KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

+30
lenjivica
Amna84
twinsi
BiKsi :)
zsuki75
dr mali pariz
annci
Vanja80
libra35
kiki5
Bobaue
MalaSaJuga
PalcicaBg
Ancica 87
sanja 73
Šašava
alisa
Tebi
nina :)
Mimi12
mamadabudem
bak
Jerapetra
Ema78
tatjanica
Sirijus
BabyBear
Blanka
HappyGirl
mimi85
34 posters

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od alisa 20/7/2016, 16:19

Ja sam ovde na nekoj temi procitala da je neko radio vto sa donacijom i to u Visegradskoj samo sto je donor morao da bude poznat, tj sami su doveli nekog da im bude donor... ne znam sta je posle bilo sa tim i sto se prekinulo sa tom praksom...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 20/7/2016, 16:22

E to ne znam, nisam nikad cula.
Posle moje poslednje neuspesne vto moja kuma (koja nema pojma nista o ovome ma koliko ja to njoj objasnjavala...plavusa lol! ) pita mene da li moze ona meni da da svoju jajnu celiju i da ona to hoce Very Happy

A to sto u svojoj 41. godini nikad do sad nije radjala niti ostajala u drugom stanju niti zna ima li svoju jc, to nema veze. Ali lepo od nje Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od alisa 20/7/2016, 16:31

Ima neki akt o donaciji kod nas i valjda su uslovi da donatorka ima decu i da ima manje od 40 god... pisem sa telefona pa ne mogu da trazim sad gde sam to procitala... nacicu veceras...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 20/7/2016, 16:42

Pa ti isti, i jos ostriji uslovi su i u Pragu.
Nema veze, vidimo se danas pa cemo pricati...ako budemo smele... lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 20/7/2016, 17:06

Slazem se(opet) sa Bb, kad se ostalim zenama placaju tri pokusaja sto ne bi nama makar jedna donacija, pa i mi placamo socijalno, poreze itd kao i svi drugi a diskriminisani smo na sve strane.
Zakon o donaciji je davno donet ali podzakonski akti fale a bez toga zakonom se dupe moze brisati.
Kad vec ne mogu da nam ponude da radimo ovde nek sklope ugovor sa nekim van pa nek sami platimo put i smestaj al makar jednom da se i ja osecam ravnopravnim gradjaninom ove zemlje
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 20/7/2016, 17:13

mimi85 ::Slazem se(opet) sa Bb, kad se ostalim zenama placaju tri pokusaja sto ne bi nama makar jedna donacija, pa i mi placamo socijalno, poreze itd kao i svi drugi a diskriminisani smo na sve strane.
Zakon o donaciji je davno donet ali podzakonski akti fale a bez toga zakonom se dupe moze brisati.
Kad vec ne mogu da nam ponude da radimo ovde nek sklope ugovor sa nekim van pa nek sami platimo put i smestaj al makar jednom da se i ja osecam ravnopravnim gradjaninom ove zemlje

likeit

Mada, ja verovatno ni tada ne bih imala koristi od ove nase najbolje i najlepse Drzave (ostajte ovde, sunce naseg neba...bla bla bla) jer bi i tada sigurno postavili starosnu granicu.
Ali bih potpisala sve moguce peticije i isla u borbu zbog vas!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 20/7/2016, 17:19

love U Babz bear do neba i nazad!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Greska

Počalji od Amna84 20/7/2016, 19:54

Pogrijesila sam temu kopiracu u  korake


Poslednji izmenio Amna84 dana 20/7/2016, 20:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Amna84 20/7/2016, 20:08

Pukla sam danas ,opet greska,,Ne mogu brisati post ali kopiracu
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 20/7/2016, 21:37

Cure drage moj pas resio da bude mama, s ulice nam uslo ispod kapije malo mrsavo macence...Nina se momentalno zaljubila, cak mu i svoju fotelju dala, Šapica se malo buni ali Nina ce je vec srediti....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 20/7/2016, 22:33

mamadabudem :) ::Ko želi neka potpiše peticiju :)

http://www.peticije24.com/vantelesna_oplodnja_o_troku_drave_i_sa_45_godina
Potpisano, naravno sunny Apsolutno se slazem da treba da finansiraju (a pre toga naravno ozakone u potpunosti) donaciju, kao i postupke za parove kod kojih postoji azoospermia. Niko ne treba da bude diskriminisan. Svi zasluzuju sansu.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od HappyGirl 21/7/2016, 11:20

Samo da vas cokim i mahnem osmeh srce usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 21/7/2016, 11:53

Happy ljubim teeee!!!!

Blanka, jos jednom srecan rodjendan!!!! Uzivaj u skocicama devojcicama
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 21/7/2016, 14:45

Mimi 85 hvalaaaaaa. Takodje i tebi jos jesnom srecna godisnjica braka da uzivate jos barem 105 pa opet osmeh srce srca srca srca
PS. Neces moj rodjendan nikad zaboraviti lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 21/7/2016, 15:35

Ja u Subotici, a Tatjanice nema Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Mimi12 21/7/2016, 19:42

Blanka srecan rodjendaaaaan! d

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 21/7/2016, 20:47

Hvala Mimi 12. Inace veceras sam izasla sa muzem u grad, skocice cuvaju majka i kuma. Malo grad da vidimo prijace nam. Ljubimo vas usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od BabyBear 21/7/2016, 21:14

Draga moja Blanka, sestro moja kutanjska, sta da ti kazem, sta da ti pozelim...da li mozes biti srecnija nego sto si sad? Verovatno da mozes i ako imas sad neku zelju, zelim ti da ti se bas ona ostvari. Ako je i nemas, sta god pozelis nekada, zelim da ti se to i ostvari!

Znam da tamo ima onaj koji te voli i cuva, ali ga ipak podseti na tvoje sestre kutanjske i podseti ga da BB moze da bude i ne samo BabyBear nego i Bosko Buha i da skokne caskom da baci neku bombicu za one koji nisu dobri lol!

Mada znam da je on dobar, aliiiii...neka se ne opusta Wink

Ljubi te tvoja BB najvise na svetu ovako na daljinu, ali blisko u srcu c cveće cveće cveće

P.S. Ljubi mi puno mile moje male preslatke skocice od tete osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 21/7/2016, 22:43

Hvala moja sestro Kutanjska, duso dobra, predobra srca srca srca
Mom dragom sam procitala poruku, sve je primio K znanju nema zajebancije lol!

Kao sto je Mimi 85 napisala na moj fb najljepsi i najsjajniji rodjendan, zaista jeste,jer sam dobila dva pokloncica, dva smotuljka zamotuljka. I onda kad sam na trudnickim stranama pisala izvjestaj sa porodjaja, na kraju sam rekla samo da su mi one zive i zdrave a ja vise zelja nemam! Zelim ti da uskoro osjetis istu ovu srecu i radost koju ja danas osjecam; ne samo danas nego svaki dan od kad su dosle na svijet.

Volimo te ljubimo.  love

Evo jedne slicice dok su danas spavale, a i moramo se pohvaliti krevetcima koji su licno za njih pravljeni, poklon od kume  sreca


beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 4dy6u
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Jerapetra 21/7/2016, 23:21

Blanka, srećan rođendan! ljubav Predivna su ti deca, uzivajte! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mamadabudem 22/7/2016, 08:23

Blanka , srećan rođendanko :)
Bebe su ko lutke osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od mimi85 22/7/2016, 08:44

Blanka, preslatke su skocice, ne znam ih licno ali osecam ljubav za njih (luda zena)
Nikad ne mogu zaboraviti tvoj rodjendan, a necemo moci da zaboravimo ni rodjendan tvojih skocica, veruj mi taj dan kad nam se desila tragedija i kad sam mu kasnije rekla da su na svet dosle dve devojcice sat vremena kasnije... Ne mogu ti opisati izraz njegovog lica, u svoj toj tuzi koja ga zadesila, on se nasmesio...

Verujte cure moj muz nikad ne zaviruje u Kutak, shvatio je da je to moja terapija, ali redovno pita sta ima novo na Kutku i kako su cure :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od bak 22/7/2016, 11:18

Blanka srecan rodjendan! Skocice su kao secer srca srca

Ljubim vas sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Blanka 22/7/2016, 12:48

Puno hvala na cestitkama,proletjese ovih 35 ljeta kao dlanom o dlan. lol!

Mimi duso, sve je to život..skroz me tvoj post raznjezio. Iz svih tvojih pisanja ovdje na kutku mogu samo da kazem da si ti jedna predivna dusa, a sad vidim da je to i tvoj dragi. Da dugo, dugi, godina budete srecni, a uskoro da vasu srecu upotpuni jedan ili vise smotuljaka zamotuljaka, jer skocicama fali drustvo.

Ljubimo vas srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Mimi12 22/7/2016, 18:24

Blanka, da su lutke male, to smo vec davno zakljucili, pa da se ne ponavljam. Ali tek kad ih vidim ovako u krevecima, shvatim koliko su malene. Onako na slikama izgledaju vece, a zapravo su mrvice mamine i tatine!
Divno ih je ovako videti!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta! - Page 9 Empty Re: jul-mesec ljubavi i pozitivnih beta!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu