NOVEMBAR :)

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: NOVEMBAR :)

Počalji od Blanka taj 23/11/2016, 23:45

Sirijus, moze, moze samo da smo brojniji. likeit sreca

Jao ljudi koliko se sad ismijah sama sa sobom. Jedna Kutanjka me izbacila iz prijatelja lol! Majke mi ako znam zasto. Nekoliko puta smo razmjenili par poruka i pitala sam je dokle je sa postupkom i pozelih joj srecu u par navrata. Sad se sjetih nje i podjoh na fb da vidim kako je kad ono hoces, kvrc, remove from frend list. Eto, ako te uvrijedih sto kraljice voljela bih da znam, a mislim da nisam. No sad je sve nebitno, uzivaj u zivotu.

E sad stvarno odoh da spavam. Ljubim vas srca srca
Blanka

Broj poruka : 3702
Godina : 36
Datum upisa : 30.10.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 23/11/2016, 23:54

Blanka, mozda se niste puno "virtuelno druzile"? Ja umem ponekad kada vidim neke ljude koje jedva poznajem (ili poznajem ovako preko nekih grupa, a ne uzivo) a prodje godinu-dve da nista jedni drugima niti pisemo, niti komentarisemo, da ih obrisem, ne zato sto imam nesto protiv njih, naprotiv, nego mi bezveze da gomilam ljude sa kojima sam imala na kratko, a vise nemam, i verovatno necu ni imati kontakta...sada se pitam kada videh tvoj post da se mozda i ti ljudi pitaju sto sam ih izbrisala Very Happy

Zagrljaj zenske iz prolecne Italije, jos malo pa kuci igra

usne usne usne
Sofija Veks

Broj poruka : 2736
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 24/11/2016, 07:46

Jutrić, jutrić Very Happy 
Evo i ovde da postavim

Cure, Kutak je smatrao da treba da reaguje i zato evo izjave Kutka povodom ovog članka na Blicu

Nemamo decu, ali imamo glas

Odbornik SNS-a , R. Lečić je javnom uvredom upućenom odbornici dr Vesni Novaković, optužio svaku ženu naše zemlje koja se bori protiv steriliteta, diskriminišući ih kao neku poluvrstu bez prava glasa. Danas, on je uvredio ceo jedan grad veličine Novog Sada jer upravo toliko koliko taj grad ima stanovnika toliko je parova koji vode svoju bitku za potomstvo. Danas je to Novi Sad, sutra je to i Niš uz njega. Grupa od 6000 članova Foruma o sterilitetu i roditeljstvu "Kutak", ovim putem ustaje protiv ovog sramnog čina i zahteva od nadležnih da se dotični odbornik ne samo novčano kazni za uvredu časti, već i da se pod obavezno razreši odborničke dužnosti. Kao podrazumevano, ne navodimo posebno, obavezno javno izvinjenje svim ženama koje je ovim putem izvrgao stubu srama, a pred medijima.

Forum Kutak - Forum o neplodnosti
kutak.forumotion.com

http://www.blic.rs/vesti/srbija/nemas-decu-i-ne-mozes-da-komentarises-odbornik-sns-a-uvredio-koleginicu/4y4010v

Uzmite učešća pa ako ništa drugo ostavite komentar na strani Blica o ovom članku a svakako ga možete proslediti i na druge adrese i po društvenim mrežama.

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13300
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sirijus taj 24/11/2016, 10:37

Dopune šolje,
Naša draga Happy je za deveti rođendan kutka dobila kutnjansku šolju sa nikovima. Koju je rekla da će da ostavi i da neda nikom da je dira Very Happy
E pa povodom toga a i druge stvari a to je da smo radeći i grešili pa izostavili sasvim slučajno nekoga (a trebalo je pregledato 5900 nikova) rešili smo da našoj Happy napravimo još jednu šolju-dopunjeno izdanje :) U nadi da joj neće biti žao da sipa čaj u jednu i da pijuckajući ga uživa u nama anđeo Zato cure koje se niste našle a koje želite da vas ubacimo molim vas dopišite nikove da možemo da uradimo dopunjeno izdanje. Hvala devojke na razumevanju srca ste veliko.

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1

Mi smo bar imali one snove koji se tesko ostvare...
A snovi najcesce vrede tek kad s tobom osede... Kad s tobom ostare...
Sirijus

Broj poruka : 1646
Godina : 43
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 24/11/2016, 11:15

Jutro jutra!

HappyGirl ::
Nemamo decu, ali imamo glas

Odbornik SNS-a , R. Lečić je javnom uvredom upućenom odbornici dr Vesni Novaković, optužio svaku ženu naše zemlje koja se bori protiv steriliteta, diskriminišući ih kao neku poluvrstu bez prava glasa. Danas, on je uvredio ceo jedan grad veličine Novog Sada jer upravo toliko koliko taj grad ima stanovnika toliko je parova koji vode svoju bitku za potomstvo. Danas je to Novi Sad, sutra je to i Niš uz njega. Grupa od 6000 članova Foruma o sterilitetu i roditeljstvu "Kutak", ovim putem ustaje protiv ovog sramnog čina i zahteva od nadležnih da se dotični odbornik ne samo novčano kazni za uvredu časti, već i da se pod obavezno razreši odborničke dužnosti. Kao podrazumevano, ne navodimo posebno, obavezno javno izvinjenje svim ženama koje je ovim putem izvrgao stubu srama, a pred medijima.

Forum Kutak - Forum o neplodnosti
kutak.forumotion.com

Uzmite učešća pa ako ništa drugo ostavite komentar na strani Blica o ovom članku a svakako ga možete proslediti i na druge adrese i po društvenim mrežama.

Ja sam sinoć ostala zatečena kada sam ovo pročitala. Mada, s obzirom da smo postali oličenje nekulture u političkoj retorici, ne treba ništa ni da nas iznenadi.

Ali od jutros sam dobila i čir na želucu!
Kancelariju dijelim sa svojom načelnicom, pa sam prinuđena i pored poslovnog, prokomentarisati i ponešto i iz društvenog života. I ispričam za ovaj slučaj. E pa kud ga i spomenuh!!!!!
Žena, razvedena, samohrana majka podržava ovog nepismenog seljobera, i kaže da je apsolutno u pravu. Žena je za to da ni žene koje se nisu ostvarile kao majke, ne mogu raditi ni kao učiteljice ili vaspitačice. Kaže da nemaju nikakvo iskustvo. affraid I to mi kaže žena koja je svoju djecu viđala samo nedeljom, jer bože nije imala vremena za njih.
Meni u glavi čista konfuzija. Jbt., pa moraš u 18-toj prvo roditi djete, pa onda se odlučiti za studije Shocked . Doktore jeste li vi imali upalu pluća? Ne? Oprostite onda, vi mene ne možete ni liječiti!!!!

Koliko god da pokušam da ih razumijem, nemoguće je. To su nepismeni, nekulturni ljudi, koji nemaju ni onog kućnog odgoja, niti su se socijalno razvili. To su budale koje su trenutno na takvim radnim mjestima, da se prosto plašim u kojoj sredini moje djete treba da raste. Gdje da živi????? Dođe mi da zaplačem od muke.

I ajde na stranu i kultura, i sve ostalo, ali brate kako se Boga (ili svemira, univerzuma, ili čega već ako u nešto vjeruju) ne boje.
Pa gdje će im srce i duša.

Oprostite na konfuznom tekstu, nadam se da ćete bar nešto razumjeti, a takva mi je konfuzija i u glavi.

lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 39
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jerapetra taj 24/11/2016, 12:29

Lolipop, razumemo se u potpunosti. Dakle, ako može nešto biti odvratnije od primitivizma kao takvog, to je primitivizam u ženskom obliku. Zapanjim se svaki put kad čujem kako bilo ko, a posebno žena, komentariše evo baš u tom duhu kao ta tvoja koleginica, ili, sad mi pada na pamet primer, kad žene onako zdušno pljuju drugu ženu zato što je zadržala sopstveno prezime nakon udaje, što ne kuva i niz sličnih tema koje se stalno vrte, a obavezno je reč o vrlo privatnim stvarima koje se ne tiču lokalnih torokuša, zapravo ne tiču se nikoga. Ali one sve znaju, kako treba, i kako je red (???!!?!). Jedna mi rekla da žena mora da kuva u kući jer 'tako Bog zapoveda'  Laughing Majko moja, pa sve same vrle majke, žene, kraljice. Ne opraštam ja primitivizam muškarcima, daleko od toga, to je tek posebna tema, ali ovo je stvarno neshvatljivo i neoprostivo. Nije tu reč samo o prirodnoj tuposti, patrijarahlnom vaspitanju i nedostatku obrazovanja, to sve donekle mogu i da razumem, već je bre reč  o čistoj, nepatvorenoj zlobi.
Uh, baš sam se razbesnela Very Happy Svaka emocija mi je sada pojačana na kvadrat, od hormona. Izvinite na bljuvanju vatre i negativi Very Happy Želim lep dan svakoj Kutanjki sunny
Jerapetra

Broj poruka : 1143
Godina : 34
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/11/2016, 08:38

Ja sam zgranuta! affraid

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 25/11/2016, 09:07

Ajmo cure kafaaa!!!!
mimi85

Broj poruka : 2997
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 25/11/2016, 09:08

vid' ove kafeee :) Na koju foru? Very Happy
mamadabudem

Broj poruka : 2030
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 25/11/2016, 09:57

Mimi85, moze mene ali bez životinje lol!
Inace, od 4 jutros nemamo strujeeeeee affraid
Blanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sirijus taj 25/11/2016, 11:22

Sta si ti budna radila u 4 lol!
Mimi85 meni može i sa životinjom
sunny

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1

Mi smo bar imali one snove koji se tesko ostvare...
A snovi najcesce vrede tek kad s tobom osede... Kad s tobom ostare...
Sirijus

Broj poruka : 1646
Godina : 43
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BabyBear taj 26/11/2016, 14:24

Gde ste zene kutanjskeeeeeeeeeeee!

Ubi me ovaj Black Friday i kupovina sinoc. Taman mislis da si stavio u kolica sve sto hoces, kad ono oni iznesu jos nesto novo i nikad izaci iz Rode lol! lol! lol!

Blankic, ja te cekam da dodjes na kontrolu u NS pa da te vidim bilo u BG negde, bilo da dodjem u NS da vas / te vidim osmeh srce

19.08.2014.-PFC - FET+klasicni heching+EG, 2 3-dnevna embrio, beta<1
11.09.2014.-Genesis/Kopitovic: Cikloproginova, DHEA, Co Q10, vit D
03.12.2014.-Genesis/Kopitovic-1 folikul, nije stigao do aspiracije
2015.-Betanija&Ferona/Kopitovic-2 aspiracije/0 jc+nekoliko puta nezreli folikuli
13.04.2016.-PFC - FET+LAZT+EG, 2 morule, beta<1
25.05.2017.-PFC nova donacija - ET+LAZT+EGlue+Intralipidna infuzija+Akupunktura+Aviva vezbe, 1 3-dnevni embrio
09.06.2017.-nase jedince ostalo BETA 1049
Ne postoji nemoguce! Hvala Ti Boze!
Lilypie Pregnancy tickers
BabyBear

Broj poruka : 3648
Godina : 48
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 27/11/2016, 09:14

Jutro cure, užiFajte osmeh srce

BB, crni petak koji traje 4 dana lol!
Milsim treba imati para i za ta sniženja koja uzgred uglavnom i nisu neka ali opet znače kad ti nešto zaista treba.

Blanka, što se tiče tih prijatelja sa fb. Mene to uopšte ne uznemirava. Svako ima pravo na izbor e sad jeste problem što te malo ostavi u dilemi zašto ali može da se preživi :) Ja sam skoro obrisala dosta ljusi. Sve koji su me na bilo koji način zatrpavali besmislicama, primitivizmom, jeftinom erotikom, one koji su dva dana na fejsu pa se isključe pa se uključe na 10 pa se opet isključe, one kojima je svaka fotka ja pa ja, al sam lepa, zbogna prelepotica.Mislim to sa ja pa ja lepotica sam prevazišla još pre upisa na faks...E ako moram da gledam i slušam to na ulici, na poslu ne moram i na mom zidu. A i mnogi se zeznu pa umesto da kliknu na prestanak praćenja objava kliknu na završetak prijateljstva. :) Tako da boli te uvce ipak je to samo fejs lol!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jerapetra taj 27/11/2016, 10:11

Jutro osmeh srce
Jerapetra

Broj poruka : 1143
Godina : 34
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 27/11/2016, 13:44

Bar danković! Gde ste žene šta ima :) ... Joj crni petak,ja sam pala od smeha! Ušla u Gigatron gledam mobilni samsung y3 15,900 ja oduševljena al kontam,muž u Nemačkoj moja plata gotova,i vidim nalepnicu CRNI PETAK ne kontam,ali blejim po sata! Pita momak "mogu li vam pomoći" ja sva bitna,možete sa 150 evrića i te kako,on se zadovoljno nasmeja sa objašnjenjem da je iz banke hahaha,pa eto taman da mi pomogne hahaha... Ne kupih mob.ali petak mi jeste bio crn da ne može crnji :))))
ninica2

Broj poruka : 1832
Godina : 38
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 27/11/2016, 17:24

Baby duso moja, i ja se nadam da cemo se vidjeti bilo BG ili NS, tamo negdje na proljece, ljeto. Ljubimo te nas tri srca srca srca

A za "prijatelje " sa fb ste u pravu skroz na skroz.

Ljuuubimo vaaaas osmeh srce
Blanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/11/2016, 00:09

Happy, prelepotica, ahhahhahahah, otplakah!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21544
Godina : 37
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 28/11/2016, 07:54

eeeeeee zene evo i mene konacno... stigli sinoc iz gostiju od mame bili celu nedelju....
videh link i bas je divan :)
inace sam sokirana sa tim koliki je ljudski bezobrazluk od davno,ali ne znam zasto se svaki put iznerviram....
Blankic ne sekraj se za fb.... Dje ces boljih prijatelja no ovih ovdje sto ti pisemo???? Ljubim vas!

Ancica 87

Broj poruka : 1298
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 28/11/2016, 09:38

Jutro zene. Evo ja stavila kafu pa ko je u prolazu neka svrati lol!
Upalih tv i reklama.za dormeo i baba kojoj su platili da hvali ćebe dormeo kaze da je ćebe podsjeća na grljenje njenih unuka, ona osjeća toplinu ćebeta kao zagrljaj njenih unuka. Ona osjeca toplinu i ljepotu tog ćebeta svaki dan kad se pokrije cebetom i to je grabež ko će da uzme to ćebe od ukućana. A njen unuk Luka je dobio najljepsu crvenu boju lol! E pa kakva reklama, ću da se obesim lol! Dobila baba par cebadi dzabe pa mlati ko maksim pod divizijom.

Elem, nama je danas pola godine. Rastemo, zezamo mamu i tatu i mnoooogo smo se propoganile. Ljubimo vas osmeh srce
Blanka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 28/11/2016, 09:56

Blankic ja ljubim tetine lepotice i kad dodjes na tu kontrolu tetka mora da izljubi tu decicu....
a za reklamu reci nemam!!!!!

sto BB rece na druzenju, kao da se svi znamo sto godina samo se dugo nismo videli....

Moze ta kafa, a ko moze nek pristavi i neki dorucak necemo se ljutiti....
mimi85

Broj poruka : 2997
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 28/11/2016, 10:16

BiKsi :) ::Happy,  prelepotica,  ahhahhahahah,  otplakah!

Ne pišu meni da sam ja prelepotica :) Da su meni to pisale ja bih ih kao suvo zlato čuvala među prijateljima lol!  Nego imala sam tako neke koje postavljaju non stop svoje fotke u nekim seksi pozama i svaki dan bombarduju zid sa samom sobom i svaki put tona komentara prelepotice, lepotice...Mislim ok je ali brate ako ti zid služi samo da se samopostavljaš stvarno nemam živaca da skrolujem 10 minuta zid i gledam samo to :)  I samo izbrišem i ajd zdravo. A sve žene udate, imaju decu i sve preko 35 godina i na više  lol!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 28/11/2016, 10:20

Ancica 87 ::eeeeeee zene evo i mene konacno... stigli sinoc iz gostiju od mame bili celu nedelju....
 Dobro nam se vratila osmeh srce

Blanka, reklame su čudo neviđeno lol!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 28/11/2016, 11:42

Dobro jutro drugarke sunny sunny sunny sunny kod nas sinulo sunce ali nas vjetar oduva Very Happy Very Happy

Blankic imam i ja dosta tih sto su brisali, pa neka su, lakse i njima i meni Laughing Laughing a djevojkama od Niksica zelim srecan polurodjendancic osmeh srce osmeh srce osmeh srce

A Dormeo... sta reci lol! ja se kanim da ga reklamiram jer je propao na obje strane. Mozda jer nemam unucice Razz

Bixi ja se jos kanim da odradim ovogodisnje slike sa druzenja. Proslogodisnje jesam kad se grle i ljube sa Anjom i Flokom Razz

Ja se vratila ljetos na posao, sefica posla na trudnicko posle borbe sa vto radost yes tako da sam sad vrijedna za dvije, sto je ovdje priznacete cudno Razz Razz Razz Razz

Jesam li utripovala ili ste nekad dijelile ovdje recept za neki napitak za izabcivanje slajma kod djecice?

ljubav
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BabyBear taj 28/11/2016, 20:08

Blanka ::Jutro zene. Evo ja stavila kafu pa ko je u prolazu neka svrati lol!
Upalih tv i reklama.za dormeo i baba kojoj su platili da hvali ćebe dormeo kaze da je ćebe podsjeća na grljenje njenih unuka, ona osjeća toplinu ćebeta kao zagrljaj njenih unuka. Ona osjeca toplinu i ljepotu tog ćebeta svaki dan kad se pokrije cebetom  i to je grabež ko će da uzme to ćebe od ukućana. A njen unuk Luka je dobio najljepsu crvenu boju lol!  E pa kakva reklama, ću da se obesim lol!  Dobila baba par cebadi dzabe pa mlati ko maksim pod divizijom.

Elem, nama je danas pola godine. Rastemo, zezamo mamu i tatu i mnoooogo smo se propoganile. Ljubimo vas osmeh srce

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

A ima jedna baba na reklamama koja me posebno nervira. Baba je garant necija baba ili keva, vec su je stavili na vise reklama. Ona plava baba sto kaze "Porque no kreditčić?" Jaooooooooooooooooooo........e nije mi dobro kad je vidim!

19.08.2014.-PFC - FET+klasicni heching+EG, 2 3-dnevna embrio, beta<1
11.09.2014.-Genesis/Kopitovic: Cikloproginova, DHEA, Co Q10, vit D
03.12.2014.-Genesis/Kopitovic-1 folikul, nije stigao do aspiracije
2015.-Betanija&Ferona/Kopitovic-2 aspiracije/0 jc+nekoliko puta nezreli folikuli
13.04.2016.-PFC - FET+LAZT+EG, 2 morule, beta<1
25.05.2017.-PFC nova donacija - ET+LAZT+EGlue+Intralipidna infuzija+Akupunktura+Aviva vezbe, 1 3-dnevni embrio
09.06.2017.-nase jedince ostalo BETA 1049
Ne postoji nemoguce! Hvala Ti Boze!
Lilypie Pregnancy tickers
BabyBear

Broj poruka : 3648
Godina : 48
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od alisa taj 28/11/2016, 20:11

Ja slabo gledam tv a samim tim i reklame te nemam pojma o cemu pricate lol!
alisa

Broj poruka : 1343
Godina : 39
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh