Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od bebko taj 19/10/2016, 13:15

Medolino, duso kako si nam ti?
LJubac za medolinčiće ljubav
bebko

Broj poruka : 3835
Godina : 42
Datum upisa : 05.03.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 19/10/2016, 14:29

Navijam za Majče..,radujem se zbog bobice,ljubim vas sve.
Lomi me neki virus,samo da ne pređe na klince.
Inače,naša Tamara je juče dobila 5 na pismenom,tema je bila"Moji roditelji."Učiteljica me zvala telefonom da mi kaže da ništa emotivnije nije pročitala,za 20 godina službe.Totalno sam se rasplakala i mnogo sam ponosna na svoje dete.
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/10/2016, 14:31

JAmajka ::Navijam za Majče..,radujem se zbog bobice,ljubim vas sve.
Lomi me neki virus,samo da ne pređe na klince.
Inače,naša Tamara je juče dobila 5 na pismenom,tema je bila"Moji roditelji."Učiteljica me zvala telefonom da mi kaže da ništa emotivnije nije pročitala,za 20 godina službe.Totalno sam se rasplakala i mnogo sam ponosna na svoje dete.

Evo i meni se oci suzama napunise, koja je to sreca! Bravo mamita! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/10/2016, 21:02

Medo, stisak!

Sanja, kako prodjoste kod kardiologa?

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 19/10/2016, 22:57

Pozdrav...
Pa za sad je stanje ok nije se nista bitno menjalo. dr kaze promene mozemo ocekivati kad malo poraste a i u pubertetu. Tada ce opet pokusati balon dilataciju aorte kroz prepone a u krajnjem slucaju radice se operacija jer ne moze toliko ni dilatirati.. Sta da vam kazem, srecna sam sto je sada dobro a s druge strane razmisljam o njegovoj buducnosti i njegovom srcu. Pa se molim dragom Bogu da nam ga sacuva. Majka sam, boli, zasto moje milo dete... sudbina...
MalaSaJuga

Broj poruka : 1392
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 20/10/2016, 00:45

Sanja, polako, ja verujem da ce sve biti dobro i u buducnosti. Bitno da ide na redovne kontrole i d aga maksimalno cuvate, a znam da hocete!

Meni Arsa temp opet, 39.3, i nakon sirupa, ne spada vec dva ipo sata. Stavljah krompir u carape, to mu prosli put pomoglo, nista ovaj put, masirala mlakom vodom, tusirali, razgolitili, tek sad spalo na 39. Mukica, bas se muci. A taman dva dana bio bez temp.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 20/10/2016, 07:36

Biksi,
za krompir, mora da prespava sa tim... Kad se zgreje krompir onda staviš novi. Možeš malo da pomešaš sa sirćetom. Ja nisam čula za slučaj da nije pomogao, to je ma kako čudno delovalo čaroban lek. Nadam se da će i Arsi, ne odustajte. A nadam se da vam je već bolje... Javljaj srca

Jamajka,
diiivnoooo srca Bravo za Tamaru i roditelje :)

Sanja,
možda sam već pisala ranije da i moje kumče ima probleme sa srcem, operisan je kao beba i bilo je puno problema... I posle to samo prate, kontrolišu, evo sad je veliki momak od 12 god i sve u redu. Naravno, svaka priča je posebna i znam da ne možeš da ne brineš. Moja kuma je bila oduzeta kad je bila operacija, mislim da joj je skratilo život za nekoliko godina, ali posle nekako žive sa tim, deluje mi da ne brinu stalno. Nadam se da će i kod vas svaka kontrola vas hrabriti, i da će Vasa iznenaditi i doktore svojim dobrim nalazima (tako je bilo kod mog kumčeta, tok je bolji nego što su predvidjali). srca

Zagrljaj za Kutanjke oktobarke d

Broj poruka : 8055
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 20/10/2016, 08:25

Jutro cure, danas je četvrtak dolazi mi sestra d d d :aa68:A još malo pa će i vikend  Very Happy

JAmajka, oduševilo me tvoje dete srca srca srca srca

Ovaj period je gori za prehlade nego zima. Čuvajte se i kljukajte decu i sebe citrusnim voćem i sokovima...U školama gde radim već počela deca da se razboljevaju.

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 20/10/2016, 08:30

Dobro jutro sunny
Sanja, ne brini , dok on poodraste i medicina će još više da napreduje pa će sve biti lakše...A možda vam neće biti ni potrebno. Koliko sam razumela to može a i ne mora da znači da će da se desi. Naravno da razumem da brineš, dete je dete. Ma biće on momčina, samo lagano.

Ajd, da ozdravite svi vi i klinci pod virusima! sunny sunny sunny
Evo i mene nešto lomi... Rolling Eyes c v
mamadabudem

Broj poruka : 1916
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/10/2016, 15:43

Simona nadam se da ce i moj Vasica biti dobro kao i tvoje kumce.
Drage moje grlim vas i ljubim, mm , roditelji i vi ste mi najveca podrska ljubav
MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 20/10/2016, 15:47

Biksi da Arsica ozdravi, mrzim visoke temp. Kad je vasica ima umori i njega i nas, ne spava ni on ni mi.
ljubimo ga
MalaSaJuga

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 20/10/2016, 22:37

Sanjči ja vjerujem 100% da će sve to biti ok. Kad Vasica poraste nece njemu nikakva intervencija trebati. Ma on je mali zvrk i borac od kad je nastao u stomaku, mamim mali pobjednik. Ljubi mi ga puno, puno. osmeh srce
Biksi, da Arsi prodje ta dosadna temperatura, mogu misliti kako se dijete izmori, a i vi boga mi. Ljubimo ga da prodje brzo srca
Blanka

Broj poruka : 3327
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 20/10/2016, 23:56

Hvala cure, sinoc je bilo bas iscrpljujuce. Na kraju ga odveli u pola tri unoc kod dr, jer temp cetiri sata nije nimalo spadala, cak rasla. Prespavao je pola dana danas, rezultati su mu uglavnom ok. Danas je drugo dete, kuckuckuc.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 21/10/2016, 09:34

Jutro cure Very Happy Dan pravi jesenji. Meni došla sestra pa sam srećnaaaaaaaaaa :aa15:ai petak je  likeit
Biće vasica ok, nema tu dileme.Vasice dušice mila osmeh srce
Biksić, coki mi direktora. Jeste ovaj period zeznut sa virusima pa to je čudo a oni idu u obdanište i onda haos. Ali hvala dragom Bogu ide na bolje:12a:

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofija Veks taj 21/10/2016, 10:22

Jutro, cure! Ja sam danas skoro dobila nervni slom na poslu od naseg "vodje tima" (Britanac) koji je rekao da ce mojoj sefici kada se u ponedeljak vrati sa odmora kaze sa mi ne odobri sledeceg petka slobodan dan koji mi je odobrila, kada slavimo mojim curicama drugi rodjendan, jer sam zbog bolesti moje i bolesti dece bila sa posla odsutna ovog meseca 7 dana! Nemam reci koliko sam pozelenela, da mi je dolazilo da nakon 8 godina dam otkaz, da me kaznjava sto smo se razboleli, sto je protivzakonito! Odmah sam podnela zalbu i ljudskim resorsima i sefici, videcemo koji ce ishod biti u ponedeljak, drzite fige da ga moja (i njegova) sefica oduva...strasno kakvih ljudi ima! Jos je on otac male bebe, i nonstop ostaje prekovremeno na poslu, samo sa ne slusa kako mu beba place kod kuce...neki ljudi zaista ne zasluzuju potomstvo, a toliko divnih ljudi se toliko muci da dobije, gde je tu pravda...
Eto, malo se istresoh i ovde...grlim vas puno!!
Sofija Veks

Broj poruka : 2724
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jerapetra taj 21/10/2016, 12:20

Sofija Veks, navijam da ga šefice oduvaju samo tako! Baš je bezobziran i bezobrazan, strašno!
Biksi, drago mi je da je Arsica bolje. Joj, jesu grozni ovi virusi, ja sam samo zbog njih odmah otvorila bolovanje, inače sam mogla raditi jer imam energije i dobro se osećam, ali stvarno ne mogu da doživljavam stres svaki put kad se neko u školi nakašlje ili šmrkne, nema šanse.
Sanja, duboko verujem da će Vasica biti toliko zdrava momčina da ćete zaboraviti ove brige koje imate sada. Znam da ne možete da ne brinete, ali Bog ga čuva i biće sve u redu, posebno sa tolikom pažnjom i negom koju ima od vas i od lekara, gde ništa nije prepušteno slučaju.
Neka vam je svima lep i ugodan ovaj petak, kao i predstojeći vikend! Zanemarimo kišu - ipak je oktobar!  osmeh srce
Jerapetra

Broj poruka : 1061
Godina : 33
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zmajuška taj 21/10/2016, 12:22

Sofi, takvih ljudi je na žalost mnogo. Neka si se ti izduvala  ima kosmičke pravde.

Za Vasu ljubav  Kad bi ste vi znali kakav je to medenko, šećerko, smajli.

Nadam se da će Maji biti bolje i da će prebroditi i ovu krizu. molitva

Arso, da ozdraviš što pre i ponovo budeš u svom elementu!

Kutanjke, lep vikend vam želim! cveće
Zmajuška

Broj poruka : 1123
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 21/10/2016, 15:15

Sofija, on i ostaje duze, da ne slusa plac bebe, nista novo i cini mi se sve cesca pojava... AKo je ostajao i ranije toliko, onda ok, ali svejedno, iskuliraj ga i ne nerviraj se! Svejedno taj dan uzmi bolovanje jos jedan dan, ako ti ne odobre. Ima raznih baksuza na sve strane.

Arsa mi dobio inhalacije i ponovo ab.

Ljubim vas, a sve moje molitve idu nasoj drugarici Maji! osmeh srce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 21/10/2016, 15:56

Užas kakav bezosećajan čovek. Uvek mi se gadila ta samoživost i odsustvo želje da nekog učiniš srećnim. Iskreno se nadam da ćeš pobediti u ovoj borbi. Navijamo! igracice igracice igracice igracice igracice

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/10/2016, 08:25

Jutro cure!
Ko stavlja kafu?? Ajd, sad je mogu popiti, prodje sat vremena od pijenja eutiroxa 😀
Hqppy, pozdravi seku...ona je dragost jedna i ja se setim svaki put kakav mi ke prelep buket u tvoje ime, u mojoj trudnoci donela...Sve te stvari se NIKAD ne zaboravljaju!
Ljubim vas lepotice, ali i vaseg batu...ako smem😁😀
Bixi, je l Arsi bolje?
Vidi vidi, javile se i Maus i Medo!!
Kutak se podmladjuje, al se ne odriče nas, koki, niti mi njega.
Nekad smo se ovako pobrojale... Rode, Bebko,
Simona, Lara,  Zmajuškq, Sofija, Sirijis, BB, Blanka, ...radosavljević, Nina...
I sve druge koje ne stigoh sad da prozovem, a čas počeo,
Stiskam jako, malo dah da vam ispustim 😊
Mi smo, manje vise dobro, subota lenja, danas na neki rucak u rodbinu, porodicno.
Posebna energija za nasu Maju!! Mislim da joj je sad vise  mego ikad potrebna. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 osmeh srce osmeh srce osmeh srce

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 22/10/2016, 09:07

Ljub, ljub, ljub za sve.
Hvala Mala osmeh srce možeš i brata da mi ljubiš, oduševio bi se lol!
Cure, odoh da uživam punim plućima iako me grlo nešto cepa ali nema veze. I vama želim savršeno blagoslovenu subotu love

Za Maju i ostale cure koje se bore držimo fige, navijamo i molimo se punom snagom srca srca srca srca srca srca

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 22/10/2016, 10:32

I ja sa mojom sekom ovaj vikend i toliko sam srecna! Bila kod endokrinologa juce, ona kaze da mi je dijabetes pod kontrolom i da to nije razlog neuspeha vto. E sad bem ga sta je onda...
mimi85

Broj poruka : 2733
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 22/10/2016, 12:36

Eh, ja tek sad pijem kafu sa mojom dragom svekrvom. Skuvala ona boga mi jaku a slatku. Pari bitno je da je ti skuvas na vakat za nas pa makar i virtuelno osmeh srce
Sofija, da šefica oduva tog seronju!!! borba
Mimi85, kod nas je to tako, sve mora tezim putem, al kad se rodi bekac onda je sreca duplo veca. Ljubim te igra
Blanka

Broj poruka : 3327
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zmajuška taj 22/10/2016, 16:16

Blago vama sa vašim sestrama, to je pravo bogatstvo. Ja imam sestru po ocu koja je od mene starija 32 godine. Za 3 godine koliko mm i ja živimo zajedno nije bila nijednom kod nas,niti je bila na veridbi ni na svadbi iako smo je svaki put pozvali. Njen izgovor je novac, meni nista ne treba odavno sam prevazisla to sto joj nisam vazna, ali mi je u dubini duse zao sto je tako i sto nemamo pravi sestrinski odnos.
Imam i brata po ocu, stariji je 29 godina od mene,nas dvoje se jako volimo ali se ne vidjamo, nasi porodicni odnosi su tako komplikovani. Svejedno, ja ih oboje volim pogotovu brata i mislim da je najveca vrednost u zivotu imati harmonicnu porodicu.
Eto, ja se malo raspisah . .

Zmajuška

Broj poruka : 1123
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 22/10/2016, 17:13

Zmajce moje, tu verovatno ima uticaja i velika razlika u godinama...
mimi85

Broj poruka : 2733
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu