Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Septembar-Da zamirisu ajvar i bebece stvari :)

Počalji od bobica83 taj 6/9/2016, 09:58

Joj i moje baletanke stradale juce...a do NS sam jedva stigla,na auto putu potop...
bobica83

Broj poruka : 2097
Godina : 33
Datum upisa : 15.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 6/9/2016, 10:59

lol! lol! lol! e slatko se ismejah vama i kiši. Posledica moga posla, a to je građevina, a i rada po gradilištima je ta da prvo ošacujem prognozu za taj dan pa onda izlazim iz kuće lol!
Sušite sandalice i vadite cipelice patikice, rekla bi vam da izvadite gumene čizme, ali ja ih koristim samo za pećinu igra igra igra
E moram vam reći da je putovanje bilo extra, pevali smo u dolasku na more onu: Sarajevo ljubavi moja. Tako da sam u povratku omašila i skrenula levo od albukerkija i završismo na Ilidži podno Sarajeva  b  b  b Pazite šta pevate dok putujete lol!

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1
sirijus

Broj poruka : 1338
Godina : 43
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MalaSaJuga taj 6/9/2016, 12:27

Cao zenice moje evo i ja da se upisem. nisam pisala bas odavno, menjali internet i tako to, a tel mi polomio Vasilije pa jedva udjem i na fb. Mi rastemo i bas smo nemirni...
Ljubim vas sve
MalaSaJuga

Broj poruka : 1313
Godina : 26
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/9/2016, 18:18

Vi ste poblesavile skroz na skroz, citala sam sinoc ovo,i bas se slatko smejala. Pricala sam i koleginicama u kancu. A u kancu ja najstarija, jedna koleginica 83, druga 84. Reko, ja mu dodjem ova spomenica,kaze jedna koleginica,zvacemo te Spomenka iz miloste, ahhahahahahah! Sad se izvlacim da sam dosta radila,red je da mladji uzmu nesto da rade,ahhahahahaahh! Pritom,ova jedna blesaca kaze danas meni, ma neka me baba smarala pre neki dan, ustvari, nije bas baba,ima oko 40 godina,ja se zavratila od smeha, dakle tu negde, reko,mojih godina, ahahahahah,popadale smo od smeha!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20679
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 7/9/2016, 08:07

Jutro cure, ko ce turi kafu? Meni nestalo mleka za jutarnju i evo jedva se budim lol!
Biksi, kod nas sve spomenice, ukljucujuci i mene, po tim merilima lol! mada nebi imala ic protiv penzije. Sto bi ja znala da uzivam u njoj, bruka lol!

sirijus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 7/9/2016, 08:23

Jutro! sunny
Spomenkaaaa...ahahahahahahahah...  b  b  b  b  b  b  b
mamadabudem :)

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 7/9/2016, 09:10

Jutro! Very Happy
Biksić, kaži tim tvojim klinkama da život počinje sa 40 tj. tad kad postaneš baba lol! lol!
Cure, hoću još malo sunny Ovo je baš skandalozno vreme, samo bih kunjala i kunjala a mora da se radi Very Happy
Vasilije, ljubim te u none srca
Sirijus, ne turam ništa, nek turi neko drugi ja ću samo da ispijam lol! Još ako može i ceđena pomorandža Very Happy

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 7/9/2016, 10:05

Turila bih ja al nestalo kave....
Spomenke moje ljubim vas ja! Ja sam jos sa 7 godina izjavila da zelim da budem penzioner ahahahhaha da mi to bude zanimanje lol!

probudi mene ovaj vampir od mm u 5.30h jutros i kaze ispeglaj mi pantalone i donesi na posao kad budes dolazila....ja mu kazem da ima pantalona u ormanu a on vice nema... ustanem ja u 7h,krmeljavim,otvorim orman a ono ispeglanih pantalona kakvih volis svetlih, tamnih, tanjih, debljih da biras! Nazovem ludaka i kazem: Gospodine M ovde vasa sluzavka, nema potrebe da peglam pantalone samo kazit boju koju zelite da donesem. lol! ima srece da sam dobre volje inace bi ponela i peglu da ga gadjam istom lol!
mimi85

Broj poruka : 2581
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 7/9/2016, 10:27

Mimi, ja imam kafu al tenkre mleko kupio nije lol! daj da se udružimo.
Mene je mala mačka probudila u 4, uvukla se pod ćebe i traktorisala za medalju, a onda počela da sisa vlastiti rep i da mesi..... i tako sam ustala u 4, pa dok sam joj objasnila da je omašila vreme i da to radimo oko 7 i posle ponovo zaspala lol!

sirijus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bobaue taj 7/9/2016, 11:09

Mimi samo zamislih crtac Tom i Dzeri kada prema Tomu leti pegla i udara ga u glavu  b  b  b

Bobaue

Broj poruka : 400
Godina : 39
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 7/9/2016, 12:06

koliko sam ja smotana verovatno bih uspela samu sebe da udarim peglom
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 8/9/2016, 08:49

Pa ko vam je kriv kad imate mačke i muževe. lol!

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 8/9/2016, 09:55

mima85 jutros si mi pala na pamet u 5:30 jer kod mene slicna situacija bila odnosno trayi gde mu je majica jer sam mu dala pogresnu.a lepo zna gde mu stoji stari ya poso a gde sa paradno kako se zezaqmo za obicne stvari .a inace svako jutro me probudi telefon kad treba da ustane taman zaspem onda u 7 zvoni za decu u skolu taman jedno od dece ode u skolu oko 7:30 navijem opet za pola 9 sve u etapama spavam a pitanje dali i zaspem od pola 8 do pola 9 aretko kad legnem pre 12 nocu.ako mi se dragi naspava kad dodje sa posla zaspe oko 7 uvece i ja ga u 12 budim onda znamo da zaginemo do pola 2 -2 a zato ja komirana ceo dan
ali sta cu kad nam je takav zivot po ceo dan ucim pre podne sa jednim popodne sa drugim detetom a neracunajuci dnevne obaveze,zezaqm se da odma ponavljam gradivo jer ih skolska godina deli sad je miki 3 a marija 2 ali vise sa mikijem moram raditi nego sa marijom.evo dok kuckam poruku miki prepisuje engleski sto je naravno zaboravio da uradi za juce i odma dobio u svesci da nema domaci.
nina :)

Broj poruka : 4948
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/9/2016, 11:22

Mimi, srecom te prosao pms! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Inace, crna hronika na vidiku, hahahah!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 8/9/2016, 16:24

Hahahahaha da znas.... Ako ne bih i naslovnicu dobila sa sve krvavim natpisom ubila muza zbog pantalona ahahahahaha
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/9/2016, 16:54

lol! lol! lol! lol!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zmajuška taj 9/9/2016, 09:10

Od juče se osećam kao pokisli miš i samo bih plakala a razlog je kad se sve uzme u obzir i nebitan. Moja mama je stara i bolesna, krajem marta je imala infarkt srca i od tada nikako da se oporavi, a da stvar bude još gora jako je teška i svojeglava i dovela je sebe u jednu nezgodnu situaciju sa komšijama, iako je zakonski ona u pravu. 2 nedelje sam rešavala taj problem, trudila se da sve rešim razgovorom i kompromisom, a sada ta komšinica priča drugima kako bi mojoj majci bilo bolje da bude uz mene i da mi pomogne kada se ja mučim i lečim ne bih li dobila dete. To me je pogodilo i uznemirilo jer ja o našem problemu komšijama i rodbini ne pričam. Svesna sam ja da svi već nešto sumnjaju i možda ponešto i kažu na tu temu, ali ovo nisam očekivala, pogotovu ne od te porodice jer sam uvek bila korektna prema njima.
Zmajuška

Broj poruka : 1077
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 9/9/2016, 09:24

Zmajuška, takvima treba reći da vi jednostavno ne želite dete ...i tako ih zbuniš. Šta nju boli uvo. Tako sam ja dušebrižnicima zapušila usta i na pitanje šta čekamo??? ja odgovarala sa "ko kaže da čekamo? Ne čekamo, mi ne želimo decu" da si mogla face da im vidiš. I tu se priča završila. A to koliko mi to zapravo želimo znaju oni koji nas vole, ne pitaju i ne povređuju.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 9/9/2016, 09:31

Ima još jedna fora, kad me jedna rođaka pitala sa podsmehom (koja je rodila sa 20 godina) kad ćemo decu da rađamo ja sam je, znajući za njenu najslabiju tačku u životu a to je da nevenčani muž nikad nije hteo da je ženi, a ona je to mnogo želela, samo pitala: "A kad ćeš ti da se udaš?" Inače živi već 20 godina u vanbračnoj zajednici i jako je nesrećna što se nije udala. I nema sve to veze da li je neko u braku ili ne, ljubav je ljubav, bračna ili ne, nego sam je tako pogodila da su joj oči zasuzile... Po sistemu, šta si tražila , to si i dobila. I tako... Od tada zaobilazi familijarna okupljanja...Jbg.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 9/9/2016, 09:42

Ja sam počela da obrazujem, kad god imam snage za to... Pre neki dan smo rekli učiteljici za usvajanje. I ona je super reagovala, čak oduševljeno, ali ne zna mnogo o usvajanju. U jednom trenutku nas je upitala: "A nemate svoje dece?" Ja odgovorih da imamo naše dete, Viktora a druge dece nemamo. Ali ono, potpuno mirno, bez nekog ogorčenja, samo sam odgovorila ono što je upitala. Onda se učiteljica brzo ispravila, rekavši da se nije susretala, pa nije upotrebila pravu reč... Rekoh da je u redu, da je mislila na našu biološku decu koju nemamo... I tako, dugo smo pričali o usvajanju, bilo mi je važno da ona što više shvati kako bi umela da se postavi u nekim situacijama koje mogu biti u školi.

Broj poruka : 8001
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 9/9/2016, 09:44

Ja, Simona, nemam živaca da nekoga sa 30,40, 50 godina obrazujem... to bi se samo obrazovalo da je htelo. Rolling Eyes

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 9/9/2016, 09:49

Pa ne kažem da ću i ja uvek ali to je jedan od načina... Ovde nam je bilo bitno, Viktoru mnogo zavisi od učiteljice, a tamo gde nije možda neću ni ja. Ne bih ja ipak otpisivala ljude bez obzira na godine, kod nas se mnoge teme bacaju pod tepih i ne priča se (dovoljno) o njima a ako počne možda će jedan deo ljudi da promeni svoje stavove/termine... Bar se nadam da je tako Wink

Broj poruka : 8001
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 9/9/2016, 10:00

Pa razumem te...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 9/9/2016, 10:20

Ja imam sreće sa pitanjima, niko me ništa ne pita lol!
Mada moji znaju da ne vredi da navaljuju i da ću im sama reći kada nešto hoću  b  b  b istrenirala ja to.
A za ostale se mnogo ne obazirem :) ko mi nije bitan na takva pitanja odgovorim: ju šta ti je sa frizurom? Nešto si radila? A nisi? Trebalo bi!  b  b  b  b

sirijus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bobica83 taj 9/9/2016, 10:49

Mi smo kratko bili u braku kad smo krenuli u postupak i dobili Mitu a sad ponovo pitanja kad ces drugo vreme je,nece valjada on da bude sam. Ranije nisam pricala o VTO a sad na glas pa se svi ucute i niko vise nista ne pita...tata moj samo pita koliko vam para treba ne zeli da prica o tome samo da smo zdravo i neka nas ima a on ce sve. Mama i pita ali ne mnogo..ali podrska maksimalna i uvek a za ostale ne dotice me uopste. E jedino kad mi neko spomene VESTACKU oplodnju onda dreknem i krenem da ih edukujem i onda krene pravdanje.
Nego kako ste mi cure. Ja sad imam vremena na pretek pa sam stalno na mom KUTKU.
Ljubi vas sve jedna koka koja leze jaja uskoro
bobica83

Broj poruka : 2097
Godina : 33
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu