KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 9/9/2016, 11:18

Uf grudnjak...i ja ga najradije ne nosim, osim kad bas moram. Odem u Bonatti pre mesec dana i kod njih nadjem model koji doduse nije trudnicki ali mi savrseno odgovara, bez zica, sundjera malo ojacan i sa sirim bretelama. Toliko udoban da spavam u njemu. Odgovarace jos neko vreme pa cu videti sta posle...
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 9/9/2016, 11:20

Tiramisu, verovatno smo pogodile na iste bruseve! Very Happy I ja uzeh dva, crni i beli..
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 9/9/2016, 12:27

Alisa ovo je dobra vjest,znaci mljeko moze da bude a i ne mora kao i kod svake druge zene..

Ja mislim da sam mozda na 1 ,a mozda i nisam ..Neznam kako ta izgleda lol!

Zene danas sam upoznala curu iz koja je rodila prirodne dvojke i sad ceka trojke ....Doktor joj rekao da se poslije poroda mora odma podvezati i to samo podvezivanje maternice dolazi u obzir jer ni jedna druga metoda kod nje nebi imala efekta jer je toliko plodna..
A ako bi zatrudnula opet on joj nebi garantovao kolikobi sad rodila ..
Slicno sam cula jos kod jedne sa trojkama ..
Ali nisam znala da se moze podvezat maternica..?

Za mene ovo ko bajka lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 9/9/2016, 13:07

drage moje da vam se javnem..nama je danas nedelju najdivnijih dana u zivotu..ja sam isla na skidanje konaca..moji kad su videli ranu zamalo u nesvest..:) ali to je sve nula spram bepca..on spava kaki jede i tako u krug jedva ga budnog savatamo da se mazimo..refleksno se osmehuje i to najcesce u mom narucju kada se mazi..mucim muku sa cicama..pojeo ih u porodilistu pa ragade..uzas al bolje to nego mastitis..izmlazam se aventovom pump.pa mu dajem pola pola koliko ima..ako imate neki savet dobrodosao je :). Ne znam da okacim sliku da vidite kakav sam medenjak..inace patronazna nam je rekla da i da je pola mog mleka da mu znaci..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 9/9/2016, 14:13

Amna, podvezuju se jajovodi. Ne materica. Jao, pa blago njoj, kakva srećnica Very Happy
Mirjana, čestitam :) samo vi uživajte!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 9/9/2016, 14:37

Hehe jeste alisa,crni i beli. I dobijem lepezu na poklon,dele ih trudnicama ☺
Miro,mogu misliti kako uzivas. Super je da jede i spava,dok se ti malo odmoris. Jel ti veliki rez,koliko u cm ide? Jel sa strane malo,nije po sredini stomaka?
Ja cu poludeti od nespavanja. Pocinje da mi utice na raspolozenje,umorna sam,razdrazljiva,depresivna.Lupila sam juce "kad cu se poroditi vise pa da se naspavam"..
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 9/9/2016, 15:04

mirjana, jel mazes lanolin? Ja koristim multi mam i super mi je, posle svakog podoja namazem lanolin, a uzela sam i multi mam komprese koje stavim jednom dnevno i drzim nekih sat vremena. Preseces jednu i stavis po pola na svaku bradavicu. Mozes probati i da uzmes silikonske bradavice pa da sisa tako dok ne prodju ragade.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 9/9/2016, 20:24

tiramisu ::
Miro,mogu misliti kako uzivas. Super je da jede i spava,dok se ti malo odmoris. Jel ti veliki rez,koliko u cm ide? Jel sa strane malo,nije po sredini stomaka?
.

I ja sam joj pisala da nam pise o ovome ,cekamooo
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/9/2016, 21:15

Amna84 ::
tiramisu ::
Miro,mogu misliti kako uzivas. Super je da jede i spava,dok se ti malo odmoris. Jel ti veliki rez,koliko u cm ide? Jel sa strane malo,nije po sredini stomaka?
.

I ja sam joj pisala da nam pise o ovome ,cekamooo

Kao da je bitno koliki je rez, stavite tetovazu kao sve "estradne umetnice"  b f sestro slatka

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 9/9/2016, 21:38

Devojke moje rez od carskog je na sredini stomaka skroz nisko tako da se i ne vidi. Ja ni konce nisam imala samo jedan sa strane i to secnu i izvuki i to je to. Ja sam toliko isecena po stomaku da jos jedan oziljak nije nista. Ovo je onaj lep oziljak koji te seca da si na svet nesto najlepse i najvrednije na svetu.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 10/9/2016, 09:45

drage moje skinula sam konce ali se vidi malo povrsinski sloj da se nije spojio. Nisko je rez u gacicama ima nekih 10 cm..ali ni ne razmisljam o njemu kad je odatle moja ljubav izasla :).

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 10/9/2016, 09:47

mazem lanolin i ma kraju izmlazanja mlekom svojim pokvasim i susim..sise vise po kuci ceo dan :). Dajem mu i dohranu posto je jesan a ja uspem nekih 200ml da natucem pumpicom za ceo dan..videcu da li ce hteti na grudi opet..u svakom sluc babica kaze da i dva moja obroka na dan njemu znace..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 10/9/2016, 11:42

Drage moje, da vam javim da sam po drugi put postala mama. Ovoga puta trudnoca iz prirodnih radova. Termin je bio 19.9. bebac Dusan stigao juce carskim rezom.😃❤

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/9/2016, 11:56

I ja mogu jedino bonati, bez korpi,zica i zeza. Imam tri,beli,crni i sivi, traju mi vise godina,s obzirom koliko ih cesto nosim,hahahahh!Alisa je upravu, meni sise stvarno vise,al ja sam nekako neopteretljiv tip, nadam se jos jednoj trudnoci,pa ko zna, mozda posle toga pocnem nositi brus. Stvara mi nervozu preko ledja.Prvo sam mislila da je to zbog operisane kicme i velikog reza, al taj problem ima i moja mama,a nije operisala kicmu. Ja obicno stavim kad krenem na posao, alposle sat otkopcam, pa kasnije zakopcam, i sve tako ukrug.

Sto se tice reza od cr, meni je isto desetak cm, ispod linije gaca ide, ne vidi se,nakon tri godine od cr, toliko je izbledeo, mozda se samo vide tri cetiri santima, gde mi je i rez bio deblji. I samo mi malo tamnija tuda koza. Nisam ni sa cim mazala.

Grudi lanolin, vase mlekce po bradavicama, ad kapi,ali pre dojenja oprati grudi. Silikonske bradavice su dobra zamena ako mene pitati,dok se bradavice ne srede. Mirjana, stavljaj ceste bebu da siki, kako bi se vise mleka i stvaralo. I sto vise tecnosti uzimaj,corbice, mozes probati i caj za dojilje, kvas. Pre dojenja obloge na grudi, tipa pokvasis peskiric toplijom vodom, ili istusiras grudi toplom vodom, da se podstakne mlekce.

Uzivajte napupele drugarice!


Tiramisu, hahahah, kraljice,mada pazi, ja sam svakako vise i bolje spavala posto sam se porodila, nego u trudnoci,jer me u trudnoci mucila gorusica, spavala sam jedva sedeci, bas sam se mucila.Posle,kad je stigao bebac, jeste umor, ja sam imala veliki problem sa grudima, pa sam se samo sisama bavila, malo sam spavala, al je to malo bilo kvalitetnije nego pre porodjaja. Tek posto sam se porodila sam shvatila koliko mogu da budem umorna, a da ne padnem, hahahahhha! Sta sve zena izdrzi, mama mia! Jake smo bre kao stene, da vam ja pravo kazem! Tako da se tebi sad lagano odrganizam navikava na novi zivotni rezim! Posle dodje i nervoza, i hormoni opale, nespavanje napravi izmedju supruznika varnice, pa samo seva, al onda kad se malo naspavate, opet bude sve ok,pa u krug.Ta mala bica su zajebani igraci od starta! Preplave te ljubavlju, i zarobe te do kraja zivota, i zbog njih moze sve da se izdrzi, ucini,ne spava, ne jede! srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/9/2016, 11:58

fight&faith ::Drage moje, da vam javim da sam po drugi put postala mama. Ovoga puta trudnoca iz prirodnih radova. Termin je bio 19.9. bebac  Dusan stigao juce carskim rezom.😃❤

Wauuuu, najezih se FiF, ti opet vesti iz nesvesti,hocu i ja ovakve vesti nekad da vam javiiiiim! Nek vam je malac ziv i zdrav i sve naj naj naj, bas lepe vesti!
radost radost radost radost radost radost as as as as as as bb bb bb bb bb bb bb c v v v v v v v v v
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 10/9/2016, 12:36

fight&faith ::Drage moje, da vam javim da sam po drugi put postala mama. Ovoga puta trudnoca iz prirodnih radova. Termin je bio 19.9. bebac  Dusan stigao juce carskim rezom.😃❤

F&F cestitaaaaam! bb d čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo
Oboooozvam ovakve vesti!!!!!
SAVET: Zene ne odustajte nikad od nqjboljeg i najstarijeg "postupka" vođenje ljubavi .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mirjanamirjana1986 10/9/2016, 13:17

f & f cestitam i ja se najezih..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/9/2016, 14:34

Bravo F&F! Opravdala si nadimak u svakom pogledu! Ma milina, juhu, uzivaj sa svojim medenjacima!!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 10/9/2016, 16:46

Hvala vam na cestitkama i lepim zeljama. 😊👄

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 10/9/2016, 18:18

Fif cestitam od srca bas si me obradovala eto sva ona patnja se napokon isplatila .Uzivaj u svojim andjelima 😙😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 10/9/2016, 18:34

BRAVO DRAGA!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv


Ja nisam ni znala da si trudna!!! Bas si me obradovala!!!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 10/9/2016, 18:35

Fight&Faith, cestitam od srca! d d d f

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 10/9/2016, 19:06

Ff, cestitaaam :) Nema te nema, pa beba :) :) :) Nek je ziv i zdrav!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od HappyGirl 10/9/2016, 22:48

FF, oduševila si me! Čestitam, nek je zdrav i srećan. osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/9/2016, 00:15

F&F sve naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajj!
Ljubi bebca i neka vam je ziv i zdrav godna sto ff ff ff
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu