KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 25/6/2016, 19:17

Meni danas na uz - dva folikula. Jedan od 16mm drugi od 12mm. Estradiol mi je pre tri dana bio 47, a danas 80. Da ne zaboravim - danas mi je peti dan.
Ciklus sam dobila 22 dan.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 25/6/2016, 19:30

Jelenko super za folikule i e2 koji raste :)
Meni mm danas ne da da ustanem i jedva čekam pon da ode da radi :) naravno da neću odmah da dižem tegove, al ja strašno teško podnosim ležanje Sad
Mdb, winni navijam za trocifrenu betu! igracice
Ljubim vas sve divne jake žene i ne znam što sam prošli put prolazila sve bez ovakve podrške
love
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/6/2016, 19:50

Sirijus, jbg.... konfete zagrljaj
odmorite se, nakupite sunca, energije...pa od sptembra...neki plan B, C..ma koje god slovo da je. Ako treba, idemo do plana Z (ili sh), veruj da se isplati! Mislimo za tebe i zagrevamo dlanove za jesen!

MDB, Winni, pa Djole i ja stizemo u pravom trenutku!!! IDEEEMO DEVOJKEEE!!!

E, BB, sta sve tebe nece da snadje...Ja Prednison pila samo sada posle Praga. I meni jeste pomogao da ne odbacim i Djoleta kao njegovog brata/sestrru, i ostale bebice pre njih. Ali da moze da napravi takav haos, e stvarno nisam znala. Hvala sto si podelila sa nama, svako iskustvo je dragoceno..ljubimo te Djoel i ja, i spremni smo za tu setnju kejom, cim malo zahladni
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/6/2016, 19:51

Tackice, DOBRODOSLAAA!!!!
Sto pre te ispratili na trudicke!
trudnica trudnica trudnica
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 26/6/2016, 11:22

Annciiiii kako nam je najsladji decko u Bg? Nedostajete da znas!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2016, 11:55

Mimi ljubav ljubav ljubav
Ma mozda nije najlepsi, ali je najbolji sigurno. Ne lici ni na dragog ni na mene. Mi smo bili nepodnosljive bebe koje su ispadale iz ruku umornih roditelja...ja Djoleta nosam da sebi zadovoljim dusu, ne zato sto on trazi. Putovali do mojih vec dva puta, bio super i u kolima (po tri sata nije malo) i u gostima. Svi su zaljubljeni u njega! Moja snaja, koja nije neki ljubitelj male dece, sada tera brata da prave bebu, al da bude isti Djole...hihihi...slike sam okacila na trudnickim, necu i ovde da davim. Skokni da vidis te krofnice!!! Prave praske sunkice, kakve ces i ti da imas...Kakav ti je plan za dalje? Imas li jos eskima u Pragu, bese?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2016, 11:57

Jelenko, dobri folikulici...ne ispratih, sorry, gde se pratis? Cist prirodnjak ili se malo potpomazete?
Zalivamo Djole i ja
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 26/6/2016, 12:26

Jelenko, da zalijemo, da se nastavi dobar rast zalivanje zalivanje zalivanje napred scuro
Tackice, u potpunosti te razumem za lezanje, ni ja ne podnosim taj deo, iskuliraj i danas, a od sutra-prekosutra mozes vec mnogo normalnije da se ponasas tj. nema potrebe za strogim mirovanjem. Poskocicu za tvoju veliku betu koliko odmah b b b v v v wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 26/6/2016, 13:25

Devojke, hvala za podršku! Mnogo znači, posebno jer znate koliko ovo ležanje i čekanje teško pada!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 26/6/2016, 17:47

Sirijus, samo se ti odmori i napuni baterije, a sledeći put uspeće sigurno osmeh srce
Tačkice dobro došla i srećno, kao i svim ostalim hrabrim i divnim devojkama radost
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 26/6/2016, 19:03

Citala sam ovaj dio o doktorima koji i ne pozdrave kad ima dojdes ....Boze!!!
Ja poznajem samo Vujovicku,profesionalna i ljubazna,zapadna skola..Ali ja sam to ocekivala,podrazumjevalo se..Sad mi je jasno zasto se mnoge dive njenoj ljubaznosti i zahvalni su na tome.Zalosno je to sve..
Stvarno se divim zenama koje se bore sa tim sistemom i jos sa svim tim cijenama.Toliko puta mi ste mi u mislima i ne znam kakoda vam se nadivim..
Imala sam potrebu vec dugo da ovo kazem,jer vas se tako cesto sjetim kad nesto platim(sitno) ili kad dobijem sve te uputnice,svaki put pomislim kako vi,kao uspijete,otkud novac,otkud volja hrabrost!! Svaka cast!! Od srca vam zelim da uspijete u ovoj borbi.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 26/6/2016, 19:29

Jojjj cure ,ne mogu da pohvatam sve ...Evo mene stigla,izgorila sa 42 stepena na 18 ,katastrofa!! Bile ste mi u mislima,to je stvarno cudo od Boga ali sve ste bile samnom u mojim mislima i molitvama..Moja jedina zelja bila je da iduce ljetovanje idemo u troje :-)
Wini drago mi je zbog tebe,sretno!! Javljaj sve sta se desava ,znas da me interesuje
Mama da budem,kao da si juce bila tu, zar ima godina? Sretno :-)
Alisa,imam ja smokve od citave godine i 2 mjeseca stoje :-) lol!
Sirijus,zao mi je..
Sigurno sam puno propustila :-(
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 26/6/2016, 19:52

Annci draga imamo jos 10 pingvina u Pragu, ali morace malo duze da nas cekaju s obzirom na ovo sto se sad izdesavalo. Iscrpljeni smo i fiZicki i psihicki a bogme i finansijski, i trenutno nije vreme za akciju. Mozda sledece godine....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2016, 20:43

Polako Mimi, izmedju nas dve je tacno 10 godina. Odmorite malo, oporavite dusu, telo i novcanike. Praske sunkice cekaju na vas, kada god budete spremni

Amna duso, pa prelomili ste definitivno za donaciju?!? Divno, bas mi je drago da to cujem, tj vidim iz potpisa. Detalje sam preskocila negde...Idete u PFC?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 27/6/2016, 07:40

Jutrooo hajmo na nogice dok nije ugrijalo Very Happy
Cekalicama bete i bockalicama zelim punooo srece i da nas obradujete iznenađenje
Ja danas idem na uz na 11dc i jedva cekam da vidim kakva je situacija. Ono sto me brine je da dr ima u planu putovanje od 1-7 jula a u tom periodu bi trebao biti fet pa ja se sada nadam da se dole sve sporije odvija i da ce O biti kasnije i da uspijem odraditi fet u ovom ciklusu....a ako i ne imat cu f-metriju pa cemo biti aktivni ovako lol!

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/6/2016, 10:05

smajli angel Hvala na lepim zeljama...tackice sretno juriimo se sa par dana razlike . mi stigli kuci danas nam je 4 dpt..Ii preziveli su odmrzavanje jeej. ...i na 3dan su bili zamrznuti sa 6 i 8 celija a podelili se super jedan je morula a drugi blastica.. transfer prosao super .. e sad i terapija je tu za svasta ...alii nekako nemam nekih simptoma znam da je rano. i ovaj put grudi nista totalno su ffuujj prosli put bolele i bile vece za broj .. sada nista .... super mi ide bockanje fraxijem...ali nemam cvorice jos pa neznam da li lepo dajem...
Amna draga super za tebe samo napred .... betu su rekli da radim 10pt ali posto padau nedelju 3.7. rekose 4.7 u ponedeljak...ali ja sam znam je rano i da nisam trebala ali nemam nikakvih simptoma samo malo boluckanje kao da cu dobiti. pa:x sam jutros pi pi na jedan testic i naravno nista...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/6/2016, 11:33

Joj, winni, kao sto sama kazes, definitivno je preeranooo! Uzivaaj u prvim danima svoje trudnoce...znas da simpromi ne moraju nista da znace...poolaakoo...
Mi ti saljemo jato rodaa
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 27/6/2016, 11:55

Annci, 😙😙😙😙😙 za Djoleta i 😙😙😙😙 za tebe !!
Pratim se u Genesisu. Čist prirodnjak. Prošli mesec bilo boc boc ali nije bilo jć. Sada se nadam. Vadila sam i juče estradiol -134 (bio 80 dan pre). Sinoć u 1h sam se ustopirala, sutra u 11h aspriracija. Danas mi je 7 dmc. I dalje mi nije jasno kako tako rano al ću da ćutim, držim jezik za zubima i nadam se najboljem.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 27/6/2016, 11:56

Joj winni gde si nasla 4 dan ET da radis test,hehe gora si od mene.
Jelenko,ovaj put ce biti celijica.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 27/6/2016, 11:57

Winni super za dolazak kući ljubav
Meni je danas 2dpt i naravno od simptoma ništa. Al toliko je rano da je glupo da to i pominjem Wink
S obzirom da su mi vratili embriončić drugi da posle aspiracije, betu radim tek u subotu 9. Ko će izdržati :)
Večeras sam plnirala da prošetam krug oko zgrade. Mislim da ne može da škodi malo da poradim na cirkulaciji.
ljubav za sve divne žene
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 27/6/2016, 11:57

Winni happy happy 💖💖💖💖
Tackice uživaj !!
Amna i ostale devojke 😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 27/6/2016, 11:59

Jelenko, navijamo za divnu ćelijicu osmeh srce
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 27/6/2016, 12:04

Joj Anci hvala nadam se i ja da je tako... Tiramisu znam rano je Laughing ... a rekla sam da cu izdrzati do bete.. Jelenko navijamo radost radost .....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 27/6/2016, 12:26

Winni, navijam jako, u potpunosti zaboravi taj testic sto si uradila jer znas i sama koliko je to rano, ne postoji ni teoretska sansa da on tako rano pokaze trudnocu, tako da, poslusaj Anci i uzivaj u prvim danima svoje trudnoce  osmeh srce Skakucemo predano po ovoj vrucinici za tebe  d d d b b b wavecrowd
Zumblucicu, navijam da se ciklus zavrsi trudnocom, na ovaj ili onaj nacin  vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 27/6/2016, 12:35

Lerapetra zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu