KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase price....

+37
neli
dr mali pariz
anna
Zoka83
bokica
Dacaa
catherine290505
Struzzo
Jelena*
Masha UK
nena beba
d77
adriatika
Milijana
kristinak
mala parizanka
brinbili
kasia
Orline
alo-alo
nabla
MARA
bebko
Sami
Kata
Cupava
jul
NINA1
maus
Hitron-Luka
vakic
gogs-ii
Jelence
maja76
TetaSneki
HappyGirl
Gala
41 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od nabla 10/6/2009, 19:23

Brinbili dobro dosla ff

Drzim fige da sestrici uskoro dobiju drustvanjac beba beba beba

ps. ne smaras, bar ja volim detaljne price lol!

usne
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Orline 10/6/2009, 19:33

srca1 srca1 srca1
Dobrodosla ponovo,hihihi...Ja vec pozelela dobrodoslicu na onoj zanimljivoj temi o muzevima...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od HappyGirl 10/6/2009, 21:03

Brinbili zdravisimo Very Happy Dobro nam došla i daće Bog da se zajedno na Kutku radujemo tvojoj trudnoći. I ja volim detaljne priče tako da slobodno - davi Very Happy Ono što je najvažnije je da tm ima spermatozoide. E to je najbitinije, ostalo ćeš lako, mlada si i borbena (što se vidi iz napisanog) moraš biti strpljiva i doći će i na tebe red. Pozdrav za CG g cveće
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 10/6/2009, 21:25

hvala zenske puuuno... osmeh srce
super ste,i velika ste podrska...ja se molitva da sve mi jednog dana osjetimo tu,vjerujem,najvecu radost...i mislim da cemo mi biti najbolje i najposvecenije mame na svijetu... yes
sve vas d
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od HappyGirl 10/6/2009, 21:34

brinbili ::...i mislim da cemo mi biti najbolje i najposvecenije mame na svijetu... yes
sve vas d

Narafska stvar Very Happy Neke cure koje su pobedile već potvrđuju tvoju izjavu yes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 11/6/2009, 12:25

Kao sto sam vec negdje napisala,spermogram mm je bio 0 (azoo) ali su mu svi ostali nalazi bili uredni(brisevi,hormoni)jedino malo zadebljana varikocela...nje bilo nikakve opstrukcije,sto je zbunilo i njegovog urologa.ipak su se odlucili za biopsiju lijevog testisa a ujedno da odrade i varikocelu.Sve je radjeno u privatnoj bolnici,tako da cim je zahvat odradjen dio tkiva je odnijet u drugu kliniku za VTO na ispitivanje (ima li sperm.),a dio je ostao da ga histopatoloski ispitaju.Bogu fala,nadjeni su izuzetno kvalitetni sperm,u vecem br. pa su zamrznute 3 slamke u klin. za VTO. igra Moram reci da su i biolog i ginekolog bili iznenadjeni,i rekli su da je jedan od rijetkih slucajeva sa azoo a da je u tkivu nadjeno nesto.
E sad,urolog je predlozio terapiju,za koju nista ne garantuje,koja traje godinu dana,a pije se -
konstantno PROXID 2x1 i prva 2mjeseca NOLVO(a)DEX;
onda ide PREGNIL 1amp nedeljno-6 nedelja
trebalo bi neke tablete(nismo dosli do te faze)
pa MENOPUR isto kao pregnil...
za dalje ne znam,vjerovatno ce mu kontrolisati spermogram pa ce odluciti.MM sad zavrsava pregnil...
Zaboravila sam reci da je 3mjeseca posle biopsije i oper.varikocele a prije terapije, radio spermog. i da vise nije bila 0,bilo je oko 30miliona ali pokretnih u mjestu,i nepokretnih...moj biolog kog i privatno znamo a i ginekolog je rekao da tu ne moze nista da se popravi,ni sa kakvom terapijom,a ni ja nisam nigdje naisla da je neko izlijecio azoo Crying or Very sad i zao mi je muza da se bez potrebe bocka i truje svakakvim ljekovima ako nema pomoci....mada ja znam da on to radi samo da ja ne bih bila sama u ovoj "borbi" kad je vec on "kriv"...srce moje sasavo love
Ako neko ima neki komentar,ili slicno iskustvo sa azoo neka kucka ,mnogo bi znacilo..
love
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od maus 11/6/2009, 13:06

Brinbili dobro dosla poljubci
prvo da napisem da se isto i meni desilo, evo za par dana bice 3 godine:ja radila betu, posle prve vto i 0, a moja sestra bliznakinja je saznala da je trudna.
Jedva cekam sept i da krenete u akciju i da mi Kutanke krenemo sa navijanjem
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 11/6/2009, 19:28

hvala misice na dobrodoslici osmeh srce
Super ste,vec postajem ovisna od vas,svako malo virkam ima li sta novo yes
Vjeruj mi da sam ja jedva docekala i jun...ali male stetocine.. c
strpicu se do septembra,pa u nove pobjede...sto svima vama zelim?
Misice jesi opet u postupku,ili sam pogresno svatila?imas li vec svoje zlato,pa radis na drugom,ili kako?Izvni ako sam te pomijesala s nekim dr...
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od maus 11/6/2009, 20:35

brinbili ::
Misice jesi opet u postupku,ili sam pogresno svatila?imas li vec svoje zlato,pa radis na drugom,ili kako?Izvni ako sam te pomijesala s nekim dr...
sestro slatka sta se izvinjavas. Ja sam majka maloletnog zenskog deteta Very Happy Imam cerkicu, 5 meseci. Mozes gore u roditeljskim dnevnicima da se malo druzis sa decicom. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 11/6/2009, 20:55

srce slatko... smajli angel osmeh srce
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 15/6/2009, 12:31

ja bila u Jagodini za vikend,kod kumova...i znate sta...vidjela sam 3 rode yes roda inace ih nikad do sad nisam uzivo vidjela...
Tako da curke...to nam je super znak... likeit sreca roda f
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od brinbili 21/6/2009, 22:58

Ovo sam se,izgleda,samo ja zalijepila na ovu temu Rolling Eyes Ali dobro,taman da izbacim ovo iz sebe f
...u medjuvremenu,dok smo cekali biopsiju,nagovore nas "iskusni" ljudi da se ne zalijecemo nego da ipak jos nedje provjerimo nalaze...a najbolje skoknuti do Novih Banovaca kod "DR" SAVA BOJOVICA v
Ne znam,da li je neko od vas isao tamo,ali ja sam na prvi pogled bila zgrozena...i sve mi je bilo jasno...Kad te u "cekaonici klinike" doceka paucina i prasina...mislim-staaa reeeci???! c
A tek taj strucnjak,sa sve zenom fd
Tad sam posla i nikad vise....Oni i bez pregleda i uvida u nalaze koje smo donijeli odredjuju terapiju nekakvim laserima...i odma se racuna koliko dana se ostaje puta nas dvoje plus smjestaj plus hrana plus to zracenje....ih bre zabrojah se....da smo dosli koji dan ranije mozda bi nas i Karadzic licno primio g mada i ne bi bilo lose,mozda bi nam odradio neku seansu (psiho)...
Eto tako...rekoh ga ja...nadam se da nisam prekrsila neko pravilo foruma...ako jesam izbrisite slobodno Very Happy
love
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od mala parizanka 29/9/2009, 23:07

Nase price.... - Page 4 Icon_eek joj al' je ovo mnogo za jedno veche.Zene-ne znam shta da kazem.Ostadoh nema na vashe priche-Nabla,chitam te-chini mi se kineski chitam,svaka ti chast!
Ori,Brini,Happy,Gogsi,Vakic i sve ostale devojke-samo POZITIVNO i samo hrabro-kao i dosad,uspeh je neizostavan!
Kato-tvoja pricha uliva nadu!! Nase price.... - Page 4 692299
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od kristinak 3/12/2009, 14:23

Cao Nova sam ovde i dobro bi mi doslo malo podrske koja ovde kako vidim ne nedostaje.Moja prica je takva da smo mm i ja pokusavali godinu ipo dana i posto se nista nije desilo odlucili smo da odemo do mog privatnog dr proverimo sta se desava. Elem cim smo mu rekli o cemu se radi poslao nas je da uradimo analize : ja hormone a on spermogram i spermokulturu. Po dobijenim rezultatima dr utvrdjuje da nemam svakog meseca ovulaciju a kod mm je sve ok i tako krecemo sa folikulometrijom nakon cega ja ostajem u drugom stanju, cega uopste nisam bila svesna i odlazim na more gde primecujem da se cudno osecam jedu mi se krofne, otecen stomak,pospana itd. Po povratku sa mora izvadim betu i eto radosti koja je trajala samo jedan dan posto sam pocela da krvarim. I tako odlazim kod mog dr koji na UZ vidi mesak od 5mm i prepisuje mi utrogestan. Al ne lezi vraze nakon samo 2 dana sok sveza krv i krece spontani. Zovem dr koji mi ne kaze dodji ili idi u bolnicu nego Moli se Bogu. I tako ja prezivim svoj prvi spontani kod kuce.Nakon 6 meseci pauze ja ponovo odlazim kod istog dr i ponovo isto i ponovo ostajem u drugom stanju ali ovog puta od samog pocetka na utogestanu ali kao i prvi put u istoj nedelji tj. petoj i cak istog dana sveza krv ponovo. Da napomenem 2 dana pre toga bila na UZ i mesak 11mm. Odlucujem da se obratim drugom dr koji me odmah prima u bolnicu ali nakon sat u toaletu...I tako ja ostajem kod tog drugog dr od februara i odmah me je poslao na sve moguce analize koje su pokazale da je sve ok, sem HSG jer smatra da posle 2 trudnoce nema potrebe za tim. Pocinjem terapiju menopurom na koji sam odlicno odreagovala i inseminacija koja nije urodila plodom.Dr zbog rezultata zeli da sada pokusamo prirodno a ako ne moislim da me u januaru ponovo ceka inseminacija, koja ako ne uspe pocinjemo ozbiljno da razmisljamo o VTO. Proslo je tri godine koje mozda nisu mnogo ali cini mi se da posustajem pocinjem da bivam umorna od svega.Izvinite ako sam udavila morala sam da se malo izjadam.
kristinak
kristinak

Broj poruka : 31
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Milijana 3/12/2009, 14:47

Kristina, ja sam takođe nova ovde i nisam neki stručnjak, ali da li ti je neko predložio da uradiš histeroskopiju? Nekako mi je to logično jer kod tebe dolazi do trudnoće, ali materica ne zadržava plod. Možda bi se tim pregledom našao ili uklonio uzrok. Ipak si ti imala dve prirodne trudnoće, ako uradiš VTO ti nisi prešla preko prepreke jer opet mora materica da prihvati i taj plod.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od HappyGirl 3/12/2009, 15:36

Kristina dobrodošla! Žao mi je zbog svega što se desilo ali verujem da će se rešenje sigurno naći. Do tada ćeš ovde svakako imati bezrezervnu podršku Nase price.... - Page 4 338438I mene zanima da li si radila histeroskopiju.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Orline 3/12/2009, 21:15

Kristinak, ja da ti pozelim dobrodoslicu, a podrske ces dobiti na pretek, tek ces videti. Nase price.... - Page 4 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od mala parizanka 3/12/2009, 21:59

Kristinak Nase price.... - Page 4 338438 andam se da ce sledeca biti prava i do kraja!
verovatno posle drugog sp.razmishljash o detaljnijim pretragama?
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od kristinak 4/12/2009, 10:19

Hvala vam puno svima na podrsci i dobrodoslici!!!!!!!Histeroakopiju nisam radila jer dr smatra da nema potrebe za tim a i radjena mi je kiretaza. Od analiza radila sam kompletno hormone, torch, kariotip, hlamidija, mikroplazma, ureaplazma, kolposkopija, papa i sve je ok. Mm je radio spermogram i spermokulturu 2 puta i rezulatai su dobri 60% pokretnih, 20% slabo pokretnih i 20% nepokretnih. A HSG isto dr misli da nema potrebe da radi jer sam imala 2 trudnoce i jajovodi su prohodni plod je bio u materici. Posto su rezultati ok i uzrok spontanih nepoznat pretostavlja da posto sam osetljiva da me je zakacio virus koji je oba puta napao plod i ubio ga.Nisam vise pametna. U sredu idem na UZ da vidimo imam li folikula bez stimulacije (proslog meseca je bio jedan veliki takodje bez stimulacije) i tako sam ja skoro svaki ponedeljak i sredu kod lekara.Samo sto sam ovog puta jako zadovoljna sa dr jer je posvecen i tacno poznaje moj slucaj u detalje a radi na drzavnoj klinici i nista mu ne placam a ponasa se kao da mu dajem milione. :))
kristinak
kristinak

Broj poruka : 31
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od adriatika 4/12/2009, 11:17

adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od d77 4/12/2009, 11:25

A kako da ja nadjem u Nisu tako dobrog ginekologa? Nase price.... - Page 4 Icon_sad

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Milijana 4/12/2009, 11:27

Kristinak, ja bih ipak uradila histeroskopiju, jer ti nisi radila ni HSG, tako da ne znaš u kakvom je stanju materica, a histeroskopijom bi to mogli da vide baš dobro i, eventualno, "srede" nepravilnosti. Malo mi je glupo to da ti samo prate ovulaciju i da ti savetuju VTO bez prethodne tačne dijagnoze ili sa nekom "smešnom" dijagnozom. Ako je virus, koji je to virus? I kako garantuju da neće napasti plod koji je ubačen posle VTO?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Orline 4/12/2009, 11:47

Kristince, ja sam ti dala odgovor na Decembarskim koracima, tema pored ove, mozemo i tamo da nastavimo ako hoces.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od nena beba 4/12/2009, 11:56

kristinak i ja bih radila histeroskopiju.
naime, meni su svi dr godinama govorili da nema potrebe, jer se na uz nista ne vidi, ali ja zapela. i kad sam je uradila ispostavilo se da i nije bilo nista da se vidi, tipa mioma ili polipa, ali je vidjeno nesto sto na uz ne moze da se vidi: da je jedna strana endometrijuma losija, tanja od druge- sto verovatno umanjuje sanse za 50%!!!
doduse posle moja dr rece da veruje da je to bilo trenutno, i da situacija nije takva, ali se ipak dvoumila da li da jos jednom ona uradi dijagnosticku histeroskopiju, da se sama uveri. za sada jos nije odlucila.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od d77 4/12/2009, 12:08

Moji dr se obicno samo odusevljavaju na UZ stanjem svih organa-materice, endometrijuma i jajnicima, uzmu novac i zakazu narednu kontrolu. Tako vec god.dana, a da pri tome ne preduzimaju nista. Po njima je nepotrebno ispitivati, jer bi to bilo maltretiranje...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 4 Empty Re: Nase price....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu