Avgust-vruć mesec vrućih radova

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Avgust-vruć mesec vrućih radova

Počalji od mimi85 taj 30/8/2016, 11:27

Prodali ga kao organsko :-) kod nas u kraju jednom coveku redovno krali u vocnjaku, i pukne mu film ode u pogrebno kupi krst, i zabode ga u vocnjak. A po selu i okolini prospe pricu da je prokleo vocak da lopovu svi najmiliji bace kasiku.. Navodno mu vise ne kradu
mimi85

Broj poruka : 2528
Godina : 32
Datum upisa : 03.11.2015

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem :) taj 30/8/2016, 11:40

Kod mene na placu za sada nisu krali šljive, doduše ove godine ih i nema, prošle ih je bilo puuuno.. Kao lud je rodio paradajz. Ali, plac je uvučen, pa možda zato.
Inače, mojoj drugarici koja ima plantažu lešnika svake godine pola oberu lopovi i pola im ostave...I od ove godine su uveli dežurstva :) Wink
mamadabudem :)

Broj poruka : 1797
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 30/8/2016, 17:54

Zar je moguće da smo baš toliko lopovski narod? Shocked Nego pametan taj čovek, s obzirom da smo skloni pagantštini i praznoverju, odlično je uradio. O zaista nisam imala svest da toliko kradu. Jesu jednom našen prijatelju to isto uradili ai da je to toliko zastupljneno ccccc affraid

Mimi, središe li tati ruku?
Sirijus i BB, blagiš se vama srca

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13261
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 31/8/2016, 08:32

Mala77, dobrodosla. Pozdrav za tebe i tvoju devojcicu racicu!

Ancice, ovo tvoje prase pravi smeker! Kad nagrnu devojcice na vrata, tesko li se vama!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20491
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ancica 87 taj 31/8/2016, 08:51

Ju zene bezobrazluku ljudskom nikad kraja...
Svaki put se cudim,pa posle pitam a sto se cudim :)
Juce neka baba iz sela koja mi svaki put pokrece zivac,cula konacno da Aleksa vice mama,pa kaze jao eto i vi ste propricali,((kao da ima 5 godina pa ne prica...)jos da prohodate,pa cete biti u redu !!! i pitanje krece a jel trazi nosu kad hoce da kaki,ja kazem nemojte preterivati sa pitanjima,a ona kaze moja unuka vice daj da kakim,(3 meseca mladja od Alekse)...Mislim stvarno da covek popizdi od naroda svakojakog..
Biksi neka nagrnu,vezba se macan,bio u subotu u svadbi pa se zalepio za pevacicu,ne pusta je :)
Zene uzivajte na morima...
ljubimo sve..

Ancica 87

Broj poruka : 1272
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 31/8/2016, 09:03

Curke, kako ste mi Very Happy

Moram ovo da vam ispričam. Godinama mene komšije iz zgrade i susednih zgrada zaustavljaju i pričaju neke uobičajene priče ali ako malo duže pričamo barem pola njih će me pitati za mamu ili dete ili...i onda ja uvek ukapiram da oni misle da pričaju sa nekim drugim. Nekada bih samo odgovarala ma dobro je ili nešto tako...a nekada bih rekla da su me pomešali sa nekom osobom. I stane meni komšija da me poveze i kaže mi komšinice tek sam juče ukapirao da ti nisi Nataša. A čoveka znam 20 godina lol! Ja ga gledam i kažem mu pa nisam lol! Eto, juče pričam sa ženom i kažem joj meni ova komšinica nije jasna. Kako uspe tako brzo da smrša i da se ugoji. 7 dana debeljuškasta 7 dana zgodna lol! I dok mi žena nije objasnila da si ti sa III sprata a ona iz podruma i da nemate nikakve veze... da ste dve osobe lol! lol! lol! Kad juče isto komšinica sa II sprata stade ispričamo se i pita oko podruma nešto i sve mi lepo pola sata i krene opet o mami...I ja je objasnim nisam ja ona...A da ne pričam koliko puta su me zaustavile iste osobe iako sam im objasnila da nisam Nataša. Žena ima samo kosu sličnu mojoj ništa drugo ali očigledno svima ličimo lol! Shvatila sam da sam dvostruka ličnost lol! Nego rešila sam da uradim neki bedž i da ga nosim lol! Smorilo me da 20 godina zaluđujem ljude i objašnajavam kad im je očigledno neobjašnjivo lol!

Odoh cure, ima posla Rolling Eyes Sutra je 1.9. Počinje školska godina osmeh srce

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 31/8/2016, 09:04

Ancice, babe je očigledno zaludna. Sledeći put kad je vidiš reci da si baš nju krenula da tražiš da bi je saopštila kako ti je dete naučilo tablicu množenja lol!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 31/8/2016, 09:21

Jaoooo happy...napravis bedz Ja NISAM Natasa hihihi
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 31/8/2016, 10:26

mimi85 ::Jaoooo happy...napravis bedz Ja NISAM Natasa hihihi

queen queen queen queen queen Vrhunska provala i sjajna ideja!

Happy, e shou s tvojim komsilukom!

Ancice, sledeci put reci, trazi, sve zna i kaki i piski, prica uveliko, nego nece pred antipaticnim i dosadnim babama! lol! lol! lol!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jerapetra taj 31/8/2016, 12:23

Hepi, glasam za bedž koji ti je Mimi osmislila  lol! lol! lol!
Ancice, i ti si već dobila sjajne ideje kako da repliciraš babi sledeći put:lol!: lol! lol!
Jerapetra

Broj poruka : 857
Godina : 33
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mimi85 taj 1/9/2016, 06:40

Ispratili smo avgust....
Dragim prosvetarima zelim uspesan polazak u skolu da jos jednom obnove gradivo v  b  b  b

Ili sto bi mm rekao mimi ne sekiraj se vec si to ucila, sve znas ahahahahahaha...

Nisam htela da otvorim septembar nemam inspiraciju kakav naziv da mu dam...
mimi85

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 1/9/2016, 09:21

Evo ja sam, nisam odavno jutra otvorila! Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10