KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/9/2016, 18:13

Zmajuška ::
Moj suprug je ponovo počeo sa hormonskim injekcijama, ovoga puta ja sam njegova medicinska sestra doktor sama mu dajem injekcije merionala, krajem meseca će raditi drugu punkciju, nadam se da će mu ovog puta naći barem jedan spermić.
Navijam za male Zmajice u najavi! Da se lepo i konacno pojave ti spermici!

Palcice, dobro nam se vratila!

Libra, moguce da je samo takav ciklus,nije obilno,ja ne bih brinula. Srecno u daljim koracima!

Amna, stavljaj tiker, sad kad ste videli srculence! srca srca srca srca srca

Daduska, kad ces ti na prvi uz?

Srecno koraci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 6/9/2016, 18:29

Biksi, moracu iduce sedmice. Nisam tako planirala,ali hematolog zahtjeva nalaz od ginekologa, da bi mi ukljucila terapiju. Vjerovatno ponedjeljak ili cetvrtak (tada mi radi ginekolog). Malo mi je rano, jer sam danas 5+0,ali Boze moj, kada se mora,mora se.....
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 6/9/2016, 20:55

mamadabudem :) ::Ohoho , Vanja :) 29 days to go :) lepo, lepo  love love love

Sitno, a kako je krenulo bice to i dosta ranije, plodove vode ima manje pa na svakih par dana prate stanje. poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 6/9/2016, 21:21

Divno daduska bas si me bradova❤❤❤❤
Obozavam prirodne radove!!!🎺🎸
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 7/9/2016, 13:02

Cure dugo me nije bilo na forumu, da se prvo javim koracima...vidim da se svasta desavalo...pokusacu da propratim koliko budem mogla.

U maju (i to bas na rodjendan mog dragog koji je tada dosao kuci sa puta. Gde ces bolji poklon  love  ) desila nam se prirodna trudnoca!!  Kada smo saznali nasoj sreci nikad kraja bb  A svega nekoliko dana pre toga sam predala papire na komisiju za VTO...razocarana sto sam propustila mogucnost izbora privatne klinike (mislim da su bas tog 28.05. napravili presek i ispunili kvotu za privatnike)
Uglavnom, da ne duzim... bebica super napreduje, a ja sve odlicno podnosim. Nisam imala mucnine... Jos uvek ne znamo da li ce biti decak ili devojcica, za dve nedelje je sledeci UZ pa cemo videti. Jedva cekamo da upoznamo nasu bebicu  beba

Puno vas sve grlim i pozdravljam ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 7/9/2016, 13:07

Marina, čestitam!!! Žene, pa opet talas prirodnih trudnoća na Koracima, ima li šta lepše!  vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 7/9/2016, 13:46

Marina, neka je sa srećom d d d d d d d d d d d igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 7/9/2016, 13:49

Marina, sjajno!
Čestitam! radost radost radost
Neka ti bude lagana trudnoća i dalje! igracice igracice igracice
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 7/9/2016, 14:12

Jao kakve divne vijesti dve prirodne trudnice nista ljepse Daduska Marina cestitam vam i zelim vam lake trudnicke dane da uzivate maksimalno.
Koracaljke srecno !
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 7/9/2016, 22:44

Devojke koliki vam je estradiol bio 6 dana stimulacije i kojim jedinicam je bio? Ja sad nesto razmislajam meni je skoro isti bio kao i na prvoj a sad je Kopitovicka podelila sa 3 pa ispade da je mnogo manji? Pa mi nista nije jasno
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 8/9/2016, 07:47

Jutrooo
Marina cestitam, bas volim vidjet i cuti za prirodne trudnoce likeit
daduska kakvi su utisci, kako se osjecas?
Vanja jos malooo, neka je sa srecom

Kod mene danas 6dpt simptoma ni na mapi, osim nadutosti ali to prepisujem utricima

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 8/9/2016, 08:09

Marina, bravo!!! Čestitam sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 8/9/2016, 08:19

Bobice pa jel ti je i u prvom postupku e2 bio u istim jedinicama? Ako jeste sto se brines? Nek ona deli i sa 150... tebi je taj e2 bio dobitni u prvom postupku pa ce biti i sad ! Very Happy


Marina CESTITAM!!! BRAVO!!! igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 8/9/2016, 09:30

Nije me bilo nekoliko dana na Kutku i tako se obradovah vestima koje čitam ovog jutra!
Daduška, Marina, čestitam vam i želim vam lepe trudničke dane! Ništa bez prirodnih radova b b b
Kako reče Tiramisu, u ovoj trci svi smo pomalo pokvarili naše odnose. I ja sam verovala da će mi avgustovsko sunce, more i Mediteran doneti promene, pa skoro da uništih odmor od stalnog gledanja u kalendar, biranja vremena i poza... Rekla sam sebi - poslednji je put! Ionako nam svi kažu da su šanse za spontanu trudnoću minimalne, pa zašto bismo se onda natezali... Nego - u krevet bez unapred utvrđenih šema, a u Feronu po šeme, i daj Bože - po bebe :) Lepe vesti su da su mi zakazane konsultacije za kraj meseca, tako da računam da ću već od oktobra krenuti sa stimulacijom.
Veliki zagrljaj za sve koračaljke, buduće mame zagrljaj
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 8/9/2016, 10:09

Jutro i od mene!
Marina Cestitke od srca!!! 
Kod mene se sve nesto ubrzalo. Sinoc sam dobila infirmaciju da ce mi hematolog na godisnji,pa sam jutros bila na prvom pregledu kod ginekologa. Situacija sledeci: u uteresu gestacijska vrecica sa odjekom zumancane kese! Mrva je na svoe mjestu!!! Uh.... Malo da odahnem! Za Sada je sve u redu, ja se osjecam isto kao i da Nisam u drugom stanju. Sledeci faza je porodini dr i uputnica za hematologa. 

p.s. Nisam mogla da odolim ovom morskom ticker-u!!!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/9/2016, 11:06

Marina, sve cestitke, divneeee vestiiiii nam donosi! Nek ti sve ide skolski i lagano! Pisi kad ti je termin, da te upisem na spisak trudnica!

Daduska, bravo macko, sve je to super! Uzivaj, a tiker je vrh!

Tavita, samo nemojte zaboraviti da zivite, kako kaze Parizanka u knjizi, a ja delim to misljenje, treba sacuvati odnose ako ste ok, docice beba ili bebe.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 8/9/2016, 11:49

Biksi, često se setim poređenja iz Parižankine knjige "kao dva panja". Mi smo bili takvi prethodnih meseci, pošto smo izgubili bebu. Ali nismo izgubili jedno drugo, što mi se u ovom momentu čini veoma važnim... A dok je NAS, ima i nade :)
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 8/9/2016, 13:03

Cure hvala vam puno svima d
Termin mi je 17.02.2017.
Zumbulcic, da nas obradujes jednom lepom betom zagrljaj
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 8/9/2016, 16:06

Bravooooo Marina srca Od srca cestitamooooo likeit
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/9/2016, 19:28

Marina divno,cestitam od srca i zelim ti skolsku trudnocu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 9/9/2016, 08:54

Marina_82, čestitam od srca!
Volim ovakve vesti!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 9/9/2016, 19:51

Bravooo Marina čestitam sad laganica
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/9/2016, 16:46

tavita ::Biksi, često se setim poređenja iz Parižankine knjige "kao dva panja". Mi smo bili takvi prethodnih meseci, pošto smo izgubili bebu. Ali nismo izgubili jedno drugo, što mi se u ovom momentu čini veoma važnim... A dok je NAS, ima i nade :)



Tavita nema nista gore od toga sto se vama desilo.Zato mislim da je normalno sto ste takvi bili...Nije vam bilo lako...Uh kad se setim sebe koja sam izgubila plod u drugom mesecu...Onda ne mogu ni da zamislim kako je vama bilo...daleko bilo...
Bitno da se vi volite i da niste VAS izgubili ,morate dalje i ja vam zelim srecu do neba u sledecem pokusaju i da vas sve lose stvari zaobidju a samo dobre da vam se dese.LJubim te i jedva cekam da navijam
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 10/9/2016, 17:24

Ivanice, hvala na podršci. Nadam se da ćemo se uskoro obe radovati, a pre toga navijati, navijati iz sve snage, da u Kutku bude tesno od beba smajli angel
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/9/2016, 19:48

Tavita i ja se nadam da je doslo i nase vreme za po jednu lepu i zdravu bebu osmeh srce
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu