KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

+38
SannI-AlL
bebko
Simona
KoMetaK
Tavita
dusica78
Mimi12
Lola021
Ancica 87
bobica83
Blanka
Dora1
PalcicaBg
marina_82
BabyBear
aurora
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
MalaSaJuga
Vanja80
BiKsi :)
nina :)
HappyGirl
zumbulcic
alisa
sanja369
vero
bak
Amna84
Tebi
libra35
mimi85
Vanilla
mamadabudem
saska1
Sirijus
Jerapetra
42 posters

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od vero 3/10/2016, 08:24

Nema me neko vreme kad ono DIVNO
good job
prelepa beta
ČESTITAM trudnica
želim ti mirnih i spokojnih 9 meseci
vero
vero

Broj poruka : 144
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 3/10/2016, 12:38

Hvala, Vero! sunny
Gorocvjet mi je pisala na pp jer nije mogla da uđe u moj dnevnik, pa evo da prekopiram ovde, pošto može interesovati nekog ko se pati sa alergijom jer je vezano za njeno iskustvo sa istom, a pošto sam se ja na početku ovog postupka žalila na alergiju (tad su mi bili izraženi simptomi, ali srećom uvek to sve prestaje pre oktobra, pa tako i sad):
Pozdrav Ierapetra.
Nova sam na forumu. pokusala sam ti pisati u dnevnik ali nesto ne ide. Uglavnom, vezano za alergije. Ja imam uzasne probleme sa alergijama. Cak sam prije 5 g.pperisala polipe u nosu. Skoro mi je dr.propisao sprej za nos koji nije kortikostetoid, zove se Tafen. Lokalno djeluje I izadje na stolicu, ne ulazi u krv. I pored toga koristim kalcijum. Sumece tablete. Dovoljno mi je 500mg. A u apotekama sada ima tableta od po 1000 mg calcijuma sa bosiljkom ili vitaminom c. Pokusaj. Meni pomaze. I naravno BIJELI LUK! Meni je najdrazi u salati sa mrkvom I bijelim lukom. Njam!
Slobodno objavi u dnevniku, ne znam na ovom malom displeju od telefona nista ne vidim. Na kompu je drugacije.
Pozdrav svima

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 3/10/2016, 12:47

Blanka ::
Ierapetra ::Blankić, veoma su nam slične bete, baš sam danas gledala tvoju čekajući rezultate, da vidim kako je rasla i šta je dovoljan rast, jer nisam znala mora li se baš duplirati ili je samo dovoljno da ide na gore. Mm i ja bismo veoma voleli da i ostatak scenarija bude kao kod tebe osmeh srce

Ne mora da se dupla naravno, samo je bitno da lijepo raste, pa ni meni nije bilo duplirana 12 dpt.
Ja navijam za twinse, sigurna sam da su dva srca ispod tvog. Kako god bilo, neka je blagosloveno, i da do kraja sve bude kako treba osmeh srce osmeh srce Tu sam za sve sto treba, ako mogu da pomognem, ipak su trudnjace blizanaca specificne, posebne i jedinstvene srca
Blankice ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Ancica 87 3/10/2016, 17:59

Joj sto VOLEM ovakve beturine... Trudnice...cestitam... mazi tibu i cekamo da nas obradujes sa muzikom duplom :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 4/10/2016, 09:27

Ierapetra cestitam od srca osmeh srce
Ti i Bobica ste obelezile septembar. likeit ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 4/10/2016, 15:37

Drage moje, sad prelistah dnevnik od početka do kraja i mogu samo da kažem: dnevnik je blago i vi ste blago! osmeh srce Bez preterivanja. Opet me zapljusnuše emocije, a ionako sam sva emotivna ovih dana. Juče išla do doma zdravlja da uzmem recepte za lekove i sretnem još na hodniku sestru koja uvek radi sa mojom izabranom doktorkom ginekologom u timu. I iskočim pred nju sa rezultatima, ona se žena oduševi. Doktorka mi na odmoru, pa me je sprovela kod drugog ginekologa i to pre ostalih pacijentkinja, a već je u 7:30 bila gužva. On me čovek vidi prvi put, a raduje se od srca. Sve mi je napisao što je trebalo i poželeo sreću. Bila sam stvarno dirnuta. Jedva čekam da i doktorka čuje kad se vrati sa odmora. Pomislila sam kako me ti ljudi u domu zdravlja znaju godinama i koliko silnih uputa, recepata i ostalih čuda mi je doktorka ispisala za ovih nekoliko godina, koliko mojih rezultata joj je prošlo kroz ruke i kako je uvek verovala da  ću uspeti... hvala joj osmeh srce
Još je dug put pred nama i kao i svaka VTO trudnica imam više strahova i pitanja nego što bih možda imala da poslednjih skoro 5 godina nisu protekle u ovoj borbi, ali verujem čvrsto da ćemo stići do srećnog kraja, a pošto će dnevnik uskoro biti zatvoren, pored toga što želim da vam se svima još jednom zahvalim, usudiću se ipak da se ukratko osvrnem na sam postupak, šta je ovaj put jednostavno drugačije rađeno, ali i za šta ja verujem da je mnogo doprinelo upsehu:
1. Bila sam po prvi put na tzv. prajm protokolu, s tim što je kod mene dao iste rezultate kao klasičan kratki i dugi protokol na kojima sam bila u prethodna dva postupka
2. Urađen je hečing i korišćen je lepak, a nakon ET sam primila Pregnil, kao i 5. i 10. dana posle transfera. A u ciklusu pred VTO je ponovljena histeroskopija i ovaj put su našli i otklonili septum i uradili onaj skrečing na endometrijumu.
3. Dali su mi estrofem za debljanje endometrijuma, što prethodna dva puta nisam dobila, iako meni endo ide u početku sporo, a problem je što su mi ciklusi kratki i kad mi vrate trodnevne 13-14 dana, a bez estrofema, moj endo ne stigne da se nešto posebno zadeblja. Ovaj put je na 17.dc kada su vraćene blaste bio troslojan od 16mm što je doktorka rekla da je od estrofema ali i od toga što je imao 5 dana nakon aspiracije da se deblja.
4. Dočekali smo blaste.
5. Svi na klinici su se maksimalno trudili (doduše, iskrena da budem, trudili su se i u drugim klinikama u ona dva prethodna pokušaja, ne mogu da grešim dušu)
6. Otvorila sam dnevnik na Kutku i imala najjaču i najdivniju podršku na svetu yes Žene koje me ne poznaju navijale su za mene svim srcem i dušom i ja im to nikad ne mogu zaboraviti.
7. Negovala sam  nepokolebljivu veru, veru od suvog zlata da će ovaj put uspeti i nisam imala plan B. I kad stvari nisu išle najbolje ili barem ne onako kako je doktorka očekivala, verovala sam. Vežbala sam kako da verujem i da sebi ne dozvolim da se smorim, jer ranije bi me svaka sitnica koja nije išla kako je očekivano za moje godine jednostavno pokosila. Mogu samo da kažem da uopšte nije lako verovati, bez granice, bez sumnje, zahteva napor i vežbu.
8. Sredila sam psihu. Davnih dana sam pročitala taj savet koji je Erata napisala uz opise sedenja na vrućoj soli i ostale metode istočne medicine i duboko sam se zamislila nad tim i nad svojom psihom. Ovaj put joj nisam dala da me teroriše vodeći me u razmišljanja o simptomima, neuspehu, prošlosti i svemu ostalom što ama baš ničemu ne služi a šteti miru. Okružila sam se samo pozitivnim ljudima i mislima.

Smatram da je sve ovo bilo važno, ali stavke pod 6, 7 i 8 podvlačim kao najbitinije, bez preterivanja.
Hvala od srca, želim vam svima trocifrene bete što pre i navijaću za vas uvek, za sve vaše životne poduhvate i želje. srca srca srca srca srca srca srca srca


Poslednji izmenio Ierapetra dana 8/10/2016, 12:40, izmenjeno ukupno 1 puta

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od bobica83 4/10/2016, 17:00

Zaboravila si da napises da si upoznala mene i da zajedno udruzenim snagama docekasmo pozitivnu betu,veliku i debelu...
Uzivaj teeeee drugarice.. srca srca family
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 4/10/2016, 17:04

zagrljaj Tebe sam nekako podrazumevala zagrljaj
Ali, nije zgoreg da dodam i 9. stavku: U ljubičastoj Feroninoj sobi, upoznala sam jednu lavicu sa Kutka, Bobicu, i uz nju je bilo mnogo lakše i lepše čekati betu!  osmeh srce
Dočekasmo, drugarice. Sad uz Božju pomoć na UZ da se zajednički obradujemo molitva d d

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sirijus 4/10/2016, 17:28

Joj, rasplaka me ovim postom. A i onako sam nešto sentimentalna zadnjih dana.
Dve divne žene iz ljubičaste sobe uživajte u vašim trudnoćama. I vucite nas za noseve. Do nivoa pinokija moliću lepi lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 4/10/2016, 18:15

Draga Ierapetra kako ces svoj VTO dnevnik zatvoriti najlepsim mogucim ishodom tako ti zelim da vodis i trudnicki dnevnik sa jednom bezbriznom i skolskom trudnocom osmeh srce c
Ako budes vodila dnevnik znam da cu ga ja citati zagrljaj
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Zmajuška 4/10/2016, 18:21

Ierapetra, tako divno pišeš, tvoj post je zaista zlata vredan svima nama koje smo u ovoj borbi.
Hvala ti što svoje iskustvo nesebično deliš sa nama!
ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od mimi85 4/10/2016, 19:30

Ljubim te dragaaaa!!!! Hvala za divan post!!! Ma vi mi niste drugarice, vise ste mi sestre sa kutka!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Blanka 4/10/2016, 22:13

Ranije smo Jelena Kuburic i ja pricale o ljubicastoj i narandzastoj sobi iz Ferone. Meni je Ljubicasta donijela trocifrenu betu, a i Jela nasa nosi dvojke. Tako da, volim te ljubicasto love
PS. Ljubicasta soba definitivno donosi dvojke vv
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od HappyGirl 8/10/2016, 09:15

Jao ubi me ženo draga srca srca srca srca srca srca srca srca srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od ivanicasale 9/10/2016, 10:53

Prelepo sta reci...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Dora1 10/10/2016, 21:33

Divan, divan post! Još divniji "kraj" ovog dnevnika! Bravo, devojke!!! osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 11/10/2016, 16:01

Petra, svaka cast na svakoj napisanoj reci, punoj emocija. Sve si nas srusila. I Love you zeno! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BiKsi :) 13/10/2016, 08:13

Ierapetra, smajli angel srca srca srca srca srca srca srca !

Jedva cekam 17.10. trudnica bebe bebe
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od KoMetaK 13/10/2016, 10:36

Ierapetra, divno! Sve si napisala sto bih i ja, samo mnogo, mnogo lepse! osmeh srce osmeh srce

Jos amo 4 dana do najdivnije muzike na svetu! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 13/10/2016, 19:41

BB, I love you, too!  osmeh srce
Biksić, Kometice, hvala vam! Nestvarno je, ali približilo se, nije više ni tako daleko taj 17. osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od BabyBear 13/10/2016, 19:44

Moram ovde da poljubim Kometu koja mi jaaaako nedostaje, a sincica jos malo vise osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Ancica 87 13/10/2016, 22:01

EW svaka cast na postu... Da i tebi i bobici bude tako lepo,veselo narednih meseci...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od marina_82 15/10/2016, 04:21

Draga Ierapetra srecan ti rodjendan!! d d  v  v
Ove godine si dobila najlepsi moguci poklon vv vv vv vv c c poljubac
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Tavita 15/10/2016, 11:34

Pridružujem se rođendanskim čestitkama d d d
A uskoro stiže i najlepša rođendanska pesma srce srce srce
Hvala, Ierapetra na ovom lepom dnevniku, uz njega je i moj septembar bio lepši!
osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Jerapetra 15/10/2016, 11:43

Hvala puno, drage moje! Zaista lepši poklon nisam mogla dobiti! Jedva čekamo ponedeljak ff d poljubac

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu - Page 14 Empty Re: IERAPETRA - Najlepši od svih divnih septembara u mom životu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu