USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Strana 44 od 44 Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 44 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra taj 18/8/2019, 14:39

Ja da sam na tvom mestu hranitelje ne bi vise nikad video, a kad poraste nek ih trazi sam. Rekla bi mu da su se odselili u Australiju... dzunglu, Amazoniju...bilo gde.
Vi se mucite da vas dete prihvati, trudite se oko njega, radite sa njim, pokusavate da stvorite porodicu i dodje hraniteljka da sve to us..e. Ma daj... cao zdravo do punoletstva pa ako i tad budu zivi.
Kad se setim moje hraniteljke, ona je na svako Anino pitanje sa paznjom odgovarala i samo ono sto je ova zelela da zna. Nju je interesovalo gde je spavala, u kom krevetu, gde se igrala, sa kojim igrackama i tako ta decija pitanja. Zena kulturno pricala pazeci da nikako ne kaze suvisnu rec. Pitala me sta sme da joj kaze, rekoh samo odgovori na njena pitanja i ne siri razgovor. Kad je ova moja pitala jesi mi ti bila mama dok sam bila ovde (a zvala je mamom) ona je rekla ne, samo sam te cuvala dok ti ne dodju mama i tata. Bas je bila pazljiva.

Poslednji izmenio Ambra dana 18/8/2019, 14:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1213
Godina : 46
Datum upisa : 06.11.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 44 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od ixxa77 taj 18/8/2019, 14:44

mislim da smo svi tu da razmenjujemo iskustva naravno iz toga ćemo znati kako ćemo se ponašati prema našim andjelima....svako od nas zeli samo dobro jer prolazimo istu avanturu....moja Una je jedno malo djavolče neverovatno spretna i pametna devojčica...i svima zelim da uzivaju zajedno sa svojom dečicom♥️♥️♥️
ixxa77
ixxa77

Broj poruka : 61
Datum upisa : 04.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 3/9/2019, 23:36

Trkosoca, sa srecom vam polazak u predskolsko❤️.
Citam za iskustvo sa hraniteljima i ostah u cudu. Slazem se sa Ambrom, vise mi dete ne bi videli, a sigurno bih to spomenula i centru, u slycaju da se opet odluce za hraniteljstvo da se neko i time pozabavi. Bem ti vise patologije razne u ovoj nasoj zemlji...

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22536
Godina : 38
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 44 od 44 Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu