KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 7/11/2016, 16:07

Sunny.tp srecno sutra! ff Navijam za tvoje eskimcice i vucem te za nosic d d d
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 7/11/2016, 16:48

Devojke moze vase misljenje .Idem u Prag dobila i tabelu sa protokolom pa me nesto kopka da li sam mozda trebala odraditi histero pre Praga?Sta vi mislite?Radilla pre dve godine otklonjen septum ,a iz Praga mi napisali "bilo bi dobro uraditi ili ponoviti ako ste vec radili". Ja druge nalaze uradila poslala oni posle to nisu vise ni pominjali.Pomozite sta mi je ciniti

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 7/11/2016, 16:56

Sunny,
I ja pijem eutirox bio 2,3 sad kako pijem eutirox 1,43 endokrinolog mi rekla da je super da nastavim sa terapijom i posle vto.Bolje sto je nizi e sad da li utice na implantaciju neznam.Ma mislim da ti je to 1,8 odlicno!
Srecno sa smrzlicima¡!!

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 7/11/2016, 17:02

Hvala vam svima :-)! Znam da je dobro od 1 fo 2, ali meni je tada pao na 0,0nesto. Sad se plasim toga, sutra cu vaditi krv pa cu videti , mada treba vreme da se to sredi...
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 7/11/2016, 17:09

Sunny srecno sjutra pa da se eskimčići ugriju kod majčice u trbi i da tu ostanu narednih devet mjeseci.
napred scuro
Tavita, joj sto ti je lijepa beta, pu,pu, da kucnem. Bravo draga, doci ce tebi tvoje malo guzato lane za devet mjeseci u narucju. Uzivaj. Jos jednom, srecno i blagosloveno sve da bude do kraja. srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 7/11/2016, 21:15

Bravo tavita.. Želim ti laku i školsku trudnoću 😘😘😘
A to si u pravu, ja kazem sve sto lose krene mora dobro da se završi 😉tako je i kod mene pocelo - usla sam u stimulaciju sa eserihijom, usput to sredila, puno folikula - malo celija.. Ma sve nesto Boze sačuvaj.. A eto Bogu hvala jedno srce kuca 😊😊😊
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 7/11/2016, 21:16

Sunny srecno sutra 😊😊😊
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 8/11/2016, 10:31

Sunny, srećno sa smrzlicama! Čitajući Kutak mislim da tako nizak tsh ne ometa i nesmeta implantaciju.

Tavita ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 8/11/2016, 10:58

Ne ometa i ne smeta trudnoci. Visok je vec druga prica, tako da bez brige.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/11/2016, 11:08

Tavita, lane nase, bravo za betu! Uvek vazi pravilo je da nema pravila!

Sunny, ne brini za tsh,  bitno da si ti njega ubila kao zeca, lako ces ti smanjiti terapiju. Uzivaj i da ti ovo bude dobitni postupak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/11/2016, 11:15

Elena, ja bih ponovila histero, iskreno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 8/11/2016, 12:49

Elena, slažem se što  BiKsi kaže da bi trbalo da ponoviš histeroskopiju. Ako ti dozvoljava vreme i novčanik naravno. Ja sam primetila da se oni u Pragu neudubljuju puno, šta  si uradila šta nisi. Moraš tamo potpuno spremna da odeš, od strane hematologa i endokrinologa pa i histeroskopije. Želim ti sreću i uspeh napred scuro

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 8/11/2016, 12:53

Suny srecno i navijam za visoku betu igracice igracice igracice igracice igracice
Elena i ja sam za ako mozes finansijski podnijeti da odradie opet histeroskopiju. Puno srece zelim igracice igracice igracice igracice

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 8/11/2016, 13:52

Jaka, Biksi,Zumbulcic hvala devojke puno.Sad sam pitala u Visegradskoj zakazuje se za janur.Privatno je sigurno skupo ,da li neko zna orijentaciono koliko kosta?Danas mi posebno nije dan ,ko ce sve ovo da prezivi hehe jos da mi nije vas

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 8/11/2016, 14:37

Privatno u Feroni ili Genesisu malo vise od 60.000 dinara.Tako je bilo prosle godine.Ne secam se bas tacne cifre.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 8/11/2016, 14:46

Hvala vam devojke na lepim zeljama!! Proverila sam tsh, ipak je dobar 1,6. Izgleda da je stres uzrokovao lupanje srca, ali sad je i to gotovo. Zavrsen je transfer, vracena 3 8-celijska, 2 nisu prezivela odmrzavanje. Dr je zadovoljna, mada verujem da je takva sa svima :-D. Nisam dobila ni pregnil no injekcije progesterona pa bih za koji dan mogla da proverim vrednosti. I sad cekanje :-)))
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 8/11/2016, 15:01

Elena, meni je moj DR predlagao DR Šašu Rakića u BG,neznam kako se zove klinika. 42000 cena je od pre 5 meseci. 

Suuny sad opusteno, a ja navijam za veliku betu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igraciceb b b b b b b

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 8/11/2016, 16:18

da Aleksandar Rakic divan lekar nekad radio u jevremovoj a sad ne znam u kojoj je klinici divan je

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/11/2016, 17:54

Sunny, da čekanje brzo porođe i da se završi ogromnom betom igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv
Elena, mi smo u avgustu histero u Feroni platili 52.000 ali je to bilo sa popustom jer smo tamo radili i postupak, inače mislim da je 60.000, skupo je svuda privatno, zaista. Na državnim se dugo čeka, i to je muka. Ali znači da se ponovi, to iz iskustva da kažem. Navijam za tvoje korake.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 8/11/2016, 17:58

Elena, ja sam histeroskopiju odradila u Betaniji i platila 25000,00 dijagnosticku, bez cekanja. Operativna je bila 35000,00. Doduse, pre 2 godine, ali vrv i dalje postoji takva mogucnost. Jos sam imala srece da je dr.Kopitovic odradi.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 8/11/2016, 18:28

Hvala vam svima,videcu sta mi je ciniti.Zvacu da pitam ovo sto ste mi napisale

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 9/11/2016, 09:56

Elena,ja bih prvo pokusala drzavno. Sto ne odes u front sa tuznom pricom da ti je hitno ili neku vezu nadji pa da castis. Opet se vise isplati.
Ne znam kako stvari stoje sa drugim ustanovama,da li zemunska bolnica to radi. Dragisa Misovic...
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 9/11/2016, 10:04

I ja sam morala da odradim histero pred prethodnu vto. Tada sam se raspitivala svuda i ovakva je situacija bila - u Bgu se ceka nekoliko meseci, u tim drugim manjim bolnicama u Bgu treba prvo da se zakaze pregled kod njihovog dr-a, pa sam odustala, u Valjevu je bio pokvaren aparat (ubrzo su ga popravili posle toga), i najbolja opcija je bio NS. U Betaniji je moglo idmah za nekih 20-30 000, ali bas taj mesec su stopirali takav poluprivatni program, ali mislim da sada moze. Onda sam trazila privatno i najjeftinije je bilo u Genesisu tako da sam tamo uradila. Ja bas nisam imala srece taj mesec, mozda je sad malo bolja situacija, ali preporucujem da pozoves sve drzavne i privatne klinike i da se raspitas. Ja bih sada birala Betaniju.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 9/11/2016, 11:36

Opet ja sa pitanjima :-). Jos ovo i obecavam da necu vise da davim :-D

Nisu mi napisali da primim pg depo ni pregnyl, samo utrogestan. Da l na svoju ruku da uzmem depo? Nisam znala da ide postupak bez njega

I drugo pitanje - embrioni pre zamrzavanja su bili ocenjeni najvisom ocenom, a slike koje su mi dali pokazuju bas nepravilne celije sa fragmentacijom (kako ja laicki vidim), dr koja mi je posle transfera pisala terapiju kaze da je to jer su slikani neposredno posle odmrzavanja pa se nisu jos lepo odledili i grupisali. Da l je to moguce ili me je samo tesila Very Happy
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 9/11/2016, 11:45

Sunny, mislim da ti ne treba pg depo, imaš utrogestan i to verovatno maksimalnu dozu, 3x200. Skoro sve smo imale samo utrogestan, a depo se uvodi, koliko sam ja shvatila, kad ne daj Bože ima krvarenja, pa se prima na svaki 2-3. dan. Tako sam ja bar shvatila. A pregnil negde daju, negde ne, nekim pacijentkinjama da, a nekim ne, u to se stvarno ne razumem. A ni u odmrznute embrione, nemam iskustva, ali deluje mi da je moguće to što je dr rekla. Možda su to što tebi deluje kao fragmentacija bili neki kristalčići koji se još nisu otopili, sad ja to onako laički, ali nadam se da su bili iskreni i verujem da će ti beta biti ogromna i navijam!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu