FB grupa - Borba za potomstvo - Vantelesna oplodnja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

FB grupa - Borba za potomstvo - Vantelesna oplodnja

Počalji od HappyGirl taj 19/8/2016, 16:25

Drage članice, kao što većina vas zna na FB je otvorena grupa Borba za potomstvo -  Vantelesna oplodnja i svi vi koji imate nalog na fb se možete pridružiti i pojačati rad ove grupe podrškom, učestvovanjem i podržavanjem njihovih akcija, idejama, sugestijama, znanjem i imanjem :) Grupa je krenula sa radom, članovi grupe gostuju na medijima u fazi su osnivanja udruženja... Molim sve vas da sve što se tiče ove grupe postavljate ovde kako bi bilo pregledno i lako za naći. Grupi sva sreća u radu  osmeh srce

Poslednji izmenio HappyGirl dana 24/8/2016, 16:46, izmenjeno ukupno 1 puta

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13280
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: FB grupa - Borba za potomstvo - Vantelesna oplodnja

Počalji od jelenko73 taj 19/8/2016, 16:59

Happy grupa 😍😍

jelenko73

Broj poruka : 172
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 19/8/2016, 18:20

Bravo Happy! Treba da se udruzi FB grupa i Kutak...mada vec ima dosta clanica koje su u i tamo i ovde.

mamadabudem :)

Broj poruka : 1729
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 19/8/2016, 19:13

jer Kutak i FB grupa treba da budu jedno! osmeh srce

mimi85

Broj poruka : 2223
Godina : 31
Datum upisa : 03.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BabyBear taj 19/8/2016, 22:17

Neka nas i ovde i tamo, jer ima zena koje ne vole forume npr. i kao "necu ja da citam kojesta po internetu", a vole FB i da chatuju tamo. Pa ko sta voli nek' izvoli Wink

Bitno je da znamo gde nas sve ima Very Happy

- 29.05.2014. - PFC - donacija jc, 1 embrion, beta<1
- 19.08.2014. - PFC - FET+klasicni heching+EG, 2 embriona, beta<1
- 11.09.2014. - Genesis/Kopitovic: Cikloproginova, DHEA, Co Q10, vit D
- 14.11.2014. - Operacija zucne kese
- 03.12.2014. - Genesis/Kopitovic - 1 folikul, nije stigao do aspiracije
- 2015. - Betanija&Ferona/Kopitovic - 2 aspiracije/0 jc+nekoliko puta nezreli folikuli
- FSH 27 (avg), 25,5 (sep), 34 (okt), 43 (nov)
- 29.02.2016. - Histeroskopija (Visegradska/Vidakovicka) - polip+1,5 cm septum
- 13.04.2016. - PFC - FET+LAZT+EG, 2 morule, beta<1
- 12.07.2016. - Histeroskopija (Visegradska/Dokic) - ostatak septuma

Daisypath Anniversary tickers

BabyBear

Broj poruka : 2590
Godina : 47
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 20/8/2016, 07:17

Kutak je Kutak! Sve sam ovde saznala, iscitavala teme mesecima dok se Miša registrovala. Ovde svako pita sta zeli pod nickom. Mnogo je opustenija varijanta. Na FB grupi ipak, ime, prezime, fotka - to je javno misljenje..

Poslednji izmenio mamadabudem :) dana 20/8/2016, 08:24, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Cekica taj 20/8/2016, 07:36

Pozdrav svim dragim ženicama. Iskreno nisam znala da sam već članica Kutka i drago mi je što jesam jer sam ujedno i članica Fb grupe Borba za potomstvo-Vantelesna oplodnja. Zajedno smo jače i bilo bi zaista lepo da budemo uvek jedna drugoj podrška. Iskreno se nadam da ćemo konačno  uspeti u ime svih žena Srbije. likeit family roda
Bila sam članica i foruma Happy i veliki pozdrav Ceci i svima u grupi srce

Cekica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 20/8/2016, 08:05

Cure, da ne bude zabune :) Vi znate da je Kutak uvek podržao svaku grupu, organizaciju...koja se na bilo koji način bavila pitanjima VTO. Tako je i sada. Smatrala sam da je dobro da svaki član Kutka zna za ovu grupu jer u ovakvoj borbi svaka podrška i informacija znače. Znajući kroz šta smo sve morale da idemo kada je Kutak pokrenuo da se sa 38 pomeri granica...i uspele na 40, smatrala sam da je normalno i potrebno da i ovde na Kutku jasno i glasno obavestimo članove i podržimo akcije koje FB grupa organizuje. Mi se ne takmičimo međusobno, niti smo rivali niti treba da glumimo ljubomorne sestre :) Ja sam uvek oduševljena kada nas ima sa svih strana i moje potpuno poštovanje i divljenje osnivačima i svakom članu FB grupe. Što se tiče toga šta je bolje da li FB ili forum je za svakog od nas lični stav. FB je brži, dinamičniji, vide se lica...ali se informacije gube i teško ih je posle naći pa nanovo mora da se pita...Forum ima tu prednost da je sve pregledno, brzo za nalaženje, sa mnogo detalja... I jedno i drugo imaju svoje mesto i ulogu u ovoj borbi i jedno i drugo nažalost imaju svoju klijentelu. Nekom više leži ovo, nekom ono :) Cilj nam je isti, kao i neprijatelj! Kontaktirala sam administratora grupe i zamolila za dozvolu, s obzirom da je grupa zatvorenog tipa, za objavljivanje mesta nalaženja povodom najavljenog sastanka i ovde na Kutku kao i za kratak opis grupe. Da zaključim :) Mi smo Front (više jedinica na jednom pravcu delovanja)  lol!  Cure, žive bile! Da pobedimo! srca

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13280
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 20/8/2016, 08:09

Tako je, ujediniti se protiv neprijatelja!!! To je to.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 20/8/2016, 09:36

HappyGirl ::Cure, da ne bude zabune :) Vi znate da je Kutak uvek podržao svaku grupu, organizaciju...koja se na bilo koji način bavila pitanjima VTO. Tako je i sada. Smatrala sam da je dobro da svaki član Kutka zna za ovu grupu jer u ovakvoj borbi svaka podrška i informacija znače. Znajući kroz šta smo sve morale da idemo kada je Kutak pokrenuo da se sa 38 pomeri granica...i uspele na 40, smatrala sam da je normalno i potrebno da i ovde na Kutku jasno i glasno obavestimo članove i podržimo akcije koje FB grupa organizuje. Mi se ne takmičimo međusobno, niti smo rivali niti treba da glumimo ljubomorne sestre :) Ja sam uvek oduševljena kada nas ima sa svih strana i moje potpuno poštovanje i divljenje osnivačima i svakom članu FB grupe. Što se tiče toga šta je bolje da li FB ili forum je za svakog od nas lični stav. FB je brži, dinamičniji, vide se lica...ali se informacije gube i teško ih je posle naći pa nanovo mora da se pita...Forum ima tu prednost da je sve pregledno, brzo za nalaženje, sa mnogo detalja... I jedno i drugo imaju svoje mesto i ulogu u ovoj borbi i jedno i drugo nažalost imaju svoju klijentelu. Nekom više leži ovo, nekom ono :) Cilj nam je isti, kao i neprijatelj! Kontaktirala sam administratora grupe i zamolila za dozvolu, s obzirom da je grupa zatvorenog tipa, za objavljivanje mesta nalaženja povodom najavljenog sastanka i ovde na Kutku kao i za kratak opis grupe. Da zaključim :) Mi smo Front (više jedinica na jednom pravcu delovanja)  lol!  Cure, žive bile! Da pobedimo! srca

sve se slažem Very Happy meni je lično Kutak što se tiče pronalaženja info mnogo pregledniji i bolji. A što se tiče postizanja cilja ne pravim pitanje ko je odakle lol!

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1

sirijus

Broj poruka : 1179
Godina : 42
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od valika77 taj 20/8/2016, 10:29

Grupa je krenula sa radom, članovi grupe gostuju na medijima u fazi su osnivanja udruženja... Molim sve vas da sve što se tiče ove grupe postavljate ovde kako bi bilo pregledno i lako za naći. Grupi sva sreća u radu  osmeh srce[/quote]

Super što ste  otvorili ovu temu.Nadam se da će  i ovde stavljati dešavanja u vezi ove grupe.
Pošto je to meni na fb malo haotično.....što je Happy napisala brzo se gube informacije.....pa još sto komentara,podkomentara....

Želim svakom što pre da završi svoj RAT boks
Kod:

valika77

Broj poruka : 68
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sirijus taj 20/8/2016, 12:18

Evo da objavim i ovde, žene sa FB grupe će se naći u utorak 23.08.2016 u 17h u kafeu Šansa u Tašmajdanskom parku gde će se razgovarati o osnivanju udruženja a biće i pravna podrška. Ko je raspoložen da se priključi dobro došao je .

1postupak, kratka šema-2 četvoroćeliska -april 2016-Ferona, beta-3,46
2postupak, čist prirodnjak- jedan 10-oćeliski treći dan-jun 2016- beta<1

sirijus

Broj poruka : 1179
Godina : 42
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 11:31

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole