KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

+12
Ancica 87
zsuki75
PalcicaBg
Deni
MAAKKI
caci
annci
Ema78
mimi85
dr mali pariz
Nataly17
HappyGirl
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od Tavita 17/7/2016, 22:51

Čestitam, Parižanko! Hvala što ste fotografijama i snimkom prenele i nama koje smo malo dalje deo atmosfere. ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od dr mali pariz 18/7/2016, 13:29

Hvala Palcice, Ancice...ah,kakve reci 😉
Zsukice, ovo Trninicka govori, al hvala ti ko sestri 😘
Inace, mi smo na moru, i pre neki dan mi stize vest da je Gradsko vece grada Sapca odobrilo odluku finansiranja 10 parova za VTO.
Mojoj sreci nema kraja, jer polsle nepunih sedam dana od promocije i tribine, odluka je pala!!😊
Gostovacu u svakom gradu gde me pozovu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od ivanicasale 19/7/2016, 23:55

Ancica 87 ::Eto tako to rade strucnjaci.... Napises jednu ali vrednu,i pokopas sve "spisateljice" sa imenom :)

smiledraw smiledraw smiledraw prepisujem.Svaka cast!!! Ja je citala i odusevljena sam...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Poštovana,

Počalji od andri 25/7/2016, 18:32

HappyGirl ::Ostavi u privatnoj poruci dr mali pariz ili meni adresu i videćemo kako je najbolje da ti pošaljemo.
Kako bi mogli da mi pošaljete ovu knjigu?Mnogo želim da je imam.Ja sam iz Nikšica-Crna Gora?

andri

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od dr mali pariz 25/7/2016, 21:24

Andri, imaš privatnu poruku.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od Blanka 25/7/2016, 22:00

andri ::
HappyGirl ::Ostavi u privatnoj poruci dr mali pariz ili meni adresu i videćemo kako je najbolje da ti pošaljemo.
Kako bi mogli da mi pošaljete ovu knjigu?Mnogo želim da je imam.Ja sam iz Nikšica-Crna  Gora?

Bas mi drago da je jos jedna Niksicanka na Kutku. Pozdrav sugradjanko. Knjiga je sjajna, uzivaces u citanju. Pozz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše - Page 2 Empty Re: Šabac - Promocija knjige Razotkrivanja jedne duše

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu