KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

+28
Blanka
tatjanica
Simona
Star77
Ema78
Zmajuška
MalaSaJuga
Ancica 87
lenjivica
Shizika
Vanja80
saska1
mimi85
BiKsi :)
Mimi12
alisa
BabyBear
nina :)
AriesGirl
PalcicaBg
Sofija Veks
SladZana
dr mali pariz
bak
Sirijus
Jerapetra
bobica83
HappyGirl
32 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od bak 25/6/2016, 12:06

Dan zene! Subota, milina. Ne znam  sta cu pre , kao da nas 5 zivi zajedno. Ves, rucak, sudovi, kuca... A 35 stepeni, tad ni za sta nisam...

Gledam dve pticice kako se spremaju da prave gnezdo na mojoj terasi i razmisljala sam na trenutak da li da ih oteram al necu Embarassed Neka ih, mozda bar neko izvede pomotomstvo u nasoj kuci lol!

Eto malo sam vam kukala lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 14:58

Happy, ako se nesto promeni, javljam :)
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 25/6/2016, 15:07

BabyBear ::
tatjanica ::...ljubim vas sve,nadam se  da ste na morima,rekama i jezerima na ovoj rerna temperaturi!!!...meni noge otekose kao krofne iako nisam trudna,pa cu opaliti caj od persuna,kisaaaaaa!!!

Ja nisam! Cekam dobru ponudu od tebe za avgust Wink srcasti poljupci

...za tebe cemo da iskopamo naj-haj-last minute!!! Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 25/6/2016, 15:09

bak ::Dan zene! Subota, milina. Ne znam  sta cu pre , kao da nas 5 zivi zajedno. Ves, rucak, sudovi, kuca... A 35 stepeni, tad ni za sta nisam...

Gledam dve pticice kako se spremaju da prave gnezdo na mojoj terasi i razmisljala sam na trenutak da li da ih oteram al necu Embarassed Neka ih, mozda bar neko izvede pomotomstvo u nasoj kuci  lol!

Eto malo sam vam kukala lol!


....hej bak,to je super znak,tako su se meni doselili ozren i zdenka culibrk,par kosova,i nedugo za tim eto meni stomacica...drzim fige da i tebi pticice donesu srecu!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 25/6/2016, 15:17

HappyGirl ::Sofija, lepoto! Srećno ti bilo smajli angel srca srca srca
Ancice, takva godišnjica je najbolja. Čestitke i srećno! as

Žene drage samo da vas obavestim u vezi Maje. Ona je bolje, ide po lekarima koji je šetaju i šetaju a jedva je u stanju da stoji. Posle nekoliko dana tog šetanja su je rekli da je ipak najbolje da sva ta snimanja obavi privatno i plati (iako ima prioritetne upute, nažalost morala bi da čeka mesecima) a to košta. Za ta dva snimanja skoro 40 000. Naravno svakodnevno previjanje i materijal za to sama plaća. Ljudi moji ne znam šta da kažem sem da sam tužna, pretužna gde živimo. Deca nam se leče preko sms a koliko vidim ni sa ostalima nije bolje. Tuga!



...happy podrzavam te !!! ...bolje da politicare placamo putem sms-a a decu da lecimo iz budzeta!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 15:28

E pa zene, moram da vas obavestim nesto. Sledece nedelje, 3. jula, moja firma je domacin emisije Zikina sarenica (na RTS1 u 9h) i ja cu pevati uzivo u emisiji sreca

Ja nemam obicaj da gledam tu emisiju, ali 2 sata zivog programa ce mnogo znaciti za promociju moje firme, a i pevati uzivo pred 2 miliona ljudi, nije mala stvar i fakat nije lako, aliiiiiiiiii...snaci cu se valjda nekako Wink

Za sad je to info, a ako dodje do neke promene bicete obavestene osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Tebi 25/6/2016, 15:47

Vau BB  osmeh srce Mora se to gledati....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od alisa 25/6/2016, 15:52

Ja samo da nadjem na kom kanalu mi je RTS lol!  To se ne sme propustiti!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od mimi85 25/6/2016, 15:58

Bb srce moje svaka cast! Ponosna sam na tebe! Ljbi te tvoja Mimi! Ziku bas ne podnosim ali gledacu zbog tebe da te cujem:aa29:
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 25/6/2016, 16:30

Gledacu obavezno! Jedva čekam :-) Nadam se da ce total cg to emitovati osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od sanja 73 25/6/2016, 16:42

BB baš se radujem,gledaću pod obavezno igra igra igra igra igra igra
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Jerapetra 25/6/2016, 16:46

Bb, jeeej, bravo, gledace se zbog tebe Zikina sarenica, nego sta! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od mimi85 25/6/2016, 16:46

Bb posto Mimi ne zna ni koji je dan, a ni datum (ziveo raspust!), podseti me dan pre please
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od bak 25/6/2016, 17:19

Stavila sam podsetnik lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 18:24

Zene i tamo cete mi biti podrska, budite sigurne u to osmeh srce

Blankic, Zikina sarenixa je najgledanija nasa emisija u dijaspori, a i u Srbiji (kao sto rekoh, gledanost joj je 2 mil. gledalaca), tako da Blankic pretpostavljam da ce total prenositi, a pretpostavljam i da se dole emituje RTS1. Ja to nisam uopste znala dok nisam pocela da radim u marketingu, a kad smo to culi od velikih magova marketinga u Srbiji cilj nam je bio obavezno da se pojavimo tamo, bez obzira sto neki od nas uopste to ne gledaju Mimice, ali za firmu bolje promocije nema, tako da moram da se pojavim tamo zbog radi preduzece i zbog radi sebe lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Mimi12 25/6/2016, 19:17

BB! Pa ti nama ode u estradne vode!
Ta se emisija nece propustiti, a posle da nam das i autogram! love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 20:11

Wink Wink Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od tatjanica 25/6/2016, 20:20

...heeej bebi,nije to mala stvar pevati kod zike u sarenici,gledacemo sofka,ja i naravno obe moje babe!!! Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 20:56

Hahahahaha! Poseban pozdrav i poljubac za babe osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od HappyGirl 25/6/2016, 21:07

Opaaaaa :) Da snimiš i postaviš na yt za nas koji nemamo TV :) Držim fige! as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od nina :) 25/6/2016, 21:38

bb samo nas podseti opet da nezaboravimo da gledamo.meni je n3edelja zeznuta do 12 sati sa vremenom jer znate kakvi su obicaji u vojvodini sa ruckom ali imam srece da imam i na mobilnom tv pa cu usput baciti oko ali imam soluciju vracanja emisije za 72 sata tako da cu te par puta gledati i uzivati u tvom glasu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od alisa 25/6/2016, 22:39

BB obavezno frizer i neka moderna nova frizura i nova toaleta!!! Da nam blistas tamo!!!
ps. pronasla sam rts na tv lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 25/6/2016, 23:53

Hahahahahahaha Alisaaaaaaaaa ljubav

A sto se frizure tice mislim da cu imati problem sa tim jer cu taj dan morati, sa sve frizurom, da budem u Topcideru (odakle ide emisija) naaaaaaaajkasnije u 7, tako da ne znam ko bi me frizirao u nedelju u 6, a da to bude ok.

DAJTE PREDLOGE ZA FRIZURU I FRIZERA, a da nije sibanje po usima od cene lol!

E zene, jos cu vam javiti kad budemo dobili povrdu od RTS, tj. kad reziser napravi kosuljicu za emisiju i dok me neko ne pozove i pita sta ces da pevas i tad i tad nastupas, nista mi nije 100% sigurno Very Happy

Happy, koliko ja znam, sve Zikine emisije mogu da se nadju na YT Wink

Zene, drzite fige da sve bude ok, da me bude u kosuljici, a ja cu sigurno osvetlati obraz Kutka Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Blanka 26/6/2016, 00:03

Baby, imamo rts gledam ponekad. Mada neke emisije nam blokiraju, a brata Žiku nisu nikad, provjerila! Stavila sam podsjetnik, jer nista vise ne pamtim.
Jedva čekam osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od BabyBear 26/6/2016, 00:06

Ja bez podsetnika vise ne mogu da zivim Blankic. Podsetnik u telefonu je keva! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jun - mesec radosti i nove mladosti :) - Page 5 Empty Re: Jun - mesec radosti i nove mladosti :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu