jedni prema drugima, ne smemo dozvoliti da nam borba da dobijemo dete uništi živote i brakove. Ti sasvim realno razmišljaš... Većina nas je željna stvarnog života. Na kraju krajeva, mogućnosti da isplaniraš sopstveno vreme kako ti odgovara ili da prihvatiš poslovnu ponudu ne misleći o tome da li ćeš tada biti pozvana da kreneš u novi postupak.
I nismo mi dužne nikome ništa... Ni roditeljima, ni rodbini, ni prijateljima (kad ti se desi najgore, kao meni što se desilo, svi su tu negde, svi misle na tebe, ali je s tobom jedino onaj čiji ti osmeh i pogled pun ljubavi daje snage da ustaneš). Dužne smo samo samima sebi i onima s kojima smo izabrale da podelimo život. Zato, nek je vama srećna godišnjica veridbe, da vam se godine množe, a ljubav povećava... A za sve ostalo ... kako Bog da. zagrljaj
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 3/11/2016, 22:55

Zmajuska, mila razumijem te stvarno. Pusti da se sve to malo slegne. Odmori malo. Nace se neko rešenje da pokušate ponovo. Nemoj tako da razmišljaš o godinama imaš još vremena. Mlađa si od pola žena na kutku, pa i od mene pet godina. A vidiš koliko se žene bore i uspijevaju neke pre neke posle. Doćemo svi na red. A do tad mazi se i voli sa svojim muzicem. zagrljaj ljubav ljubav ljubav

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 3/11/2016, 23:08

Zmajuska ne znam sta da ti kazem, sve su ti vec zene rekle. Malo sam se pronasla u tvom postu, kazes uvijek si zeljela da budes mlada mama...ista sam ti. Gledajuci moje roditelje kad su mene dobili mama je imala 22 a otac 25 htjela sam i ja tako, al gle sudbine, moja mama ode na onaj svijet u 49 godini i ne doceka prvo unuce a tako ga je zeljela.

Zalosno je sto je ova borba uzasno skupa, i ako nema novca nema ni bebe. Mi smo preko 8 godina zajedno, stedimo svaki dinar i sve smo ulozili u ove postupke i analize. Nismo sebi obezbjedili nista, nemamo ni kuceta ni maceta sto bi se reklo. Zivimo kao podstanari, placamo kiriju i vozimo golfa 2. Molim Boga da sad sve bude ok i da se ponovo nesto ne iskomplikuje.
A u pm sad mene puce neki prenos, izvinite zene.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 3/11/2016, 23:54

Zmajuska draga, predivna zeno, hvala ti za svaku rijec iskrenu napisanu. Potpuno razumijem kroz sta prolazis kao i svaka zenica ovdje,sve nase sudbine su slicne. Zmajuska draga zivot je pred tobom, mlada si i toliko je stvari koje tek treba da se dese, mozda ne sada, ne sjutra ali sve u svoje vrijeme.
Zelim ti puno srece sta god da bude tvoja odluka, jer zivot svakako treba zivjeti.
zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/11/2016, 00:30

Toliko sam verovala Zmajuska, da sad ostadoh nema. Pisi, izbacuj sve iz sebe, pravi pauzu, zivi! Sve sto ti prija. Mozda je bas sudjeno da za tri godine dobijes dete. Ja ti saljem snage da preprodis sve ovo i nastavis hrabro dalje, koracima kako si sama zamislila. Cini mi se da treba sebe da stavis na prvo mesto. Grlim te jako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 4/11/2016, 08:00

Zmajuska draga znas da ce ovde na Kutku tvoje reci uvek naici na razumevanje d
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu